Do Internetu wyciekła lista dzieci porwanych i torturowanych dla wydobycia z nich adrenochromu dla elit. Czy to szalona teoria spiskowa czy może coś więcej?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Temat porywania i znęcania się nad dziećmi, by wydobyć z nich narkotyk o nazwie adrenochrom, który potem jest wykorzystywany przez celebrytów, polityków i miliarderów, powraca co jakiś czas nieśmiało, choć problem jest gigantyczny i zbyt wielu ludzi zamiata go pod dywan. Być może właśnie otrzymaliśmy jeden z najlepszych dowodów na to, że mamy do czynienia z prawdziwym, przerażającym procederem, a nie fake news’em.

Zdemoralizowane elity tego świata, mają przyjmować bardzo silny narkotyk, zwany adrenochromem, ponieważ posiada on między innymi właściwości odmładzające. Można go zdobyć innymi metodami, ale ponoć najwyższą jakością cechuje się substancja uzyskiwana z dzieci, które w czasie tortur, wytwarzają dużo adrenaliny. Adrenochrom jest właśnie produktem metabolicznym adrenaliny.

Pewna osoba z Niemiec, zamówiła w serwisie Amazon pendrive’a, na którym z jakiegoś powodu (może przypadkiem), znalazły się dokumenty potwierdzające, że dochodzi do porwań dzieci, z których potem wydobywa się tę substancję.

Raporty, które znalazły się na tym nośniku danych, zawierają listy z nazwami odpowiednich tajnych ośrodków, osadzonych w nich dziecięcych ofiar, wraz z ich imionami, nazwiskami, datą urodzenia, wiekiem, krajem pochodzenia, grupą krwi, liczbą miesięcy przetrzymywania do tej pory, jakością pobranego adrenochromu wraz z jego dzienną ilością, ryzykiem samobójstwa oraz planowanym „terminem unieszkodliwienia” ofiary. Rzekomo od około 12 roku życia jakość adrenochromu spada, a dziecko staje się bezużyteczne, więc trzeba je „zutylizować”.

Dla wielu uwięzionych dzieci, „data unieszkodliwienia” przypada na rok 2021 lub 2022. Przy założeniu, że dokument jest autentyczny, mamy jasny dowód na terminy planowanych morderstw porwanych. Niektóre z nich zostały uwięzione i poddane torturom, gdy miały zaledwie trzy lub cztery lata.

Informacje na temat szokującej zawartości pendrive’a, zostały przekazane niemieckiemu blogerowi Dirkowi Schäferowi, który należy do alternatywnych mediów i zajmuje się tego typu tematami. Nawet gdyby był to fake news, pozostaje pytanie, kto go tworzy i jaki ma w tym interes?

Naprawdę bardzo podejrzane jest to, że media głównego nurtu tak ignorują tę sprawę lub z definicji, klasyfikują ją jako brednie. W tle jest olbrzymi dramat tysięcy dzieci, poddawanych zbrodniczym działaniom ludzi, których bezkarność oraz nietykalność z racji piastowanych wysokich pozycji w społeczeństwie, pozostawia niewielkie pole manewru każdemu, kto chciałby ten temat nie tylko nagłośnić, ale także zakończyć raz na zawsze tę makabryczną działalność.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika izi

Ubój rytualny również

Ubój rytualny również dostarcza adrenochromu (wszystkie ssaki poddane torturom go produkują), ale to widać elytom nie wystarcza. Ten z dzieci jest bardziej koszerny. BTW tuż przed pandemią w Wuhan zaprzestano produkcji adrenochromu syntetycznego. Przypadek? Nieprzypadek?

Portret użytkownika S

Już nie wszystkie media z

Już nie wszystkie media z automatu krzyczą, że to teoria spiskowa. Oczywiście YT i Google robią co mogą i usuwają takie artykuły, ale jest ich coraz więcej. Wiem, że nawet turecka TV (i to jakaś państwowa) nadała cały reportaż o tym. Oczywiście konto, na którym był ten TV-program już na YT nie istnieje. Ostatnio widziałem jednak kilka artykułów w różnych gazetach internetowych, które pisały o tym poważnie. Zresztą coraz więcej zadymy robi się też w prokuraturach, np. holenderska zaczęła śledztwo w sprawie sprzedaży dzieci na części i dla pedofili, poprzez fundacje adopcyjne. Na razie efektem jest tam całkowity zakaz adopcji z zagranicy i (kompletnym przypadkiem) członkowie holenderskiej rodziny królewskiej nagle jakoś tak na zdrowiu podupadli Wink Tak samo chorują w rodzinach królewskich Hiszpanii i Norwegii, Makaron i świta też coś bladzi. Co do tego dziwnego wycieku, to wszędzie gdzie czytam o tym, zawsze autorzy są zgodni, że jeśli to wałek, to jest to najdroższe i najbardziej szczegółowo przygotowane oszustwo w historii. Więc w sumie po co?

https://ourtube.co.uk/watch/hEYesxVjAlJzKNo

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika antyryt

Wydaje się, że to "bogacze"

Wydaje się, że to "bogacze" żyją w swojej bańce, ale jest odwrotnie - to reszta ludzi żyje w fałszywej bańce medialno-informacyjnej.
Afera z adr. to tylko przykrywka do zamaskowania innego realnego procederu. A ten realny proceder jest z definicji bardziej ponury niż to co media przedstawiają jako maskowanie. Tak jak wypuszczono hasło "spiskowa teoria dziejów", tak jak wypuszczono "płaską Ziemię", tak jak wypuszczono "sztuczny śnieg", tak jak wypuszczono "*setkilometrowe tunele" w picagejt, tak jak wypuszczono "Q-onana", tak jak wypuszczono "białe kapelusze" itd. - tak teraz wypuszczana jest ta historia z adr. To maskowanie przykrywa rzeczy jakie wyszły do mediów, żeby owieczki nie oszalały ze strachu i przerażenia, a przy okazji, żeby wszelkie dochodzenia mogły pójść bokiem przy aplauzie gawiedzi. A naprwadę wiele już wyszło do mediów...tylko po chuj pamiętać jak tuż pod ręką, w Brukseli, kilkunastu świadków zginęło w wypadkach w ciągu miesiąca, a przez to afera z uprowadzaniem dzieci została zamknięta z powodu ... braku świadków.
Sprawa jest dużo bardziej ponura i ci co nie mają sklerozy i oglądali tv przez ostatnie 10 lat - to widzieli wszystko co potrzeba w publicznej telewizji. Ten proceder by nie mógł istnieć gdyby nie milcząca akceptacja setek tysięcy prawie normalnych ludzi, którzy boją się mówić, są zastraszeni, bo mają kredyty, rodzinę, chcą wygodnego życia...
Po tych, co skrzywdzili jakiekolwiek dziecko, przyjdzie wyrównanie. Nie z ręki ludzi, bo ci są zbyt głupi i litosciwi i nie są w stanie odpłacić zgodnie z potrzebą. Psychopatia nie będzie ucieczką.
Patrzcie na temat globalnej transplantacji i nie dajcie się skierować w pierdoły rozmywające uwagę.

Portret użytkownika Tom73

Jeśli to prawda to trzeba

Jeśli to prawda to trzeba zlikwidować ten proceder, zgłaszam się na ochotnika do ekipy śledczo wykonawczej. Proszę mnie odnaleźć i wykorzystać w tej sprawie, posiadam wiele umiejętności, o niektórych jeszcze sam nie wiem a przede wszystkim kocham :). W historii naszej mamy Dratewkę, też by się do tej misji przydał. Z głowy i serca dodam że moi bracia pójdą za mną jak w dym :). DZIAŁAĆ NIE CZEKAĆ!

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Szkoda mi dzieci, które

Szkoda mi dzieci, które padają ofiarą tych sadystów. Oni pozyskują z ich ciał krew oraz narządy, którymi później handlują, bądź przeznaczają korporacjom farmaceutycznym do produkcji szczepionek. Dzieci te nieświadomie padają też ofiarą pedofilii. Ludzie, którzy mają ich krew na rękach, nie cofają się przed niczym, by realizować chore zamiary. "Plandemia" jeszcze bardziej im to ułatwiła. Często rodzice lub opiekunowie nie zdają sobie sprawy, jakie niebezpieczeństwo grozi ich pociechom. Wiele dzieci jest wykradanych z inkubatorów, kilka chwil po przyjściu na świat. Starsze dzieci porywane są z domów dziecka lub ulicy. Zdarza się też, że sami rodzice oddają swoje pociechy na pastwę tych zbrodniarzy.

Szkoda, że poza Fundacją Dobrego Pasterza nikt nie zajmuje się problemem handlu dziećmi. Wprawdzie Patryk Vega ostatnio poruszył ten temat w dokumencie pt. "Oczy diabła", ale oglądałem tylko pierwsze siedem minut, więc nie jestem w stanie ocenić na ile jest on czy jest on wiarygodny. Faktem jest to, że problem ten jest poważny, a TVP, TVN, Onet i reszta mediów głównego nurtu świadomie milczy na ten temat.

Ostatnio w Szwecji wybuchła afera dotycząca adopcji zagranicznych. Według gazety "Dagens Nyheter" w wielu przypadkach dzieci przekazywano do tego kraju bez zgody, a czasami nawet wiedzy ich matek. Władze zapowiedziały, że zamierzają podjąć śledztwo w tej sprawie:

https://www.pch24.pl/handel-dziecmi-i-kradzieze-noworodkow--cala-prawda-o-szwedzkich-adopcjach-zagranicznych,82217,i.html

Portret użytkownika Parmezan

Kurła, co za bzdety.

Kurła, co za bzdety. Adrenochrom jako pochodna adrenaliny jest syntezowany od kilkudziesięciu lat. Kiedyś był i czasem nadal jest stosowany min. jako pigment. Można go bez problemu kupić w hurtowniach chemicznych. Dowolny izomer. Internet nie boli.

Strony

Skomentuj