Do amerykańskiego sądu wpłynął pierwszy pozew sądowy przeciwko Arabii Saudyjskiej

Kategorie: 

Źródło: Internet

Pod koniec zeszłego miesiąca informowaliśmy, że Barack Obama zawetował ustawę JASTA, która umożliwi obywatelom USA składanie pozwów przeciwko Arabii Saudyjskiej jako stronie odpowiedzialnej za atak terrorystyczny z 11 września 2001 roku i śmierć około 3 tysięcy ludzi. Kilka dni później, Senat niemal jednogłośnie odrzucił weto prezydenckie a nowa ustawa natychmiast weszła w życie. Tymczasem w sądzie w Waszyngtonie złożony został właśnie pierwszy pozew.

 

15 lat temu, Stephanie Ross DeSimone była w ciąży ze swoim mężem, dowódcą marynarki wojennej Patrickiem Dunnem. Mężczyzna zginął gdy w Pentagon, według oficjalnej wersji, uderzył samolot. Dziś, DeSimone wraz ze swoją córką składa pozew przeciwko Arabii Saudyjskiej, oskarżając ją o śmierć męża oraz udzielanie wsparcia dla al-Kaidy i jej lidera, Osamy bin Ladena.

Tamtego dnia, terroryści z Bliskiego Wschodu mieli dokonać niemożliwego - porwali cztery samoloty pasażerskie, swobodnie poruszali się po silnie zabezpieczonej przestrzeni powietrznej Stanów Zjednoczonych i z niesamowitą precyzją, niczym piloci z wieloletnim doświadczeniem, uderzyli w wyznaczone obiekty. Dwa samoloty rzekomo zniszczyły wieże WTC, trzeci uderzył w Pentagon, a czwarty spadł w Pensylwanii gdyż na jego pokładzie miało dojść do walki między zamachowcami a pasażerami i pilotami. Skoordynowany atak miał zostać przeprowadzony przez 19 terrorystów, z czego 15 z nich było obywatelami Arabii Saudyjskiej.

 

W najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się kolejnych pozwów oraz reakcji ze strony królestwa Saudów, które utrzymuje, że nie miało nic wspólnego z wydarzeniami z 2001 roku. Rząd w Rijadzie ostro potępił ustawę JASTA. Barack Obama ostrzegał, że amerykańskim żołnierzom, znajdującym się poza granicami państwa, mogą teraz grozić pozwy sądowe np. za popełnione zbrodnie w Afganistanie i Iraku, czy inne nielegalne działania.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika keri

CZARNY PROTEST.

CZARNY PROTEST.

Protestuję przeciw zabieraniu obywatelowi prawa o decydowaniu o swoim ciele fizycznym.

W szczególności

1. Protestuję przeciw zabieraniu narządów żywemu nieprzytomnemu obywatelowi, który nie wyraził na to zgody. Narządy do transplantacji zabierane są wyłącznie żywym ludziom. Brak sprzeciwu nieprzytomnego obywatela uważany jest obecnie za jego zgodę.

2. Protestuję przeciw przymusowemu czy obowiązkowemu wprowadzaniu do organizmu obywatela substancji szkodliwych np. szczepionek. Szczepionki to jest ludobójstwo.

3. Protestuję przeciw ustawom dotyczącym życia intymnego obywatela czy jego fizjologii.

Państwo ma się zajmować bezpieczeństwem obywateli i granic oraz tworzeniem warunków do rozwoju obywateli i gospodarki. Tymczasem zajmuje się obywatelską d.pą i niszczeniem zdrowia obywatela (szczepionkami) oraz życia (kradzieżą narządów wycinanych od żywych ludzi). Wyraża też zgodę na płatne trucie obywateli opryskami chemicznymi (chemtrails), po których mają schorzenia dróg oddechowych, skórnych i neurologicznych.

 

CZARNY PROTEST. Protestuję przeciw zabieraniu obywatelowi prawa o decydowaniu o swoim ciele fizycznym, w szczeg.przeciw zabieraniu narządów żywemu nieprzytomnemu obywatelowi, przymusowym szczepionkom, ustawom dotyczącym życia intymnego obywatela.

Portret użytkownika keri

Dziś jest czarny protest

Dziś jest czarny protest ogólnokrajowy, Na uczelniach są godziny rektorkie, w urzędach solidarne włączenie się do protestu wraz z prezydentami miast.

Mój protest jest rozszerzony. Nie chcę aby rząd dysponował za pomocą ustaw ciałem obywatela. Jeśli KK i prezydent szczepionkowy dudu zauważyliby uległość społeczeństwa zamiast oporu, byłby to znak, że czas na czipowanie, bo i tak nie zaprotestujemy.

Prawo uchwalone w Polsce określa, że z powodu kataru może być ogłoszona pandemia, którą ogłasza byle debil z okręgowego sanepidu. To jest podstawą do szczepień pod przymusem (z użyciem siły). Nie było protestów, to nas załatwił rząd PO-PSL, a obecny szczepionkowy dudu z pewnością tego nie zmieni, gdyż pierwszą podpisaną przez niego ustawą była ustawa o ludobójstwie (rozszerzeniu obowiązkowych szczepień)

Portret użytkownika inzynier magister

Agentura NWO ma wszędzie

Agentura NWO ma wszędzie swoje macki ! W Polsc też ! "Dominik Tarczyński, poseł PiS kierujący podkomisją ds. TTIP zachwala porozumienie o wolnym handlu UE-Kanada (CETA) i sugeruje, że przeciwnicy umowy są sponsorowani przez rosyjski kapitał. W rządzie nie ma jednomyślności, a największym przeciwnikiem umowy jest Zbigniew Ziobro. Resort sprawiedliwości ocenia, że CETA może ograniczyć suwerenność Polski w zakresie właściwości sądowej.Porozumienie o wolnym handlu UE-Kanada (CETA) może przynieść korzyści polskiej gospodarce, ale będzie bezpieczniejsze, gdy w sądzie arbitrażowym zasiądzie Polak - mówi szef sejmowej podkomisji ds. TTIP Dominik Tarczyński (PiS). Jak dodaje, Sejm nie dopuści do przyjęcia złej umowy.Wynegocjowane w 2014 r. Całościowe Gospodarcze i Handlowe Porozumienie UE-Kanada (CETA), jak i wciąż negocjowane między Unią Europejską a USA Transatlantyckie Partnerstwo w dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP) wzbudzają w Europie wiele kontrowersji. Przeciwnicy porozumień twierdzą, że CETA to młodsza siostra TTIP, która m.in. tylnymi drzwiami wprowadzi do UE żywność GMO.: http://www.pch24.pl/dwuglos-w-sprawie-ceta--optymizm-ekipy-rzadzacej-gasi-minister-zbigniew-ziobro,46385,i.html#ixzz4M0oZnQ6X

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika marcinkrys

rosyjskie Ministerstwo

rosyjskie Ministerstwo Sytuacji Nadzwyczajnych poinformowało o ćwiczeniach obrony cywilnej, w których weźmie udział ponad 40 milionów ludzi .  Szkolenie odbędzie się w dniach od 4 do 7 października. Wezmie w nim udział ponad 40 milionów ludzi, ponad 200 tysięcy sztuk specjalistów ratownictwa, 50 tysięcy sztuk sprzętu. Sytuacja pełnej gotowości bojowej. Wydarzenia tej wielkości nie są skierowane na zapobieganiu awaryjnym miejscowym zdarzeniom ale są ambitnym planem ratowanictwa na najwyższym poziomie. Ma to na celu sprawdzenie gotowości wszystkich sił i środków działania

po przegotowaniach shronów atomowych dla ludności miast i zgromadzeniu wieloletnich zapasów żywności widać że rosja spodzewa się napadu przy użyciu broni masowego rażenia

Skomentuj