Do 2030 roku, stolica Unii Europejskiej będzie opanowana przez islam

Kategorie: 

Źródło: Flaga Eurabi - źródło: Oren neu dag/Wikimedia Commons

Islam coraz mocniej zaciska pętlę wokół Europy. Muzułmanie postępują coraz śmielej – zaczęło się od kolonizacji naszego kontynentu, po czym utworzyli własne partie polityczne, aby zlikwidować obecny system i wprowadzić prawo szariatu. W niedalekiej przyszłości, islam zajmie nawet stolicę Unii Europejskiej.

 

W 2012 roku w Belgii powstała partia ISLAM i w szybkim tempie zyskuje nowych zwolenników. Jej założyciele nie ukrywają swoich planów – zamierzają przekształcić Belgię w 100% państwo islamskie. Ruch polityczny nazywa to „islamską demokracją”. Muzułmańska partia obiecuje wprowadzić mięso halal do wszystkich stołówek szkolnych, ustanowić islamskie święta jako narodowe i zezwolić na noszenie chust. Najbardziej niepokoi fakt, że ruch muzułmanów chce zastąpić wszystkie kodeksy cywilne i karne prawem szariatu i całkowicie przeorganizować transport publiczny w taki sposób, aby kobiety i mężczyźni mieli osobne miejsca w autobusach – pod przykrywką bezpieczeństwa.

 

Partia ISLAM powstała w gminie Molenbeek – wylęgarni islamskiego terroryzmu, a teraz chce wziąć udział w nadchodzących wyborach lokalnych. W poprzednich wyborach osiągnęła ponadprzeciętny sukces w niektórych regionach Belgii. Jej celem jest zislamizowanie europejskiej stolicy do 2030 roku, co nie będzie trudne do osiągnięcia biorąc pod uwagę problem demografii. Już teraz niemal 30% populacji Brukseli to muzułmanie.

Część polityków, w tym Sekretarz Stanu ds. Azylantów i Migracji Theo Francken wskazują na problem szybko rozprzestrzeniającego się islamu. Jednak partia ISLAM raczej nie zostanie zdelegalizowana, gdyż funkcjonuje w zgodzie z prawem. Byłoby to zresztą bardzo nietolerancyjne wobec imigrantów. Po zdobyciu Brukseli może przyjść czas również na Unię Europejską. Erdogan już zaciera ręce.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika euklides

Tak kończą się rządy lewactwa

Tak kończą się rządy lewactwa. Niedługo klapki spadną z oczu i postępowi Europejczycy z rozdziwioną buzią będą patrzyli jak islamiści robią rozpierduchę. Przypomną sobie kim są i zaczną szukać braterskiej więzi. Co zrobię po latach zdrady, po latach cierpienia w tym społeczeństwie. Dam w ryj, razem z islamistami.

Portret użytkownika euklides

Tak kończą się rządy lewactwa

Tak kończą się rządy lewactwa. Niedługo klapki spadną z oczu i postępowi Europejczycy z rozdziwioną buzią będą patrzyli jak islamiści robią i rozpierduchę. Przypomną sobie kim są i zaczną szukać braterskiej więzi. Co zrobię po latach zdrady, po latach cierpienia w tym społeczeństwie. Dam w ryj, razem z islamistami.

Portret użytkownika alojzy

No tak: a ten cały islam to

No tak: a ten cały islam to się tak jakoś wziął w sobie, skupił się w butelce jak dżin, a gdy już z niej wyszedł i się rozejrzał - to wokoło była Europa. Nikt nic nie zauważył, a szczególnie politycy, media i urzędznicy.
Wszyscy jak zwykle jedli kanapkę na śniadanie i czytali codzienny poradnik "jak się nie dać skorumpować i uczciwie wykonywać swoją pracę", a tu nagle między jednym a drugim gryzem ... BUM! Wokoło jest islam. No jak to się mogło stać?
To nie islam podbija Europę. To Europa jest sprzedana przez polityków i ich służalcze psy, którzy powinni siedzieć w kamieniołomach w pasiakach, a nie przygotowywać się do kolejnych wyborów.

Skomentuj