Departament Stanu USA ostrzega swoich obywateli przed wyjazdem do Polski i Francji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Sfinansowana przez tzw. filantropów islamska inwazja spowodowała, że Europa stała się niebezpiecznym miejscem do życia. Stany Zjednoczone, które to wywołały całe zamieszanie w Libii, Syrii i Iraku wydały teraz ostrzeżenie do Amerykanów i delikatnie mówiąc zniechęcają ich do wyjazdu do Europy w te lato.

 

Jak podał Departament Stanu, mieszkańcy USA powinni być świadomi zagrożenia terrorystycznego na naszym kontynencie. Obiekty turystyczne, restauracje, centra handlowe, obiekty transportu publicznego, a zwłaszcza większe wydarzenia będą wręcz zachęcały islamistów do przeprowadzenia ataku. Amerykanie powinni unikać większych zgromadzeń, jednak ostrzeżenie to zdecydowanie powinno dotyczyć także Europejczyków.

 

We Francji od 10 czerwca do 10 lipca będzie odbywało się wydarzenie sportowe Euro 2016 a między 2 a 24 lipca organizowany będzie wyścig kolarski Tour de France. Departament Stanu ostrzegł również przed Światowymi Dniami Młodzieży, które między 26 a 31 lipca zgromadzą w Krakowie nawet 2,5 miliona ludzi.

 

Stany Zjednoczone zalecają Amerykanom przede wszystkim zachowanie czujności i unikanie większych zgromadzeń, sprawdzanie informacji podawanych w mediach, opracowanie planu w razie niebezpieczeństwa i oddzielenia się od swojej grupy a także przygotowanie się na wypadek niespodziewanych zakłóceń. Ostrzeżenie przed podróżowaniem do Europy będzie obowiązywało do 31 sierpnia. Prawdopodobieństwo ataku islamistów w najbliższych tygodniach jest wysokie i pozwoliłoby jeszcze bardziej zastraszyć Europejczyków aby ci dobrowolnie wyrazili zgodę na dalsze zaostrzanie prawa, ograniczanie wolności i przekształcenie Unii w mocarstwo z jedną armią.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek :)

"Rosyjska koncepcja

"Rosyjska koncepcja „eskalacji w celu deeskalacji” obejmuje dwa różne scenariusze wojenne, zależne od rodzaju przeciwnika. W pierwszym scenariuszu przeciwnik nie posiada broni nuklearnej. Najpierw próbuje odstraszyć Rosję przygotowaniami do wojny regularnej i nieregularnej, a po wybuchu wojny broni się przed Rosją podejmując rzeczywistą walkę regularną i nieregularną wielkim nakładem ludzkim i materialnym. Sytuacja częściowo przypomina na przykład Ukrainę w 2014 roku: Rosja zajmuje fragmenty terytorium przeciwnika, a przeciwnik zamierza je odbić, ale jest silniejszy od Ukrainy. W odpowiedzi Rosja, zamiast toczyć kosztowną na wiele sposobów wojnę konwencjonalną, dokonuje ataku jądrowego jedną bombą lotniczą przenoszoną przez bombowiec lub samolot wielozadaniowy, albo jedną głowicą przenoszoną przez rakietę balistyczną – na przykład Iskander – lub rakietę manewrującą. Nawet jeśli przeciwnik ma tarczę przeciwlotniczą i antyrakietową, żadna tarcza nie jest w pełni szczelna przeciw arsenałowi tak bogatemu i różnorodnemu, jak rosyjski, i tak dobrze wspomaganemu wywiadem satelitarnym i innym.

Atak atomowy niszczy wybrane kluczowe skupisko sił konwencjonalnych przeciwnika, lub strategiczny węzeł dowodzenia, albo żywotnie ważny składnik infrastruktury narodowej. A przede wszystkim wywołuje szok, poczucie bezsilności i przekonanie, że dalszy opór byłby daremny i absurdalny. Tymczasem Kreml uspokaja świat, że wojna jest rozstrzygnięta, następne ataki jądrowe nie będą konieczne – siedem miliardów ludzi może znów bezpiecznie ułożyć się do snu – i proponuje wspaniałomyślnie pokój na swoich warunkach. Jeśli przeciwnik Rosji ma sojuszników, lecz także nie uzbrojonych w broń nuklearną, zostają odstraszeni od udzielania mu pomocy bojowej lub innej militarnej."
(całość
http://wpolityce.pl/swiat/294999-rosja-chce-wygrywac-wojny-ze-slabszymi-przeciwnikami-jedna-bomba-lub-glowica-atomowa

"Atak atomowy niszczy wybrane kluczowe skupisko sił konwencjonalnych przeciwnika, lub strategiczny węzeł dowodzenia, albo żywotnie ważny składnik infrastruktury narodowej."

-- i co będzie tym "CELEM" jak juz środowiska nazistowsko-kastrackie rozpętają walki o "przesmyk suwalski" ?

TO CO IM PRZESZKADZA W ROZEBRANIU Polski na części - TA WSTRĘTNA antynazistowska i antysatanistyczna KOŚĆ W GARDLE - czyli dotychczasowa jej stolica -- WARSZAWA. To wam wasza droga koksowniczo-gazownicza brać sąsiedzka szykuje -- KOLEJNĄ CAŁOPALNĄ OFIARĘ..... tym razem z (ponad) MILIONA ŻYĆ Polaków.

Bo pejsiasty nazizm chce mieć wreście swoją BANDEROŻYDOWNIĘ ze stolicą w Krakowie. Geszeft dogadany ZA PLECAMI..... znowu kiwanych na konieczność obrony "katodwulicyzmu" Polaków...

przez "oddanych" im "sojuszników" z londynu, berlina, watykanu, waszyngtonu czy telaviwu..... a także judaszowej rosji.......

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Odezwa amerykańskiego

Odezwa amerykańskiego prezydenta do Polaków:

"Drodzy Polacy! Nasz kraj bankrutuje i jedynym naszym ratunkiem jest wojna z Rosją!!

Nie dalej, jak 6 lat temu ten agresywny i barbarzyński kraj zamordował waszą elitę!! Macie okazję odegrać się na tym barbarzynskim narodzie a przede wszystkim uratować swoją ukochaną Amerykę! Czego to bowiem nie robi się dla swej miłości?

Oddajcie swoje życie a my wyróżnimy wasze bohaterstwo   pieknym pogrzebem ze złożeniem naszej oryginalnej amerykanskiej flagi w kostkę na gruzowisku Warszawy i innych miast..

 Za 50 lat, gdy już dawno kamień na kamieniu nie zostanie na waszym terytorium, udostępnimy naszym historykom, jak zasialiśmy nienawiść do waszych braci Rosjan, organizując Smoleńsk 10-04-2010 r.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Z kontekstu komentarzy wynika

Z kontekstu komentarzy wynika ,że obawiać się nalezy stonki amerykańskiej ,bolszewickiego kwasu chlebowego i scyzoraka upadlińskiego.Idą cięzkie czasy.Żydzi mają prze......e "życie.Faszyści i antysemici ....no nie dookoła, oni sami.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Idioci rządu polskiego!

Idioci rządu polskiego!

Idioci polskiej polityki!

Europa ma zostać wytarta z mapy świata!

 To amerykański plan pozbycia się konkurencji!!

Gdy Europa przestanie istnieć po rosyjskich nukach, Nuki te spadną prewencyjnie w odpowiedzi na tarcze antyrakietowe w Polsce i Rumuni uniemożliwiające Rosji  kontratak atomowy w przypadku ataku ze strony NATO!

Po upadku Rosjii Ameryka weźmie się za bary z osłabionymi Chinami bronią biologiczną i geoklimatyczną.

 Taki jest plan jankeskiego żydostwa!!!

 Wcześniej wytruje swoje społeczeństwo... Miliony plastikowych, czteroosobowych trumien już jest zmagazynowane w obozach koncentracyjnych FEMA

Portret użytkownika Ogo Pogo

To już wiemy jaki jest plan

To już wiemy jaki jest plan żydostwa amerykańskiego.Teraz pyatanie jaki jest plan żydostwa rosyjskiego?Dalej upadlińskiego?.I w końcu jaki k...a jest plan żydostwa?Bardzo cię proszę nie podniecaj się Putinem.To żydowska marionetka.Może Rosjanie zdołają sami oczyścić się  z pasożyta chazarskiego.Trudne zadanie lecz nie niemożliwe.My również. Kwestia zasadnicza:kto pierwszy?To jest dopiero współzawodnictwo.Nie strasz nukami i innymi bombkami.Jeśli ktoś zacznie nic nie pozostanie.Nawet na wielkich obszarach Rosji.Chodzi o przyszłość naszych dzieci i wnuków.Więć pie....y putinow,nullandów kiSSingerów ,nataniachów i ich zaplecze pozwalające  na szaleństwa tych odmóżdżonych pacynek.Chodzi o Rotschildów,Rockeffelerów.Ktoś musi zacząć.Oznajmić im ,że ich bogactwo i władza jest iluzją.Oznacza to ich i tego chazarskiego ekskrementu koniec.Pora na NEWSA.Koniec legendy o waszej sile i bogactwie,Wasza siła jest kłamstwem i oszustwem toczonym tzw. gojom.

Pozdrawiam

Ogolimy, Pogonimy znaczy Ogo Pogo stwór z jeziora Wolności.

Strony

Skomentuj