Depopulacja jest promowana jako rozwiązanie dla globalnego ocieplenia

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Globalne ocieplenie zostało przyjęte jako fakt. Każdy, kto nie wierzy w ocieplenie klimatu, jest ośmieszany i z góry traktowany jak oszołom. Przyjęło się również, że to człowiek jest odpowiedzialny za globalne podwyższenie temperatury. A skoro winny jest człowiek, to niech teraz za to zapłaci (pieniędzmi, oczywiście).

 

Nieustannie mówi się, że zjawisko globalnego ocieplenia jest niebezpieczne dla Ziemi i naszej przyszłości. Wiele obszarów naszej planety stanie się niemożliwych do zamieszkania z powodu podwyższonej temperatury i wzrostu poziomu wody w morzach i oceanach. Klimat może zmienić się do tego stopnia, że wpłynie na każdy aspekt naszego życia.

 

Dowiadujemy się, że każdy z nas powinien natychmiast przejść na ekologiczny tryb życia – ograniczyć spożycie mięsa, zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i przesiąść się na samochód napędzany „zieloną energią”, albo najlepiej całkowicie zrezygnować z posiadania samochodu. Te i inne kwestie mają jednak stosunkowo niewielki wpływ na klimat, dlatego niektórzy mówią o bardziej radykalnych rozwiązaniach.

Skoro człowiek jest winny globalnemu ociepleniu, to należy... zmniejszyć liczbę ludności na świecie. Kanadyjski nadawca publiczny CBC propaguje ideę depopulacji poprzez rodzenie mniejszej liczby dzieci. Na dołączonej wyżej infografice przedstawiono, że mając o jedno dziecko mniej, w skali całego roku można znacznie zmniejszyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery – efekt jest wielokrotnie większy niż przy samym ekologicznym trybie życia.

 

Nic dziwnego, że kraje, które najwięcej mówią o globalnym ociepleniu i zrzucają winę za ten stan rzeczy na człowieka, mają wyjątkowo niską liczbę urodzeń – na Zachodzie, w imię walki z globalnym ociepleniem, ludzie dają się opodatkować i mają coraz mniej dzieci. Dziwnym zbiegiem okoliczności, cały czas mówimy o tych samych państwach, które masowo sprowadzają do siebie imigrantów, aby rozwiązać problem niskiej dzietności.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Lansowanie, że to ludzie sa

Lansowanie, że to ludzie sa winni globalnemu ociepleniu , to fałszywa teza skorumpowanych ekologów i klimatologów, dla  wyciągania pieniędzy ze społeczeństw, a dążenie do depopulacji trwa nieprzerwanie od wieków, całe szczęście , że bez skutku. Ci co lansują tezę depopulacji może by  zaproponowali  depopulcje od siebie i wtedy probl;em depopulacji zniknie zupełnie.

Portret użytkownika Endymion

Mam, prośbę, aby nie epatować

Mam, prośbę, aby nie epatować tym kadrem z filmu na którym popłakałem się, a następnie miałem chęć zabijać pedofili..

Mam złe wspomnienia, film bardzo dobry, chociaż nie pamiętam tytułu (może ktoś przypomni?)

Jeden z nielicznych filmów co zostaje w głowie, nawet "8mm" czy "wzgórza mają oczy" nie zrobiły mi takiej rozwałki psychiki..

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Roni Tornado

No to teraz dzięki

No to teraz dzięki zrozumieniu i empati byłbyś w stanie zrozumieć dla czego kobiety nienawidzą gwałcicieli. Te czyny są tak samo złe bo wykorzystuje się słabszych. Nie ważne czy to dziecko czy dorosły został napadnięty. Jeśli ma mniej siły od oprawcy to nie ma szans na obronę.

Portret użytkownika YaHu

Generalnie wszystkie problemy

Generalnie wszystkie problemy świata są do rozwiązania. Niestety ludzie którzy mają środki i możliwosci żeby tego dokonać, są zwykłymi ludzmi. Posiadają cechy takie jak, chciwość, egoizm i chęć władzy za wszelką cenę. Zamiast ruszyć te 99% pieniędzy które leżą w formie elektronicznej na kontach i naprawić tę planete, wolą wszystko trzymać w sekretach, czarnych projektach itd... Zwalają winę na ludzkość jako ogół, ale sorry kto jest włascicielem tych wszystkich fabryk co tylko patrzą na poprawienie wydajności za wszelka cenę ? Robotnik ktory tam tyra na spłatę kredytu ? NIE. Teraz jeszcze oskarżają ludzi że oddychają Smile A kto wycina lasy deszczowe, znów robotnicy ? Następna sprawa, kto wywołuje wojny o paliwa kopalne i zasoby naturalne, żołnierz ? NIE :) 

Portret użytkownika Roni Tornado

To może lepiej zrobić tak,

To może lepiej zrobić tak, zamiast zabijać - nałożyć zakaz posiadania dzieci w rodzinach patologicznych (w takich gdzie członkowie demolują mienie publiczne, kradną, dopuszczają się naruszenia nietykalności osobistej) oraz tam gdzie nie ma zdolności finansowej. A w między czasie nauczyć takich ludzi pracować, stać się normalnymi obywatelami.

Portret użytkownika еuklidеs

"w rodzinach patologicznych

"w rodzinach patologicznych (w takich gdzie członkowie demolują mienie publiczne, kradną, dopuszczają się naruszenia nietykalności osobistej) oraz tam gdzie nie ma zdolności finansowej. "

Czyli praktycznie cała budżetówka.

Portret użytkownika hs100

Nie ma sprawy ! 4 godziny

Nie ma sprawy ! 4 godziny dostawy energii elektrycznej, Twojej ulunbionej ciepłej wody (zimnej też), kartki na bednzynę  do Twojwgo ulubionego samochoduna 4 dni jazdy,  i kartki za  zywnośc do wykorzystania na 4 dni wtygodniu.

Urzędy będą również pracowaly 4 godziny ale za wynagrodzenie 100 proc takie jak dotychczas. I to moze spokojnie sie spełnić.

 

Strony

Skomentuj