Dania rozpoczyna program: "przytul terrorystę"

Kategorie: 

Źródło: Internet

W normalnym cywilizowanym kraju morderców i kryminalistów zatrzymuje się, sądzi a następnie wymierza karę, która jest zależna od popełnionego przestępstwa. Tymczasem Dania, która najwyraźniej wzoruje się na zmierzającej do upadku wielokulturowej Szwecji postanawia iść dokładnie w przeciwnym kierunku i ma zamiar oferować pomoc, a także liczne przywileje dla islamskich terrorystów. Bojownicy będą dosłownie nagradzani za zbrodnie, jakie popełniali na Bliskim Wschodzie.

 

Władze Aarhus, drugiego pod względem wielkości miasta w Danii wprowadzają absurdalny program pod nazwą: "przytul terrorystę". Zwolennicy projektu twierdzą, że islamistom należy udzielić pomocy, aby mogli zintegrować się ze społeczeństwem. Miasto chce zapewniać dżihadystom mieszkania, edukację, pracę i inne przywileje w ramach walki z radykalizacją. Sam pomysł brzmi idiotycznie gdy weźmiemy pod uwagę, że mieszkańcom wielu krajów europejskich, którzy wyruszali na Bliski Wschód, aby walczyć z tzw. Państwem Islamskim, grożą kary więzienia.

Podobne programy działały lub wciąż działają w Szwecji. Pomysłodawcy przekonują, że islamscy mordercy są odizolowani od społeczeństwa i mają trudności z ponowną integracją, zaś wybaczenie popełnionych przez nich zbrodni rzekomo ma zachęcić ich do porzucenia dotychczasowego życia. Oczywiście nie brakuje również krytyków, którzy wskazują, że Dania chce nagradzać dżihadystów. Wystarczy wybrać się do Syrii, pozabijać kilku ludzi i wrócić do kraju a otrzyma się od państwa szereg udogodnień.

Jest to bardzo niewłaściwy sposób myślenia. Nagradzanie przestępców nie wpłynie na ich deradykalizację, a zamiast tego pojawi się jeszcze więcej przestępców, którzy będą chcieli skorzystać z programu. Jest to także niesprawiedliwe rozwiązanie względem ludzi pracujących, ponieważ wspieranie przestępców będzie odbywało się właśnie z pieniędzy podatników.

Program ten podobno znalazł poparcie wśród duńskich policjantów. Według nich, wielu islamistów w Danii udało się już zintegrować ze społeczeństwem i należy to robić, ponieważ w przeciwnym wypadku będą stanowić zagrożenie dla mieszkańców. Trudno powiedzieć jak jest w rzeczywistości. Szwecja od dawna twierdziła, że nie ma większych problemów z terrorystami. Tymczasem na terenie kraju powstało kilkadziesiąt zamkniętych stref (tzw. strefy no-go), w których przestępczość jest na bardzo wysokim poziomie, zaś policja, jak się z czasem okazało, ma poważne problemy z tzw. uchodźcami z Afryki i Bliskiego Wschodu. Sytuacja w Szwecji pokazuje, że imigrantom, wśród których są także terroryści, nie zależy na integracji i otrzymaniu pomocy. Ich celem jest islamizacja kraju, co widać również w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Brukseli, w Niemczech oraz Włoszech.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika ipmann

Tylko cywilizowany naród mógł

Tylko cywilizowany naród mógł wyjsć z takim programem. Łatwo nienawidzić niełatwo wybaczać. Jeśli się nie mylę to patrząc na nasze podwórko zdaje się, że największym terrorystą ostatniej dekady jest norweski prawicowiec Anders Breivik, a jakoś nie zabroniliśy prawicy istnieć w Europie.

Portret użytkownika U_P_Adlina

to idź i nadstaw im swój

to idź i nadstaw im swój tyłek, a potem szyję pod nóż i powiedz swojej rodzinie - o ile ją posiadasz - żeby jako cywilizowani ludzie wybaczyli im to, że cię wydupczyli, a potem oberżnęli ci baniak, którym grali zamist piłki. Daj przykład cywilizowanego wybaczania.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika nata

Jakie bzdury zawiera tem

Jakie bzdury zawiera tem artylul ,mieszkam w Danii i wszystko co tu jest napisane jest bzdura. Jesli ktos jedzie do Iraku lub Syrii i wraca czesto laduje w wiezieniu nie wazne po ktorej stronie wlczyl.

Portret użytkownika U_P_Adlina

każdy może napisać, że gdzieś

każdy może napisać, że gdzieś tam mieszka. Trolli, które mają ogłupiać społeczeństwo jest niemało. Do ich pracy należy zaprzeczanie faktom i odwracanie uwagi ludzi od istotnych kwestii na pierdoły. Zaraz pewnie napiszesz, że islamizacja zachodniej gejropy to science-fiction, bo ty tam mieszkasz i nic takiego się nie dzieje. Odpuść sobie. LUDZIE SIĘ BUDZĄ.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Dr Piotr

U nas w Polsce też jest cichy

U nas w Polsce też jest cichy, ukrywany przez władze, problem z cyganami. Jest odgórna ochrona dla nich i traktowanie ich jak lepszych ludzi, którym więcej wolno i się ich nie karze, bo to szkodzi niby asymilacji z resztą ludności. A te [...] mają to w dupie i wożą się na naszej gościnności i korzystają z naszego socjalu, tak samo jak brudasy za granicą. Cygaństow ma swój kodeks honorowy i zasady, w myśl których normalna praca to wstyd i żyć należy z okradania i oszustw na miejscowej ludności. Oczywiście to tylko fragment tego kodeksu, ale wystarczy jako wyjaśnienie ich postępowania.

Wszyscy cyganie niby chorzy psychicznie i niezdolni do pracy, bo mają orzeczenia od polskich lekarzy, więc zasiłki dostają bez problemu, dzieci uczyć się nie chcą, mimo powszechnego obowiązku szkolnego i też państwo z tym gówno robi. W Puławach ten problem jest szczególnie duży i można o tym poczytać na necie i znaleźć filmy na YT, gdzi ludzie się skarżą, policja ma to w dupie i karze swoich rodaków za podskakiwanie, a ogarniętych radnych miejskich sie udupia za to, że pokazują problem i go nagłaśniają.

To samo dotyczy mieszkających u nas Czeczeńców i innych, którzy przebywają w ośrodkach dla uchodźców....oni terroryzują miejscową ludność, tworzą strefy no-go, a w mediach o tym cisza i zero reakcji ze strony władz, bo jest na to przyzwolenie.

Polskę po prostu załałatwia się po cichu i bez rozgłosu, a najskuteczniej zrobią to milionowe masy ukraińskiego bydła napływajace do nas.

Portret użytkownika Rosół z kur wielu 2

Czytam tego arta i nie wierzę

Czytam tego arta i nie wierzę co ja czytam. Skoro tak, jeżeli takie mamy teraz trendy to kochani Belgowie wprowadźcie jeszcze darmowe karnety do waszych burdeli dla terrorystów i ....rzucam wszystko w pierony,  zapuszczam brodę, przechodzę na Islam i jadę do Was, bando naiwnych frajerów. Nie ma co was żałować!

Portret użytkownika star

Wydaje mi się, że to z czym

Wydaje mi się, że to z czym mamy do czynienia w Europie zachodniej, to nie jest naturalny proces zbiorowego zdebilowacenia. To coś znacznie poważniejszego. Aby zrozumieć ten proces polecam wysłuchanie i przemyślenie poniższego wystąpienia.  W każdym razie ja nie zdawałam sobie sprawy, że wszystko zaczęło się już w latach trzydziestych ubiegłego wieku i jak widać po prawie 90 latach doświadczeń możemy podziwiać efekty. Najgorsze, że możemy obserwować te efekty w prawie każdej dziedzinie życia. Jednym słowem - Koszmar.

polecam --->  https://vimeo.com/227156788

"99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki, a gospodarzami farmy są bankierzy i midasy - światowa finansjera"(motto+awatar z www.glosulicy.pl)

Strony

Skomentuj