Dlaczego na Eurowizji 2019 będzie mało gości spoza Izraela?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Izrael wyjaśnia, dlaczego niewielka liczba turystów przyjedzie na Eurowizję 2019, która odbędzie się w Tel Awiwie. W imprezie weźmie udział najwyżej 5 tys. cudzoziemców, co jest dość małą liczbą turystów przyjeżdżających na konkurs Eurowizji w porównaniu do innych krajów.

 

„Oczekuje się, że do Tel Awiwu wybiera się 10 tys. turystów, ale będziemy mieli szczęście, jeśli przyjedzie 5 tys. osób. Bilety lotnicze do Izraela będą drogie, a lokalne hotele będą pobierać bardzo wysokie opłaty” - tłumaczą organizatorzy.

 

Atak rakietowy na południu Izraela nie zmienił planów związanych z wydarzeniem, ale wydarzenia wojenne w regionie wciąż mogą przerwać konkurs. Jednym z powodów, dla których zbyt mało turystów wybiera się na Eurowizję, jest wysoka cena biletu. Organizatorzy postanowili odwołać sprzedaż biletów VIP na półfinał i zaczęli oferować 10 % zniżki na wejściówki. Festiwal odbędzie się w dniach 14 - 18 maja br.

 

Ocena: 

Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika MiamiVibe

Ja natomiast mam totalnie w

Ja natomiast mam totalnie w dupie, co to będzie, gdzie to będzie, co będzie i tak dalej Smile Wystarczyło mi, że zobaczyłem pewną kiełbasę, izraelską ,,piosenkarkę" która brzmiała jak kurczak oraz sam fakt, że euro(pejs)ki)) konkurs piosenek dla niedorozwojów i sodomitów, będzie w izraelu, który ma tyle z Europą wspólnego, co żydostwo z ciężką pracą i uczciwością Biggrin

Strony

Skomentuj