Czy zbliża się wybór ludzi, który zdecyduje o pokoju na świecie?

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Czas zmian na świecie powoduje, że ludzie gubią się w natłoku informacji, natłoku straszenia się wzajemnego dwóch mocarstw. Wielu szuka odpowiedzi co będzie i jak się do tego przygotować, wielu ignoruje i wyśmiewa wszystko uważając, że ktoś ich straszy. Tylko jak można straszyć zamachami, zmianą klimatu, groźbami, epidemiami, kataklizmami, słabą kondycją banków, ekonomii, rozpadem Unii, uchodźcami, skoro to wszystko się już wydarzyło i ciągle trwa? Większość ludzi ignoruje te wydarzenia bo nie chce dokładać sobie jeszcze problemów, wynikających z myślenia o tych faktach, mają system na głowie który powoduje, że ciągle biegają od pierwszego do pierwszego, między pracą a domem, kredytem a rodziną i wierzą mocno, że to się kiedyś skończy. Pytanie jak i kto to zakończy?

 

Nasze pragnienia, myśli tworzą ten świat, ale aby wszystko to co tak nas przygniata upadło i się skończyło, musi się wydarzyć wstrząs który spowoduje, że ludzie zrozumieją współodpowiedzialność, zobaczą prawdę o systemie, polityce, ekonomii i egoistycznym świecie który ich otacza. Dlatego, kiedy rozpoczął się okres zmian po 2012 roku, wydarzenia na świecie zmierzają właśnie w jednym celu - aby obudzić ludzkość tkwiącą w iluzji szczęśliwego systemu i wyzwolić z kłamstwa i oszustwa, jakim jest codziennie otaczana. Wydarzenia na świecie mają dokładnie zakończyć ignorancje, wypieranie, lenistwo miliardów ludzi w stosunku do tego co się dzieje na tej planecie oraz to co teraz widzimy w polityce i ekonomii. To kolejny etap w rozwoju naszej cywilizacji, który odsunie kurtynę kłamstwa a pokaże prawdę o nas samych i systemie w jakim żyjemy.

 

Aby wszyscy zrozumieli jak dali się oszukać, widzimy działania dwóch mocarstw, które powstały kosztem innych państw, lenistwa ich obywateli, którzy dali sobie zabrać cały majątek narodowy włącznie ze sobą. Teraz, kiedy te dwa państwa, a raczej obozy państw, bo przy każdym stoją ci którzy do nich dołączyli lub zostali zmuszeni aby dołączyć; biorą udział w ostatecznej rozgrywce, prowadzącej do uwolnienia nas z dyktatury i tego systemu. Ludzie obserwują walkę dwóch obozów i uważają, że będzie starcie tych obozów, ale przecież te obozy to obywatele tych państw a nie ich politycy, którzy dla władzy absolutnej zrobią wszystko. To od obywateli zależy czy w dniu, kiedy ogłoszą znak wojenny, wyjdą na ulice i powiedzą: "CHCEMY POKOJU I ZAMKNIJCIE GRANICE DLA WOJSKA", czy też wygra w nich nienawiść i zaczną krzyczeć: "CHCEMY WOJNY". Wstrząs, który ma obudzić i wyrwać ludzi z letargu, przyjdzie adekwatnie do tego, czego w nich jest więcej: nienawiści czy miłości. Każdy z nas codziennie wybiera między dobrem i złem, między pokojem a wojną w sobie, a to przekłada się na jego życie.

 

Dlaczego tak łatwo wybieramy nienawiść, zawiść, zazdrość, wyzwiska, przeklinania, kłamstwo, oszustwo agresję? Tak trudno stać się uczciwym, dobrym człowiekiem? System codziennie pokazuje ludziom, że zło to norma a dobro to słabość, codziennie pokazują nam wojny, zamachy, morderstwa, smutne wiadomości, które jeszcze bardziej wielu z nas układają w przeświadczeniu, że tak ma być i że nic się nie zmieni, a kiedy takie myślenie doprowadza do kolejnego zagrożenia, to tutaj znów rozpocznie się główny wybór na kolejne lata, wybór który zadecyduje o naszym losie i naszych dzieci.,

 

Ponieważ właśnie naszym wyborem zdecydujemy czy plany polityków zrealizują się czy nie, to nie dziwmy się, że im dłużej trwa pokój na ziemi, tym więcej ludzi się budzi. Powoduje to, że ich plany mogą zostać zniwelowane, dlatego teraz podkręcają nagonkę jednych na drugich, straszą nas i kiedy przyzwyczaimy się do myśli, że będzie znak wojenny, oni znów użyją nas do tego aby on trwał. Dlatego tylko jedność narodów spowoduje, że wszystko to co ma wstrząsnąć ludźmi stanie się tylko końcem starego systemu i rozpocznie nowy okres w dziejach ziemi. Kalendarze na Ziemi liczone sa zawsze od wielkich wydarzeń. Ten, który używamy, liczony jest od narodzin Jezusa - to chyba najlepszy dowód na to, że istniał, że to z czym zszedł na Ziemę, czyli prawdą -szanuj bliźniego swego jak siebie samego - pokazuje nam, że teraz znów czeka nas coś, co zmieni kalendarze i zacznie nową erę. Nasz wybór zdecyduje czy to będzie era pokoju i budowy nowego czasu, czy era wojny i zagłady. Dopiero po tym powstanie nowy kalendarz przez tych co przetrwają.

 

Na Ziemi zawsze przed dużą zmianą były znaki aby ostrzec ludzi przed tym co się zbliża, aby zaczęli pracować wspólnie i obudzili się z letargu. Teraz mamy dokładnie czas, który został przepowiedziany i wybór, który zmieni przyszłość Ziemi i ludzi. Politycy zrobią wszystko aby przetrwał jeden obóz, ale to od ludzi zależy czy tak się stanie. Rolą każdego narodu jest wybór czy chce wojny, czy pokoju. Rolą każdego z nas jest wziąć udział w tym wyborze. Jeżeli zostaliśmy ostrzeżeni przed zbliżającymi się wydarzeniami przez nieżyjących jasnowidzów, jeżeli ostrzegają nas stare księgi, jeżeli ostrzegają nas ludzie, politycy, ekonomiści o tym co może za chwilę się wydarzyć to wszystko to prowadzi nas do jednego - do wydarzenia, które dopuścimy naszym lenistwem lub ignorancją, albo zatrzymamy naszą jednością. Wybór jest prosty i od wieków podany ludziom, tylko ludzie często nie chcą słuchać i widzieć to co nadciąga, a potem jest płacz i smutek. Nasza historia zawsze pokazywała, że przed znakami wojennymi dano ludziom wybór, że kraje wiedziały co ich czeka ale obywatele w większości ignorowali zagrożenie i śmiali się z tego. Teraz uważamy się za najinteligentniejsze społeczeństwo, najbardziej rozwinięte a popełniamy dokładnie ten sam błąd co nasi przodkowie - błąd ignorancji, ego, lenistwa, kłótni, wypierania itd.

 

Więc zapytam: jaki wstrząs na Ziemi musi się wydarzyć, aby ludzie przestali popełniać w kółko ten sam błąd? Co ich w końcu zjednoczy?

 

Niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie skoro uważa, że to co się dzieje teraz na świecie to tylko straszenie. Niech patrząc na fakty, które już zaistniały w tym i w poprzednim roku, zapyta siebie: dlaczego wypieram oczywistość? Wszystko co przeżywamy w tym życiu to lekcja i nauka ale i tworzenie przyszłości tej planety i cywilizacji, może najwyższy czas odrobić lekcję, która trwa już 2000 lat i opowiedzieć się za pokojem i nie dopuścić w żadnym kraju to gonitwy za wojną. Może czas dać przykład w tym kraju i zablokować rozmieszczenie wojsk USA na naszym terenie, może czas pokazać rządowi, że wiemy co się szykuje i pomóc im uwolnić sie od szantażu Unii Europejskiej i USA? Może czas odrobić lekcję i naprawić błąd, który ciągle widzimy w historii ludzkości?

 

Może czas zmienić siebie i wybrać w sobie pokój i szacunek do drugiej osoby, prawdę, aby pokazać światu, że naprawdę staliśmy się najinteligentniejszą cywilizacją za jaką się teraz uważamy i zmienimy bieg naszej historii. Chyba że chcemy pokazać światu dokładnie to samo co pokazali nasi przodkowie i brać udział w wydarzeniach, które oni poznali, a my widzimy w książkach historii. Wybór jest prosty, tylko dlaczego tak wielu z nas w swoim życiu wybrało wojnę z bliźnim zamiast szacunku i pokój? Może czas to zmienić, bo inaczej znów zobaczymy to na własne oczy i wtedy znów wielu z nas będzie mówiło że mądry Polak po szkodzie. Jedność ludzi zbuduje pokój i zmieni świat, jedność ludzi, którzy będą mieli już w sobie pokój, którzy już w swoim życiu wybiorą to co daje szczęście i radość, spokój i harmonię zaprowadzi do naprawy błędu ludzkości. Jedność ludzkich serc wyznaczy nowy kalendarz, nowy wiek na Ziemi - złoty wiek, który przepowiedziano i to my właśnie teraz w tych czasach decydujemy dokładnie o tym jak i kiedy nastanie początek nowej ery. Wybierzmy Pokójm aby nasze dzieci podziękowały nam za naprawę błędu ludzkości.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.1 (7 votes)
Komentarze

Portret użytkownika Ryba

Uczynek, Słowo, Modlitwa -

Uczynek, Słowo, Modlitwa - tym przekazujemy miłosierdzie Boga dalej. To jest "walka" Chrześcijan.

Czy medytują o 19 w sobotę? Może nie, ale spotkasz ich w kościele na mszy i różańcu który jest teraz w październiku codziennie, a na który zapraszam. Ojciec Pio z różańcem się nie rozstawał.

Aron chciałby ujednolicić religie, wprowadzić obrót bezgotówkowy. Z jednej niewoli popaść w drugą...

Aron pisze że wielu Chrześcijan jest obłudnikami - po wyjściu z koscioła zachowują się skandalicznie. Może i tak, ale jeszcze więcej jest osób które modlą sie z żarem w sercu i ratują tym ludzkość i wiele dusz po tamtej stronie. Prawdziwy Chrześcijanin nie zna dnia ani godziny, modli się zawsze i dobrym jest dla innego człowieka zawsze, bez względu na złoty, srebrny czy szary wiek.

Portret użytkownika Petrus

A może ustalmy jeden dzień w

A może ustalmy jeden dzień w którym wszyscy wspólnie staniemy na 5 minut i każdy swoimi słowami pomodli się lub pomedytuje, lub po prostu w milczeniu z intencją pomyśli aby nastał pokój w naszych sercach i w Polsce i aby ta intencja rozlała się dalej na Europę i cały świat?. Tak jak to było po śmierci JP2 gdzie naród się zjednoczył, tak teraz też możemy to zrobić. Nie potrzeba wychodzić na ulice aby tego dokonać. Jest tyle różnych szkół jogi w Polsce które mogły by poprowadzić taki happening, jest tyle możliwości. Wystarczy wybrać odpowiedni dzień i poprostu zrobić ten pierwszy krok. Kto jest za, niech się wypowie na temat rzeczowo. Może ktoś z Was ma lepszy pomysł? Działajmy a nie dyskutujmy!! Czasu już nie ma za wiele!!!

 

 

Portret użytkownika Mojeimię44

Aron wreszcie wrociles. No

Aron wreszcie wrociles. No nie moglem sie doczekac. Nie moglem sie doczekac tego golebia i tego wpisu. Szok. Wszystko wyjasnie pomalutku moze nie w 50 lat no ale 27 lat napewno. Zeby zrozumiec moja radosc musimy cofnac sie do obietnicy piecdziesiatnicy biblijnej. Wielu z was powie "ten znowu wraca do tego judaistycznego belkotu zawartego w tej ksiedze". Tym razem to ja wam cos powiem. Zrobie to Archeologicznie a nie judistycznie. (znawcy bibli poznaja to co tu sie dzis wydarzylo). Wiec zacznijmy. Biblia to spis informacji przekazanych zydom i przerobionych na judaistyczne potrzeby tamtego okresu nawet z cudami mesjanskimi i narodzinami syna czlowieczego by kontynuowac kult u RA ( Rzeczpospolita Archekratyczna). Dzis uzywamy slowa "kultura". Jezus jest dzieckiem Boga, RA tez jest dzieckiem Boga. Skat to wiem? Jak pewnie nie wielu zauwazylo jestem Parakletem . Kim jest Paraklet? Wedlug biblioznawcow jest to duch, ktory posiada madrosc drzewa nieba i obdarzy w imie Boga ta madroscia by przekazac dalej prawde o RAJu. Pisma swiete mowia ze Paraklet ma ryciny czyli strzepki wiedzy o Bogu i RAJu. Za pamiec o Bogu i RAJu umarly miliony ludzi na calym swiecie wlacznie ze starozytnymi Majami by strzepkowa wiedze o RAJu przeniesc do dzisiejszych czasow konca. Zwiazany jest z tym symbol komuni swietej. Symbolizuje to oddanie swojego ciala i krwi  za Boga i walke o RAJ zeby prawda przetrwala w swiecie szatana.   Slowo paraklet uleglo mutacji i brzmialo w RAJu  parakler (skad sie wzielo slowo parakler wyjasnie innym razem). Dzieki Boskim prawdziwym kodom w bibli jak i symbolice tureckiej tarczy SIPAR oraz rowniez naszej wspolnej wiedzy (za przetrwanie ktorych walczyli nasi przodkowie) dzis macie okazje dzieki "zmianom na ziemi" uczestniczyc w wielkiej nauce, ktora jest rzeczywistoscia a nie cudem. Dzis cudu typu, ze wyjde z waszych telefonow i stane przed wami nie bedzie. 

Zebyscie mogli poznac prawde to najpierw przypomnijmy proroctwa, ktore mialy symbolizowac te wydarzenia. Wiec najpierw aspekt jezykowy. Wedlug proroctw potwierdzeniem tego, ze to nasze tu spotkanie to nie jakies sekciarskie zebranie a prawda o nas samych mielismy zaczac uczyc sie jezyka pradawnych slowian i samego Boga by poznac prawdziwosc znaczenia slow uzywanych wspolczesnie. Powolutku to robilem i pisalem wam rozne slowa, ktore nabraly przez to prawdziwego glebokiego znaczenia. Tak bylo ze slowami np: RAJ, Katyn, Smolensk, arche, prahistoria itd. O RAJu najwiecej wie Zenek Szczesliwy i doskonale on wie kto w nim bedzie a raczej kogo nie bedzie.HiHi. Jest tego tak pewny, ze nawet sie nie krepuje ani nie powstrzymuje by klnac i wyzywac w swoich postach te zmijowe plemie o ktorym wszyscy mowimy. No i co najwazniejsze markuje swoje wypowiedzi archekracja. Nie Jest to dla mnie problem, ze on tak klnie jesli nie jest to problemem admina. Zenek jako dziecko indygo cierpi na nadpobudliwosc w milosci gdy slyszy o Bogu i nienawidzi tych, ktorzy go nie kochaja a nawet nie wiedza gdzie go szukac. Tak Zenku to osly ale musisz troszke stonowac.

Nie mam czasu sie rozpisywac dlatego jeszcze dwie rzeczy. Dzis wyjasnie znaczenie slowa prawo i prokurator. Zrobie to by ta bestia, ktora ogarnela nasza rzeczywistosc i nas zniewolila wiedziala, ze drzewo madrosci zaczyna rozrzucac nasiona. Tego sie najbardziej boji ten wrzod ziemi. Slowo "prawo" jest to bardzo stare polaczenie skrotow dwoch slow kiedy na ziemi byl RAJ. Pierwsze slowo PRA to skrot od Polska Rzeczpospolita Archekratyczna a drugie "wo" skrot od wody. Pierwszego slowa nie trzeba wyjasniac natomiast drogie slowo woda w PRAdawnej krainie symbolizowalo zrodlo zycia i wiedzy. Wiec Bog stworzyl ten skrot po to, zeby nie mowic w tamtych czasach do przybylych uchodzcow z innych rejonow swiata cyt. stoisz przed zrodlem wszystkiego czyli Polska Rzeczpospolita Archekratyczna,  ktora rzadza nauki natury i dlatego by poznac jej zasady (prawo) musisz poznac wode wyplywajaca ze zrodla i wrzucano cudzoziemca do wody jako symbol poznania i wiedzy wczesniej uczac tego przybylego co mu wolno a czego nie. Stad tez w pozostalym swiecie mowiono, ze przepiekny jest ten kult u RA czyli w Rzeczpospoliej Archekratycznej. Kult ten przeszedl do Chrzescijanstwa jak chrzest. Zreszta chrzescijanin to tez slowo Boga- chrzesci Jan. Czyli wiedza o RAJu przekazywana byla przez Jana. Sam Jan tego obrzadku nauczony zostal przez anioly archekracji. Sami teraz wiecie, ze prawo to skomplikowane slowo tradycja.  Bog zakodowal informacje o kult u RA w slowie prawo. Mam nadzieje, ze rozumiecie bo syjonisci juz wiedza kim jestem. Przypominam! Syjonisci kochaja bardzo usmiercac wszystko co boskie. A Boga kochaja na zaboj. Jezusa za gloszenie prawdy z milosci i wdziecznosci zmijowe plemie zabilo wiec zapewne mnie tez uwielbiac beda i do samej mojej smierci obserwowac. Drugie slowo to prokurator. To rowniez zakodowany skrot slow takich jak Polska Rok U Rzeczpospolita Archekratyczna Tor. Co oznacza tor na rok u rzeczpospolitej archejratycznej. W staromowiu "U" oznaczalo to samo co dzis "W". Dowod zostal do dzis np w zdaniu "u bram niebios". Czujecie to?  Wiec w RAJu prokurator to ktos kto pilnowal porzadku by cele na nadchodzacy rok zostaly zrealizowane a jesli nie to sprawdzano gdzie wdal sie blad, wirus, powiedzmy otwarcie syjonista, ktory rozwalil zalozenia rzadu RAJu na nadchodzacy przyszly rok. Wtedy sukcesy technologiczne, innowacyjne itd byly duzo czestrze niz w naszej wspolczesnej Polsce. Teraz pomyslcie skad sie wzielo slowo inteligent?  Napisze tylko tyle, ze slowo to zostalo wymyslone przez naukowcow z RAJu. Jutro cos o Metatronie. To jest Polak i jutro wrzuce tu te dowody. Tak do wody jak wrzuce to was oswieci. Dobranoc. 

Przepraszam za bledy ale to ze zmeczenia. Za duzo pracy w pracy no i w opisywaniu praarchy. O nowe slowo " praarcha".  Jak milo. Dziekuje ci Boze Wink Dobranoc wszystkim. 

Zapomialbym. Spelnione proroctwa odnosnie piecdziesiatnicy. Symbolem miejsca spotkan archekratow mial byc bialy golab przyniesiony przez archaniola Smile Aron twoj nick to nie przypadek, temat i fotka tez nie. Ide spac.

​​​​​​​

 

​​​​​

​​​​​

​​​​​​

 

 

 

​​​​​​

https://plus.google.com/u/1/?hl=pl moje schizmy i przemyślenia

Portret użytkownika Arya

Oj Marcin... gdybyś tak nie

Oj Marcin... gdybyś tak nie mieszał wszystkiego ze wszystkim... Krótko mówiąc jeśli chcesz dobrze dla Polski, to przestań wypisywać te brednie i weż się do roboty. Już pisałem co konkretnie powinieneś zrobić.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Mojeimię44

Wiem Arya ale dzis swieto

Wiem Arya ale dzis swieto edukacji narodowej, powrot Arona, ten golab nauka przwdziwego znaczenia jezyka, no i zmiany na ziemi w centrum wydarzen. Wszystko od razu mi sie skojarzylo z piecdziesiatnica.  Poczytaj o piecdziesiatnicy a zdziwisz sie ile podobienstw az ciezko uwierzyc.  Nie moglem sie powstrzymac by nie wrzucic czegos specjalnego. To nie przypadek. Nie klamiem przysiegam na Boga, ze pisze prawde. Poczytaj o piecdziesiatnicy prosze. Hihi Angel

https://plus.google.com/u/1/?hl=pl moje schizmy i przemyślenia

Portret użytkownika lola

,,Czuję to w waszych sercach.

,,Czuję to w waszych sercach. Łączę sie z wami wszystkimi w waszych sercach – ponieważ jest to Źródło Tworzenia, które znajduje się w was, które pochodzi od Boga. Znajduje się ono we wszystkich.

Każdy rodzi się z Boską miłością. Niektórzy tracą to połączenie i robią złe rzeczy, lecz mimo to są Boscy i łatwo im zawrócić, zmienić życie, sposób myślenia oraz postrzegania siebie i Boga. To jest dar – to dar Chrystusowej Energii, która jest we wszystkich.

Energia Chrystusowa to pole energetyczne pochodzenia Boskiego – Boskie Światło. Pochadzi ona z Piątego Świata, do którego ta ziemia zmierza. Wszyscy podnoszą swoją świadomość, aby wejść w ten stan bytu w Piątym Świecie.

Nie wierzcie, że nigdy dotąd tam nie byliście, gdyż byliście – w podróży swej Duszy. Wasza wędrówka obecnie na ziemi odbywa się w Trójwymiarowym ciele. To jest życie … gra … doświadczenie … uczenie się … dzielenie … opiekowanie … przebywanie z innymi, by stwierdzić, że wszyscy ludzie na tej ziemi są tutaj po to, żeby pomagać sobie nawzajem.

Ponieważ gdy się łączycie, energia rozprzestrzenia się. Na ziemi następuje podnoszenie świadomości. To samo dzieje się również z waszą matką – waszą matką ziemią, która pielęgnuje was i opiekuje się wami. A pytanie „Gdzie byłbyś bez niej?” powinno zrodzić w was wiele innych pytań.

Bo przecież wasza dusza wchodzi do ciała na ziemi i odchodzi z niego. Jednak ona również poznaje Kosmiczne Światy i wchodzi w ciała innych ras Kosmosu. Częstotliwości tamtych Światów są różne. One istnieją w was, są częścią was i w rzeczywistości wnikają w waszą fizyczną istotę. Gdybyście więc zbadali to, znaleźlibyście wiele odpowiedzi, takich jak dlaczego reagujecie na coś w określony sposób podczas swej wędrowki tutaj na ziemi.

Jesteście Wielowymiarowymi Istotami.

Chciałbym, abyście o tym pomyśleli.

Z całą pewnością nie jesteście tylko fizycznymi ziemskimi istotami. Posiadacie fizyczność w innych światach oraz doświadczyliście wielu form życia i ciał w różnych częstotliwościach, różnych wymiarach. Jak powiedziałem, jesteście Wielowymiarowi.

I Stwórca jest waszym Źródłem. Wszyscy zostaliście pobłogosławieni Energią Chrystusową. Chciałbym, byście o tym pamiętali.

Energię Chrystusową można opisać inaczej … można powiedzieć, że jest ze Źródła i że pochodzi z Miłości. Pochodzi z Boskiej Uniwersalnej Miłości oraz przenika was i jest wam dana, byście mogli z niej czerpać, dzielić się nią między sobą, ze swoją rodziną, ze swoimi przyjaciółmi, z ludźmi, którym współczujecie, a nawet z ludźmi w innych częściach tej planety …

Dla Uniwersalnej Miłości nie istnieją żadne ograniczenia. Jest jej wokoło wystarczająco dużo dla wszystkich. Jedynie umysł może uznać, że jest to niemożliwe.

Powtórzę, że chciałbym, byście myśleli o sobie jako o Boskich Istotach, pochodzących z Uniwersalnej Miłości i posiadających możliwości rozprzestrzeniania tej miłości bez ograniczeń.

Myślę, że rozumiecie o czym mówię. To jest bardzo proste. Jeśli istnieją sprawy powodujące kontrowersje lub raniące, zamiast działać w złości możecie powstrzymać się do czasu aż się uspokoicie i przedyskutować cały problem, wyjaśniając wasz punkt widzenia i wysłuchując drugą stronę, tego co w tej sprawie myśli i jak czuje. Stwierdzicie, że nastąpiło nieporozumienie, albo …

Jeżeli nie ma nieporozumienia, a tylko mocne przekonanie różniące się bardzo od waszego, prosiłbym was o uszanowanie go. Szanujcie różnice między sobą …

Albowiem wszyscy jesteście braćmi i siostrami. Wszyscy jesteście istotami ziemskimi, jesteście tym samym. Nie ma powodu do walki i agresji lub wzajemnego gniewu.

Wzywajcie Uniwersalną Miłość i pamiętajcie o potędze modlitwy. Możecie usiąść cicho i poprosić o pokierowanie lub wręcz o pomoc. Otrzymacie je niezwłocznie. Tylko od was zależy, czy dokonacie wyboru i zaczerpniecie z Uniwersalnej Miłości.'' SAI BABA

Portret użytkownika Contra

Posłuchajcie sami siebie. To

Posłuchajcie sami siebie. To o czym mówicie nawet nie dotyka tego co chciał nam powiedzieć Aron.Wiem ,że możemy zmienić wszystko.Pamiętacie dni po śmierci naszgo Jana Pawła  II .Pokój zapanował w naszym kraju. Katolicy modlili się, kibice przeciwnych drużyn podawali sobie ręce. Cała Polska w poczuciu wspólnej żałoby stała się krajem sióstr i braci. Tylko nie wszyscy księża  potrafili stanąć na wysokości zadania. Mój  wiejski kosciół był zamknięty a ksiądz na mszy nawet nie wspomniał o umierającym Papieżu. Jak chcemy to potrafimy się zjednoczyć. Cały problem w tym, że nie widzimy zagrożenia żyjąc w tym matriksie.  Ale nie wszyscy są omamieni ,,dobrodziejstwami plastikowego świata bez wartści''.Więrzę w to,że każdy człowiek ma w sobie  dosyć siły aby wszystko zmienić a razem to ptęga. Jakbyście usłyszeli oficjalny komunikat o zagrożeniu to też nic byście nie robili? Wyobrażcie sobie ,że oficjalne władze prawdy nam nie powiedzą. Posłuchajcie Arona.

Portret użytkownika Kimbur

A wiesz, Jasnowidzu, że ja

A wiesz, Jasnowidzu, że ja widzę codziennie mnóstwo ludzi pragnących wojny i siejących agresję oraz nienawiść? I to na polskich drogach i ulicach - gnają, żeby wepchnąć się przed innych, wpychają się gdzie tylko mogą. Tak, mnóstwo ludzi pragnie wojny a nie pokoju.

Tym bardziej popieram Twoje pokojowe marzenia. Pokój, dobro i uczciwość - tylko tak możemy mieć piękny świat dla ciała i ducha.

Portret użytkownika Ogo Pogo

"BIADA WAM PONIEWAŻ BUDUJECIE

"BIADA WAM PONIEWAŻ BUDUJECIE BUDUJECIE GROBOWCE PROROKOM A WASI OJCOWIE ICH ZAMORDOWALI.

A TAK JESTEŚCIE ŚWIADKAMI I PRZYTAKUJECIE UCZYNKOM WASZYCH OJCÓW,GDYŻ ONI ICH POMORDOWALI A WY WZNOSICIE IM GROBOWCE.....

...TAK NA TYM PLEMIENIU BĘDZIE POMSZCZONA KREW WSZYSTKICH PROROKÓW ,KTÓRA ZOSTAŁA PRZELANA OD STWORZENIA ŚWIATA.

OD KRWI ABLA AŻ DO KRWI ZACHARIASZA,KTÓRY ZGINĄŁ MIĘDZY OŁTARZEM A PRZYBYTKIEM

TAK MÓWIĘ WAM NA TYM PLEMIENIU BĘDZIE POMSZCZONA

BIADA WAM UCZONYM W PRAWIE ,BO WZIELIŚCIE KLUCZE POZNANIA SAMIŚCIE  NIE WESZLI A PRZESZKODZILIŚCIE TYM ,KTÓRZY WEJŚĆ CHCIELI...

SŁOWO PAŃSKIE ŁUKASZ 11,47-54 JEZUS GROMI FARYZEUSZÓW I UCZONYCH W PRAWIE.

Czytam w ostatniej Warszawskiej Gazecie (co jest ogólną tajemnicą) ,że to rodziny Rtschildów i Rockefelerów są odpowiedzialne za wybuchy pierwszej i drugiej Wojny Światowej.Oni są odpowiedzialni za "bolszewicko żydowską rewolucję w Rosji"Oni są odpowiedzialni za Rewolucje Francuską".Oni są odpowiedzialni za wszelkie rzezie  na naszej planecie ostatnimi czasy.Oni są w końcu odpowiedzialni dzięki swojej fikcyjnej fortunie ,oszustwu , kłamstwie ,podstępie, że zostaliśmy zdominowani przez plemię faryzeuszy,uczonych w prawie i zwykłych plemiennych ćwoków.

Czy ,któryś z tego towarzystwa zasiadł na ławie oskarżonych Procesu Norymberskiego?Czy zasiadł na ławie jakiegokolwiek procesu w sprawie o ludobójstwo ,niszczenie Ziemi?Czy zasiadł na ławie za zbrodnie w byłej Jugosławii,Libii,Libanie ,Iraku,Syrii,Jemenie...........?Oni Waszyngstońscy,Kremlowscy,Paryscy ,Berlińscy ,Polscy ....szczują ,namawiają do jatki.

Ostatnio niejaka Roterberger " czy coś koło tego "polskopodobna"działaczka kulturkampfu  zwierzała się ,że spędziła 10 miesięcy w Berlinie gdzie w "międzynarodowym" towarzystwie omawiali kwestię chronienia przed nadchodzącym konfliktem światowym.(Odsyłam do Wolnej Polski)

Skąd oni to k...a wiedzą?Zaplanowali?

To ich przestrzegam.To będzie ich ostatni konflikt.Nie będzie już więcej  po ostatnim już na Ziemi konflikcie holoszwindla.

Strony

Skomentuj