Donald Trump dopuszcza wyjście USA z WTO

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Amerykański kandydat na prezydenta z Partii Republikańskiej Donald Trump w wywiadzie udzielonym kanałowi telewizyjnemu NBC powiedział, że Stany Zjednoczone mogą opuścić Światową Organizację Handlu (WTO) w przypadku jego zwycięstwa w wyborach prezydenckich.

 

 

Polityk powiedział, że taki scenariusz jest możliwy, jeśli WTO będzie próbowało blokować jego inicjatywy w sprawie opodatkowania przedsiębiorstw na rynku amerykańskim.

 

„Wtedy będziemy musieli renegocjować lub wyjść [z organizacji]. Te umowy handlowe to prawdziwa katastrofa "- powiedział Trump.

 

Jak zauważył The Telegraph, kandydat republikanów zeszłym tygodniu skrytykował ofertę handlową, którą przyjęli prezydenci Barack Obama i George W. Bush.

 

„Ja nigdy nie podpisuję porozumień handlowych, które szkodzą naszym pracownikom" - powiedział milioner.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika MiterMan

rozwaza taka akcje wyjscia z

rozwaza taka akcje wyjscia z WTO bo, Elitomania czyli chorne sny pijanych kretynow planuja w skrocie Globalizm.... jeden swiatowy rzad i kropka... lecz potrzebuja do tego planu inhibitora spoleczenstwa a zarazem wspolny cel ktory kazdy kraj bedzie sie musial zjednoczyc aby go pokonac.... bedzie nim susza spowodowana Haarpem i nie tylko bo powodzie pozary trzesienia ziemi takze... media wam wpoja iz wiele z tych kataklizmow to efekt ocieplenia klimatu a to spowodowalo ze stanelismy w obliczu kryzysu zywnosciowego i jego niedoboru... zgodne z zasadami rynku ceny zywnosci powinduja w gore i chleb bedzie w cenie paczki fajek..... i efekt ktory sie spodziewaja ? to smierc z glodu, bogatsi przezyja lecz zbiednieja a w ramach akcji "nie badz glodny" wprowadza swiatowe organizacje z wielkimi uprawnieniami itp co w zasadzie bedzie rzadem.... sprytne ? cel uswieca srodki...

Portret użytkownika Angelus

Dlamnie prawda jest jedna...

Dlamnie prawda jest jedna... Naznaczony cżłowiek jest fałszywy. A on jest ryży... Nie rudy, lecz ryży... Oj Polacy, Polacy... Jak tonący brzytwy gotowiście się chwytać a i tak utoniecie, jak brzytwa dłoń odetnie...

Polska przyszłość związana jest wyłącznie w wielkiej Uni Słowiańskiej... Wszelkie idee i aborcyjne pomysły to iluzja na tle realnej rzeczywistości...

 Każda inna droga to holokaust...

Portret użytkownika nicisęniezmieni

Ile krajów zaatakuje Trump?

Ile krajów zaatakuje Trump? Pamiętacie jaką to nową jakością miał by Obama? A potem poszło jak zwykle - Libia, Syria, Ukraina, Sudan Poludniowy, ataki dronów w Jemenie, Pakistanie, Afganistan itd. Jak na pokojowego noblistę to naprawdę wstyd. Nawet obozu w Guantanammo nie zamknął choc 8 lat temu obiecywał to w kampanii. Z Trumpem będzie tak samo.  Może zaatakują Iran i dokończą Syrię? Stawia na te dwa kraje w pierwszej kolejności bez względu na to czy wygra Trup czy Killary.

Portret użytkownika Akamai

Lubię gościa. Strasznie się

Lubię gościa. Strasznie się miota, a tupecik ma ciągle na miejscu.

Zobaczymy ile porządzi jeśli go wybiorą. To będzie wielki test na jego autentyczność.

Oczywiście nie dla Amerykanów. Bo oni wierzą w autentyczność każdego z "wybranych przez naród" prezydentów. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Skomentuj