Dokonało się - Wyniesienie Jezusa Chrystusa na Króla i Pana

Kategorie: 

Źródło:123rf.com

To co nie udało się przed wojną dokonało się dzisiaj 19.XI.2016 roku. Dla tych którzy tego chcą oddanie się pod opiekę Boga, dobrowolne wyznanie wiary, że jesteśmy puchem marnym, nędzą samą, dziećmi pana Jezusa - daje nam ochronę Boga samego i uchroni Naród przed wszelkim złem, wojną, każdym zagrożeniem bo nie ma nad Boga rzeczy i sił wyższych.

 

Kiedy w latach 1930-1939 Rozalia Celakówna otrzymała przesłania, że aby uniknąć II wojny Światowej potrzebne jest pełne oddanie się Polaków pod Miłosierdzie Boże, była wtedy jeszcze iskra nadziei. Niestety nie została zrozumiana przez ówczesne władze świeckie i kościelne a Polacy przelali krew za grzechy swoje i innych narodów. Przypomnijmy te słowa p. Jezusa:

"Moje dziecko, będzie wojna straszna, która spowoduje takie zniszczenie (…). Wielkie i straszne grzechy i zbrodnie są Polski. Sprawiedliwość Boża chce ukarać ten Naród za grzechy, zwłaszcza za grzechy nieczyste, morderstwa i nienawiść. Jest jednak ratunek dla Polski, jeśli Mnie uzna za swego Króla i Pana w zupełności poprzez intronizację, nie tylko w poszczególnych częściach kraju, ale w całym państwie z rządem na czele. To uznanie ma być potwierdzone porzuceniem grzechów, a całkowitym zwrotem do Boga (…). Tylko we Mnie jest ratunek dla Polski".

W latach osiemdziesiątych, szczególnie 1981-87, III wojna światowa zagroziła całemu światu. Kto jeszcze pamięta tłumy wiernych przy wizycie Papieża Polaka w 79r i 83r?:

"I wołam, ja, syn polskiej ziemi, a zarazem ja: Jan Paweł II papież, wołam z całej głębi tego tysiąclecia, wołam w przeddzień święta Zesłania, wołam wraz z wami wszystkimi:
Niech zstąpi Duch Twój!
Niech zstąpi Duch Twój!
I odnowi oblicze ziemi.
Tej Ziemi!
"

Dzięki miłosierdziu Bożemu i modlitwie podczas możliwej wtedy III WŚ mogło ale nie zginęło nawet kilka miliardów ludzi na ziemi. Niestety Świat to nie tylko Polska więc mimo wymodlenia i ofiar na rzecz pokoju kierunek polityki zachodu był jeden, aż do dnia dzisiejszego. Dzisiaj nie musimy mieć wpływu na cały świat bo to cały świat może przyjąć nasz wpływ albo go odrzucić.

Dzień dzisiejszy sprawił że Naród Polski zwyciężył. Pokonał zło, pychę, niepokorę, chciwość ale także przesadną dumę i pociąg do wartości materialnych - czyli można powiedzieć że pokonał szatana. Naród Polski zawierzył i zaufał bez reszty Jezusowi.

Na uroczystości w Krakowie-Łagiewnikach w obecności władz kościelnych i świeckich m.in. naszego prezydenta Andrzeja Dudy, krótko przed g. 14.00 arcybiskup Stanisław Gądecki odczytał Jubileuszowy Akt Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana rozpoczynając tymi słowami:

"Nieśmiertelny Królu Wieków, Panie Jezu Chryste, nasz Boże i Zbawicielu! W Roku Jubileuszowym 1050-lecia Chrztu Polski, w roku Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia, oto my, Polacy, stajemy przed Tobą wraz ze swymi władzami duchownymi i świeckimi, by uznać Twoje Panowanie, poddać się Twemu Prawu, zawierzyć i poświęcić Tobie naszą Ojczyznę i cały Naród..."

Siły zła będą nacierać ale nic już nie zrobią duszom wierzącym, duszyczkom które oddały się pod panowanie i wartości Jezusa Chrystusa. Jakie to wartości? Właściwie jedno tylko przykazanie, najtrudniejsze do wypełnienia: abyśmy się wzajemnie miłowali bez względu na wszystko. Mając obecnie potężną tarczę wiary i oręż modlitwy zaczynamy budować dom Boży na tej ziemi - jak się to zakończy nie wiem i nikt nie wie, tylko sam Bóg ale wiara podpowiada że dokonało się coś ważnego, coś o co zabiegała także Św. Faustyna, coś czego bramy piekielne nie przemogą, od nas teraz zależy w którą stronę pójdziemy i co damy naszym bliźnim.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.2 (11 votes)
Opublikował: Biały
Portret użytkownika Biały
loading...


Komentarze

Portret użytkownika jol

to trza go było dopiero

to trza go było dopiero wynosić? :PP no coż za zaj...sta logika - typowa dla judeochrzescijanstwa ;P w imię tej samej logiki - nakazami ewangelicznej miłości wyrżnęliście miliony myślących inaczej - troche za późno na nadstawianie drugiego policzka....

Portret użytkownika honzo

Gdy czytam przepowiednie typu

Gdy czytam przepowiednie typu - wielkie są grzechy Polski to sorry, ale zbiera mi się na wymioty. Nie jesteśmy święci, ale to nie my wymordowaliśmy Indian z obu Ameryk, nie my mordowaliśmy milionów z Afryki, nie my wprowadziliśmy niewolnictwo. Nasze grzech przy innych nacjacjach są niemal przezroczyste. Zauważcie, że ten świat charakteryzuje się jedną cechą: króluje podłość i zbrodnia. Najlepiej mają się zbrodnicze narody i psychopatyczni ludzie. Jak myślicie, kto wymordował dziesiątki milionów słowian? Dziś ta nacja opływa we wszelkie luksusy i ma przywileje niedostępne innym narodom. I nagle ktoś ma wizje, że niby Polska i Polacy mają jakieś straszne grzechy? To co powiedzieć o Niemcach, Anglikach, Francuzach, Hiszpanach, Holendrach, którzy prowadzili holokaust całych nacji? Jeśli już to Polska i Polacy są jednym z najczystszych narodów, więc ja bym tak w te przepowiednie nie wierzył. Nie wiem jeszcze dlaczego, ale coś mi tu w tym wszystkim nie pasuje, coś mi zgrzyta. Dlatego zalecałbym bardzo daleko posuniętą ostrożność.

Portret użytkownika Eva11

musialbys przeczytac z 10

musialbys przeczytac z 10 razy i moze zrozumialbys co te slowa moga znaczyc ...

Ja Jestem i Ty Jestes ....a jesli nie uwierzysz....

wlasnie ludzie nie potrafiacy zmienic swojego zycia ,czesto umieraja nie zyjac wcale ...we wlasnych grzechach ...

 

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika rent5555

Kiedy rozopczniecie odbudowę

Kiedy rozopczniecie odbudowę naszej wielkiej kultury słowiańskiej  o której mówicie i gdzie spotkanie  bo chciałbym przyjechać i czynić to z wami poniewaz nie koliduje to z moimi wartościami o ile przedstawicie to o czym jest napisanne w wedach : nie zabijaj ,szanuj starszych i innych ,miłośc ,nie mieszaj krwi z innymi rasami itp. jak bym gdzieś już to  słyszał ! Tak więc pokażcie swoją siłe tak jak zrobił to pewien ruch i bez żadnego rozgłosu swoją determinacją sciągneli w jedno miejsce 100 tyś ludzi.Wasz ruch! Może 21 czerwca bo to dzień przesilenia albo równonoc to zgodnie ze starymi tradycjami specjalny czas w kulturze słowiańskiej.Swiat należy zmieniać od siebie a nie od bajdurzenia na forach .Pytanie nr 1! kiedy bezinteresownie zrobiłeś coś dla kogoś kogo nie znałeś i niczego nie oczekiwałeś w zamian ? Jak już sobie odpowiesz na to pytanie  pozytywnie to znaczy że zacząłeś zmieniać swiat i możesz się nazywać słowianinem. Bo tyle jesteś wart ile jesteś w stanie zrobić dla innych i tu najtrudniejsze  BEZINTERESOWNIE .

Tym My Słowianie różnimy sie od was chazarów, że potrafimy pomagać innym nie oczekując niczego w zamian!

Strony

Skomentuj