Czy Watykan stworzył logo dla nowej światowej religii?

Kategorie: 

Źródło: https://www.lastampa.it/2019/01/07/vaticaninsider/il-papa-in-marocco-presentato-il-logo-ufficiale-g6ZqWLaczUsgav2xmxi6iI/pagina.html

Rada Starszych Muzułmanów zorganizowała międzynarodową konferencję pod nazwą Human Fellowship w Abu Dali, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wydarzenie, które odbyło się w dniach 3 do 5 lutego br., poświęcone było tolerancji religijnej, walce z radykalizmem i terroryzmem. Warto zauważyć, że konferencja odbyła się w momencie przybycia do Abu Dali papieża Franciszka.

 

Po spotkaniu Watykan ogłosił przygotowania do nowej Podróży Apostolskiej. Papież pojedzie do Maroka. Wiadomo, że w tym celu stworzono logo na podstawie pięćdziesięciu różnych wariantów, nadesłanych przez twórców w ramach ogłoszonego konkursu.

Na obrazku widać krzyż w stylu New Age, który jest zaokrąglony przez półksiężyc islamu. Żółte i białe kolory należą do Watykanu, a czerwień i zieleń do islamu. Krzyż i półksiężyc symbolizują chrześcijaństwo i islam - religijny związek między chrześcijanami a muzułmanami.

 

Według Now The End Begins, to logo jest używane do rozpowszechniania wśród ludzi ruchu Chrislam, który obejmuje zarówno chrześcijaństwo, jak i islam. Z tego wszystkiego możemy wywnioskować, że nowe logo zostało zaprojektowane w celu stworzenia nowej religii świata, która powinna zastąpić wszystkie istniejące przekonania.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika mirmił

Wszelkie religie

Wszelkie religie monoteistyczne opierające się na kulcie jakiejś ideologii / istoty należy ostatecznie PORZUCIĆ I ZNISZCZYĆ , gdyż są one żródłem ZŁA ! Prześladowania ,mordy ,ludobujstwo ,wojny ,niszczenie dobr kultury ,hamowanie rozwoju ,niszczenie ludzi światłych ,ciemnota oto "owoce" kultu i to wszystko nie zniknie dopuki istnieć będą jakiekolwiek religie . Jak ludzkość może pójść dalej w rozwoju skoro wciąż ma u nogi KULĘ zabobonów .. ? Ludzie ... OPAMIĘTAJTA SIĘ !

Portret użytkownika Popiół z feniksa

To że słowo jest mieczem

To że słowo jest mieczem obosiecznym , mogę się zgodzić , ale nie jest manipulacją . Nikt nie ukrywa ,że Chrystus jest " kamieniem potkniecia i skałą obrazy" , co znaczy że Jego słowo dla tych którzy mają złe zamiary , staje się przyczyną upadku , a Jego nauki u ludzi złych budzą sprzeciw .Natomiast inne pisma pominę , bo są erzacem majacym oszukać głód poznania prawdy .

Portret użytkownika ascendant 149

Nie ma się co spierać, która

Nie ma się co spierać, która z religii będzie dominującą po ich zjednoczeniu, ponieważ żadnego zjednoczenia nie będzie. Nowa religia przyjdzie z "zewnątrz" i będzie narzucona wszystkim. A tym, którzy jej nie przyjmą, nie będzie łatwo. Natomiast fakt, że wszystkie religie przygotowują się do tego ważnego wydarzenia, to widać bardzo wyraźnie. To co Jezus miał do powiedzenia i przekazania, to wiemy. Cała reszta dzieje sie pomimo naszej woli. Chodzi tu bardziej o nas samych, o nastawienie indywidualne każdego z nas i o naszą świadomość przyszłości z Bogiem.

 

Portret użytkownika tubylec

Barwy rastafariańskie w tym

Barwy rastafariańskie w tym logo .. może jest szansa że w nowej religii sakramentem będzie zioło .. ale nawet gdyby to i tak nie będę jej wyznawcą. Miałem z religiami wystarczająco dużo niefajnych przeżyć, odbiło mi się to takim rzygiem że już nie będę wyznawcą żadnej religii do końca życia .. jestem co do tego przekonany na sto %.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

To logo wyraża ideę okrążenia

To logo wyraża ideę okrążenia chrześciajaństwa przez islam . Cos takiego jak tzw. " christlam " to niedorzeczność z tego samego powodu , jak nie może być kompromisu między Chrystusem a Antychrystem . A tylko ludzka indolencja pozwala dopatrywać się w islamie i chrześcijaństwie tych samych korzeni . Św . Jan ewangelista  precyzuje ,ze taki kto nie uznaje , że Chrystus  przyszedł w ciele , jest antychrystem . Koran jasno artykułuje że Bóg nie może mieć Syna . Gdzie sa więc wszyscy wasi teolodzy ,że tego nie dostrzegli ?!. Dali się kupić wzmiankami o Jezusie i Maryi , po to tylko zamieszczonymi , aby dowodzić o ich pospolitości ? .

Portret użytkownika Mojeimię44

Ja jestem za pojednaniem

Ja jestem za pojednaniem religijnym jednak niestety samym opracowaniem graficznego loga tejże nowej wspólnej wiary nie da się rozwinąć. Nie wiem jak zwierzchnicy kościoła katolickiego i islamu sobie to wyobrażają ale ja sobie tego nie wyobrażam, żeby zmiany świadomości religijnej dokonywać przez zmianę loga? Kościół katolicki stał się taką samą korporacją jak Pepsi Cola ( ona też zmienia loga).  Pożal się Boże. Jeżeli kościół katolicki się zreformuje w kierunku korporacyjnym to faktycznie będzie przyciągał całą chołotę odmóżdżonych pachołków tak jak to robi Pepsi. Jednak czy to będzie świadectwo wiary i sakramentu? Wątpię. Więcej Boga słyszę w tej piosence poniżej niż w KK. Powiedzmy sobie szczerze komercjalizacja wiary równa się upadkowi moralnemu duchowieństwa a to równa się upadkowi wiary w takim formacie w jakim jest dziś. Niestety wszystko wskazuje na to, że kościół żeby się ratować przed spustoszeniem wymyślił sobie komercjalizację wiary jako kierunek- patrz logo. Kupisz krzyż cole z korporacji Katole? Hahaha. To jest śmieszne ale ma głęboki sens. Kościół umiera. A to ta piosenka.

https://youtu.be/-rC0BAI9FXo

A tu macie filmik o tym jak komercyjny staje się kościół i jak szuka drogi dla siebie. 

https://youtu.be/DEKyjvtNdWY

To jest świadectwo, że kościół umiera a duchowni coraz bardziej go komercjalizują. Szkoda! Niestety wiara chrześcijańska błądzi i coraz bardziej staje się bałwochwalcza niż Jezuso chwalcza. 

 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj