Czy Wojny Imigracyjne są rzeczywistością?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Na świecie rozgrywa się jakaś niewidzialna gra, ktoś gdzieś pociąga za sznurki, by gdzieś indziej ktoś wydawał polecenia, a one mają na celu wywołanie pożądanego rezultatu. Jeżeli takie rzeczy dzieją się w ukryciu, a tym bardziej bezprawnie skierowane przeciw ludności (ludzkości), to możemy mówić o spisku.

 

Wolne dziennikarstwo, takie jak na ZmianachNaZiemi, ma to do siebie że zajmuje się także spiskami. Choć temat jest przez wielu wyśmiewany to warto go podejmować, bo często okazuje się, że fakty stojące w opozycji do oficjalnie uznanej wersji są prawdą. Istnieje pewny specjalny dział zajmujący się określonymi globalnymi niejawnymi posunięciami, zwie się on "Spiskową teorią dziejów". Według niego od pewnego momentu w dziejach świata większość istotnych decyzji politycznych zapada zakulisowo, a widoczni dla ogółu władcy i przywódcy,( król Europy), są jedynie marionetkami (a w najlepszym razie przedstawicielami) starających się pozostać w cieniu potężnych grup wpływu. Wielu ludzi jest przekonanych, że w Polsce po roku 1989 nie nastąpiło oddanie władzy dla ludu, ale tylko przejęcie jej przez podstawione marionetki.

Wygląda na to, że ta "teoria" ma swoje pokrycie w faktach, choćby ostatnich wyborach samorządowych, ale i wcześniejszych. Wiemy już o prawdziwych rozgrywkach okrągłostołowych, o pewnym elektryku, co to zachwalał ostatnio przyłączenie Polski do wielkich Niemiec. Słyszeliśmy o pewnym panu, który przez lata był przygotowywany by zasiąść jako król europy, by ostatnio się dowiedzieć o "nieistniejącej" grabieży dużej części Warszawy, albo o znanym panu "preziu", czy pewnej pani premier z Komisji Weneckiej, którzy zasiadali na specjalnym zgromadzeniu, zagranicznym spotkaniu na najwyższym szczeblu. Wszystkie te "teorie" zdają się być stanem faktycznym. Jednak to wszystko przebija najnowsza "teoria", która mówi o tym, że emigracja islamska, to w rzeczywistości nie emigracja, ale specjalnie zaplanowana akcja. Tekst powyższy wydawać się może chaotyczny, będzie takim tylko do czasu, można to wszystko łatwo ogarnąć, najlepiej jest po prostu obejrzeć trzy krótkie filmy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.1 (9 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister
loading...


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Szokujący news ! Adminie

Szokujący news ! Adminie warto napisać że ryży hitlersyn na rozkaz nowych hitlerowców NWO określił nową administrację Trumpa jako zagrożenie dla wprowadzania eksterminacji chrześcijań i cywilizacji chrześcijanskiej ! "Donald Tusk – przewodniczący Rady Europejskiej, w liście otwartym do szefów państw i rządów wymienił listę zagrożeń dla Unii Europejskiej. Obok agresywnej polityki Rosji w stosunku do np. Ukrainy, czy terroryzmu i destabilizacji na Bliskim Wschodzie, były szef PO wymienił także administrację nowego prezydenta USA – Donalda Trumpa. A to dlatego, że – według jego oceny – amerykańska administracja z proeuropejskiej przeistoczyła się w eurosceptyczną. Stąd Tusk wysnuł wniosek, że Stany Zjednoczone zamiast być oparciem dla europejskiej wspólnoty – mogą stać się zagrożeniem."

http://niezalezna.pl/93159-donald-tusk-na-otwartej-wojnie-z-donaldem-trumpem-porownal-usa-do-zagrozenia-terroryzmem

Musimy zwiększyć siłęmodlitwy byśmy się obronili przed cywilizacją śmierci folksdojczów bo inaczej wylądujemy na śmietniku historii jako zdziesiątkowane społeczeństwo wariatów gender i zboków imperium gejowskiego ! Tylko super zbawiciel Jezus Chrystus może nas uratować, zgodnie z dzienniczkiem św. Faustyny ktora napisała to co jej Jezus powiedział ""Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dzienniczek. 1732)

http://popotopie.blogspot.com/2016/12/polska-przyszosc-czy-sowianie.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika tosia

Zawsze się zdarzy jakiś

Zawsze się zdarzy jakiś objawiony dupek z ogromną charyzmą, który spłodzi sektę bezrozumnych narzędzi do czynienia zła. Takie postacie, to psychopaci przewijający się przez całą historię ludzkości a chytrze ukrywającymi się mitologiami i baśniami. Szkoda tylko, że tych "narzędzi" rodzi się ostatnnio tak dużo.

Strony

Skomentuj