Do końca dekady ludzie będą mogli mieszkać na Księżycu

Kategorie: 

Źródło: NASA

Howard Hu, szef programu startu statku kosmicznego Orion amerykańskiej agencji kosmicznej NASA, zapowiedział, że do końca lat 20. XXI wieku astronauci będą mogli długo przebywać na Księżycu.

 

 

Na antenie niedzielnego programu telewizyjnego na kanale BBC Hu powiedział, że powierzchnia satelity Ziemi ma być wyposażona w specjalne platformy, na terytorium których astronauci mogliby przebywać przez długi czas. Do ich dyspozycji będą Lunochody.

 

Celem długoterminowych załogowych wypraw na Księżyc, rzecznik NASA poinformował o prowadzeniu badań naukowych.

 

Niedawno bezzałogowy statek kosmiczny Orion z trzema manekinami astronautów został wystrzelony na Księżyc. Jeśli wyprawa się powiedzie, w przyszłości załogowe statki polecą na Księżyc.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika kopeć

A może by tak wysłać tych

A może by tak wysłać tych wszystkich miliarderów z "elitarną" grupą bilderberg na czele. Wszystkich deBillów, Soroszów, Rockefellerów, Rotschildów, i całą reszte tego parchatego towarzystwa wzajemnej adoracji... Świat byłby dużo lepszym miejscem bez nich, niech sie tam urządzają na księżycu. Przy okazji Ziemia by odetchnęła od "władców świata" i ich chorych, poronionych pomysłów, których i tak nikt nie chce poza nimi samymi. Innymi słowy niech zabierają swoje zabawki z piaskownicy i wypie******* na księżyc w podskokach. Im szybciej tym lepiej.

Portret użytkownika inzynier magister

do końca dekady będziemy

do końca dekady będziemy głodować i marznąć bo wprowadzą agendę 2030 lucyfrian, dodatkowo zwiększą depopulację, będziemy dalej truci GMO, i nakażą likwidować religię katolicką która nas broni przed nimi, a te kosmiczne programy są tylko dla bogaczy z davos od hitlerowca szwaba ! My musimy zwiększyć modlitwę do Chrytusa Pana żeby się uratować !

Polska ZALEWANA paszami GMO. Amerykańscy biskupi nie chcą TRANS DZIECI

https://www.youtube.com/watch?v=CjV34nQHDcg

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Endymion

"do końca dekady będziemy

"do końca dekady będziemy głodować i marznąć" AMEN,  niech na plebaniach, w zakonach i innych seminariach zabraknie jedzenia, prondu i węgla, a katabasy i całą reszta tego nadjordańskiego pasożyda ubranego w"chrystusowe wartości" pójdzie do biedronki pracować, aby walczyć o pracę z jehowymi i Ukraińcami. Oficjalnie jest 32.000 zakonników i zakonnic w Polsce, wielu z Was wykonuje pożyteczną pracę, ale czy ktoś policzył, czy Ukrainka na minimalnej wydająca obiady bezdomnym na umowie zlecenie, nie jest tańsza w utrzymaniu od zakonnicy?  NIE NIKT! Chciałbym zapisać się na KUL, otrzymać dotację na pracę naukoFą i zglębić ten temat, aby zrobić doktorat z pasoŻytnictwa za pomocą religii. Majster insztalator, pomożesz mi po starej portalowej znajomości? Jak bliźni bliźniemu, niczym Jeshua umyjesz mi nogi wcześniej. Dasz radę? Czy tylko pierdo..ić potrafisz?

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Skomentuj