Dantejskie sceny w Berlinie w sylwestrową noc. Strzelanie w ludzi z fajerwerków i molestowanie kobiet

Kategorie: 

Źródło: twitter

Od czasu ubogacenia Europy milionami tak zwanych uchodźców, co roku w okolicy Sylwestra dochodzi do aktów przemocy i molestowania kobiet w wielu europejskich miastach. Do tego dochodzą zwyczajowe już zamieszki z paleniem samochodów i sianiem zniszczenia w obrębie dużych europejskich miast.

W trakcie tego Sylwestra zdecydowanie najbardziej "ubogacone kulturowo" miasta w Europie to Berlin i Paryż. W Paryżu i okolicach w sylwestrową noc spalono ponad 1000 samochodów. To jedno z najbardziej ulubionych zajęć tzw. "młodych", jak w polit-poprawnej nowomowie określa się islamskich imigrantów lub dzieci takowych.

 

Do palenia samochodów francuscy "młodzi" dołożyli jeszcze brutalne pobicie policjantki. Wywołało to falę protestów samych francuskich policjantów, którzy twierdzą, że stali się "zwierzyną łowną" dla tych "młodych". Protestujący domagali się surowego ukarania sprawców, a nie uwalniania ich w imię politycznej poprawności i obaw co do bycia uznanym za rasistę.

Jednak chaos w Paryżu to norma każdego Sylwestra, ale chaos w Berlinie, gdzie zwykle jest Ordnung, to zupełnie nowa sprawa. W poprzednich latach zaimportowani przez Niemców z Afryki i Bliskiego Wschodu "młodzi" dawali popisy w Kolonii, ale tam chyba islamski podbój jest już dokonany, bo nawet policja wysyła tweety po arabsku. Trudno się zatem dziwić, że przyszedł czas na Berlin.

 

W tym roku "młodzi" postanowili huczne zamanifestować kim tak naprawdę są i rozpoczęli festiwal ognia polegający na ostrzeliwaniu budynków i zgromadzeń za pomocą noworocznych fajerwerków. Skutkiem tego można było odnieść wrażenie, że Berlin zapłonął, jak podczas nawały bolszewickiej w 1945 roku.

Porównanie to wydaje się być w tym przypadku uzasadnione, bo Berlin, jak i całe Niemcy, jest podbijany i podbój czasami przybiera takie właśnie formy jak na powyższym nagraniu. Oczywiście media głównego nurtu cenzurują te wydarzenia nie informując o tym co działo się w stolicy Niemiec, ale teraz jest jeszcze Internet i nie tak łatwo utrzymać ludzi  w niewiedzy bez jego całkowitej cenzury, która mimo wszystko nie wydaje się nadal obecnie możliwa w całości.

 

Gdy słyszymy papieża Franciszka, hierarchów polskiego Kościoła , polityków lewicy i innych zachęcających do przyjmowania hord islamistów w imię fałszywie pojmowanej empatii, miejmy świadomość, że uleganie tym wezwaniom zmieni nasze ulice tak jak zmieniło ulice Francji, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Niemiec, gdzie to pogorszenie poczucia bezpieczeństwa, zwłaszcza kobiet, pogłębia się obecnie najszybciej.

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika magi74

Smiejcie sie dalej. Wy chyba

Smiejcie sie dalej. Wy chyba wcale sumienia nie macie. Naturalnie wiekszosc spoleczenstwa jest winna bo sie na to zgodzila. Nie mozna jednak wszystkich ladowac do jednego wora!!!

Oby tylko nasi na ten pomysl nie wpadli i nie wpuscili do Polski tego motlochu. Choc z drugiej strony przy otwartej granicy Polski z Niemcami, nie nalezy to do trudnosci. Ostatnio bylam dwa razy i zywego ducha tam nie bylo. Jak sie ich tu nie zakwateruje to rusza w kierunku wschodu. Jakas strawe na pewno da sie zorganizowac u nas.

Tu ludzie sa zastraszani, cenzurowani. Mnie dziwi ten protest policji. Jak kolezanke pobito to wypelzla grupka na ulice ale jak sie obywatelom zle dzieje to nikt nosa nie wysunie. Zaklamanie obrzydliwe. Dzieje sie i bedzie gorzej!

A tak swoja droga, nie moge otworzyc zadnego z tych trzech filmow. Juz zakazane?

Portret użytkownika fabi

,,można było odnieść wrażenie

,,można było odnieść wrażenie, że Berlin zapłonął, jak podczas nawały bolszewickiej w 1945 roku.,,

Trzeba być naprawdę idiotą by tak napisać.

Tak sie składa iż byłem w Berlinie w Sylwestra widziałem i słyszalem ..robienie z tego propagandy jest przejawem głupoty  .

Portret użytkownika inzynier magister

Najważniejsze to nie dawać

Najważniejsze to nie dawać pieniędzy dla islamistycznego wojska ! Niestety plan sorosa jest taki żeby zadłużać państwa i dawać pieniądze islamskiemu wojsku ! U nas jest nie lepiej ! Bandycki ZUS zabierany biedocie idzie na coraz większą armię urzędniczą ! Z dobrej zmiany cieszy się tylko budżetówka, dostaje podwyżki, a ilość w niej zatrudnionych wzrasta. Budżetówka nie zarabia pieniędzy, nie generuje żadnego bogactwa, usług, myśli, rozwoju, pracy. Dostaje tylko wynagrodzenie za nikomu niepotrzebne istnienie. Budżetówka nie jest potrzebna żadnemu przedsiębiorcy, żadnemu pojedynczemu obywatelowi naszego biednego kraju. Za to budżetówka, bardzo potrzebuje wszystkich tych którzy pracują w sektorze prywatnym. Którzy generują zysk i pieniądze które żywią budżetówkę, płacą ich emerytury na które nigdy nie zarobili ani grosza i karmią ich dzieci. I taką właśnie Polskę gdzie budżetówka ma docelowo stanowić 30% wszystkich pracujących (dziś 23 Wacko chce nam stworzyć dobra zmiana. Polskę w której 30% uzależnionych od państwa, bez kwalifikacji ma kontrolować pozostałe 70% wyzyskiwanych aby pracowali na nich. Może coś zrobią z podatkami i wyzyskiem VATu ale muszą też zmniejszyćwyzysk ZUSowskiej mafii bo inaczej nie damy rady my mali przedsiębiorcy, ci najmniejsi !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika EkrudyDref

Inzynier, pogięło Cię? Jestem

Inzynier, pogięło Cię? Jestem Ci niepotrzebny bo młodzież uczę? Ty myślisz, że ja podwyżkę widziałem; a ja Tobie mówię, że przez ostatnie 6 lat nawet nie dostałem waloryzacji wyrównującej inflację. Prawdy są różne i dzięki temu łatwiej się manipuluje ludem.

Z sektorem prywatnym też za daleko pojechałeś, bo wiedz i o tym, że dobra materialne nie tylko tenże sektor wytwarza. W dzisiejszych czasach produktami zwie się i wyroby, i usługi.

A co do pieniądza to chyba jasne, że jego podaż już w żaden sposób nie jest związana z wytwarzaniem towarów, bo w przeciwnym razie Polakowi płacono by tyle w lidlu w Polsce, ile Niemcowi w lidlu w Niemczech.

Łapę na wszystkim nam trzymają niewidzialną siły złe banksterskie, mordy swe czasem pokazując jako merkel, tusk, soros czy inne rotszyldy.

--------
Howgh!

Strony

Skomentuj