Deszcz z ryb w indyjskim mieście Amalapuram

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Cyklon tropikalny Phetai trafił na ląd w północnej części indyjskiego stanu Andhra Pradesh i zaczął słabnąć. Prędkość wiatru szacuje się na 50-60 km/h w porywach do 70 km/h – poinformował Departament Meteorologii Indii. Zanotowano dziwny opad w postaci ryb, które spadły wraz z deszczem.

 

W obszarach przybrzeżnych połamanych zostało wiele drzew. Wystąpiły także problemy z elektrycznością. Dziesiątki tysięcy osób zostało ewakuowanych.

Jak dotąd wiadomo, że kilku mieszkańców zginęło w wyniku osunięcia ziemi, donosi NDTV. W mieście Amalapuram wystąpił z kolei rybny deszcz. Miejscowi opowiadali o setkach małych rybek, zwanych lokalnie Gidasalu, które spadły z nieba.

Rzadkie zjawisko ma miejsce, gdy silne wiatry burz cyklonowych, takich jak Phethai, czasami przenoszą ryby, żaby i inne stworzenia wodne, które spadają potem na ziemię niczym opad.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika kapitan ameryka

Ja to bym te ryby

Ja to bym te ryby prześwietlił wszystkie co do jednej Biorac pod uwagę egipskie ataki rekinów z grudnia 2010 oraz schwytanie w Arabii Saudyjskiej z odbiornikiem GPS oznakowanym jako izraelski.Okazały sie one urządzeniami ststerującymi zamontowanymi przez izraelskich agentów.Pomijając fakt, że oskarżenia mają oparcia w logice i w rzeczywistości, nikt nie przestał pytać do dziś  dlaczego izrael to robi.Co potwierdzają to do teraz  rybacy ze wszystkich stron swiata o rybach z izraelskimi nadajnikami sterujacymi.

+ Jesteś naszym bogiem  - Jesteś naszym idolem

(Ban - Cosiek)

Skomentuj