Dania w walce z koronawirusem zabije wszystkie norki

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Wszystkie norki znajdujące się na duńskich fermach zwierząt futerkowych zostaną zabite. Taką decyzję podjęły władze kraju po odkryciu u tych zwierząt zmutowanej infekcji koronawirusa, która przenosi się na ludzi i osłabia zdolność do tworzenia przeciwciał. Decyzja została ogłoszona na konferencji prasowej duńskiego rządu.

 

Duńskie media informują, że obecnie zarejestrowano 12 osób ze zmutowanym wirusem. Konieczne są zdecydowane działania, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się infekcji.

 

Wojsko i duńska agencja zarządzania kryzysowego pomogą rolnikom w zabijaniu norek. Koronawirus szybko rozprzestrzenił się wśród 1139 ferm futerkowych w Danii. Szczególnie ucierpiały gospodarstwa w Północnej Jutlandii. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika keri

Wojsko i duńska agencja

Wojsko i duńska agencja zarządzania kryzysowego pomogą rolnikom w zabijaniu norek.

To należy odczytać, że rolnicy protestują przeciw mordowaniu norek, więc sprzedajne rządowe łajno wysyła na nich wojsko.

W Polsce przerabialiśmy to z wymyślonym afrykańskim pomorem świń. Też skurwiele jeżdzili do gospodarstw, ludzie bronili przed nimi swego dobytku, a świnie im i tak pozabierali. Pewnie mieli nabywcę na mięso, to pod pretekstem epidemii dokonali kradzieży zgodnie z prawem.

Portret użytkownika keri

W Polsce mamy już takie prawo

W Polsce mamy już takie prawo, że można kraść, oszukiwać i mordować zgodnie z prawem. Ostatnie nowelizacje, za mordowanie ludzi w szpitalach, dają mengelowcom podwójne wynagrodzenie i zwalniają ich z odpowiedzialności karnej za swe czyny.

Po 5-letnich studiach mengelowcy nie wiedzą, że wiosną i jesienią jest sezon przeziębieniowo-grypowy i nie dziwi ich, że w tym roku grypy nie ma, kataru też nie.

W tym roku grypa i przeziębienia zostały odwołane na rzecz kowida. Jak powiedziała prawniczka, grypa umarła na kowida.

Życie bezmyślne nie jest warte życia.

To jest strach, twój wróg, kiedyś najlepszy przyjaciel. Pokochaj go jak brata będzie Ci towarzyszył przez całe życie.

 

Portret użytkownika Zeg

Ta informacja jest ważniejsza

Ta informacja jest ważniejsza niż może się wydawać. Będzie to argument do przymusowych szczepien to znaczy wszyscy muszą być zaszczepieni bo u tych nie zaszczepionych wirus będzie mutował i będzie znowu groźny dla tych już zaszczepionych i niby odpornych. Zobaczycie. To już wstęp.

Portret użytkownika Quark

Taki argument można by

Taki argument można by odnieść do każdej choroby zakaźnej takiej jak pospolita grypa ,tyle że w takim przypadku ŻADNA szczepionka nie byłaby skuteczna bo zmutowany wirus atakowałby nawet tych już zaszczepionych i cała operacja była by psu na budę. Na szczęście jest jeszcze w Polsce sporo lekarzy ,którzy nie dali się kupić i nie boją się mówić prawdy jak jest -głośno i otwarcie .

Portret użytkownika Zeg

Mówimy o wirusie RNA.

Mówimy o wirusie RNA. Bakterie nie mutuja w takim stopniu (są kwestie antybiotykoodpornosci ale to przeważnie inne mechanizmy). Duże i skomplikowane wirusy DNA też nie mutuja w taki sposób. Dlatego Twój argument jest bez sensu.

Portret użytkownika b@ron

to co się nagle stało, że

to co się nagle stało, że wirus w takim szybkim tempie mutuje i tak samo szybko przenosi się na człowieka... kiedyś jakiś naukowiecsię wypowiadał na ten temat i stwierdził że owszem jest to jak najbardziej możliwe, jednak na to potrzeba lat... a nie miesięcy

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika drako_tr

[email protected]ż Ci całkiem

[email protected]ż Ci całkiem rozum odebrało...wszystkie wirusy mutują i nie trzeba na to lat.

Może zabijmy przez to wszystkie zwierzęta.... zniszczmy środowisko, a na końcu wzajemnie pozabijajmy???

...nie...

...mam lepszy pomysł, wystarczy, że odrąbiemy łeb temu "wirusowi", a jego łbem są zbrodniarze na Wiejskiej i ich przygłupie i bezmyślne rezonansowe pudła.

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika dziadek

DUŃSKIE NORKI

DUŃSKIE NORKI

Dania wybije norki
Bo dostały covida
Będą na rynku we wtorki
W Polsce i się nie wyda.

Znów będzie dobry interes
Kasa napełni trzos
Myślenie dobre nie jest
Już taki polski los.

Kto tylko kasą zadzwoni
W Polsce się robi geszefty
Bo widać jak na dłoni
Polska zgłupiała do reszty.

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Strony

Skomentuj