Donald Trump nazwał CNN "straszną organizacją" rozpowszechniającą fałszywe wiadomości

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Wczoraj w Stanach Zjednoczonych odbyła się zwyczajowa knferencja prasowa nowo wybranego Prezydenta elekta, Donalda Trumpa. W trakcie wydarzenia doszło do ostrej wymiany zdań między Trumpem i reporterem CNN, Jimem Acostą, która zakończyła się stwierdzeniem, że CNN to producenci tak zwanych "fake news".

Deklaracja Trumpa i niedopuszczenie do głosu dziennikarza lewicowego medium znanego jako CNN to odpowiedź na kampanię nienawiści wymierzoną w jego stronę po tym gdy w wyborach prezydenckich w listopadzie ubiegłego roku, nie wygrała ich pupilka Hillary Clinton. Praktycznie wszystkie lewackie media z zadowoleniem powtarzały informacje podane przez amerykański portal BuzzFeed z których wynikało jakoby Rosjanie szantażowali Donalda Trumpa kompromitującymi materiałami.

 

Problem w tym, że rewelacje te oparto o niesprawdzone informacje i rzekomy raport agenta MI6 o Donaldzie Trumpie wyczerpuje wszelkie znamiona fałszywej wiadomości. Lewicowe media powtarzały to z podnieceniem, bo teraz słowem kluczem dla nich jest "impeachment", tak aby jak najszybciej usunąć z pozycji prezydenta USA, znienawidzonego przez nich Trumpa.

Ludzie, którzy jeszcze niedawno z fałszywą troską w głosie wyrażali zaniepokojenie zalewem fałszywych ich zdaniem wiadomości, teraz sami zostali oskarżeni o ich rozpowszechnianie i to w celach politycznych. Kanał CNN, który podkręcał kłamstwa na temat rzekomej broni masowej zagłady w rękach Saddama Husseina, w końcu został potraktowany tak jak powinien.

Temat "fake news" jako przyczyny przegranej "kryminalistki" Clinton podawali propagandyści tej stacji praktycznie od początku po przegranej kandydatki Demokratów. Gdy nagle CNN został nazwany adekwatnie do swojej pojawia się święte oburzenie. Ostatnia konferencja prasowa prezydenta elekta Donalda Trumpa oznacza, że żarty się skończyły, a dla zaangażowanego lewactwa nadeszły ciężkie czasy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Gibbons

Do not believe nor watch the

Do not believe nor watch the diluted socialist JEWISH megaphone station CNN

 

They, not Trump, are aiding the Russian cause. Such people do not even think Trump was aided be the Russians. They only say this. This is the only thing that could hurt Trump because it takes the legitimacy of DEMOCRATIC ELECTION away from him. Thus, this type of attack.

 

Since the French revolution the Jews have realised anarchy or better yet, socialism, in a host country is the best environment for them to survive. So American universities today are a gallery of Marxists.

 

There luckily is a genetic error and they do not know when to stop, so surely the furnaces will fire up again.

Portret użytkownika Zenek ;)

Trampek właśnie wnosi NOWĄ

Trampek właśnie wnosi NOWĄ ŚWIEŻOSĆ na politycznych salony i salonki....

WRESLING PARTYJNY

bo to co się teraz odbywa można skwitować słowami pewnej polskiej piosenki

"wojna domowa, od wielu wiosen trwa,
wojna na gesty, wojna na słowa...."

bo to wszystko to UDAWANIE POD PUBLIKĘ.... karta EREMITA się kłania naiwni

Ale przecież bezrozumna zideologizowana tłuszcza lubi jak się WSZYSCY LEJĄ PO MORDACH więc trampek im to daje...... MNÓSTWO IGRZYSK.... drugą ręką dla odmiany ZABIERAJĄC IM PIEKARNIE....

Ale on w tym nie był pierwszy bo taki rodzaj "polityki" od lat uprawia fuhrer pisdzielców kfaczysta żoliborski.... I tu też gawiedź sika w galoty szczęśliwa tym co "ich fuhrer powiedział" już nie patrząc iż ROBI "przypadkiem" ZUPEŁNIE NA ODWRÓT NIŻ MÓWI....

i jakoś "przypadkiem" dba TYLKO o żydowskie tj. syjonistyczne tj. banderowskie interesy....

no ale jak się ma aspirację bycia kłółem polin i się wywodzi swoje "korzenie" od SAMEGO JUDASZA to inaczej być nie nada przecież... A lud przecież wszystko kupi...  Nie bez powodu przecież polin katolickimi przygłupami słynne....  co to ZASTAW SIĘ, ZAPRZEDAJ ALE ROZWAL SWOJĄ OJCZYZNĘ..... i tak od WIELKIEJ ZDRADY w 966 roku...

 

Strony

Skomentuj