Demokracja w Niemczech i w Szwecji istnieje już tylko teoretycznie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Istnieje coraz więcej dowodów na to, że w krajach zachodniej i północnej Europy panuje coś na kształt lewackiej dyktatury. Ci którzy gardłują na Polskę jako kraj w którym rzekomo jest zagrożona demokracja sami mają ją za nic w swoich państwach. Dotyczy to zwłaszcza Szwecji i Niemiec, gdzie po ekscesach seksualnych tak zwanych uchodźców zapanowała cenzura medialna.

 

Bardzo ciekawie brzmią też tłumaczenia mediów odnośnie tuszowania licznych napaści seksualnych na europejskie kobiety. Bez żenady stwierdzono, że czyni się to po to, aby nie wzrosły nastroje antyimigranckie i aby nie wzrosły notowania partii prawicowych, które są głównym wrogiem europejskiego lewactwa. Jak to się ma do demokracji i pluralizmu, gdy media dbają o to co mają myśleć wyborcy manipulując informacjami lub ukrywając niektóre z nich?

 

To oburzające, że w 12 niemieckich landach doszło do 1400 incydentów na tle seksualnym, a jedyne co potrafią zrobić lewicowe media to ukrywać to przed społeczeństwem wspierając samobójczą politykę przyjmowania wszystkich chętnych z krajów arabskich. Multikulturalizm wydaje się być teraz oficjalną ideologią, której nie wolno publicznie krytykować.

 

Szwedzkie i niemieckie władze otwarcie mówią, że nie chcą, aby statystyki dotyczące przestępczości wśród cudzoziemców były wykorzystywane przez partie prawicowe, na przykład Szwedzcy Demokraci czy Alternatywa dla Niemiec. W tamtejszych mediach wydano na te byty polityczne specjalne odgórne zakazy i są niedopuszczani do jakiejkolwiek debaty. Dokładnie tak samo w Polsce robi się z partiami libertariańskimi takimi jak Kongres Nowej Prawicy lub KORWIN.

Emanacją tego eurolewackiego szaleństwa w naszym kraju jest inicjatywa KOD, zwanego przez niektórych Komitetem Obrony Dochodów zagranicznych korporacji, banków, lewackich mediów i polityków. Rzekomi obrońcy demokracji ośmieszają się coraz bardziej, bo przecież kolejne ich protesty przebiegają spokojnie, czego nie można powiedzieć o protestach za czasów poprzedniej władzy. Na manifestacje KOD przychodzą biedni zmanipulowani ludzie, ale mają do tego prawo i nikt nie urządza prowokacji policyjnych, nikt ich nie pałuje, nie polewa wodą, a panu Michnikowi ABW nie wyszarpuje laptopa.

 

Zupełnie inaczej jest w Niemczech. Tam protestujący przeciwko uchodźcom są brutalnie pacyfikowani przez policję przy medialnej ciszy na ten temat, a islamiści molestujący kobiety śmieją się w twarz tamtejszym stróżom prawa i nawet po zatrzymaniu są wypuszczani na wolność, bo takie jest zapotrzebowanie polityczne. W obliczu tych wydarzeń retoryczne wydaje się pytanie kto w UE ma kłopot z demokracją i wolnością mediów.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika monia

Przeciez wszyscy tu obecni

Przeciez wszyscy tu obecni nie lubia demokracji, wiec po co te oburzenia... Aaaa juz wiem... Wasza antydemokracja jest demokracja, ktora tylko demokratyzuje niezdemokratyzowanych demokratow Biggrin hipokryci.... Smiechy mam z was... 

Portret użytkownika 3plabc

Media od chwili swojego

Media od chwili swojego powstania były narzędziem propagandy, albo w rękach władzy, albo w rękach tego kto lepiej płacił, bądź kto był ich właścicielem. Zwykły szary człowiek bez rozbudowanej wiedzy jest bardzo podatny na taką propagandę i upchnie mu się do głowy każde kłamstwo, wystarczy długo je powtażać, a jeszcze lepiej poprzeć jakimś spektakularnym wydażeniem... w sumie same oczywiste, oczywistości wałkowane przez historię od wieków.

Portret użytkownika And

Właśnie. Tak samo jest np. z

Właśnie. Tak samo jest np. z pisownią. Długo powtarzają jakiś wyraz, że to u a to ó np. ale kto ma rację? Czemu to jedną rzecz się pisze przez ó, a drugą przez u? Bo jakiś dziad sobie wymyślił? A co on, Bóg czy co?

Portret użytkownika 3plabc

Pisownia pisownią, z

Pisownia pisownią, z ortografią zawsze byłem na bakier.... najlepsze, że sam z siebie się śmieje, czytając niektóre własne kwiatki jak powyżej hehehe... a dysleksji nie chcieli mi dać hehehe... no cóż może trzeba zacząć w edytorach teksu pisywać, bo błędy wyłapują hehehe.

Portret użytkownika Rodak

Czy dlatego Niemcy chcą

Czy dlatego Niemcy chcą ,razem z kolaborantami z Polski, dyskutować o demokracji  w Polsce, która nie jest niczym zagrozona.
W stosunku  do kolaborantów Polska powinna wyciągnąć daleko idące środki dyscyplinujące  do karnych włącznie.

Portret użytkownika achiles

Gdyby nie poprzednia przez

Gdyby nie poprzednia przez wielu WILBIONA PRAWICA W POSTACI PARTII szatańskiej republikanów i ich dawnemu " guru " Bushowi, który rozwalił PÓŁ BLISKIEGO WSCHODU,  to dzisiejsze lewactwo, nie miałoby tego problemu, jakim są imigranci i uchodźcy, gdyż, nikt tu by EUROPY nam, nie szturmował w takim LUDZKIM NAWALE .
KTO BY Z WAS, NIE UCIEKAŁ, Z KRAJU, GDYBY TAKA DEMOKRACJA, DO NIEGO " ZAWITAŁA " ??? :

http://kprf-kchr.ru/?q=node/8317
 

<<film z Salma
 

Rozwalony Homs z lotu ptaka…

ONZ oszacowało liczbę niewolników w „państwie islamistów” na 3500 osób – niewolnikami są przede wszystkim kobiety i dzieci…
 

 
Kolejny film z walk
 

Strony

Skomentuj