Demokraci próbują wyeliminować z kandydowania na prezydenta USA Donalda Trumpa

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Donald Trump, były prezydent Stanów Zjednoczonych, poinformował, że 13 czerwca stawi się przed sądem federalnym w Miami, gdzie prawdopodobnie zostanie oskarżony o niewłaściwe obchodzenie się z materiałami oznaczonymi jako tajne.

 

Informacja ta została opublikowana przez Trumpa na platformie społecznościowej Truth Social. W swoim wpisie były prezydent stwierdził, że o planowanym postępowaniu przeciwko niemu poinformowało go Ministerstwo Sprawiedliwości pod kierownictwem prezydenta Joe Bidena.

 

Trump w swoim wpisie stwierdził, że Biden ma tajne dokumenty w wielu miejscach, w tym w dzielnicy Chinatown, na Uniwersytecie Pensylwanii i w swoim garażu. Były prezydent wyraził swoje zdziwienie i oburzenie na zarzuty, które w jego opinii są najbardziej absurdalne do tej pory.

 

Ponadto, według Trumpa, główny świadek w sprawie miał zostać obiecany nominacją na stanowisko sędziego przez prokuratorów, jeśli zgodziłby się współpracować. Trump skrytykował to, stwierdzając, że jest to niesprawiedliwe i nikt o zdrowym rozsądku nie mógłby się z tym zgodzić.

 

Przedstawiciel prawny Trumpa poinformował, że aresztowanie byłego prezydenta w dniu postawienia mu zarzutów, 13 czerwca, nie jest przewidywane. To pierwszy przypadek, kiedy były prezydent Stanów Zjednoczonych musi stawić czoła federalnym zarzutom karnym.

 

Donald Trump oskarżył Joe Bidena o wykorzystanie Departamentu Sprawiedliwości do walki politycznej, sugerując, że zarzuty są częścią większej strategii wymierzonej w jego osobę.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika dominikq

gra wstepna to go dopiero

gra wstepna to go dopiero czeka kiedy w pierdlu wyladuje ten seksualny agresywny bandyta tramp bigmak makdonald,na kazda zmolestowana kobiete przypadnie mu jeden czarny wiezien karma wraca plus odpowiedni ubior dla tego byle prezydenta usa,juz mu te czarnuchy zafunduja szkole zycia bokiem mu wyjda te jego imperialistyczne rzady prawa i sprawiedliwosci

Portret użytkownika inzynier magister

Można by zasiedlić Rosję co

Można by zasiedlić Rosję co najmniej 30 miliardami ludzi, jeśli nie więcej, i co najważniejsze: bezproblemowo wyżywić ich ! Te niewyobrażalnie wspaniałe terytoria leżą odłogiem, czekają na ludzkość, zgniecioną w miastach, w małych pokoikach z żelbetonu, uciemiężoną przez lucyferiańsko hitlerowską Agendą 2030. Są tacy, którzy wierzą że wojna w/na Ukrainie to szansa dla ludzkości, dla rozkręcenia nowej większej wspanialszej cywilizacji. Padają głosy: gdyby postkomunistyczna i bandycka klika, okupująca Rosję (Kreml) się wreszcie rozpadła - wtedy była by na to nadzieja. Niestety chyba zbyt szybko to się nie stanie. 

Na chwilę obecną nadal mamy na Kremlu "brygadę Noviczoka", a ta pewnie jeszcze długo będzie chciała zamordować Wołodymyra Zełeńskiego, możliwe że do końca jego dni. Generalnie wszyscy uznani przez Rosjan za ich wrogów, muszą się liczyć z "ciasteczkiem noviczok", albo "atomową herbatką". Bogactwa i przestrzeń życiową jaką dysponuje Rosja to niesamowite skarby. Z tego względu ciężko zrozumieć samobójczą wojnę Rosji z Ukrainą. Oczywiście można to wszystko wytłumaczyć politycznie, że chcieli utrzymać "imperium", albo mieć w Ukrainie kolejne społeczeństwo do odsysu, do żerowania, jednak zatrważa totalna głupota "władzy kremolowskiej", mamy na myśli partyjne kliki, a nie Naród Rosyjski. 

https://popotopie.blogspot.com/2023/06/czy-ukraincy-walcza-za-wolnosc-nasza-i.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika syriues

A dlaczego nawołujesz do

A dlaczego nawołujesz do wojny z Rosją?Rownie dobrze mozesz powiedzieć to samo o Kanadzie czy Ameryce.Wiesz dobrze,ze bycie klaunem w cyrku to najgorsza rola i najgłupsza,a ty się nią szczycisz.teatr jest nie nasz,jest spod znaku bestii i leci dalej opowieść, bo to nie koniec. 

Portret użytkownika maracash

Magister a jakby tak,

Magister a jakby tak, zasiedlić terytoria anglosaskie - USA, Kanady i Australii? Biggrin Wyszłoby 27 mln km2 - o 9 milionów km2 więcej, niż Rosji! Te niewyobrażalnie wspaniałe terytoria leżą odłogiem, czekają na ludzkość, zgniecioną w miastach, w małych pokoikach z żelbetonu, uciemiężoną przez lucyferiańsko hitlerowską Agendą 2030. Magister, co Ty o tym myślisz? Dobry pomysł? Biggrin .

*** W czasie, gdy większość szukała pieniędzy, my szukaliśmy prawdy ***

Portret użytkownika axell69

Chyba  twa pusta łepetyna

Chyba  twa pusta łepetyna zapomniała  że na ukrainie trwa  debaderyzacja , czyli odwszawianie  ukrów  pro hitlerowskich  

debanderyzacja  i denatozacja ...... klaun  żydleński miał   15 i pół  miesiąca   by  usiąść do  rozmów  z FR  , klaun nie zrobił tego  a mógł  , mógł uratować   setki tysięcy istnień ludzkich  w tym cywilów  i dzieci . 

A ty  debilu  parszywy  , świński pastuchu , chcesz dzielić ziemię   nie swoją ?? !!   no to nieźle wam katolom  popierdoliło się  we głowach 

Po za tym  tej wojny można było uniknąć  , gdyby sponsorzy tej wojny  usiedli z ruskim do stołu , na wyraźne prośby  Rosjan , o taką, przed 24 lutego 2022 roku  

Wiec wszystko co piszesz  jest  obŻydliwym kłamstwem 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika drako_tr

"A ty  ******************

"A ty  ****************** chcesz dzielić ziemię   nie swoją ?? !!"

Bo inschynier pewnie już czuje gdzieś w środku, że maleńki kawałeczek rosyjskiego gruntu przypadnie też jemu...tylko jeszcze nie wie, że na Sybirze.

Tej wojny nie szło uniknąć, "wielki brat" w swej bucie zapomniał, co kroczy za pychą....zapomniał też, że historia lubi się powtarzać, szczególnie dla tych, co o niej zapomnieli.

Portret użytkownika axell69

mgr  zwany dla zmyłki 

mgr  zwany dla zmyłki  Inschtalatorem  ma kryptonim  wywoławczy "wańka wstańka"   oraz posiada  pusty baniak  , ktoś mu upuscił nieco wody z mózgu święconej , pisze swoje   czyli to co mu dyktują  XD  dobsze sze dyktują  , bo jako ono samo zaczyna  pisać to jaaaa pierdziu 

Wiem że  nikt wojny tej nie chciał  uniknąć , taki był plan  i jest realizowany , poszukiwanie   rozwiązań przez FR   było bezskuteczne  , ale jak  widzimi po przebiegu  działań wojennych , nikomu się  nie spieszy  do  wygrania 

Za kilka  dni zaczynają się  gry wojenne NATO , najwieksze ćwiczenia  militarne , jakie kiedykolwiek NATO przeprowadziło  tuż obok  granicy z wojną - tu moze być  bardzo ciekawie , stawiam  że NATO  nie odważy się  ale  Usrael  zawsze  może  dać  Rozkaz   i będzie niezła  Hryja 

W kazdym razie  ja  swoim najbliższym  oznajmiłem że jeśli coś się zacznie  mają natychmiast pakować dypy w auto  i zapierdzielać  do mnie  , im dalej od ukra granicy tym  lepiej  (z Wrocławia  do mnie  jest 3300 km,  ja taką trasę robię w 30 godzin , nonstop za kierą  )  

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika S

No cóż, różne kraje, a

No cóż, różne kraje, a dyktatorskie cyrki takie same ... mówię o "komisji do wskazywania palcem na rozkaz prezesa, kto jest ruskim szpiegiem". Wygląda, że komuchy na serio boją się, że już zaraz przestaną być potrzebni i kryci przez "Elity", ludziom pozwoli się przejrzeć na oczy, kopnąć te gnidy w dupę i wsadzić do paki (co jest częścią jednej z teorii spiskowych o NWO - obalenie rządów i ustanowienie nowego, takiego "naszego"). We Francji o ile wiem powstała taka sama "komisja do zwalczania opozycji" jak w Polandzie. Tylko tam powołał ją demokratyczny i kochany przez Brukselę Makaron, więc tradycyjnie krzyku nie ma...

Portret użytkownika inzynier magister

Trump to jedynu normalny

Trump to jedynu normalny prezydent od czasów Kenediego, ale widać szatańskie NWO boi się go jak święconej wody ! Trump to bardzo dobry polityk, pewnie będą chcieli go zamordować w więzieniu tak jak innych, przykładowo dego co to się pośliznął na taborecie i przypadkiem powiesił w więzieniu... Musimy się modlić za Trumpa żeby przetrwał ! Niech nas wspiera Jezus Chrystus ! Trump prawie zniszczył szatański plan ekologicznego szaleńśtwa dlatego się go boją jak diabły NWO wody święconej ! Nawet opętaniec BERGOG sługa GOGA się zezłościł !

Wypowiedzenie przez Donalda Trumpa Porozumienia Paryskiego spotkało się z powszechną krytyką. Watykan określił to jako „wymierzony mu bezpośrednio policzek”, a władze licznych krajów wyrażają swoją dezaprobatę (czasem ujmowaną znacznie mocniejszym językiem). Warto zapoznać się z ich listą.

Ostro o decyzji Trumpa wypowiadają się też kraje będące od dawna wiernymi sojusznikami Stanów Zjednoczonych, kwestionując wiarygodność USA i ich rolę lidera społeczności międzynarodowej.

Wśród powszechnych negatywnych reakcji na działania prezydenta USA wyróżnia się jedna jedyna odmienna wypowiedź kraju, który pochwalił decyzję Trumpa. Jaki to kraj? Polska.

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj