Do 2050 r. ponad pięć miliardów ludzi stanie w obliczu niedoboru wody

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Naukowcy wzywają bogate gospodarki do wydawania większych pieniędzy na gospodarkę wodną i pomocy krajom rozwijającym się, aby zmniejszyć liczbę katastrof.

Naukowcy ze Światowej Organizacji Meteorologicznej ONZ przewidują, że do 2050 r. ponad pięć miliardów ludzi na Ziemi może stanąć w obliczu niedoboru wody pitnej. Zdaniem ekspertów przyczynią się do tego nie tylko susze, ale także wzrost opadów i powodzie, powstające w ich następstwie.

 

Raport organizacji został opublikowany na oficjalnej stronie internetowej. W 2018 r. około 3,8 miliarda ludzi na całym świecie miało trudności z dostępem do wody pitnej. W 2021 roku bezpieczeństwo wodne 107 krajów jest zagrożone. Najgorsza sytuacja jest w Azji Środkowej, Afryce i krajach wyspiarskich.

 

Aby zmniejszyć liczbę katastrof, naukowcy wzywają bogate gospodarki do przeznaczenia większych środków na gospodarkę wodną i pomoc krajom rozwijającym się. Okazuje się, że dziś 60 proc. służb meteorologicznych i hydrologicznych na świecie nie jest w stanie poradzić sobie z kryzysem klimatycznym.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika baca to opolczyk

 

 

Lata niewoli i pomiatania,

za zbrodnie i kary przeciwko Polakom,

nienawiść dziś płynie z naszych ust,

tego się nie da wymazać z pamięci!

Język ojczysty i obyczaje,

granica, flaga, polski honor,

zawsze będziemy bić się do końca,

tego nie damy sobie odebrać!

 

Krew i honor ponad wszystko

Krew i honor ponad nas

Krew i honor ponad wszystko

Krew i honor ponad nas

 

https://www.youtube.com/watch?v=lPyEISViD48&list=RD9TVyf_4F3vk&index=2

 

Portret użytkownika endriu gołota

Wystarczyło by aby cały świat

Wystarczyło by aby cały świat wstrzymał na 30 dni wydatki przeznaczone na zbrojenia wojsko czy wojny, a pieniądze te zostały przeznaczone na dystrybucję i rozbudowę technologi uzdatniania i pozyskiwania wody to po miesiącu problem z brakiem czystej wody na świecie przestał by istnieć Każda cywilizacja w przeszłości radziła sobie z tym problemem Problemem NIE JEST PRZELUDNIENIE ZIEMI tylko stworzony przez system nadmierny konsumpcjonizm napędzany pazernością korporacyjną To jest sztucznie stworzony problem stanowiący pretekst do prowadzonej obecnie globalnej polityki

Portret użytkownika Quark

Być może to by wystarczyło

Być może to by wystarczyło żeby uzyskać wystarczająco dużo pieniążków na taki szczytny projekt , z tym że jest jedno "ale" ... To "ale" , to brak altruizmu na świecie , bo nikt nie przeznaczy swoich pieniędzy na to by komuś za granicą polepszyć warunki życia , co więcej nawet swoim obywatelom często nie ma komu pomóc ! Jeden ma za dużo , że aż mu się przelewa a drugiemu za mało ale to tego pierwszego nic nie obchodzi - takie są fakty .

Portret użytkownika dobra rada

"Do 2050 r. ponad pięć

"Do 2050 r. ponad pięć miliardów ludzi stanie w obliczu niedoboru wody"

No tak, co racja to racja. W skrzynce pod trawnikiem jest raczej niedobór wody. Ci skremowani, też na jej nadmiar nie będą narzekali.

Portret użytkownika Misterny plan

Nasza wspaniałomyślna

Nasza wspaniałomyślna cywilizacja dostosuje się do nowych warunków redukując swoją własną ilość przedstawicieli, poprzez mordowanie się o dostęp do wody aż do momentu w którym znów będzie dla wszystkich.

Portret użytkownika Zn

Konkluzja....     ,,Do 2050 r

Konkluzja....     ,,Do 2050 r. ponad pięć miliardów ludzi stanie w obliczu niedoboru wody".  Już widzimy jak się celowo tworzy niedobory w ramach ,,wielkiego resetu"/ ordo ab chao (lockdawny, ,,obostrzenia, zaburzanie łańcucha dostaw/ kooperacji). O ,,potrzebie" prywatyzacji źródeł wody pitnej różni przedstawiciele satanistycznego korpo-reżimu globalistycznego mówili oficjalnie już w latach '90 XX wieku. Jeśli więc naprawdę ,,zabraknie wody" czy pożywienia, to można być pewnym, że satanistyczno-masońskie kukiełki lucyfera/ lucypera już się o to bardzo postarały.

Portret użytkownika Adiadi

Otóż to zamiast jakieś

Otóż to zamiast jakieś kretyńskie programy kosmiczne pokroju marsjanskiego helikoptera czy lądowania na komecie, o ile w ogóle to wszystko prawda bo nasa robi takie bajki że nawet marvel wymieka. Skoro bogaci szejkowie w emiratach na pustyni zrobili stok narciarski że sniegiem -Ski Dubai to można odsalać wodę. 

Portret użytkownika ZerwipejsMyckojad

Pierdolenie o szopenie.

Pierdolenie o szopenie. Sataniści troszczą się o ludzi? Noż, kurwa - przecież jakieś normy świadomości powinny obowiązywać. Chyba że jesteście kompletnie zjebanymi lucyferianami.

Portret użytkownika Kwazar

NIE, WODY NIE ZABRAKNIE i

NIE, WODY NIE ZABRAKNIE i jeśli ma zabraknąć, to jest to, nieprawda.Co zrobić już dzisiaj z tymi którzy dla wody mówią mi, że nie można się napić spragnionemu?  Bo jest to ich woda ? ! No co z nimi zrobić ? Ja wiem a WY ? 

Strony

Skomentuj