Degeneracja chromosomu Y może nie doprowadzi do wyginięcia mężczyzn

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Badania nad znikającym chromosomem Y i potencjalnym nowym genem mają duże znaczenie dla naszego rozumienia przyszłości mężczyzn. Choć chromosom Y stopniowo traci geny, istnieją alternatywne mechanizmy determinacji płci, które mogą zastąpić jego funkcje. Odkrycie nowego genu, który zawiera geny chromosomu Y, otwiera możliwość przekazania cech płciowych męskich na inny chromosom.

 

 

 

Naukowcy odkryli nowy gen zwany „bliźniakiem” chromosomu Y. Ten gen znajduje się na innym chromosomie i zawiera te same geny co chromosom Y. Oznacza to, że jeśli chromosom Y zniknie, to geny odpowiedzialne za płeć męską mogą zostać przeniesione do tego nowego genu. Jednak naukowcy nadal nie wiedzą, jak skutecznie ten nowy gen może zastąpić chromosom Y.

 

Jednak naukowcy są ostrożni w ocenie skuteczności i konsekwencji tego nowego genu. Nie jest jeszcze znane, jak dokładnie będzie on działał i czy zastąpi chromosom Y w pełni. Dlatego kontynuacja badań jest niezbędna, aby lepiej zrozumieć, jak te zmiany mogą wpłynąć na ewolucję płci i przyszłość ludzkości.

 

Warto podkreślić, że badanie znikającego chromosomu Y nie oznacza, że mężczyźni staną się niepotrzebni czy przestaną istnieć. To zaledwie kolejny krok w naszym zrozumieniu różnic płciowych i potencjalnych mechanizmów ich determinacji. Również zmiany w płci nie muszą prowadzić do zagrożenia dla ludzkości, ponieważ ewolucja znajduje sposoby na przystosowanie się i przeżycie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Nie wszyscy są dziećmi Boga,

Nie wszyscy są dziećmi Boga, niektórzy są z prochu (genów przodków sklonowani) przez tzw. Pana, który z polecenia Boga stworzył nam roboto-wrogów. To dzieci kościoła. Takich miał rozpoznawać bohater jednej z książek Stanisława Lema.

Eksperyment rasowy na ziemi widać jest w toku.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika spokoluz

Kampanie wyborczą zacząłeś -

Kampanie wyborczą zacząłeś - tak psioczyłeś na pisiorów a teraz nagle - TA DA  - jestem pisiorem ! Ale memów z kaczorem nigdy nie wkleiłeś czy z tym tadziem z maybachem od bezdomnego . To są dopiero kanalie.

Ch..j - jestem apolityczny , areligijny itd ale ..... ba mnie wk..iał więc poleciałem z prawdą - ty teraz też mnie wk...iasz tą propisorowską retoryką więc - polecimy z prawdą . Na wybory nie idę bo mam na nie wy...ne .

Dlaczego stoją zakłady chemiczne Police ? Bo taniej kupić nawóz od chińczyka co go robi na kacpaskim gazie - kto upier...ala nasz przemysł chemiczy - PISIORY !!!

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Portret użytkownika inzynier magister

na ulice warszawki wyszli

na ulice warszawki wyszli fanatycy zielonego ładu, tuskaszenki i lewackich wartości pederastycznych eurosjuza protestować przeciwko pisowcom ! ciekawe czy pisowcy się przestraszą ? kolejny pucz, tak jak to było z wyłączenim telewizji w czasie puczu pierwszego, tym razem morderca i zdrajca putinowski ryży folksdojcz idzie na przedzie pochodu ! pisowcy mieli szanse zlikwidowac TVN i nie wykorzystali szansy to teraz TVN obali pisowcow...

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika axell69

Przecież głosowałaś  najpierw

Przecież głosowałaś  najpierw na Tuska  a później  głosowałeś  na  Pedałów i Sodomitów  i jeszcze  namawiałeś tu na ZnZ   na głosowanie za PiS em , teraz morda w kubeł    i różaniec w paluszki  -  oczekuj sprawiedliwego zbawienia  , ale ze kłamcą i manipulatorem  jesteś   to nie wiem czy ciebie  choć do piekła  wpuszczą  ;) 

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Degeneracja zamierzona

Degeneracja zamierzona licznymi programami kontroli stada przez znawców tematu i wielowiekowych praktyków :

Kaganat Khazarski-obecny ukroland z doczepką.

Nationale Zionizm-NaZi, czyli beznarodowi naziści, a jednak Narodowi Syjoniści-parch po prostu.

Degeneracja sięga znacznie głębiej i dotyczy licznych naśladowców: polityków, cwelebrytów, aktorów, całej praktycznie "śmietanki towarzyskiej".

A o tym, że najwyższa pora zakończyć tą skrajną degenerację w tak licznych przypadkach mówi ten film:

https://rumble.com/v2rhuhe-red-pill-news-odcinek-specjalny-na-dzie-dziecka..html

Nie jestem fanem Trampka, ani hameryki, bo to kolonia parchów, jak my obecnie, ale przynajmniej on rozumie sedno rzeczy- meritum.

Największym przestępstwem dokonanym wobec żyjącego człowieka, ogólnie istoty świadomej swojego bytu, jest odebrać mu przyszłość.

A czym innym jest handel dziećmi na niespotykaną skalę? Do tego stopnia, że każdego roku jest mordowanych w piekielnie bestialski sposób, na adrenochrom 8 milionów dzieci!!

Co roku. Czyli po 5 latach nie ma Polski na przykład.

Skrajna amoralność procederu-de facto adrenochrom jest używany głównie jako narkotyk przez "elyty", które na to po prostu stać-spowodowała między innymi konieczność przeprowadzenia większości akcji czyszczenia tego brudu poza widokiem opinii publicznej. Wyobraźcie sobie reakcję przeciętnego w miarę zrównoważonego człowieka, jak mówią o tym w "dzienniku", pokazują zdjęcia i morderstwa satanistyczne dokonywane na dzieciach przez ulubione "gwiazdy ekranu", żeby tymi "gwiazdami" mgły być.

Po szoku wstępnym i wielokrotnym sprawdzeniu czy to naprawdę prawda, idzie taki do tej pory "normalny" człowiek zajebać sqrwysyna jednego z drugim za takie szatańskie pojebaństwo-ze wzruszenia oczywiście, mały amoczek- i jak mu pomroczność jasna minie odnajduje się w więzieniu z dożywociem.

Nie o to chodzi w ratowaniu ludzkości przed jej zagładą. Ale niestety temat trzeba będzie jakoś ujawnić i coś z tym zrobić chyba, czy nie?

Czy też "mistrzowie" normalności sobie poradzą i wyprą temat ze świadomości jako "teoria spiskowa"?

"O ileż łatwiej jest odrzucić rzeczywistość, niż wyzbyć się marzeń".

Strony

Skomentuj