David Rockefeller, w wieku 101 lat, przeszedł siódmą transplantację serca

Kategorie: 

Źródło: Internet

Z nadzieją na jak najdłuższe życie, "filantrop" David Rockefeller wręcz regularnie przechodzi przez zabiegi przeszczepu serca. Okazuje się, że pod koniec sierpnia bieżącego roku, miliarder otrzymał kolejny organ. Jest on obecnie jedynym człowiekiem w całej historii, który przeszedł przez siedem transplantacji serca i wciąż żyje.

 

David Rockefeller, urodzony w 1915 roku, jest obecnie najstarszym członkiem rodziny Rockefeller. Wraz ze Zbigniewem Brzezińskim założył Komisję Trójstronną. We wrześniu 2015 roku, jego majątek oszacowano na 3 miliardy dolarów i znajduje się w niewielkim gronie najbogatszych ludzi świata.

 

Pod koniec zeszłego miesiąca, David Rockefeller otrzymał już siódme serce. W 1988 i 2004 roku, przeszedł przez transplantacje nerek. Miliarder wydaje fortunę aby żyć jak najdłużej i zachować zdrowie. Jak sam często mówił, chciałby dożyć aż 200 lat, co przy dzisiejszej medycynie wydaje się możliwe do osiągnięcia.

 

Podczas gdy Rockefeller bez większego problemu otrzymuje nowe serce, obecnie w całych Stanach Zjednoczonych ponad 122 tysiące ludzi znajduje się na liście oczekujących na przeszczep. Średnio 22 osoby dziennie umierają ze względu na brak dawców organu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Jurek z Rybnika

Żyć 200 lat - głupota !!

Żyć 200 lat - głupota !! pytam się PO CO ?? przeżyć własną rodzine i dzieci i moze jeszcze wnuki. Przecież to juz są całkiem obcy ludzie. Żyjąc tak długo w bogactwie - on już "otrzymał swoją nagrodę".

Portret użytkownika MS

Jak nie będę już żył to w

Jak nie będę już żył to w dupie mam co se wezmą. Jeżeli uratuje to komuś życie to niech biorą. Po co się ma zniszczyć.

Organy pobiera się od żywych ludzi a nie martwych....kiedyś był w tv wywiad z osobami ltóre uznano za dawców ale zabrakło jednego lekarza / wtedy 3 musiało  / i dzięki temu mogli opowiedzieć jak słyszeli co się wokół działo ale nie byli w stanie o tym powiedzieć ani dac znać....
Często nie daje sie nawet leków na znieczulenie podczas pobierania organów...uważają ze nie trzeba bo przecież mozg obumarł...ot....
Ludzie głupi za życia zostają dawcami

Portret użytkownika Ch

Jaki szok? Taka ustawa

Jaki szok? Taka ustawa obowiązuje na oko kilkanaście lat. Praktyka jest taka, że się rodziny pyta o zgodę. Druga rzecz - co człowiekowi po rogówce albo nerce, jak jest trupem? Ma zgnić? Lepiej wykorzystać.

Portret użytkownika lipka

Czepiacie się jednego

Czepiacie się jednego człowieka a to jest wszystko system, ten co będzie miał dużo pieniędzy będzie zdrowy i będzie żył reszta to przydatni lub nie niewolnicy.

Czy zmienicie system? Nie, bo ten co zarabia przez miesiąc tyle co wy przez całe życie nie pozwoli na to by coś się zmieniło. Każda waga działa w dwie strony ale oni szalę już mają po swojej stronie i nikt im z tej szali już nic nie ujmie bo oni na to nie pozwolą, ich broni system ich banki, ich wojsko, ich naukowcy i wy co na nich pracujecie. Skąd wzięło się powiedzenie "psy szczekają karawana idzie dalej", to ich powiedzenie.

Polaryzacja, biegunowość, rozwarstwienie, biały i czarny, to wszystko już jest i nic tego nie zmieni.

Strony

Skomentuj