Depopulacja ma spowodować spadek liczby ludzi na świecie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Stale obserwowany wzrost liczby ludności na Ziemi w niedalekiej przyszłości może się nawet całkowicie zatrzymać. Powodem takiego stanu rzeczy jest niski przyrost naturalny i starzenie się społeczeństwa aktywnego zawodowo.

 

Jak wynika z najnowszych badań amerykańskiego politologa, Georga Friedmana, populacja większości krajów europejskich spadnie w ciągu następnych 10 - 15 lat. Naukowiec zakłada, że ograniczenie liczby ludności uda się w najbliższym czasie i to bez względu na to czy mamy do czynienia z najbiedniejszymi czy z najbogatszymi społeczeństwami.

 

Aby utrzymać tak zwaną stopę zastąpienia dzietność powinna wynosić około 2,1 urodzeń na kobietę. Jednak w zdecydowanej większości krajów europejskich wskaźnik ten jest dużo niższy, przeważnie poniżej 2 urodzeń. Rzekomo wysoki współczynnik we Francji jest oszustwem, bo dzieci, które się tam rodzą wyznają Islam, a biali Francuzi jeszcze na to płacą.

Eksperci sugerują, że do końca XXI wieku wskaźnik urodzeń będzie spadał nie tylko w bogatych społeczeństwach, ale i w biednych, które dotychczas biły rekordy w dzietności. Kluczowym czynnikiem powodującym ten spadek ma być wzrost liczebności ludności miejskiej. Po prostu tradycyjnie wyższa dzietność jest na wsi niż w miastach.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika syriues

W chinach o tym nie wiedza,w

W chinach o tym nie wiedza,w Indiach tez nie.Nas karmia tylko jakimis bzdetami propagandowymi.
Poprostu trzeba uswiadomic ludziom,ze kiedys pewnego dnia nasza glupota ,nasze zabijanie planety doprowadzi do ucieczki w inny uklad sloneczny lub tez galaktyke
Co za paranoja ale tak bedzie

Portret użytkownika Kazek12

Depopulacja w pełnym toku ,

Depopulacja w pełnym toku , bo co innego jest szczepienie niemowląt i dzieci w wieku szkolnym szczepionkami z rtecia i aluminium, zawierającymi rózne bakterie i wirusy choronbotwórcze , serwowane przez przemysł biotechnologiczny , medycyune i farmację ?
Czy innym jest zatruwanie wody fosforem, którego uzywa sier w trutkach na szczury, pod pretekstem ochrony zębów, których w ogóle nie chronią i nie mają takiego zamiaru.
Czym jest Chmitrals, dodawanie trucizn do przetworzonej żywności, do artykułów takich jak cukier zmielony na mąkę, czym jest GMO i truco=izny stosowane niby w ochropnie roslin ?
ITP. , itd.
To wszystko pod ochropna prawną tych, któzy stosują te metody do trucia zdrowia i życia ludmności na całym świecie/
A szrzenie chorób jak np. raka w róznych postaciach oraz róznych rozsiewanych chorób i zaraz po całym swiecie. To tylko jaskrawe przykłady stosowania depopulacji, robionej w czyim intderesie , bez wiedzy tej populacji, a stosowanie metod elekjtronicznych i dążenie do zaczipowania całej populacji pod przymusem, aby móc eliminowac osoby stare, biedne, kalekie , bo za duzo kosztują w utrzymaniu oraz osób z opozycji, które sprzeciwiaja się syjonistycznej agendzie Ropthschildów, Rockefellerów, DuPointów, Harimmanów i wielu inych w ich dziele zniewolenia całej ludzxkości dla swojej wygody.
Myslę, że to nie przejdzie, chuba, że wywołacie wojnę konfliktując ludzi na całym świecie, co zamierzacie zrobić, na polecenie obcych z IV wymaru. To nie przejdzie, bop sa siły , które temu sie przeciwstawią, siły pozaziemskie.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Hans

Depopulacja oznacza spadek

Depopulacja oznacza spadek liczby ludności zatem nie może jej powodować.
Osoby po "prywatnych szkołach" uprasza się o niedokonywanie wpisów.
Przypominam o istnieniu klawisza Alt który umożliwia wpisywanie znaków występujących
w polskim alfabecie. (to taki zbiór liter).

Portret użytkownika Adolf Rotshild

"Depopulacja ma spowodować

"Depopulacja ma spowodować spadek liczby ludzi na świecie"
Depopulacja oczywiście nie ma spowodować spadku ilości ludzi na świecie tylko w Europie i Ameryce Płn czyli tam gdzie żyje biały człowiek.
Weźmy sobie np. takie Chiny. W Chinach kiedy przechodziły zmiany ustrojowe z komunizmu na kapitalizm państwowy na przełomie lat 70-tych i 80-tych wprowadzono limit na dzieci: 1 dziecko na rodzine w mieście, 2 na wsi.
Rok temu ten limit zniesiono. Nietrudno jest się domyśleć że za kilkadziesiąt lat urodzi się Chińczyk numer 2 miliardy.
W Afryce drastycznie szybko rośnie liczba ludzi. Próbują tą liczbę zmniejszać HIVem, propagowaniem antykoncepcji czy ebolą ale nic z tego.
W Indiach stosują sterylizacje i nic. Ludzi jak przybywało tak przybywa.
Ameryka Południowa i Środkowa również kwitnie.
Gdzie jest stosowana skuteczna depopulacja? Tylko w Europie. Promocja aborcji, eutanazji, narkomani, pedalstwa, walka z wszelkimi zasadami moralnymi itp. Tylko cywilizacja białego człowieka cofa się w rozwoju i wymiera. Reszta świata się rozwija pod każdym względem, zarówno gospodarczym jak i demograficznym. A Europa pod dyktatem komunistycznych zboczeńców zdycha. Takie są fakty.
Oczywiście nie należy zapominać że na zdepopulowane tereny przysyła się kontenerami dzikusów z Afryki którzy mają rodzić dzieci żeby poprawiać statystyki i mieszać się z ludnością tubylczą żeby biali ludzie przejmowali niedorozwój intelektualny od murzyństwa. Wszak głupim bydłem łatwiej rządzić.
 

 

Portret użytkownika marek500

Chyba trochę za duzo teorii

Chyba trochę za duzo teorii spiskowych. Po pierwsze do zmniejszenia dzietności w krajach rozwiniętych doprowadził dobrobyt, ludzie wolą kożystać z życia niż paprać się w pieluchach. Popatrz sobie na demografię, tam gdzie jest największy przyrost naturalny jest też największa bieda. Jeżeli chodzi o aborcję to istnieje wszędzie, tylko w tych biednych krajach w bardziej drastyczny sposób. Jezeli chodzi o Chiny to też się mylisz. Ręczne sterowanie (zakaz posiadania więcej niż jednego dziecka) doprowadziło do wielkiej nierównowagi między ilością mężczyzn i kobiet. Syn jest zobowiązany do opieki rodzicami więc jeżeli urodziła się dzieczynka na dobrą sprawę pozwalali jej umrzeć. W miastach tego za bardzo nie widać (migracja za wygodniejszym życiem) jednak na prowincji jest to poważny problem. Po za tym Chińczycy na skutek podnoszenia się poziomu życia i zamożności też zmniejszyli pęd do posiadania wielu dzieci. Na temat depopulacji też mam inne zdanie. Moim zdaniem jest bardzo potrzebna. Moim zdaniem optymalna liczba powinna oscylować między 2 a 2,5 miliarda. Jednak bez światowej zarazy lub globalnej wojny tego się nie osiagnie. Chociaż człowiek jest gatunkiem który prosto zmierza do samozagłady. Przez postęp wyłączamy naturalną samoregulację gatunkową. Przez wydłużanie życia starych ludzi , ograniczamy start i miejsce do życia młodym. Nie muszę chyba pisać do czego to doprowadzi. To co piszę może jest mało ludzkie jednak jest zgodne z naturą. 

Portret użytkownika głos rozsądku

Jak tak się troszczysz o

Jak tak się troszczysz o planete to może zacznij od siebie i się powieś.Łatwo pisać takie rzeczy jeśli ma się na myśli cierpienie innych a nie swoje. Gdyby ktoś do ciebie przyszedł i powiedział masz pan/pani umrzeć dla dobra ziemi to myślę że zmienił byś poglądy w jednej chwili co do życia tak jak to robią samobójcy którym nie wyszło odebranie sobie życia.

Portret użytkownika Psycholog

Admin, nie postarałeś się. I

Admin, nie postarałeś się. I wyjaśnij mi zdanie "Depopulacja ma spowodować spadek liczby ludzi na świecie", bo ty mi osobiście przypominasz po przeczytaniu takiego poważnego polityka rangi krajowej, który pisze o czymś na czym w ogóle się nie zna. "Kiedyś słyszałem w wiadomościach informację (oczywiście one transmitowane były wówczas rano, ale teraz zmienili godzinę) prowadzonych przez pana Grzegorza Kukułkę, że w jednym z naszych biurowców, gdzieś tu, w Polsce doszło do przestępstwa. Pozdrawiam, Donald Tusk."

Żyję dla Ciebie panie Cejrowski, składam śluby Maksowi i przyrzekam wierność Januszowi. Boże, broń prawo tak jak i prawice od biczy lewaków.

Strony

Skomentuj