Dokonało się - Wyniesienie Jezusa Chrystusa na Króla i Pana

Kategorie: 

Źródło:123rf.com

To co nie udało się przed wojną dokonało się dzisiaj 19.XI.2016 roku. Dla tych którzy tego chcą oddanie się pod opiekę Boga, dobrowolne wyznanie wiary, że jesteśmy puchem marnym, nędzą samą, dziećmi pana Jezusa - daje nam ochronę Boga samego i uchroni Naród przed wszelkim złem, wojną, każdym zagrożeniem bo nie ma nad Boga rzeczy i sił wyższych.

 

Kiedy w latach 1930-1939 Rozalia Celakówna otrzymała przesłania, że aby uniknąć II wojny Światowej potrzebne jest pełne oddanie się Polaków pod Miłosierdzie Boże, była wtedy jeszcze iskra nadziei. Niestety nie została zrozumiana przez ówczesne władze świeckie i kościelne a Polacy przelali krew za grzechy swoje i innych narodów. Przypomnijmy te słowa p. Jezusa:

"Moje dziecko, będzie wojna straszna, która spowoduje takie zniszczenie (…). Wielkie i straszne grzechy i zbrodnie są Polski. Sprawiedliwość Boża chce ukarać ten Naród za grzechy, zwłaszcza za grzechy nieczyste, morderstwa i nienawiść. Jest jednak ratunek dla Polski, jeśli Mnie uzna za swego Króla i Pana w zupełności poprzez intronizację, nie tylko w poszczególnych częściach kraju, ale w całym państwie z rządem na czele. To uznanie ma być potwierdzone porzuceniem grzechów, a całkowitym zwrotem do Boga (…). Tylko we Mnie jest ratunek dla Polski".

W latach osiemdziesiątych, szczególnie 1981-87, III wojna światowa zagroziła całemu światu. Kto jeszcze pamięta tłumy wiernych przy wizycie Papieża Polaka w 79r i 83r?:

"I wołam, ja, syn polskiej ziemi, a zarazem ja: Jan Paweł II papież, wołam z całej głębi tego tysiąclecia, wołam w przeddzień święta Zesłania, wołam wraz z wami wszystkimi:
Niech zstąpi Duch Twój!
Niech zstąpi Duch Twój!
I odnowi oblicze ziemi.
Tej Ziemi!
"

Dzięki miłosierdziu Bożemu i modlitwie podczas możliwej wtedy III WŚ mogło ale nie zginęło nawet kilka miliardów ludzi na ziemi. Niestety Świat to nie tylko Polska więc mimo wymodlenia i ofiar na rzecz pokoju kierunek polityki zachodu był jeden, aż do dnia dzisiejszego. Dzisiaj nie musimy mieć wpływu na cały świat bo to cały świat może przyjąć nasz wpływ albo go odrzucić.

Dzień dzisiejszy sprawił że Naród Polski zwyciężył. Pokonał zło, pychę, niepokorę, chciwość ale także przesadną dumę i pociąg do wartości materialnych - czyli można powiedzieć że pokonał szatana. Naród Polski zawierzył i zaufał bez reszty Jezusowi.

Na uroczystości w Krakowie-Łagiewnikach w obecności władz kościelnych i świeckich m.in. naszego prezydenta Andrzeja Dudy, krótko przed g. 14.00 arcybiskup Stanisław Gądecki odczytał Jubileuszowy Akt Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana rozpoczynając tymi słowami:

"Nieśmiertelny Królu Wieków, Panie Jezu Chryste, nasz Boże i Zbawicielu! W Roku Jubileuszowym 1050-lecia Chrztu Polski, w roku Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia, oto my, Polacy, stajemy przed Tobą wraz ze swymi władzami duchownymi i świeckimi, by uznać Twoje Panowanie, poddać się Twemu Prawu, zawierzyć i poświęcić Tobie naszą Ojczyznę i cały Naród..."

Siły zła będą nacierać ale nic już nie zrobią duszom wierzącym, duszyczkom które oddały się pod panowanie i wartości Jezusa Chrystusa. Jakie to wartości? Właściwie jedno tylko przykazanie, najtrudniejsze do wypełnienia: abyśmy się wzajemnie miłowali bez względu na wszystko. Mając obecnie potężną tarczę wiary i oręż modlitwy zaczynamy budować dom Boży na tej ziemi - jak się to zakończy nie wiem i nikt nie wie, tylko sam Bóg ale wiara podpowiada że dokonało się coś ważnego, coś o co zabiegała także Św. Faustyna, coś czego bramy piekielne nie przemogą, od nas teraz zależy w którą stronę pójdziemy i co damy naszym bliźnim.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.2 (11 votes)
Opublikował: Biały
Portret użytkownika Biały


Komentarze

Portret użytkownika jol

to trza go było dopiero

to trza go było dopiero wynosić? :PP no coż za zaj...sta logika - typowa dla judeochrzescijanstwa ;P w imię tej samej logiki - nakazami ewangelicznej miłości wyrżnęliście miliony myślących inaczej - troche za późno na nadstawianie drugiego policzka....

Portret użytkownika honzo

Gdy czytam przepowiednie typu

Gdy czytam przepowiednie typu - wielkie są grzechy Polski to sorry, ale zbiera mi się na wymioty. Nie jesteśmy święci, ale to nie my wymordowaliśmy Indian z obu Ameryk, nie my mordowaliśmy milionów z Afryki, nie my wprowadziliśmy niewolnictwo. Nasze grzech przy innych nacjacjach są niemal przezroczyste. Zauważcie, że ten świat charakteryzuje się jedną cechą: króluje podłość i zbrodnia. Najlepiej mają się zbrodnicze narody i psychopatyczni ludzie. Jak myślicie, kto wymordował dziesiątki milionów słowian? Dziś ta nacja opływa we wszelkie luksusy i ma przywileje niedostępne innym narodom. I nagle ktoś ma wizje, że niby Polska i Polacy mają jakieś straszne grzechy? To co powiedzieć o Niemcach, Anglikach, Francuzach, Hiszpanach, Holendrach, którzy prowadzili holokaust całych nacji? Jeśli już to Polska i Polacy są jednym z najczystszych narodów, więc ja bym tak w te przepowiednie nie wierzył. Nie wiem jeszcze dlaczego, ale coś mi tu w tym wszystkim nie pasuje, coś mi zgrzyta. Dlatego zalecałbym bardzo daleko posuniętą ostrożność.

Portret użytkownika Eva11

musialbys przeczytac z 10

musialbys przeczytac z 10 razy i moze zrozumialbys co te slowa moga znaczyc ...

Ja Jestem i Ty Jestes ....a jesli nie uwierzysz....

wlasnie ludzie nie potrafiacy zmienic swojego zycia ,czesto umieraja nie zyjac wcale ...we wlasnych grzechach ...

 

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika rent5555

Kiedy rozopczniecie odbudowę

Kiedy rozopczniecie odbudowę naszej wielkiej kultury słowiańskiej  o której mówicie i gdzie spotkanie  bo chciałbym przyjechać i czynić to z wami poniewaz nie koliduje to z moimi wartościami o ile przedstawicie to o czym jest napisanne w wedach : nie zabijaj ,szanuj starszych i innych ,miłośc ,nie mieszaj krwi z innymi rasami itp. jak bym gdzieś już to  słyszał ! Tak więc pokażcie swoją siłe tak jak zrobił to pewien ruch i bez żadnego rozgłosu swoją determinacją sciągneli w jedno miejsce 100 tyś ludzi.Wasz ruch! Może 21 czerwca bo to dzień przesilenia albo równonoc to zgodnie ze starymi tradycjami specjalny czas w kulturze słowiańskiej.Swiat należy zmieniać od siebie a nie od bajdurzenia na forach .Pytanie nr 1! kiedy bezinteresownie zrobiłeś coś dla kogoś kogo nie znałeś i niczego nie oczekiwałeś w zamian ? Jak już sobie odpowiesz na to pytanie  pozytywnie to znaczy że zacząłeś zmieniać swiat i możesz się nazywać słowianinem. Bo tyle jesteś wart ile jesteś w stanie zrobić dla innych i tu najtrudniejsze  BEZINTERESOWNIE .

Tym My Słowianie różnimy sie od was chazarów, że potrafimy pomagać innym nie oczekując niczego w zamian!

Portret użytkownika Anyari

Zacznę od tego, że zgodnie z

Zacznę od tego, że zgodnie z logiką oraz z założeniami współczesnej psychologii: NIC nie robimy bezinteresownie. NIC. Zadaj sobie pytanie Dlaczego robię coś "bezinteresownie"? Żeby przypodobać się bogu? Żeby wypełniać jego wolę? Żeby mieć dobre samopoczucie? No chyba jak robisz coś "bezinteresownie" to nie czujesz się z tym źle? Prawda? No właśnie...
Ale jeśli chodzi o taką, przyjętą społecznie bezinteresowność, jako wartość nadrzędną. To oczywiście, codziennie robię masę rzeczy bezinteresownie.
Wartości, o których piszesz, są to wartości elementarne. Nie potrzebuję dekalogu, bojaźni bożej czy społeczności kościoła by ich przestrzegać. Wynikają tak samo z praw natury i wszechświata.
Choć kościół katolicki i w zasadzie całe chrześcijaństwo, podchodzi do nich zbyt dosłownie (nie wspomnę o naginaniu do swoich potrzeb).

Co do organizacji. Nie wiem czy taka jest w zasadzie do czegoś potrzebna. Dobre wydawnictwo albo dobrze rozwinięta strona internetowa z informacjami o Wedach, kulturze i historii Słowian w zupełności wystarczy. Łączenie się w organizacje, niczym kościół katolicki, jak sami widzimy, do niczego dobrego nie prowadzi, więc po co? Nie potrzebuję 100tyś osób by poczuć się bardziej Słowianką, Polką, patriotką. Pozdrawiam.

 

 

Portret użytkownika teterete

Bardzo dobrze. Masz prawo do

Bardzo dobrze. Masz prawo do wszystkiego co napisałaś. Inni mają prawo do tego aby potepić Twój sposób rozumowania. Jest on względny. Tak jak wszystkie. Tylko, że smo postawinie storny internetowej to nic innego jak sposób na łączenie poprzez treść tej strony ludzi. Coś tam wiesz, coś zadzwoniło, ale to nie ten dzwon. Myśl i kombinuj dalej, całe wieki przed Tobą, a inni pójda prostą drogą miłosierdzia przed siebie. Dalej jeszcze Ci coś powiem, ze względów formalnych potrzebujesz tych 100 tys osób i nawet pięcej, bo dzięki nim tworzy się państwo i dzięki nim możesz być ta Polką, bo jak inaczej być Polką bez Polski? Jak być Patriotką, bez państwa...bim, bam, bim bam....czy to ten dzwon?

Portret użytkownika Piotr Mijas

Bzdura na kółkach w tej

Bzdura na kółkach w tej przepowiedni pani Rozali znam naród który powinien dostać więcej cięgów niż nasz Bóg był zawsze z nami ale nie pochodził z KK ani żydowskich pokrętów tylko z prawdziwej wiary i pamięci Narodu Polskiego niewielu nas zostało ale jesteśmy po to żeby to nieść i pozostał nam Bóg(w nim nadzieja)honor(wiele go nie zostało ale istnieje)i ojczyzna(sprzedana wprawdzie i zkolinizowana przez tych bez honoru) ale teraz zostało nam tylko zwyciężyć i to zrobimy Tak nam dopomóż Bóg

Portret użytkownika taro

Stwórca jest waszym Źródłem.

Stwórca jest waszym Źródłem. Wszyscy zostaliście pobłogosławieni Energią Chrystusową. Chciałbym, byście o tym pamiętali.

Energię Chrystusową można opisać inaczej … można powiedzieć, że jest ze Źródła i że pochodzi z Miłości. Pochodzi z Boskiej Uniwersalnej Miłości oraz przenika was i jest wam dana, byście mogli z niej czerpać, dzielić się nią między sobą, ze swoją rodziną, ze swoimi przyjaciółmi, z ludźmi, którym współczujecie, a nawet z ludźmi w innych częściach tej planety …

Dla Uniwersalnej Miłości nie istnieją żadne ograniczenia. Jest jej wokoło wystarczająco dużo dla wszystkich. Jedynie umysł może uznać, że jest to niemożliwe.

Powtórzę, że chciałbym, byście myśleli o sobie jako o Boskich Istotach, pochodzących z Uniwersalnej Miłości i posiadających możliwości rozprzestrzeniania tej miłości bez ograniczeń.

Myślę, że rozumiecie o czym mówię. To jest bardzo proste. Jeśli istnieją sprawy powodujące kontrowersje lub raniące, zamiast działać w złości możecie powstrzymać się do czasu aż się uspokoicie i przedyskutować cały problem, wyjaśniając wasz punkt widzenia i wysłuchując drugą stronę, tego co w tej sprawie myśli i jak czuje. Stwierdzicie, że nastąpiło nieporozumienie, albo …

Jeżeli nie ma nieporozumienia, a tylko mocne przekonanie różniące się bardzo od waszego, prosiłbym was o uszanowanie go. Szanujcie różnice między sobą …

Albowiem wszyscy jesteście braćmi i siostrami. Wszyscy jesteście istotami ziemskimi, jesteście tym samym. Nie ma powodu do walki i agresji lub wzajemnego gniewu.

Wzywajcie Uniwersalną Miłość i pamiętajcie o potędze modlitwy. Możecie usiąść cicho i poprosić o pokierowanie lub wręcz o pomoc. Otrzymacie je niezwłocznie. Tylko od was zależy, czy dokonacie wyboru i zaczerpniecie z Uniwersalnej Miłości. 

Sai Baba Kosmiczny

 

 

Strony

Skomentuj