Dlaczego Bill Gates śmieje się, gdy opowiada o pandemii i jej ofiarach?

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Podczas gdy cały świat lamentuje z powodu liczby zgonów wywołanych pandemią COVID-19, Bill Gates w czasie wywiadów dotyczących koronawirusa jest uśmiechnięty, a nawet niezdrowo pobudzony. Czy mowa ciała zdradziła twórcę Microsoftu?

Bill Gates stał się głównym celem zwolenników teorii spiskowych. Praktycznie wszystkie spekulacje związane z obecną pandemią COVID-19, łączone są właśnie z nim. Część osób zapewne twierdzi, że to niedorzeczne tak wyżywać się na filantropie, ale pewne fakty raczej bezspornie pokazują, że podejście amerykańskiego miliardera jest dalekie od normalnych.

Gates „ostrzegał” o możliwej pandemii na chwilę przed jej wybuchem. Organizował konferencje oraz finansował symulacje jej rozwoju. Jest podejrzewany również o dotacje dla instytutu opracowującego koronawirusy.

Przekazał ogromne datki na rzecz opracowania skutecznych szczepionek, podkreślając, jak konieczne jest ich zaimplementowanie u całej ludzkości. Grozi tym, którzy odmówią szczepień wykluczeniem społecznym. W jaki jednak sposób osoby bez szczepionki miałyby stanowić zagrożenie dla osób zaszczepionych, które rzekomo nabędą trwałą odporność na COVID-19? Czy to nawoływanie Gatesa nie pokazuje, że coś jest nie tak?

Jeszcze ciekawsze jest to, jak ten człowiek opowiada o pandemii i jej ofiarach. Gates najzwyczajniej w świecie cieszy się, że ludzie umierają, a on zaoferuje szczepionki, które dadzą mu miliardy dolarów oraz władzę nad populacją. Poniższa kompilacja jego kilku wypowiedzi pokazuje to dość dobitnie (mnie intryguje zwłaszcza jego mimika w 32 sekundzie wideo):

W jednym z wywiadów miał nawet wprost stwierdzić, że jest entuzjastycznie nastawiony do następnej epidemii, ponieważ jego szczepionka sprawiłaby, że zarobiłby dużo pieniędzy, przy okazji wyludniając świat. Jak dla mnie sposób w jaki Bill Gates tworzy narrację wokół pandemii koronawirusa oraz mowa jego ciała, zdradza fakt, że on to de facto ma pod kontrolą i nie przejmuje się konsekwencjami, które innych skazują na śmierć.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika ink-king

Uśmiecha się, bo jest

Uśmiecha się, bo jest psychopatą - nie kontroluje mimiki twarzy. Przypuszczalnie nie jest to uśmiech, ale grymas. Tacy ludzie to patologia w stylu Stalina i Hitlera. Do bandyta, którego należy ścigać listem gończym. Taka moja odpowiedź.

I jeszcze jedno: Odnośnie komentarzy: Owszem: Bill jest za depopulacją, uważa, że powinno nas być pół miliarda a nie siedem i tego nie ukrywa. "Wyszczepił" dzieci na polio w Afryce, tysiące po szczepionce dostało paraliżu. ma zakaz wjazdu do Indii, bo eksperymentował na dziewczętach - podał im szczepionkę sterylizującą - nastolatkom. Nie w celu depopulacji? Co za trolle tu piszą, że nie ma dowodów na to? Czytać nie umiecie czy ktoś wam zapłacił za zachwyty nad Gatesem?

Portret użytkownika mattii

Pobudzone? Może łyka

Pobudzone? Może łyka psychtropy z grupy energizerów? Pacynki muszą być czymś naszprycowane żeby sprawnie działały. Hitlery i tym podobne ciągle nadźgane chemikaliami łaziły. W Jałcie było dwóch narkomanów i jeden alkoholik.

Portret użytkownika RadekTadek

Czytam te komentarze i oczom

Czytam te komentarze i oczom nie wierzę. Naprawdę aż tylu debili jest w Polsce? Gates się uśmiecha jak mówi o pandemii? Pewnie on ją spowodował. Na covid umiera tylko 0.03% zakażonych? Za mało! Wracam do pracy aż zakażonych będzie więcej, łóżek w szpitalach i na ojomach zabraknie i śmiertelność będzie większa. Wtedy będzie ok? Nie lepiej zapobiegać większej śmiertelności niż być mądrym po fakcie? Co z wami k.rwa? Naprawdę nikt nie potrafi już myśleć logicznie? Lekarz w tv gdzieś w stanach powiedział że nie trzeba izolacji. Drugi, trzeci i tysięczny mówią że jednak trzeba się izolować. Ale wszyscy wierzą i tak tylko temu pierwszemu bo reszta kłamie. Ale ch.j tam ważne że Gates się śmieje. No ja j.bie. Jak u mnie kiedyś na polibudzie profesor, który badał katastrofę hali w Katowicach, mówił o tym na wykładzie to też śmiał się z tego jakie rozwiązania zastosował projektant. Tzn że ten profesor tą halę rozpierdolił? Szczepionki to zło, covid to ściema, ziemia płaska, yeti, reptalianie i chupacabra. Internet zamiast kształcić i poszerzać horyzonty umysłowe stał się wylęgarnią debili wzajemnie liżących się po jajach.

Portret użytkownika Cyniczny mizantrop

Ty zajobie Ty, Ty imbecylu.

Ty zajobie Ty, Ty imbecylu. Zdechniesz jak pies w niewoli, skowycząc do swoich Panów o obrożę elektroniczną, toksyczne inokulacje i jeszcze krótsza smycz, i będziesz merdał ogonkiem i srał pod siebie z radości , jak Pan i Władca (rząd światowy) ci ja od czasu do czasu poluźni.

Tfu, taki zindoktrynowany, ludzki odpad zasłużył na swoją niewolę. Szkoda tylko, że przez bezmózgi, ludzkie śmieci, świadomi i myślący pójdą na dno razem z tym globalnym, komunistycznym kolchozem technokratów. 

Tfu raz jeszcze! 

Portret użytkownika Normalna

Brawo za ten komentarz,

Brawo za ten komentarz, wreszcie ktoś logicznie myślący. Mnie też przeraża liczba płaskoziemców i łykających bzdurne teorie jak pelikany. W TV i naukę nie wierzą, za to głupotę łykają. Szkoda słów.

Portret użytkownika marek gabriel

Po pierwsze kto tu reaguje

Po pierwsze kto tu reaguje debilnie? Wrzucasz do jednego worka tezy zupełnie nieprzystające i od razu stygmatyzujesz słowek "debile". To cie zwalnia z myślenia i stawia na piedestale "normalnych". Akurat! Z twojej wypowiedzi można wysnuć wniosek dokładnie przeciwny - jesteś istotą niemyślącą, a przynajmniej nie myślącą krtytycznie. Bill Gates to postać znana z tego, że od lat nawołauje do depopulacji. I nie tylko nawoiłuje, ale działa w tym kierunku. A że ma środki niebagatelne (obecnie zdaje się 3 miejsce na liście najbogatszych Amerykanów) moze zdziałać wiele...złego. i próbował. Poczytaj o sprawie szczepień w Kenii. Szczepieniom miały być poddane tylko kobiety i to wieku 16-49, czyli dziwnym trafem w wieku rozrodczym. Szczepionka, która miała być używana w Kenii, to nie zwyczajna szczepionka przeciw tężcowi, lecz modyfikowana, która jest nośnikiem cząsteczki beta gonadotropiny kosmówkowej. W rezultacie takiej szczepionki organizm kobiety reaguje na własną zapłodnioną komórkę jajową jak na intruza, co powoduje, że zygota nie może się zagnieździć  w macicy. Krótko mówiąc te szczepienia przeciw tężcowi byłby masową akcją podania raz i skutecznie wszystkim kobietom w Kenii środków wczesnoporonnych i faktyczną sterylizacją narodu. To jest fakt, nie fejk. I co? Czy teraz kiedy jest rzekoma pandemia Covid-19 nagle zmienił intencje i chce ratować ludzkość? Ludzkość, która wcale ratowana być nie chce, ani nie musi, bo owa pandemia coraz bardziej wygląda na wielką manipulację. Odsyłam do ekspertów czyli lekarzy, tych, którzy uczciwie starają sie zbadać problem. Nie tych wyselekcjonowanych, których wysyła WHO, organizacja od lat będąca na usługach wielkiego kapitału (Gates walnie przyczynił sie do wyboru obecnego szefa WHO Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa,marksisty, zwolennika aborcji i innych narzędzi inżynierii społecznej, Fundacja Billa i Melindy Gates i Fundacja Rockefellera są jednymi z najwazniejszych sponsorów WHO). To wszystko są fakty. Jakie wnioski z tego wyciągniesz? Potrafisz jakieś czy tylko bluzgi pod adresem "oszołomów"?

Strony

Skomentuj