Dania może przeprowadzić własne referendum w sprawie członkostwa w UE

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Kolejne kraje zaczynają zastanawiać się czy członkostwo w Unii Europejskiej, lub chociażby sam sojusz, jest opłacalny. Wielka Brytania prawdopodobnie nie opuści UE ale uzyska jakieś ustępstwa, np. będzie mogła ograniczyć wypłaty zasiłków dla mieszkańców państw Europy którzy zechcą pracować w tym kraju. Jednak jeśli faktycznie do tego dojdzie, w kolejce stoi już kolejny kandydat do podobnych negocjacji z Unią.

 

Kristian Thulesen Dahl, szef nacjonalistycznej Duńskiej Partii Ludowej, drugiej siły w tamtejszym parlamencie, obecnie tylko przygląda się sytuacji w Wielkiej Brytanii. Lecz jego zdaniem, jeśli David Cameron zdoła wynegocjować korzystne dla siebie rozwiązania a kraj ostatecznie pozostanie członkiem Unii Europejskiej, Dania powinna obrać ten sam kurs.

 

Dahl proponuje zorganizować referendum aby mieszkańcy wypowiedzieli się co myślą o sojuszu z Unią. Warto dodać, że Dania nie musi stosować się do pewnych unijnych przepisów - chodzi przykładowo o wprowadzenie waluty euro. Teraz jest dobra okazja aby wynegocjować kolejne ustępstwa.

 

Nawet jeśli Wielka Brytania opuści Unię Europejską, Dania może znaleźć się w korzystnej sytuacji a pozostałe kraje członkowskie prędzej czy później również zaczną zdawać sobie z tego sprawę. Może to zainicjować powolny rozpad Unii.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika pmpoznan

Polska powinna również

Polska powinna również zastanowić się za wyjściem z UE, bo z jakiej paki oni będą co raz bardziej nam rozkazywać i mówić co mamy kurde robić?? To jak utrata niepodległości, którą właściwie straciliśmy gdy weszliśmy do UE... wolność niby jest ale częściowo kontrolowana przez UE a jednocześnie przez polityków którzy boją się że prawda o UE wyjdzie na jaw a tym samym Polacy się oburzą na niektóre partie. Myślę że Polska poradziła by sobie sama bez UE i tej całej propagandy. Wydaje mi się że PiS mówi prawdę w niektórych kwestiach a ich rywale sr... w gacie bo zbyt dużą prawdę mówią i może być źle, nawet tak źle że skończy się tzw kolesiostwo (popularne ostatnio słowo).

Członkowsto w UE jest nam jak kula u nogi, tym bardziej że widać co raz bardziej że oni nam rozkazują i takie ichniejsze prikazy wysyłają. Stalin powiedział o Polsce
"Komunizm pasuje tak do Polaków jak do krowy siodło" Wink

Portret użytkownika inzynier magister

Społeczeństwo Duńskie jest

Społeczeństwo Duńskie jest zastraszone i opowie się za UE, ale dobrze niech robią referenda wszyscy, bo może któreś wyjdzie z niewolnictwa lucyferian ! Jako Polacy powininiśmy się modlić różańcem i koronką do Miłosierdzia Jezusa by się uratować od KODu i innych zdrajców ! "„Mam nadzieję, iż 4 czerwca 2016 r. w obronie demokracji staną obok siebie Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski" – mówił w TVN 24 były prezydent. Bronisław Komorowski był pytany czy wziąłby udział w demonstracjach Komitetu Obrony Demokracji. http://www.pch24.pl/bronislawowi-komorowskiemu-po-drodze-z-kod--sojusz-bylych-prezydentow-wesprze-ekipe-kijowskiego,42889,i.html#ixzz4774Oqt22

Młot na ruską propagandę. Kowalski & Chojecki 27.04.2016

https://www.youtube.com/watch?v=mUwx03ZRAXo

Reżim homoseksualno zboczeński Eurosodomy planuje cenzurę i wsadzanie do więzień dla tych którzy bronią zdrowych umysłowo obywateli od chorych psychicznie ! Wiadomo że chorzy psychicznie homoseksualni zboczeńcy są opętani ! Otym jest artykuł !

http://popotopie.blogspot.com/2016/03/ufonautyczna-infekcja-oraz.html

"Czeska członek Komisji Europejskiej uznała tę sytuację za nie do zaakceptowania i zapowiedziała podjęcie radykalnych kroków, mających na celu „zwalczanie mowy nienawiści”. Jedną z propozycji jest zwiększenie współpracy z dostawcami usług internetowych tak, aby „mowa nienawiści” mogła być szybko wykrywana i usuwana z Internetu (np. z facebooka), bezpośrednio po zgłoszeniu takiego przypadku. Jourová zadeklarowała, że w najbliższych latach podejmie działania w celu zabezpieczenia praw osób LGBTI, aby „ich akceptacja była egzekwowana”. Jak informuje Instytut Ordo Iuris, przy współudziale Jourovej podjęta została lista działań na rzecz LGBTI, zawierająca szereg propozycji, które rzekomo mogą doprowadzić do ograniczenia wolności słowa, wolności sumienia i wolności gospodarczej. Jednocześnie pozostają w sprzeczności z polskimi rozwiązaniami rangi konstytucyjnej. http://www.pch24.pl/unijna-komisarz-propaguje-postulaty-lgbti-i-chce-zwalczac-mowe-nienawisci,42893,i.html#ixzz477kWCYzA

Zboczeński reżim UE nie odpuści aż nie zniszczy ludzi normalnych i chrześcijaństwa bo chrześcijanie powstrzymują ciemne moce lucyferian pederastyczno zwariowanych !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Q090090

"Reżim homoseksualno

"Reżim homoseksualno zboczeński Eurosodomy planuje cenzurę i wsadzanie do więzień dla tych którzy bronią zdrowych umysłowo obywateli od chorych psychicznie ! Wiadomo że chorzy psychicznie homoseksualni zboczeńcy są opętani ! Otym jest artykuł ! "

"Jako Polacy powininiśmy się modlić różańcem i koronką do Miłosierdzia Jezusa by się uratować od KODu i innych zdrajców "

 

inżynier jesteś pierwszy na liście do obozu pracy, bo w psychiatryku się nie leczy

Skomentuj