Dania „zgubiła” tysiące imigrantów, którym odmówiono azylu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Policja w Danii przyznała, że na przestrzeni ostatnich trzech lat, kilka tysięcy imigrantów rozpłynęło się w powietrzu. Ich los nie jest znany. Chodzi między innymi o obcokrajowców, którym Dania nie przyznała azylu.

 

Duńska policja nie ukrywa, że kwestia zagubionych imigrantów jest niepokojąca. Chodzi dokładnie o 2835 ludzi, których wnioski o azyl zostały odrzucone, oraz kolejne 2729 obcokrajowców, których wnioski wciąż są rozpatrywane. Przypuszcza się, że większość poszukiwanych imigrantów mogła wyjechać z kraju. Część z nich może pracować na czarno i ukrywać się przed służbami, aby uniknąć deportacji.

 

Nie brakuje również obaw, że niektórzy imigranci mogą być potencjalnymi terrorystami. W każdym kraju europejskim wskazywano, że wśród tzw. uchodźców jest wielu zwolenników Państwa Islamskiego. Całkiem niedawno, władze Cypru odkryły, że wśród imigrantów w obozie w Kokinotrimitia są islamscy terroryści.

Nie jest to jednak jedyny przypadek „znikających” imigrantów. Tłumy ludzi po przybyciu do Europy składały wnioski o azyl, a potem słuch o nich zaginął. Nikt tak naprawdę nie wie, ilu obcokrajowców żyje w ukryciu i ilu z nich to potencjalni zamachowcy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Enwuowskie zboki z

Enwuowskie zboki z eurokołchozu chcą znowu nas karać ! widocznie nowe stowarzyszenie vrill dostało jakiś nakaz i teraz filantropy bedą nas atakować razem z Węgrami, bo nie chcemy się islamizować i nie chcemy się słuchać szkopskiego nowego hitleryzmu pederastów ! "Komisja Europejska zdecyduje o skierowaniu do Trybunału Sprawiedliwości UE sprawy przeciwko Polsce w związku z Sądem Najwyższym. Pozew w tej sprawie miał przygotować Frans Timmermans, wiceszef KE.Według ustaleń korespondent Polskiego Radia Beaty Płomeckiej, wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans przygotował pozew do unijnego Trybunału przeciwko Polsce w związku z ustawą o Sądzie Najwyższym.We środę Komisja ma zdecydować o skierowaniu sprawy do Trybunału. W poniedziałek trwać miały przygotowania do posiedzenia komisarzy. To właśnie tam pojawiła się informacja o szykowanym pozwie.We wtorek,  Timmermans weźmie udział w posiedzeniu unijnej narady ministerialnej. Dojdzie tam do drugiego wysłuchania Polski, które nazajutrz wiceszef KE ma zrelacjonować komisarzom. Nie wiadomo czy przygotowanie pozwu oznacza, że wysłuchanie nic nie zmieni i sprawa oprze się o TSUE. http://www.pch24.pl/trybunal-sprawiedliwosci-ue-zajmie-sie-polska-reforma-sadow--frans-timmermans-ma-juz-pozew,62906,i.html#ixzz5RMQkik7d

polskojęzyczne zdrajcy i inne bankstery premiery wysyłają całe masło do Chin a my mamy płacić za nie 3 razy normalną cenę !

Kostka masła już po 7 złotych! Co z tym robić? Agnieszka Zell

https://www.youtube.com/watch?v=DGNvX-6nSsc

Dobra Loża zdeterminowana by wdrażać NWO plus !

https://www.youtube.com/watch?v=J7bLWBCrCU8

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika еuklidеs

Więcej socjalu! Ludzie

Więcej socjalu! Ludzie naprawdę myślą, że można coś mieć za darmo, to znaczy państwo okoci ukradzione pieniądze, rozmnoży masło i rozda ludziom pomnożone, ukradzione pieniądze żeby mogli sobie za nie kupić masło..

Portret użytkownika inzynier magister

Trochę jak w balladzie

Trochę jak w balladzie Wysockiego "Spotkanie w Porcie", znanej u nas z przekładu Kaczmarskiego. Amerykanin chwali się tym, tamtym, owym, za każdym razem czym innym, a Ruski ma tylko wbite w łeb przez propagandę: "Kreml w niebo śle rakiety, bez wysiłku wielkich rzek odwraca bieg", i jeszcze, że rosyjski balet. Narrator tej piosenki miał takie argumenty przynajmniej trzy. Pisowcom pozostaje na razie tylko jeden - 500 plus. PiS odnosi sukcesy! Jakie? 500 plus. Polakom żyje się lepiej, Którym? Tym, co dostali 500 plus. PiS dotrzymuje obietnic! - a konkretnie? Konkretnie, to... sami wiecie. Owszem, jedna spełniona obietnica z kilkudziesięciu to i tak więcej, niż spełniła PO, a wcześniej SLD, AWS czy Unia Wolności. Ale gdzieś tam, wypychane poza skraj postrzegania jak Lovecraftowski Cthulu czają się strachy - podatki rosną zamiast spadać, elektromobilności nie ma, ustawy frankowej nie ma, koncernów się opodatkować nie udało, dekoncentracja mediów czy reforma TVP poszły się czochrać już dawno. Zostaje tylko 500 plus, zostaje dodać do niego 300 plus, i jeszcze cośtam plus dla emerytów, i może dla przedszkolaków... Ale jak się skończy koniunktura i kasa, to co? To w mordę rudą! I tego profesora, co się mądrzy, zamiast stać przy polskiej racji stanu! Żal nie powiem co ściska, gdy się patrzy na to starcie frustratów. Bardzo bym się śmiał, gdyby to było za jedną czy druga granicą - ale to u nas, niestety... https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-wojna-frustratow,nId,2631219#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Scenariusz rewolucji w szatach narodowo-patriotycznych znany jest także z Węgier. Viktor Orban, chociaż rządzi nieprzerwanie od roku 2010, nie uznał za stosowne wycofania wprowadzonej przez jego socjalistycznych poprzedników ustawy o homoseksualnych związkach partnerskich. Również aborcja pozostaje nad Dunajem dopuszczalna na życzenie. Tymczasem dla polityków PiS premier Węgier to najbliższy sprzymierzeniec.Jeśli więc sponsorzy rewolucji stracą cierpliwość i nie będą widzieli dla swojej sprawy innych perspektyw, to mogą postawić na… PiS. Partii natomiast od dłuższego czasu z kontrrewolucjonistami nie po drodze. Interesująca się cierpieniem zwierząt „dobra zmiana” od dawna sabotuje inicjatywy antyaborcyjne. Zamiast wypowiedzenia genderowej konwencji „antyprzemocowej” obserwujemy ukłony władzy w stronę zwolenników zielonej energii. Słyszymy też groźne w treści frazesy o zrównoważonym rozwoju, a oparta o sprowadzanie zarobkowych imigrantów z Azji budowa wielokulturowego społeczeństwa zaczęła się w Polsce właśnie za rządów „dobrej zmiany”. PiS sprawia więc wrażenie partii coraz bardziej lewicowej, a liderzy formacji zdają się mówić: rewolucja? Tak, byle pod biało-czerwonym sztandarem.Czy więc twarzą rewolucji nie zostanie Robert Biedroń, a Mateusz Morawiecki?http://www.pch24.pl/kto-bedzie-twarza-rewolucji-w-polsce-,62859,i.html#ixzz5RLHWHyJ7

Dobra Loża zdeterminowana by wdrażać NWO plus !

https://www.youtube.com/watch?v=J7bLWBCrCU8

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Już kiedyś pisałem na znz

Już kiedyś pisałem na znz moją teorię na ten temat. Mianowicie podejrzewam, że oni wcale nie są zagubieni a w Europie poprostu działają specjalne obozy śmierci dla tych nieprzystosowanych. Wiem, że może brzmieć to fantastycznie a nawet schizofreniczne ale czy na pewno? W Starych Kiejkutach w Polsce też podobno nic się nie działo do momentu aż prawda wyszła. Pomyślcie szczerze. Czy opłaca się odprawiać spowrotem tych migrantów tam skąd przybyli? Koszty takiego manewru są poprostu ogromne. Zatem łatwiej ich zuutylizować na miejscu. Np. zawieść ich do obozu i powiedzieć żeby się zaszczepili by nie roznosić chorób a zamiast szczepionki podać im truciznę. W Niemczech, we Francji i innych krajach UE od dłuższego czasu trwają różnego rodzaju transporty nocne zarówno autokarami jak i samolotami. Na pewno są to transporty migrantów bo świadczyli o tym poboczni ludzie. Jednak gdzie ich przemieszczają i w jakim celu? To zagadka. Szczerze to wątpię żebym się mylił. Syjoniści wpadają na różne dziwne i niewiarygodne pomysły jak ten w Syrii gdzie wpuścili swoich agentów pod przykrywką misji charytatywnej. Okazuje się, że wcale oni tam nie pomagają cywilom a robią prowokacje fałszywej flagi. Obejrzyjcie filmik

https://youtu.be/fFRAFA519PQ

Teraz pomyślcie logicznie. ACTA 2 jest właśnie po to by takie informacje już nigdy nie wychodziły na światło dzienne. Społeczeństwo III Rzeszy też dopiero po wojnie dowiedziało się o obozach śmierci. Dlaczego uważacie, że tym razem będzie inaczej? Czasami żeby zauważyć prawdę wystarczy łączyć fakty. Więc ja uważam, że w Europie działają obozy śmierci dla migrantów podobne do Aushwitz.

Sami spójrzcie poniżej. 0:08 sek  Drut kolczasty, 0:15 sek tory kolejowe, 0:32 sek wagony jak do przewozu bydła, wojsko, autokary. Czegoś wam to nie przypomina? Przecież to stare niemieckie metody. Segregacja. 

https://youtu.be/T06YP4tDuPo

Łączcie fakty. Pozdrowienia dla wolnych myślicieli. 

Moje posty mają charakter karykaturalny i artystyczny. 

Portret użytkownika Arya

Od gostka co mieszka w

Od gostka co mieszka w Berlinie usłyszałem, że pod Berlinem istnieje potężna podziemna struktura. Czytałem o tym wcześniej w necie i nie za bardzo chciałem wierzyć, ale on mi powiedział, że jakiś kolo znalazł wejście do tych podziemnych struktur, które znajdowało sie w tunelach metra. Tak więc być może faktycznie jest tworzona jakać armia.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Strony

Skomentuj