Dlaczego Demokraci i Republikanie tak bardzo chcą wsadzić Trumpa do więzienia?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wśród rozlicznych teorii po szturmie na Kapitol 6 stycznia jest też ta mówiąca, że Donald Trump urządził zasadzkę na wrogie Ameryce siły „deep state”.

Ci, którzy chcieli zrzucić na Trumpa całą winę za wzniecanie buntu społecznego i rzekome próby obalenia rządu, opracowywali swój plan zgodnie z pokazanym wcześniej przez gabinet polityczny Donalda Trumpa harmonogramem.

Mieli swoją operację obliczoną co do minuty tak, aby nikt nie miał wątpliwości, że wszystkim wydarzeniom winny jest ustępujący prezydent Stanów Zjednoczonych.

Tymczasem Trump opóźnił swoje przemówienie o 30 minut. Mogło to spowodować, że plan „głębokiego państwa” po prostu się posypał.

Zwróćmy uwagę na to, że w oblężeniu Kapitolu brał udział zaledwie promil procenta ludzi, którzy przybyli wspierać Trumpa.

Gdyby faktycznie nawoływał on do zbrojnej napaści na polityków, którzy chcą odebrać mu władzę, to setki tysięcy uzbrojonych po zęby fanatyków, gotowych oddać swoje życia za obronę demokracji, otoczyłoby całe Capitol Hill.

Tymczasem w oblężeniu brała udział grupa najprawdopodobniej przebranych za zwolenników Trumpa bojówkarzy Antify, którym wcale nie zależy na obronie prawdy na temat wyborów.

Obserwujemy obecnie paniczne próby obalenia Donalda Trumpa, mówi się o wszczęciu procedury impeachmentu, o wsadzeniu go do więzienia za próby zamachu stanu.

Pomyślmy, gdyby rzeczywiście nie było ryzyka, że Trump ma dowody przeciwko Joe Bidenowi i jego otoczeniu, to czy Demokraci robiliby tyle szumu na dwa tygodnie przed zaprzysiężeniem tego starszego pana na nowego przywódcę USA?

Demokraci, tacy jak Nancy Pelosi, swoim zachowaniem sami udowadniają, że coś jest nie tak. Boją się, że przez ostatnie dwa tygodnie, a może i potem, Donald Trump może pójść na całość.

Prawdopodobnie spora część generałów nadal jest po stronie obecnego prezydenta. Może to oznaczać, że rozważane są w dalszym ciągu takie opcje jak stan wojenny.

Zastanawia także to, dlaczego niektórzy Republikanie, do tej pory stojący murem za Trumpem nagle wypowiedzieli mu posłuszeństwo. 6 stycznia Mike Pence zdradził Trumpa i narrację na temat nieuczciwości wyborów, co albo oznacza, że gra już pod siebie, bo za 4 lata chce ubiegać się o prezydenturę, albo, że jest częścią układu, który miał na celu obalenie Trumpa.

Jedno jest pewne, cokolwiek powiedzą media głównego nurtu, nie można tego traktować jako 100% prawdę. Cenzurowanie prezydenta największego mocarstwa przez firmy rozwinięte na terenie tegoż mocarstwa, to wystarczający powód, by uznać te media za nieobiektywne.

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Quark

Niestety ale zrobienie

Niestety ale zrobienie "czystki" w państwie bez wywoływania krwawej rewolucji jest niezwykle trudne . Każdy człowiek na jakimkolwiek stanowisku ma swoje koneksje i zobowiązania przez co bardzo trudno jest w parę lat (czas trwania kadencji) wyselekcjonować tych , którzy mieliby stworzyć nowy ład w państwie w myśl zasady "wszyscy won !" , a jeszcze się trzeba użerać z przeciwnikami politycznymi w tym czasie i realizować bierzące zadania funcyjne.  U nas gdyby komuś udało się przeprowadzić prawdziwą dekomunizację to też bylibyśmy w DUŻO lepszym położeniu ale pewnie wymagałoby to "wysłania" na księżyc połowy społeczeństwa bo każdy KOMUCH miał swoją rodzinę , która dobrze żyła z profitów ówczesnych decydentów . Nikt normalny chyba nie sądzi , że emerytura służbisty takiego UB czy SB-ka wynosząca kilkanaście tyś. zł wystarczała jedynie na jego bierzące utrzymanie...

Portret użytkownika Kwazar

Poraz kolejny objawiają sie

Poraz kolejny objawiają sie FAKTY że tzw.amerykańskie "wartości"  :)))  Jak wolność i demokracja to MITY stworzone przez Hollywood dla ubogich intelektualnie, którzy NIGY i tak niczego nie kojarzą. Te fakty świadczą raz jeszcze o UPADKU z którego USA sie już nie podniesie.

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Bo to ustawka dla gojów i

Bo to ustawka dla gojów i cyrk. Nikt nikogo nie wsadzi, Trump miał 5 lat temu wsadził do pierdla Clinton.

Zwolennicy Trumpa są jeszcze bardziej żałośni niż zLewaki od Bidena czy tych czerwonych Polskich bab z logiem pioruna albo Kodiarzy od Rysia Swetru.

Trump do Clinton podczas debaty wyborczej "będziesz siedzieć", a wy głupki wracajcie na JudeTube i słuchajcie tych bredni o Qanonan i Trumpie jako biały kapeluszu lub biały smoku chyba Pokemon i pedofil który maczał siusiaka nie tylko w małych dziewczynach ale i w Pikachu:

Portret użytkownika stankus

akcja o nazwie  kryptonim 

akcja o nazwie  kryptonim  CASTLE ROCK GODSPEED. sie rozpoczeła.tylko wtajemniczeni wiedza co tak naprawde sie dzieje.wszystko idzie dobrze wojsko przejmuje władze w usa razem z trampem.wygramy walke z kabałem.a gdy to sie stanie to szkonczy sie nasze zycie niewolnikow.zycie bez podatkow wyzysku i pracy 40lat na emereture.bedziemy wolni.bedziemy mileli wszystko czego zapragniemy.na poczatek bedziemy mieli technologie o ktorej nie snimy.łozka medyczne ktore usuna wszystkie choroby bedziemy zdrowi w 100%.pomagajmy trampowi i całej ekipieQ.medytujmy w tej intecij

Strony

Skomentuj