Doktor Fauci twierdzi, że zaszczepieni przenoszą koronawirusa w wariancie Delta tak jak niezaszczepieni

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Główny doradca medyczny Białego Domu, Anthony Fauci, wstrząsnął niedawno amerykańską i światową opinią publiczną. W swoim niedawnym występie, poinformował Amerykanów, że zgodnie z nowymi wytycznymi CDC, w pełni zaszczepieni ludzie powinni nosić maski w pomieszczeniach. Ma to być niejako środek ostrożności przeciwko nowej odmianie koronawirusa, która zdaniem Fauciego "jest zupełnie innym wirusem" i zaszczepieni mają miano wirusa takie jak niezaszczepieni.

 

Fauci poinformował o tym jeszcze we wtorek. Tłumaczył on decyzję CDC w oparciu o nowe dane pozyskane w badaniach. W maju, kiedy ogłoszono, że w pełni zaszczepione osoby mogły porzucić maski, bardziej zakaźny wariant delta stanowił zaledwie około 1-2% infekcji w USA. Teraz statystyki wskazują iż jest to prawie 60% wszystkich zachorowań. Fauci, powiedział również, że zgodnie z nowymi wynikami badań, osoby zaszczepione są w stanie przenieść infekcje na inne osoby. Wygląda na to, że wkrótce wszyscy Amerykanie, niezależnie od statusu zaszczepienia, staną się zagrożeniem dla swojego otoczenia i będą musieli nosić maski. Do tej pory, nie było jasne, czy zaszczepiona osoba będzie miała wystarczająco dużo wirusa w swoim organiźmie, aby przekazać go innym. Teraz jest to pewne.

Okazuje się, że delta działa zupełnie inaczej niż wcześniejsze szczepy wirusa. Fauci powiedział wprost, że miano wirusa u zaszczepionych, niemal nie różni się od wyników u ludzi niezaszczepionych. Oznacza to, że mimo iż zaszczepieni posiadają mniej cząsteczek wirusa, jest to wciąż wystarczająco do przeniesienia choroby na innych. Delta, powoli staje się szczepem dominującym i wypiera standardowego SARS-CoV2, a więc wygląda na to, że ludzie, którzy przyjęli szczepienia na poprzedniego wirusa, zostali wyrolowani. Ich status sanitarnych nadludzi, zakończy się równo z zapowiadaną od miesięcy jesienną falą pandemii, która najprawdopodobniej, znowu zamknie nas wszystkich w domach.

Wirusy nie ulegają mutacji, chyba że pozwolisz im na replikację i rozprzestrzenianie się w społeczności, dasz im wystarczająco dużo czasu i okazji do mutacji, a otrzymasz nowy wariant” – powiedział Fauci. „Najłatwiejszym, najlepszym i najskuteczniejszym sposobem, w jaki możemy zapobiec pojawieniu się nowego wariantu i zmiażdżyć już istniejący wariant delta, jest zaszczepienie wszystkich.

Ponieważ nasze władze, bardzo uważnie obserwują działania zachodnich państw, nie wykluczone, że już wkrótce podobne nawoływania, a być może nawet i nakazy do noszenia masek przez zaszczepionych, pojawią się w polskojęzycznych mediach. Fauci nie neguje jednak pozytywnego wpływu szczepień na przebieg pandemii. Wręcz przeciwnie, uważa on że pojawienie się tego zjadliwego wariantu, jest rezultatem zaniedbań międzynarodowej społeczności. 

 

Ostatnie ustalenia odnośnie tego, że zaszczepieni zarażają siebie i innych tak jak niezaszczepieni, powinno chyba zakończyć plany dyskryminacji sanitarnej. Jeśli dr Fauci ma rację może to oznaczać, że paszporty covidowe, którymi wprowadzono segregację, są niebezpiecznym narzędziem do rozsiewania wirusa przez zaszczepionych. 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Elle

Cenzura na tym portalu gorsza

Cenzura na tym portalu gorsza niż na ścierwo mediach nie ma opcji żeby się swobodnie wypowiedzieć,trochę to przykre bo my już nie wiemy gdzie się podziać a niektórzy ludzie siedzą i czytają tu komentarze od początku "pandemii" tylko drako, baca, 44,baron, alieny, robaczkowe. Musicie zrozumieć że oprucz Was i wolne media.net ludzie nie mają się gdzie podziać. Mimo wszystko pozdrawiam...

Portret użytkownika drako_tr

Tak, to prawda, grypa

Tak, to prawda, grypa istnieje od zarania...tylko że 2 lata temu, ktoś postanowił zrobić z niej potwora, żeby móc "szczepionkami" odsiać tych mniej mądrych ...

...idealny plan, żeby zredukować ludzkość, nie wywołując ani wojny atomowej, ani konwencjonalnej, prawda?...i bez dodatkowych ofiar, bo  armatnie mięso samo się zdepopulowało "szczepionkami".

Portret użytkownika alien972

najwyrazniej gosciu ty juz

najwyrazniej gosciu ty juz wiesz co bedzie
wiesz jak dzialaja szczepionki jaki jest ich wplyw na organizm

po prostu pytia, nostradamus w d.. lepszy

wez wykorzystaj swoj dar w sensowny sposob
zagraj w totka to wygrasz jakies pieniadze
a nie tak bedziesz sie prul po proznicy

Portret użytkownika drako_tr

@alien972 Nikt Ci "gościu"

@alien972 Nikt Ci "gościu" nie każe czytać moich wypocin...tak jak nikt Ci nie każe wierzyć, że Szczepany już krzepną, zaszczyp się i sam się przekonasz.

...a może Ty już odczuwasz te cudowne konsekwencje przyjęcia kowidowego preparatu?...w takim razie nie do mnie miej pretensje, tylko do tych, którzy Cię w chuja zrobili.

Portret użytkownika Odwazniak

Lepsza jest Mika Brzeziński

Lepsza jest Mika Brzeziński co jej gębę kłamstwo wykrzywiło tak, jakby miała tę samą mamusię co matołusz, któremu też ryj chce uciec z twarzy od tych wszystkich kłamstw. Twarz to obraz charakteru, a Mika i jej dramatyczne bujdy jest modelowym przykładem złego człowieka.

Strony

Skomentuj