Długo oczekiwany raport Pentagonu na temat UFO, to kapiszon

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Można się było tego spodziewać. Pentagon ujawnił szczegóły raportu na temat Niezidentyfikowanych Obiektów Latających, ale próżno szukać w nim sensacyjnych dowodów na ingerencję kosmitów w sprawy na Ziemi. Zatem z dużej chmury, mały deszcz.

W raporcie nie ma „żadnych wyraźnych wskazówek, że istnieje jakiekolwiek pozaziemskie wyjaśnienie” dla tych dziwnych obiektów. Jednak ostatecznie nikt też nie wykluczył, że jednak stoi za nimi obca inteligencja.

Zbadano 144 incydenty z ostatnich 20 lat, w tym trzy filmy, które Pentagon odtajnił  już w ubiegłym roku, opisując te nagrania, jako „niewyjaśnione zjawiska lotnicze”.

W raporcie nie pojawiły się żadne wstrząsające rewelacje. Można powiedzieć, że jego jedynym plusem jest to, że problem UFO i kosmitów, do tej pory wyśmiewany przez „poważnych” ludzi i media, w końcu wyszedł z kokonu popkultury, stając się przedmiotem zainteresowania polityków i wojskowych, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo narodowe USA.

Utajniona wersja raportu została przekazana odpowiednim ludziom na początku czerwca. Pojawia się pytanie, czy w tym niejawnym aneksie jest coś, na co czekali wszyscy?

Pentagon bez rozgłosu zbiera dane o UFO co najmniej od 2007 roku, w ramach mało znanego zaawansowanego wojskowego programu identyfikacji zagrożeń lotniczych. Został on uruchomiony na prośbę senatora z Nevady Harry'ego Reida, demokraty, który reprezentował region obejmujący między innymi Strefę 51 - teren wojskowy, gdzie w 1947 roku miało dojść do katastrofy statku Obcych (słynne Roswell).

Czołowi politycy Stanów Zjednoczonych, od dobrych kilku lat dość otwarcie mówią o UFO. Były szef kampanii prezydenckiej Hillary Clinton - John Podesta, obiecał podczas w 2016 roku, że opublikuje tajne raporty rządowe na temat kosmitów, jeśli zostanie ona wybrana na prezydenta USA.

Były prezydent Barack Obama w show Jamesa Cordena, powiedział z kolei:

„Kiedy objąłem urząd prezydenta, zapytałem… czy jest gdzieś laboratorium, w którym trzymamy obce istoty i ich statki kosmiczne? I wiesz, zrobili trochę badań, ale odpowiedź brzmiała „nie”. […] Prawdą jest, że są nagrania obiektów na niebie, o których nie wiemy dokładnie, czym one są.”

W 2020 roku prezydent Donald Trump powiedział, że nie ujawni nawet swojej rodzinie, czego dowiedział się o kosmitach.

Co ciekawe, w grudniu 2020 roku, były szef izraelskiej agencji kosmicznej w ministerstwie obrony tego kraju - Haim Eshed - powiedział, że Donald Trump był bliski ujawnienia istnienia traktatu międzygalaktycznego, ale wycofał się ze strachu przed wznieceniem „masowej histerii”. Eshed stwierdził wprost, że „istnieje porozumienie między rządem USA a kosmitami”.

W marcu 2021 roku były dyrektor wywiadu narodowego Trumpa, John Ratcliffe, swego czasu nadzorujący wszystkie 18 amerykańskich agencji wywiadowczych powiedział w Fox News:

„Szczerze mówiąc, jest o wiele więcej obserwacji niż podano do wiadomości publicznej. […] Mówimy o obiektach, które widzieli piloci marynarki wojennej lub sił powietrznych lub zostały wychwycone przez zdjęcia satelitarne, na których widać, że wykonują one działania trudne do wyjaśnienia. […] Chodzi o manewry, które są trudne do powtórzenia, do osiągnięcia których nie mamy technologii, te obiekty poruszały się z prędkościami przekraczającymi barierę dźwięku, bez grzmotu dźwiękowego”.

Jedna z relacji pilotów, dotyczy małego białego przedmiotu przypominającego Tic-Tac’a. Poruszał się on bardzo szybko i bardzo nieregularnie. Piloci nie mogli przewidzieć, w którą stronę skręci, ani jak będzie manewrował. Nie miał żadnego widocznego śladu dymu ani napędu. Nie miał żadnych widocznych powierzchni sterowania lotem, aby manewrować w taki sposób, w jaki to robił.

Obok Stanów Zjednoczonych, poważne badania nad UFO prowadzą Chiny, a w Rosji, robi to ktoś z KGB (FSB).

Z ustaleń Departament Obrony USA wynika, że setki osób widziały te dziwne obiekty, czasami wszystkie w tym samym czasie.

Zatem niby coś wiemy, ale konkretów cały czas brak. Najpewniej jednak raport został ujawniony tylko po to, aby w miarę zaspokoić oczekiwania opinii publicznej. Ponad pół roku czekania na coś, co zasadniczo niewiele wnosi do sprawy, jest raczej dowodem na to, że Pentagon wie znacznie więcej, ale jest to wiedza tylko dla wybranych.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Namaste

Taki obraz jest kreowany w

Taki obraz jest kreowany w mediach i powielany. Ciekawe jak obcych wyobrażał sobie Giordano Bruno, który był jedną z pierwszych osób zastanawiających się nad istnieniem obcych, co przyczyniło się do tego, że został spalony na stosie. 

Bóg we mnie pozdrawia Boga w Tobie. 

Portret użytkownika Kwazar

To początek, podwaliny

To początek, podwaliny fundamentalnej do wojny z kosmitami a nie jakiś kapciszon...kapiszon.Bójta sie wójta stwierdzeń,bo ONI, Ludziki Zielone, ze spdków są blisko i coraz bliżej pośród NAS a WAS.Może se filmuf a nie naoglądaliście jeszcze jak blisko one som ? KONIEC ŚWIATA JEST BLISKI ! 

Portret użytkownika StrasznaPrawda

USrael ujawni wam taką prawdą

USrael ujawni wam taką prawdą jaką Donald Trump miał ujawnić prawdę w poprzednim roku na temat fałszywej flagi 11 września 2001 roku.

Wczoraj oglądałem film gdy Janusz Zagórki na Harmonii Kosmosu mówił, że czeka na ten raport Pentagonu bo może on ujawnić wiele ciekawych faktów i tak się zastanawiałem czy ten agent naprawdę wierzy w te brednie tak samo jak wierzy w bajki tych głupich bab które zaprasza i mu opowiadają o QAnon czy też on sam jest kosmitą któy ma za zadanie siania dezinformacji?

Portret użytkownika Raport to kpina

Cały problem z przyznaniem

Cały problem z przyznaniem się do "kosmitów" na ziemi jest taki, że rządowe elity, spaczone ciemną energią, dążą do podobnego celu jednak na innych zasadach niż my, stąd NWO i taka dezinformacja. Jednak kwestią czasu jest by prawda stanęła w świadomości objawiając zrozumienie. 

Portret użytkownika wrwer

jeśli ktoś chce pobrać

jeśli ktoś chce pobrać oryginał ipfs://QmdT2SNfaBKnEpxjG64CSjp4EruUEaMctg1rbndA8dxYwM

tego linku praktycznie nikt nie bedzie w stanie skasować (działa w brave bez instalacji dodatkowego oprogramowania albo normalnie przez ipfs)

Portret użytkownika inzynier magister

nie ujawnią bo biden i jego

nie ujawnią bo biden i jego koledzy odprawiają rytuały w swiątytniach masońsko-iluminckich Archontów i łączą sięduchowo z ufonautami demonami ! se przeczytajcie artykuł o tym "Kosmiczne istoty z gwiezdnej federacji to starożytni Archonci - jednego z nich nagrano na Video !"

sensacyjne to są informacje bo tyle lat człowiek czyta Biblię a tu wprost pisze że masoneria która wszystko robi w tajemnicy i się podnieca tajemnicą jest organizacją którą w Biblii dobrze opisano i to dokładnie ! „A na jej czole wypisane imię — tajemnica: ,,Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją, zdumiałem się wielce.” (Apokalipsa 17,3-6).

do tego iluminaci budująwielki babilon a to też jest ich nazwa którą Bóg opisuje ich w Biblii, tak jak wielką nierządnicą są masoni-iuminaci bo cały czas od wieków uprawiają nierząd z ufonautami duchami i demonami ! od wielu lat tworzą w podziemnych bazach hybrydy więc to potwierdza Biblię w Ks. Daniela 2:43 teżjest mowa o łączeniu się ufo archontów z nasieniem albo poprzez nasienie ludzkie i produkcję hymanoidów !

dlatego iluminaci nienawidzą chrześcijan bo wszystko wiemy o nich i mamy pomoc od Ducha Świętego Jezusa Chrystusa, strasznie nas nienawidzą słudzy archontów i lucyfera, boją się że Zbawiciel złatwi ich na amen !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj