Dantejskie sceny w Hamburgu, miasto goszczące szczyt G20 przypomina strefę wojny

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Szczyt G20, który rozpoczął się w Hamburgu, jak zwykle przyciągnął licznych lewackich anarchistów, którzy dosłownie podpalili miasto prowadząc regularne bitwy z policją. Zdjęcia z Hamburga mocno kontrastowały z wcześniejszymi obrazkami kolportowanymi w mediach światowych, przedstawiającymi powitanie rezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki, Donalda Trumpa, w Warszawie.

Lewacy w jednym z ognisk zapalnych Hamburgu, nieśli transparent. adresowany do Trumpa - "Witamy w Piekle" - rzeczywiście trudno o lepsze podsumowanie tego czym stał się obecnie zachód Europy. Obserwując rezultaty zdziczenia "antyfaszystów", można powiedzieć, że faszyści przestali być przy nich tak straszni.

W Hamburgu działy się i dzieją nadal, iście dantejskie sceny. Na ulicach zapanował chaos. Lewackie bojówki urządziły prawdziwe powstanie. W powietrzu latały koktajle mołotowa, spalone zostały liczne samochody i jak to zwyle bywa podczzas zamieszek, splądrowano wiele sklepów. W skutek zdarzeń, trwających w sumie aż dwa dni, rannych zostało blisko 200 niemieckich policjantów. Skandalem było to, że żona prezydenta USA, przez jakiś czas, nie mogła opuścić miejsca swojego pobytu, „ze względów bezpieczeństwa”.

Pusty śmiech człowieka ogarnia, gdy uzmysłowi się sobie to jaki kolosalny kontrast jest obecnie między Polską i Niemcami. Nawet bez wybryków pseudo-uchodźców, Niemcy jawią się jakimś upadającym państwem z dzikim społeczeństwem opętanym lewacką ideologią. Na dodatek przywiązani do porządku Niemcy nie umieją sobie z tym poradzić, godząc się na to, żeby podczas szczytu G20, jedno z większych miast Niemiec, zaczęło wyglądać jak Aleppo w Syrii. 


Niemcy, kraj uważający się za wzór demokracji i pouczający inne kraje w tym zakresie, nie są w stanie utrzymać porządku w Hamburgu, właściwie doprowadzając do kompromitacji swoich służb. Dzięki temu, do czego doszło w Niemczech, widać jeszcze wyraźniej o co chodziło Donaldowi Trumpowi gdy pytał wczoraj w Warszawie, czy Zachód rzeczywiście chce się ratować. 

Warto też nadmienić, że całkiem niedawno, w propagującej lewactwo polskojęzycznej Gazecie Wyborczej, zachwycano się nad "antyfaszystami", których przedstawiano jako jedynych sprawiedliwych, którzy muszą wziąć sprawy w swoje ręce, aby dać odpór rzekomo podnoszącemu głowę "faszyzmowi". Ludzie ci tak często nazywają swoich przeciwników faszystami czy nazistami, że przestało to już na kimkolwiek robić wrażenie. Co więcej rzekomi "faszyści" jawią się jako bardziej cywilizowani niż aspirujący do tej roli "lewacy", którzy najlepiej zamanifestowali swoje braki w kulturze w podpalonym przez nich Hamburgu.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (7 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika SN69ll

Punkt widzenia zależy od

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...stare i oklepane stwierdzenie, ale idealne pasujące do komentów poniżej...Ta chołota która się zjechała na rozrubę do Hamburga...to nie jest ludność buntująca się przeciwko globalizacji...która już nie może wytrzymać tego co się dzieje na świecie...itp. fixum dyrdum...To jest tylko zwykła ekipa zadymiarzy...w większości bazrobotna...nie wykształcona...i delikatnie mówiąc upalona...Wielu z komentujących przypisuje tej bandzie nierobów...jakieś wielkie cele...ruchy rewolucyjne...wstęp do wojny domowej...czy nawet wojny światowej...Tymczasem gówniarze ponagrywali filmiki...nakradli...wyżyli się na nieswoim mieniu...a teraz jak wytrzeźwieją będą wzywani na rozprawy...wielu z nich będzie z płaczem błagać rodzinę o pomoc w uniknięciu konsekwencji...Niestety policja dała ciała...i to jest tragedia...a nie jakieś pseudo rewolucujne ruchy...Komentującym te wydażenia polakom wydaje się, że zamieszki są wynikiem coraz większego buntu przeciwko globalizacji...tymczasem mało kto z zadymiarzy byłby wstanie zdefiniować bardziej szczegółowo o co konkretnie w tym chodzi...pracujący uczciwie mieszkańcy europy w dupie mają jakieś protesty...zarabiają, wydają, jeżdżą na wakacje...i tyle.

Portret użytkownika ono mat opeja

Dlaczego tylko bogu ducha

Dlaczego tylko bogu ducha winni cywile gina przy kazdej okazji? Dlaczego zolnierzami, ktorzy gina w walce sa ci, ktorych rodziny cierpia bez szans i perspektyw na przyszlosc. Technologia, cywilizacja, demokracja, sracja, Depopulatione, etc. Sami wspieramy gownô, ktore mamy...

Portret użytkownika żart

Hamburg to miasto portowe

Hamburg to miasto portowe (Dziadek tam był tragarzem-przed rewolucją pażdziernikową.  Póżniej wczystko się zaczęł - obalenie Cara,Adolfy niemieckie itd..

Gospadarstwo miał w Polsce (w zimie wyjwżdzał dorobić do Niemiec,po techniikę-maszyny do pola).

Polska może się schować-przed Niemcami,

Jedynie :marynarze" są w stanie przewrócić "system" (w Rosji,Niemczech,ITD...

Popieram takie "zamieszki" (chociaż ich nie lubię-jak powstań śląskich,warszawskich,wielkopolskich itd...).

Ktoś musi zacząc "zmiany" (pewnie nie rządząc "matołki").

To jest mój "pogląd" - na dzisiaj.

 

 

Portret użytkownika Mag Chaosu

Zwróćcie uwagę na filmy z

Zwróćcie uwagę na filmy z Hamburga, jak policja w chwilach odpoczynku zdejmuje hełmy. Ilu policjantów to Turcy i inne islamskie nacje. Jesteśmy świadkami kompletnego upadku Niemiec. Musimy się zbroić i szkolić, bo islam przyjdzie z bronią w ręku od zachodniej granicy.

Portret użytkownika Jasna

To jest poczatek konca

To jest poczatek konca  Europy  jaka znamy  Trzecia wojna zacznie sie tak jak zaczela sie 2 wojna swiatowa. Z dnia  na dzien rosnac bedzie  nienawisc i  nie  zadowolenie spoleczenstw. Czas zaczac robic zapasy zywnosci i wody pitnej. Tylko modlitwa i milosierdzie boze moze nas oszczedzic. 

 

 

Portret użytkownika ACHILES

I AŻ STRACH POMYŚLEĆ, JAK

I AŻ STRACH POMYŚLEĆ, JAK brodate dzikusy " WEZMĄ PRZYKŁAD " z tych lewackich dzikusów i zaczną " tak szaleć " we wszystkich innych zachodnich miastach, GDZIE OBECNIE SĄ ROZSIANI, na całym zachodzie. 

ALE MOŻE WŁAŚNIE O TO CHODZIŁO temu szuj sorogowi i JEGO KOLESIOM. 

Strony

Skomentuj