"Debata" ? - i po debacie...

Kategorie: 

Źródło: internet

Tak jak ZnZ pisały, Hillary Clinton "starła się" w debacie prezydenckiej z Donaldem Trumpem, i tak jak pisałem, było podejrzenie że Clinton'owa będzie okablowana aparaturą do podpowiedzi. Zdjęcia które się pojawiły po tym spotkaniu świadczą, że kandydatka na prezydent USA miała na sobie nasłuchowe urządzenie odbiorcze !

W związku z tym należy zadać pytanie, z kim się zmagał Trump ?! Można założyć z dużą dozą pewności, że gdzieś, w jakimś pomieszczeniu, znajdował się sztab bardzo inteligentnych ludzi, którzy podyktowali Hillary każde zdanie, na każde zapytanie Trumpa miała szybką odpowiedz.

Znając jej wątłe zdrowie, problemy neurologiczne, należy się zastanowić z czym mamy tu do czynienia, z jakim rodzajem manipulacji i czy to była w ogóle "debata" ? Czy podczas prezydentury i ciężkich zadań jakie czekają USA, można powierzyć urząd osobie, która musi mieć w uchu słuchawkę ?! (Przepraszam wszystkich za pomyłkę z datą debaty, która się pojawiła w poprzednim artykule).

 

Zródła:

http://www.infowars.com/photos-whats-that-under-hillarys-pantsuit-during-last-nights-debate/

http://www.infowars.com/trump-debate-moderator-ignored-all-hillarys-scandals/

http://www.infowars.com/michael-moore-says-trump-won-the-debate/

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Ulvhedin

Widze, że nadal są ludzie

Widze, że nadal są ludzie któży wierzą w Hollywoodzką ścieme. Obama miał wprowadzić zmiany, a kontynuawał polityke Busha. W Polsce PIS rozszerza polityke PO. Dobra zmiana, ale nie dla zwykłych ludzi.

Portret użytkownika janina

czy  to była prawdziwa

czy  to była prawdziwa Clintonowa....ta kaszląca na widok Trumpa????????????? ta która  nie rzucała głową ,nawet szklanki z wodą nie popijała,  ta która ma inne rysy twarzy i inny uśmiech, a także włosy jej inaczej niż u prawdziwej Clintonowej sie układają.............czy to była ona  po tak ciękiej chorobie??? a może dubler, sobowtór..........a czy wogóle jeszcze Clintonowa żyje???????????  Tyle pytań ,.... a żadnej odpowiedzi.....chyba że to cud...po prostu cud????????????????

Portret użytkownika inzynier magister

Trzeba się modlić za Trumpa i

Trzeba się modlić za Trumpa i przed dniem wyborczym i gdyby wygrał bo w USA to jest tak że się zabija prezydentow nieposłusznych NWO !!! Każdy kto wierzy w Jezusa powinien trochę się pomodlić za Trumpa by udało mu się zatrzymać machinę wojenną nowego hitleryzmu NWO ! Za polskę też powinniśmy się modlić by władze PiS nie dały się zwieść i by dbali o nasz ukochany kraj ! Jak widzicie NWO zainstalowało w uchu w czasie debtay prezydenckiej u Clintonowej aparaturę !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj