Dania znosi wszystkie pandemiczne obostrzenia i wraca do normalności

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Dania znosi od dzisiaj wszystkie obowiązujące w tym kraju obostrzenia covidowe wprowadzone na przestrzeni ostatniego półtora roku w związku z epidemią koronawirusa. Tym samym stała się pierwszym krajem Unii Europejskiej, który wraca nie do wynaturzonej "nowej normalności" - czyli nienormalności - tylko w pełni do rzeczywistości jaka była przed tak zwaną pandemią.

W tym samym czasie gdy w wielu europejskich krajach szaleje coraz bardziej rozprzestrzeniająca się sanitarna dyskryminacja przypominająca czasy apartheidu w RPA, są w Europie kraje, które nie poddają się covidowej paranoi. Jak zwykle przodują w tym państwa skandynawskie. Dobry przykład dała Dania. Jak to możliwe, że tamtejsi politycy w przeciwieństwie do naszych nie marzą już o dokręceniu śruby obywatelom?

 

Duńskie Ministerstwo Zdrowia informuje, że wszystko zmieniły szczepionki i wysiłek obywateli Danii przez tak długi czas. Zdaniem Ministra Zdrowia Danii, Magnusa Heunicke, stało się to podstawą do tego kroku z zakończeniem epidemii. W Danii w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 jest niemal 75 proc. dorosłych mieszkańców kraju. 

 

Decyzja o zniesieniu obostrzeń nie została podjęta nagle, bo zaplanowano to już pod koniec sierpnia. Ogłoszono, że wirus SARS-CoV-2 nie jest już zagrożeniem dla społeczeństwa, w związku z rzadkim występowaniem ciężkich przypadków COVID-19 i zgonów u zakażonych.

 

Warto zaznaczyć, że duńska decyzja oznacza również zniesienie wszystkich obostrzeń w tym dyskryminujących paszportów covidowych. W Danii kody QR dające namiastkę praw obywatelskich, nie będą już dłużej wymagane, w tym po to by wejść do restauracji czy obiektów sportowych.

 

Pracownicy kończą z pracą zdalną i wracają do firm. Ogłoszono też, że to koniec ze zdalną edukacją. Zadeklarowano, że dzieci nie będą już więcej wysyłane na kwarantanny, co ma zapewnić ciągłość zajęć. Już od połowy sierpnia w Danii nikt już nie wymaga irracjonalnego maskowania się w środkach transportu publicznego.

 

Decyzji Danii przygląda się Szwecja, która od początku tzw. pandemii odnosiła się bardzo sceptycznie do stosowanych powszechnie metod walki z wirusem. Teraz poinformowano, że od października zniesione zostaną wszystkie obostrzenia obecne w Szwecji i kraj ten też powróci do normalności a nie do "nowej normalnosci" pocovidowej, którą szykują nam władze Polski.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Koteu

Jeśli kolejny kraj zrobi to

Jeśli kolejny kraj zrobi to samo na podstawie wy szczepienia 75% społeczeństwa to będziemy mieć czarno na białym liczbę ludności jaka ma zostać po pierwszej depopulacji. I nie ma to nic wspólnego z tym że czyżby w Danii rządził ktoś mądry. 

Portret użytkownika Watrowski

Ciekawe czy w razie nasilenia

Ciekawe czy w razie nasilenia bioterroru w tzw. Polsce będzie możliwosć uzyskania azylu w takiej Danii albo Szwecji? I czy w ogóle jest albo czy będzie możliwość dostania się osobom niezaszczypawionym np. promem do jednego z tych krajów?

Portret użytkownika Dzik

Dania i kraje skandynawskie

Dania i kraje skandynawskie znoszą obostrzenia a polski rząd będzie wprowadzał je pod dyktando korporacji (i lobby firm farmaceutycznych produkujących eliksyly śmierci). Oto dowód:

"Biedronka już zna obostrzenia na jesień 2021."

https://www.youtube.com/watch?v=kg96_1_xvyo

Okiem prostaczka  kolejna garść faktów o szczepionkach które zabijają (tytuł mylący inaczej by nie przeszedł cenzury covidowej):

"Szczepionki na covid-19 działają! Dowody. Opinie ekspertów."

https://www.youtube.com/watch?v=qf0F5RXrjPs

Jeśli osobiście morderców z rządu nie rozliczą matki i ojcowie dzieci , których zabiją tej jesieni szczypawkami, dzieci których okaleczą i pozbawią płodności, dzieci  i dorosłych, które umrą w tym roku po tych szczypawkach na zakrzepicę, zator, małopłytkowość,zapalenie mięśnia sercowego, udar mózgu, zapalenie opon mózgowych i niewydolność oddechową to prośmy aby Bóg odpłacił tym mordercom.

Niech chociaż jedna osoba pomodli się ze mną tymi lub swoimi słowami:

"O Panie nasz Stwórco pokaż całemu światu czym są te szczepionki przeciwko covidowi, a szczególnie Polakom, niech cała prawda o nich będzie rozpowszechniona na całym świecie, niech o wszystkich skutkach ubocznych i NOPach  tych szczepionek trąbią w każdej telewizji. Niedopuść aby twoje wspaniałe dzieło czyli ludzie byli mordowani tymi szczepionkami przez tych, którzy nienawidzą twoich dzieł i z miłości do pieniędzy i nienawiści do ludzi  zabijają twoje stworzenie - rodzaj ludzki"

Chwała i Sława naszemu Bogu, który stworzył Niebo i Ziemię, i wszystko co w nich jest.

Portret użytkownika ARTUR

To jest wojna inna niż

To jest wojna inna niż wszystkie , wojna z ludżmi przeciwko Bogu i żadna modlitwa tutaj nie pomoże gdyż wystąpi ojciec przeciw synowi a córka przeciw matce  , taka jest kara że człowiek uzna się za wyższego od stworzyciela i będzie mu blużnił za co odebrany mu będzie rozum i mając wolną wolę popadnie w niewolę od złego a oblicze Boga będzie odwrócone od niego . Módlmy się o rozsądek w poczynaniach , możliwość odróżniania dobra od zła i aby w godzinie prześladowań i śmierci mieć świadomość słusznego wyboru .

Portret użytkownika Michal20

No ciekawe ciekawe.. czyzby w

No ciekawe ciekawe.. czyzby w Danii rządził wreszcie ktoś normalny? Bo duże zmiany się dzieją. Wg źródeł internetowych "do 2015 r. zboczenie (zoofilia) było legalne w Danii, uznawanej za „Mekkę zoofilów” i znanej z turystyki seksualnej pod tym kontem. ", a ostatnio w Danii kazano nachodźcom brać się do pracy.

Portret użytkownika Syryjski Janusz

Nie dajcie się zawiść to

Nie dajcie się zawiść to wszystko jest celowe aby ukazać że hoho patrzcie wystarczy się zadźgać aby było jak dawniej. Za pół roku jednak wszystko wróci jak było. Dlaczego jest to wszystko niewiarygodne ? Bo nie ma na świcie prawie żadnego suwerennego kraju a szczególnie w Europie no może oprócz Białorusi chociaż oni są od Rosji i nawet Szwajcaria czy Dania nie mają nic do gadania bo to są takie same marionetki jak reszta ale póki co lepsze to niż nic

Portret użytkownika Fusbon

Może mają polityķów z krwi i

Może mają polityķów z krwi i kości stojących po stronie obywateli? Czytałem tu jedną z hipotez, że do 2015 r były w Danii ustawowo zezwolone pewne obrzydliwe praktyki seksualne. Może mają haki na elity i narazie Dania jest poza zasięgiem NWO?

Portret użytkownika Ruchomy Cel

Prawnicy na całym świecie

Prawnicy na całym świecie przedstawiają Międzynarodowemu Trybunałowi Karnemu nowe dowody, twierdząc, że światowi przywódcy i doradcy naukowi wykorzystali Covid-19 i zastrzyki do popełnienia ludobójstwa i zbrodni przeciwko ludzkości

W Wielkiej Brytanii badanie ludobójstwa osób starszych i bezbronnych, które miało miejsce w domach opieki i szpitalach poprzez niewłaściwe stosowanie midazolamu i morfiny. 

Dochodzenie zostało zakończone, a prywatne postępowanie karne zostanie wszczęte przeciwko rządowi Wielkiej Brytanii, Mattowi Hancockowi, Chrisowi Whitty’emu i innym.

"Lawyers worldwide submit new evidence to International Criminal Court alleging World Leaders & Scientific Advisors have used Covid-19 & the Injections to commit Genocide and Crimes against Humanity"

https://theexpose.uk/2021/08/18/lawyers-submit-new-evidence-to-icc-alleging-world-leaders-have-committed-genocide/

Portret użytkownika malina

To prawda ale o tym wcale się

To prawda ale o tym wcale się nie mówi. Państwo przeznacza miliardy z budżetu na rózne Xujnie a nikt nie pomyślał żeby za 1 -2 procent tej kwoty wybudować kilka domów opieki.  Ludzi starych którzy zakończyli już swoją aktywnośc traktuje się jak śmieci i zostawia samym sobie, nikt nie widzi ich lat pracy włożonych we wspólny dobytek.  To jest okrucieństwo i brak elementarnego człowieczeństwa wobec nich, a ta milcząca eksterminacja trwa od lat. I to się dzieje w Polsce bo nie ma co wytykać innym. 

Strony

Skomentuj