Dania uruchamia aplikację do wyrażania zgody na seks

Kategorie: 

Źródło: iConsent

Dania stała się przodownikiem w realizowaniu lewicowych wizji świata. Z powodu pojawienia się nowych przepisów dotyczących gwałtu, wprowadzono tam aplikacje na smartfony, za pośrednictwem której dwie osoby mogą wyrazić zgodę na seks. Naciśnięcie stosownego przycisku w aplikacji iConsent, pozwala na jeden stosunek w ciągu 24 godzin, bez obaw o posądzenie o gwałt.

 

Parlament Danii przyjął w grudniu nową ustawę rozszerzającą definicję gwałtu. Od grudnia, każdy przypadek seksu bez wyrażenia zgody. Wcześniej prokuratorzy musieli wykazać, że gwałciciel użył przemocy lub zaatakował kogoś, kto nie był w stanie się oprzeć. Teraz, jeśli obydwie strony nie wyrażą zgody na seks, stosunek jest uważany za gwałt. Jak się zapewne domyślacie, wycofanie zgody po stosunku, również zostaje uznane za gwałt.

Podobnemu przepisowi wprowadzonemu w sąsiedniej Szwecji w 2018 roku, przypisuje się 75-procentowy wzrost liczby wyroków skazujących za gwałt. Odpowiedzią na ten oczywisty problem ma być więc aplikacja iConsent, która została uruchomiona jeszcze przed wejściem ustawy w życie. Zdaniem jej twórców, aplikacja daje ludziom „możliwość udokumentowania zgody na współżycie”. Dochodzi do tego poprzez wysyłanie i odbieranie przez kochanków próśb za pośrednictwem ich telefonów. Te z kolei, mogą zostać zaakceptowane bądź odrzucone. Dodali oni jednak, że:

„Zgoda w aplikacji nigdy nie zajdzie automatycznie. To od was zależy uzyskanie zgody przed, w trakcie i po stosunku.”

Użytkownicy mogą wykorzystywać swoją historię zgód jako ewentualny dowód w sądzie karnym i zgodnie ze słowami władz, będzie on respektowany. Twórcy aplikacji zarzekają się, że dane użytkowników są przechowywane na bezpiecznych serwerach i udostępnia sie je tylko w przypadku dochodzenia karnego. W tym samym czasie, prawnicy wyrazili wątpliwości co do tego, czy dowody zebrane w aplikacji kiedykolwiek zostaną rzeczywiście wykorzystane w sądzie.

Po raz kolejny przekonujemy się o tym, że lewicowi politycy rządzący na zachodzie naszego kontynentu, nie potrafią zwalczać problemów, które sami powodują. Rowiązaniem dla plagi fałszywych pozwów o gwałt, ma być najwyraźniej wprowadzenie w życie aplikacji, sprowadzającej miłosne zbliżenie, do rangi umowy cywilnej. Wiadomo już od dawna, że socjalizm to ustrój w którym bohatersko zwalcza się problemy nieznane w żadnym innym ustroju, lecz granice absurdu zdają się być przesuwane coraz dalej.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: M@tis
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki M@tisa, możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika silver lucif

Elektrokurewstwo na

Elektrokurewstwo na horyzoncie widzę. Ale chodzi tu głównie o to, by firmy produkujace sex lalki zarabiały jak najwięcej. Seks z robotem to będzie nam narzucone, i to będzie przyszłość. Bo bedzie to doprowadzało do rozładowania emocji co dla bogaczy ma wazne znaczenie. 

Portret użytkownika syriues

A niby kartka papieru to juz

A niby kartka papieru to juz nie wystarczy?

A od kiedy to telefony potrzebują zgody na seks?

Lekka paranoja.Wydaje mi się,że chca zmienić nam swiat w taki sposob bysmy nie mogli sami decydować. Pewnie chodzi tu o gwałty na dzieciach, bo one tez maja smartfony.

Pamiętajcie o pedofilach.To jest ten temat i po to to chca.Beda mieli sie czym zasłaniać. O wyraził zgodę lub ona.super jest cool.nastepna  ,nastepny.Smierdzace lapy zwyrodnialcow ,celebeltow i pollypatykow

Portret użytkownika Ractaros96

Nie dość, że takie coś

Nie dość, że takie coś pogłębia inwigilację, bo oczywiście aplikacja będzie zbierać dane kiedy, a może nawet i gdzie się uprawiało seks. To ogólnie wypaczone rozumienie gwałtu doprowadzi do pogrążenia relacji damsko-męskich. Nie będę zdziwiony jak coraz więcej mężczyzn będzie próbować seksu między sobą, nie z powodu bycia osobami homoseksualnymi, a z powodu konieczności samego zaspokojenia potrzeb. Mężczyźni nigdy nie robili takich dramatów odnośnie seksu, jak kobiety. Pomijam przypadki, gdy do gwałtu rzeczywiście dochodzi, ale normalnie myślącym ludziom nie trzeba tłumaczyć czym jest gwałt. Kobiety mają niesamowite zdolności do manipulowania swoimi uczuciami względem stanu faktycznego, szczególnie jeśli mają w tym jakiś interes. Gdy kobieta jest naprawdę wredna, to nie trudno jej zniszczyć mężczyznę udając ofiarę.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika Arya

Chyba piszesz to jako gej.

Chyba piszesz to jako gej. Dla mnie jako hetero twoja teoria jest nie do przyjęcia. Po prostu dla mnie odbycie stosunku homoseksualnego, by zaspokoić swoje potrzeby, jest nie do pomyślenia. Jest to tak straszna obrzydliwość, że wolałbym pozostać niezaspokojony niż zrobić coś wbrew sobie. Jeśli ktoś jednak postąpi tak, jak napisałeś, to może znaczyć, że ta osoba cały czas była biseksualna, ale po prostu nie miała okazji spróbować, jak to jest z facetem.... 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Ractaros96

Różni ludzie mają różną

Różni ludzie mają różną otwartość na eksperymenty. Dla mnie na przykład taką obrzydliwością jest przygodny seks. Wolę być już całkowicie sam i korzystać tylko z własnej ręki niż umówić się z kimś tylko w jednym celu. Nie twierdzę, że wszyscy będą tak robić, na pewno część by żyła samotnie po prostu.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika b@ron

no niby z sensem napisane ale

no niby z sensem napisane ale z "Nie będę zdziwiony jak coraz więcej mężczyzn będzie próbować seksu między sobą, nie z powodu bycia osobami homoseksualnymi, a z powodu konieczności samego zaspokojenia potrzeb. " to pojechałeś po całości... otóż, gdy nie możesz mieć kobiety i robisz to z facetem, twierdząc że to w celach zaspokojenia potrzeb, to to jest tylko inny rodzaj dewiacji...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Ractaros96

Pedofilami najczęściej

Pedofilami najczęściej zostają ludzie, którzy sami byli molestowani w dzieciństwie lub w przypadku księży, żyją w celibacie i mając duży kontakt z dziećmi na co dzień ich własna frustracja seksualna popycha ich do takich czynów. Zoofilia też jest w pewien sposób wyuczona, znowu w grę wchodzi duży kontakt ze zwierzętami na co dzień i sfrustrowany seksualnie człowiek.

Właśnie ta sama frustracja seksualna sprawia, że dochodzi do kontaktów seksualnych między mężczyznami, którzy homoseksualni nie są. Choć nawet, gdyby tylko jeden z nich był homoseksualny, to sprawę jeszcze bardziej ułatwia, bo eliminuje czynnik niepewności czy druga osoba też tego chce.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika Ted

Opaleni inżynierowie i

Opaleni inżynierowie i lekarze mają w takim razie przekichane. Nie znając języka duńskiego, nie będą mogli korzystać z tej aplikacji. A jak dziewczyna przed gwałtem wyjmie komórkę, próbując jemu zapobiec, to tą komórkę jej wezmą i nie będzie problemu z ich znalezieniem.

Zniszczę tą planetę.

 

Portret użytkownika jezus chrystus

A od czego są piktogramy i

A od czego są piktogramy i ikonki ? Jadąc np. meksykanskim metrem nie trzeba znać hiszpańskiego , żeby się połapać gdzie się jest i kiedy trzeba wysiąść bo wszystko jest tam opisane specjalnymi znakami m.in. dla nie piśmiennych - da się ?

Tutaj też tak można , wysyłasz sms-a z niedwuznacznym znaczkiem i czekasz na potwierdzenie od "koleżanki" ... ileż to upraszcza sprawę !

Strony

Skomentuj