Departament Stanu USA ostrzega swoich obywateli przed wyjazdem do Polski i Francji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Sfinansowana przez tzw. filantropów islamska inwazja spowodowała, że Europa stała się niebezpiecznym miejscem do życia. Stany Zjednoczone, które to wywołały całe zamieszanie w Libii, Syrii i Iraku wydały teraz ostrzeżenie do Amerykanów i delikatnie mówiąc zniechęcają ich do wyjazdu do Europy w te lato.

 

Jak podał Departament Stanu, mieszkańcy USA powinni być świadomi zagrożenia terrorystycznego na naszym kontynencie. Obiekty turystyczne, restauracje, centra handlowe, obiekty transportu publicznego, a zwłaszcza większe wydarzenia będą wręcz zachęcały islamistów do przeprowadzenia ataku. Amerykanie powinni unikać większych zgromadzeń, jednak ostrzeżenie to zdecydowanie powinno dotyczyć także Europejczyków.

 

We Francji od 10 czerwca do 10 lipca będzie odbywało się wydarzenie sportowe Euro 2016 a między 2 a 24 lipca organizowany będzie wyścig kolarski Tour de France. Departament Stanu ostrzegł również przed Światowymi Dniami Młodzieży, które między 26 a 31 lipca zgromadzą w Krakowie nawet 2,5 miliona ludzi.

 

Stany Zjednoczone zalecają Amerykanom przede wszystkim zachowanie czujności i unikanie większych zgromadzeń, sprawdzanie informacji podawanych w mediach, opracowanie planu w razie niebezpieczeństwa i oddzielenia się od swojej grupy a także przygotowanie się na wypadek niespodziewanych zakłóceń. Ostrzeżenie przed podróżowaniem do Europy będzie obowiązywało do 31 sierpnia. Prawdopodobieństwo ataku islamistów w najbliższych tygodniach jest wysokie i pozwoliłoby jeszcze bardziej zastraszyć Europejczyków aby ci dobrowolnie wyrazili zgodę na dalsze zaostrzanie prawa, ograniczanie wolności i przekształcenie Unii w mocarstwo z jedną armią.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek :)

"Rosyjska koncepcja

"Rosyjska koncepcja „eskalacji w celu deeskalacji” obejmuje dwa różne scenariusze wojenne, zależne od rodzaju przeciwnika. W pierwszym scenariuszu przeciwnik nie posiada broni nuklearnej. Najpierw próbuje odstraszyć Rosję przygotowaniami do wojny regularnej i nieregularnej, a po wybuchu wojny broni się przed Rosją podejmując rzeczywistą walkę regularną i nieregularną wielkim nakładem ludzkim i materialnym. Sytuacja częściowo przypomina na przykład Ukrainę w 2014 roku: Rosja zajmuje fragmenty terytorium przeciwnika, a przeciwnik zamierza je odbić, ale jest silniejszy od Ukrainy. W odpowiedzi Rosja, zamiast toczyć kosztowną na wiele sposobów wojnę konwencjonalną, dokonuje ataku jądrowego jedną bombą lotniczą przenoszoną przez bombowiec lub samolot wielozadaniowy, albo jedną głowicą przenoszoną przez rakietę balistyczną – na przykład Iskander – lub rakietę manewrującą. Nawet jeśli przeciwnik ma tarczę przeciwlotniczą i antyrakietową, żadna tarcza nie jest w pełni szczelna przeciw arsenałowi tak bogatemu i różnorodnemu, jak rosyjski, i tak dobrze wspomaganemu wywiadem satelitarnym i innym.

Atak atomowy niszczy wybrane kluczowe skupisko sił konwencjonalnych przeciwnika, lub strategiczny węzeł dowodzenia, albo żywotnie ważny składnik infrastruktury narodowej. A przede wszystkim wywołuje szok, poczucie bezsilności i przekonanie, że dalszy opór byłby daremny i absurdalny. Tymczasem Kreml uspokaja świat, że wojna jest rozstrzygnięta, następne ataki jądrowe nie będą konieczne – siedem miliardów ludzi może znów bezpiecznie ułożyć się do snu – i proponuje wspaniałomyślnie pokój na swoich warunkach. Jeśli przeciwnik Rosji ma sojuszników, lecz także nie uzbrojonych w broń nuklearną, zostają odstraszeni od udzielania mu pomocy bojowej lub innej militarnej."
(całość
http://wpolityce.pl/swiat/294999-rosja-chce-wygrywac-wojny-ze-slabszymi-przeciwnikami-jedna-bomba-lub-glowica-atomowa

"Atak atomowy niszczy wybrane kluczowe skupisko sił konwencjonalnych przeciwnika, lub strategiczny węzeł dowodzenia, albo żywotnie ważny składnik infrastruktury narodowej."

-- i co będzie tym "CELEM" jak juz środowiska nazistowsko-kastrackie rozpętają walki o "przesmyk suwalski" ?

TO CO IM PRZESZKADZA W ROZEBRANIU Polski na części - TA WSTRĘTNA antynazistowska i antysatanistyczna KOŚĆ W GARDLE - czyli dotychczasowa jej stolica -- WARSZAWA. To wam wasza droga koksowniczo-gazownicza brać sąsiedzka szykuje -- KOLEJNĄ CAŁOPALNĄ OFIARĘ..... tym razem z (ponad) MILIONA ŻYĆ Polaków.

Bo pejsiasty nazizm chce mieć wreście swoją BANDEROŻYDOWNIĘ ze stolicą w Krakowie. Geszeft dogadany ZA PLECAMI..... znowu kiwanych na konieczność obrony "katodwulicyzmu" Polaków...

przez "oddanych" im "sojuszników" z londynu, berlina, watykanu, waszyngtonu czy telaviwu..... a także judaszowej rosji.......

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Odezwa amerykańskiego

Odezwa amerykańskiego prezydenta do Polaków:

"Drodzy Polacy! Nasz kraj bankrutuje i jedynym naszym ratunkiem jest wojna z Rosją!!

Nie dalej, jak 6 lat temu ten agresywny i barbarzyński kraj zamordował waszą elitę!! Macie okazję odegrać się na tym barbarzynskim narodzie a przede wszystkim uratować swoją ukochaną Amerykę! Czego to bowiem nie robi się dla swej miłości?

Oddajcie swoje życie a my wyróżnimy wasze bohaterstwo   pieknym pogrzebem ze złożeniem naszej oryginalnej amerykanskiej flagi w kostkę na gruzowisku Warszawy i innych miast..

 Za 50 lat, gdy już dawno kamień na kamieniu nie zostanie na waszym terytorium, udostępnimy naszym historykom, jak zasialiśmy nienawiść do waszych braci Rosjan, organizując Smoleńsk 10-04-2010 r.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Z kontekstu komentarzy wynika

Z kontekstu komentarzy wynika ,że obawiać się nalezy stonki amerykańskiej ,bolszewickiego kwasu chlebowego i scyzoraka upadlińskiego.Idą cięzkie czasy.Żydzi mają prze......e "życie.Faszyści i antysemici ....no nie dookoła, oni sami.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Idioci rządu polskiego!

Idioci rządu polskiego!

Idioci polskiej polityki!

Europa ma zostać wytarta z mapy świata!

 To amerykański plan pozbycia się konkurencji!!

Gdy Europa przestanie istnieć po rosyjskich nukach, Nuki te spadną prewencyjnie w odpowiedzi na tarcze antyrakietowe w Polsce i Rumuni uniemożliwiające Rosji  kontratak atomowy w przypadku ataku ze strony NATO!

Po upadku Rosjii Ameryka weźmie się za bary z osłabionymi Chinami bronią biologiczną i geoklimatyczną.

 Taki jest plan jankeskiego żydostwa!!!

 Wcześniej wytruje swoje społeczeństwo... Miliony plastikowych, czteroosobowych trumien już jest zmagazynowane w obozach koncentracyjnych FEMA

Portret użytkownika Ogo Pogo

To już wiemy jaki jest plan

To już wiemy jaki jest plan żydostwa amerykańskiego.Teraz pyatanie jaki jest plan żydostwa rosyjskiego?Dalej upadlińskiego?.I w końcu jaki k...a jest plan żydostwa?Bardzo cię proszę nie podniecaj się Putinem.To żydowska marionetka.Może Rosjanie zdołają sami oczyścić się  z pasożyta chazarskiego.Trudne zadanie lecz nie niemożliwe.My również. Kwestia zasadnicza:kto pierwszy?To jest dopiero współzawodnictwo.Nie strasz nukami i innymi bombkami.Jeśli ktoś zacznie nic nie pozostanie.Nawet na wielkich obszarach Rosji.Chodzi o przyszłość naszych dzieci i wnuków.Więć pie....y putinow,nullandów kiSSingerów ,nataniachów i ich zaplecze pozwalające  na szaleństwa tych odmóżdżonych pacynek.Chodzi o Rotschildów,Rockeffelerów.Ktoś musi zacząć.Oznajmić im ,że ich bogactwo i władza jest iluzją.Oznacza to ich i tego chazarskiego ekskrementu koniec.Pora na NEWSA.Koniec legendy o waszej sile i bogactwie,Wasza siła jest kłamstwem i oszustwem toczonym tzw. gojom.

Pozdrawiam

Ogolimy, Pogonimy znaczy Ogo Pogo stwór z jeziora Wolności.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Chyba jednak się nie ziści...

Chyba jednak się nie ziści... Nie temu rządowi, który z pasją napędza kampanię wojenną z Rosją, w obecności "sojusznuków" zza oceanu...

 Przecież usrańcy są zamieszani w ten zamach! Byłoby znowu zamiatanie pod dywan...

 Głupi PIS dał się złapać na haczyk żydowskiej intrygi 10-04-2010 r. w Smoleńsku...

Pała żądzą zemsty i żadne dowody tego nie zmienią....

Portret użytkownika ACHILES

NIE TO BY MOIM CELEM BYŁO

NIE TO BY MOIM CELEM BYŁO STRASZYĆ Z WAS KOGOŚ, ALE FAKTY, TO FAKTY i są Wam przemilczywane w środkach niby Naszych MASOWEGO MAS OGŁUPIANIA, więc to poniżej przedstawiam : 

W piątek, 27 maja, prezydent Rosji Władimir Putin znowu powiedział, że prezydent USA Barack Obama kłamie, mówiąc, że powodem zainstalowania amerykańskich systemów antybalistycznych (ABM) czy systemu obrony antybalistycznej (BMD) obecnie w Rumunii, a wkrótce również w Polsce, jest ochrona Europy przed irańskimi rakietami, które nawet nie istnieją, i – jak mówi sam Obama – nie będą istnieć w konsekwencji zawartego przez Obamę porozumienia z Iranem. Putin mówi: Wiem, że kłamiecie w tej kwestii, nie jesteście uczciwi. Zmierzacie do zneutralizowania naszych zdolności odwetowych, a nie irańskich. Nie jestem na tyle głupi, żeby uwierzyć w tak oczywiste kłamstwo, jak wasze zapewnienia, że chodzi o Iran, a nie o Rosję.

Putin mówi, że takie systemy ABM, jakie instaluje Ameryka, blokują zdolność odpowiedzi danego kraju (w tym wypadku Rosji) na błyskawiczny atak — coraz bardziej prawdopodobne posunięcie ze strony NATO, teraz, kiedy NATO rozciąga się pod same granice Rosji — i że Rosja nie pozwoli na takie unieszkodliwienie jej sił reagowania.

Powiedział, że „NATO odpiera nasze apele ogólnikami, mówiąc, że nie jest żadnym zagrożeniem dla Rosji… że cały ten projekt zaczął się jako środek zapobiegawczy wobec irańskiego programu nuklearnego. Gdzie jest teraz ten program? Nie istnieje. … Od pierwszych lat tego wieku powtarzaliśmy, że będziemy musieli jakoś zareagować na wasze kroki, zmierzające do podkopania międzynarodowego bezpieczeństwa. Nikt nie słuchał”.

 

Innymi słowy Putin mówi, że Zachód ignoruje słowa Rosji, a zatem Rosja, jeśli nic się nie zmieni, odpowie wyeliminowaniem systemów ABM, zanim te będą w pełnej gotowości. Niezrobienie tego, niewyeliminowanie jakiegokolwiek w pełni operacyjnego systemu ABM, znajdującego się na rosyjskiej granicy bądź w jej pobliżu, oznaczałoby narażenie Rosjan na błyskawiczny atak NATO, a do czegoś takiego nie dopuścimy.

Powiedział: „W chwili obecnej instalowane rakiety przechwytujące mają zasięg 500 kilometrów, wkrótce zwiększy się on do 1000 kilometrów, a nawet gorzej – w dowolnym momencie ten system może zostać przezbrojony i wyposażony w pociski ofensywne o zasięgu 2400 km i można to zrobić przez przestawienie oprogramowania, tak że nawet sami Rumuni nie będą o tym wiedzieli”.

Jeszcze inaczej: Jedynie Amerykanie, którzy zaprojektowali i kontrolują system ABM, będą w stanie wiedzieć, czy i kiedy Rosja staje się zupełnie odsłonięta na atak. Nawet Rumuni nie będą o tym wiedzieli. Zatem, mówi Putin, „Rosja nie ma innego wyjścia niż wziąć na celownik Rumunię” – a później Polskę, jeśli ta będzie realizowała swoje plany związane z tarczą.

Domyślnie Putin mówi, że podczas gdy nie ma potrzeby natychmiastowego zaatakowania lokalizacji tarczy w Rumunii, będzie to musiał zrobić wystarczająco wcześnie, żeby zablokować podrasowanie systemu ABM, które uczyniłoby Rosję łatwiejszym celem ataku i pozbawiło ją możliwości kontruderzenia.

Putin mówi: Usuńcie system ABM, w przeciwnym razie sami będziemy musieli to zrobić.

Putin wie, że zgodnie z art. 5 traktatu północnoatlantyckiego, dotyczącym „wzajemnej obrony”, napaść na któreś państwo członkowskie NATO, na przykład Rumunię, ma spowodować atak wszystkich członków NATO na państwo atakujące. Jednak Putin mówi, że jeśli NATO zamierza atakować Rosję, to zostanie bez jakiegokolwiek w pełni sprawnego systemu ABM i (w domyśle) że odpowiedzią Rosji na wszelki tego typu atak będzie pełnoskalowy atak jądrowy wymierzony przeciwko wszystkim państwom członkowskim NATO, a rozpętana w ten sposób wojna nuklearna, angażując całą broń jądrową obydwu stron – NATO i Rosji – zniszczy cały świat.

Putin mówi, że albo Rumunia — i w następnej kolejności Polska — anuluje i unieważni swoją współpracę w zakresie instalacji ABM prezydenta USA, Obamy, albo nastąpi chirurgiczny atak Rosji na taką, lub takie instalacje, nawet pomimo tego, że pociągnie to za sobą atak jądrowy NATO na Rosję i takiż kontratak Rosji na NATO.

Kiedy Putin powiedział: „Nikt nas nie słucha” po drugiej stronie, po stronie NATO, miał na myśli: Nie chcę być zmuszony do przemówienia chirurgicznym atakiem eliminującym natowski system ABM, ale tak się stanie, jeśli pozostaniecie głusi na słowa, głos rozsądku i zwykłą przyzwoitość.

Putin nie dopuści do narażenia rosyjskiego narodu na atak ze strony Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników wojskowych. Jeśli NATO zaatakuje Rosję, to będzie to koniec gry dla całego świata, nie tylko dla Rosji.

Putin mówi do Obamy i do całego NATO: Proszę, usłyszcie i zrozumcie moje słowa i bądźcie rozsądni, ponieważ w przeciwnym razie, jeśli w dalszym ciągu będziecie ignorowali to, co mówię, rezultat będzie o wiele gorszy dla każdego.

—————

Eric Zuesse, dociekliwy historyk, jest pisarzem i autorem książek, m.in. They’re Not Even Close: The Democratic vs. Republican Economic Records, 1910-2010 oraz CHRIST’S VENTRILOQUISTS: The Event that Created Christianity.

Tłumaczenie: PRACowniA

Zob. też:

Cała konferencja prasowa Putina i Ciprasa, w oryginale (fragment o tarczy zaczyna się ok. 42:25) tutaj.
Kłamstwo tarczy antyrakietowej. Była i jest wymierzona w Rosję (2015)
Redzikowo i gra pozorów (2016)

p.s To są niebezpieczne słowa, a tymczasem niby Nasi politykierzy masy wojną o trybunał, wewnętrznymi wojenkami u platfusów, albo sciganiem Polańskiego, po 40 LATACH, przez Ministra Sprawiedliwości obecnego. A TO TA WIADOMOŚĆ POWINNA BYĆ PRZEZ CAŁY CZAS POLAKOM PREZENTOWANA !!!

zobaczcie, jak dzielni Polacy " witali " jankesów w Lublinie i jak zostali potraktowani : 

https://www.youtube.com/watch?v=Uprwl1p4s_U

https://www.youtube.com/watch?v=_IKz6hooP9Q

Strony

Skomentuj