Czy w USA wybuchnie nowa wojna domowa?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niedawno Stany Zjednoczone obchodziły 160. rocznicę wybuchu wojny secesyjnej. Liczba ofiar śmiertelnych wyniosła ok. 750 000 żołnierzy, w tym tych, którzy zginęli w wyniku wypadków, chorób i głodu. Większość wojen domowych nie pojawia się z dnia na dzień, a wojna secesyjna nie była wyjątkiem.

 

 

Po tylu latach konflikt ten nadal ma znaczenie, rany Ameryki jeszcze się nie zagoiły, a naród jest ponownie podzielony między ludzi, którzy chcą wielorasowej demokracji, w której każdy Amerykanin ma prawo do głosowania, oraz tych, którzy tęsknią za systemem antydemokratycznym, w którym ekstremistyczna biała mniejszość sprawowała niekontrolowaną władzę nad wszystkimi innymi. Amerykanie są bardziej podzieleni w kwestiach społecznych i politycznych niż w poprzednich dekadach i bardziej się nienawidzą.

Oznaki nadchodzącego konfliktu są wszędzie. Wzrosła polaryzacja polityczna, wzrosła sprzedaż broni i amunicji, a protesty są powszechne w amerykańskich miastach. Policja zabija nieuzbrojonych ludzi na ulicach, rząd jest spolaryzowany i skorumpowany, a amerykańskie instytucje upadają. Uzbrojone milicje patrolują ulice Stanów Zjednoczonych, a grupy, takie jak Atomwaffen Division i Base, spiskują, aby rozpocząć większy konflikt. Masowe strzelaniny, czasami motywowane ideologicznie, a innym razem nie, zdarzają się często. Powszechne są problemy społeczne i bezrobocie.

Jeśli napięcia będą nadal rosły, te odosobnione incydenty mogą stać się bardziej powszechne – a Stany Zjednoczone mogą pójść drogą innych narodów, które w ostatnich dziesięcioleciach doświadczyły pełnego konfliktu zbrojnego.

Niezależnie od czynników rozdzierających naród, „żołnierze” każdej strony konfliktu mogą iść na wojnę z powodów osobistych: poszukiwania przygód, uwikłania w namiętności i emocje rówieśnicze, udowadnianie ich męskość itp.

Jak wynika z ostatnich wydarzeń w USA, nowa wojna domowa może wybuchnąć w Stanach Zjednoczonych w dowolnym momencie na tle politycznym lub rasowym.

W międzyczasie reputacja wojska jako apolitycznego była przez jakiś czas pod ostrzałem krytyki. Grupy ekstremistów, takie jak Proud Boys i Oath Keepers, wciąż się rozwijają, a niektóre aktywnie rekrutują osoby z doświadczeniem wojskowym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami wojskowymi z 2012 r., żołnierz może być członkiem organizacji ekstremistycznej.

Stany Zjednoczone mają obecnie ok. 175 000 żołnierzy rozmieszczonych w bazach wojskowych w ok. 140 krajach, w tym w państwach bałtyckich i Polsce.

Jest oczywiste, że żołnierze amerykańscy nie będą bronić Łotwy, Litwy, Estonii, Polski i innych krajów, gdy w ich ojczyźnie wybuchnie chaos, zniszczenia lub wojna domowa, w stawką będzie przyszłość Ameryki.

Autorstwo: The Baltic Word
Źródło: WolneMedia.net

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Jeżeli miałaby wybuchnąć

Jeżeli miałaby wybuchnąć jakaś wojna, to raczej zaszczepieni przeciwko nieszczepionym.

"ŻYWY ORGANIZM WYKRYTY W „SZCZEPIONCE” PRZECIWKO COVID

Fizyk kwantowy oddany nauce, holistycznemu zdrowiu, regeneracji rolnictwa i badaniom naukowym powiększył szczepionkę Pfizer o 2000 razy.

„Patrzysz na żywy organizm (komórkę z 2000-krotnie powiększonym jądrem), który zawiera poruszające się cząsteczki. Nie wiadomo, co to jest, może komunikator RNA.

Wysyła teraz te obrazy do dr Pierre Capel, jednego z najlepszych immunologów ”.

 O tu o :  https://www.facebook.com/100006913335705/posts/2889979934575756/

I to by pasowało do obrazu przedstawionego przez pielęgniarkę w tym 8-mio minutowym filmie:

https://rumble.com/vfwv7z-nurse-warns-stay-away-from-vaxxed-people.html

I tu :  https://mypatriotsnetwork.com/patriot/shocking-info-comes-out-on-the-effects-the-vaccines-are-having-on-others-including-dead-pets/

Powstają poszczepienne zombiaki siejące jakąś nano-technologiczną zarazę, plus priony i "białka szczytu"-ostrej fazy.

A u nas w pierwszej kolejności "wyszczepili" nauczycieli, lekarzy, policjantów i inne służby. No BRAWO !!

No ładnego Konia Trojańskiego elyty zajebały stadu baranów. Nie dość, że sami kopną szybciej w kalendarz, to jeszcze natrują innych.

Wypisz, wymaluj "Afera Zombi". Zalececane sprawdzenie we własnym zakresie. Ale śmierdzi na kilometr parchatym planem Alberta Pike'a.

I masońsko-iluminackim planem wyludnienia Ziemi.

Taa....

Portret użytkownika Quark

Wojna domowa ?? A kto z kim

Wojna domowa ?? A kto z kim niby miałby walczyć i o co ? Ludziom tam się świetnie żyje , wszystko jest tańsze niż w europie , "amerykański sen" wciąż się nielicznym przydarza . I tak jak wszędzie , jedni się szybko bogacą a inni zostają bezdomnymi ale to niczego nie zmienia. A że głupków tam nie brakuje a nawet przybywa i z dostępem do broni nie ma żadnego kłopotu bo moża ją kupić w sklepie jak u nas nóż kuchenny , to i strzelaniny się zdarzają bo mają dzielnice biedy , gangi , slumsy i podział rasowy - nieoficjalny - ale jest a to rodzi frustracje i chęć jej wyładowania w najprostrzy mozliwy sposób czyli przemocą.

Portret użytkownika antiryt

"czy wybuchnie wojna ... "

"czy wybuchnie wojna ... "
Wybuchnie, bo jest systematycznie przygotowywana od wielu lat wcześniej, zanim wyciekły informacje o obozach fema.
Jej wywołanie jest cyklicznie powtarzanie i usprawniane, aż za którymś razem się uda.
To samo dotyczy Polski.

Portret użytkownika 777

Cale pokolenie Polakow

Cale pokolenie Polakow zhybrydyzuja !

Istnieje uzasadniona nadzieja, że będziemy mogli tak zrobić. W tej chwili toczą się badania kliniczne w grupie dzieci powyżej 12. roku życia. Mamy pierwsze wyniki szczepienia Pfizerem i są znakomite – dają blisko 100 procent odporności – powiedział profesor Andrzej Horban, główny medyczny doradca premiera.

 

Szef Rady Medycznej w rozmowie z portalem Interia odpowiedział między innymi na pytanie o zamiary rządu dotyczące włączenia najmłodszych do programu „wyszczepiania” Polaków. Zdaniem prof. Horbana, jest to uzależnione od testów z udziałem dzieci, prowadzonych obecnie przez firmę Pfizer.

– Bardzo prawdopodobne, że niedługo ta szczepionka zostanie dopuszczona dla dzieci w wieku 12-18 lat, a dla pozostałych w dalszej kolejności – stwierdził lekarz.

– To nadzieja, bo nic nie jest pewnikiem. Jest ona jednak uzasadniona, bo powinno być mniej zakażeń. W zeszłym roku, nie tylko w Polsce, pierwsza fala zaczęła wygasać w maju – powiedział prof. Horban o ewentualnym powrocie uczniów do zwykłego trybu nauczania jeszcze w tym roku szkolnym.

Portret użytkownika inzynier magister

Rzym staje się siedzibą

Rzym i Watykan stają się siedzibą istoty nadpryrodzonej ?! wszyscy lucyferioanie się zjechali do rzymu na naradę !!!

Arcybiskup Vigano o skandalu medycznej konferencji w Watykanie. Mocne oświadczenie hierarchy.  

Arcybiskup Carlo Maria Viganò odniósł się do zaplanowanej na maj watykańskiej konferencji dotyczącej ochrony zdrowia. Jak wskazał, dobór prelegentów i moderatorów daje podstawy do jednoznacznej oceny. Ma być to „kolejnym, skandalicznym potwierdzeniem odejścia naszej Hierarchii od ortodoksji, zwłaszcza jej najwyższych rzymskich przedstawicieli. Stolica Apostolska z rozmysłem wyrzekła się nadprzyrodzonej misji Kościoła poprzez antychrystusowe kontr-magisterium, przechodząc na służbę Nowemu Porządkowi Świata i masońskiego globalizmu”.

„Michael Haynes z LifeSite donosił o tematach, które będą poruszane, oraz o uczestnikach konferencji, w tym o niesławnym doktorze Anthonym Faucim, któremu skandaliczny konflikt interesów nie przeszkodził w przejęciu zarządzania pandemią w Stanach Zjednoczonych; Chelsea Clinton, wyznawczyni Kościoła Szatana i zagorzałej obrończyni aborcji; guru New Age Deepaku Choprze; Jane Goodall, ekspertce od ochrony środowiska i szympansów; prezesach Pfizera i Moderny; przedstawicielach Big Tech i całej masie powszechnie znanych aborcjonistów, maltuzjan i globalistów. Do udziału w konferencji w roli moderatorów zwerbowano pięciu wybitnych dziennikarzy, pochodzących wyłącznie z lewicowych mediów takich jak CNN, MSNBC, CBS i Forbes” – pisze abp Viganò.

Następnie były nuncjusz apostolski zestawia tę konferencję z innymi inicjatywami, w które zaangażowany jest obecnie Kościół, w tym z funkcjonowaniem Rady Inkluzywnego Kapitalizmu. „Stolica Apostolska z rozmysłem wyrzekła się nadprzyrodzonej misji Kościoła poprzez antychrystusowe kontr-magisterium, przechodząc na służbę Nowemu Porządkowi Świata i masońskiego globalizmu. Te same rzymskie kongregacje, okupowane przez ludzi bliskich ideologicznie, chronionych i promowanych przez Jorge Bergoglio, kontynuują teraz w sposób nieskrępowany wysiłek niszczenia wiary, moralności, dyscypliny kościelnej i zakonnej – w sposób równie bezprecedensowy, co i daremny – przekształcając Oblubienicę Chrystusa w towarzystwo charytatywne zniewolone przez Wielkie Potęgi. Rezultatem jest przesłonięcie prawdziwego Kościoła przez sektę heretyckich i zdeprawowanych modernistów, zamierzających uzasadniać cudzołóstwo, sodomię, aborcję, eutanazję, bałwochwalstwo oraz wszelkie wypaczenia intelektu i woli. Prawdziwy Kościół jest teraz przyćmiony, negowany i dyskredytowany przez jego Pasterzy, zdradzany nawet przez tego, kto zajmuje Najwyższy Tron. Fakt, iż deep church zdołał wybrać jednego ze swych przedstawicieli w celu realizacji tego piekielnego planu wraz z deep state, nie jest dłużej wyłącznie czystym podejrzeniem, lecz fenomenem, o którego pytanie jest rzeczą zasadniczą, tak jak i rzucanie nań światła. Podporządkowanie Cathedra veritatis interesom masońskich elit manifestuje się we wszelkich tego świadectwach, poprzez ogłuszającą ciszę świętych Pasterzy i oszołomienie Ludu Bożego pozostawionego samemu sobie” – pisze arcybiskup Carlo Maria Viganò.

Duchowny ocenia, że taką diagnozę potwierdza dobór prelegentów, którzy wystąpią na watykańskiej konferencji zdrowotnej: „zwolenników aborcji, wykorzystywania w badaniach materiału komórkowego płodów, spadku demograficznego, panseksualnego programu LGBT, a wreszcie – narracji o COVID i tzw. szczepionkach”. Jako przedstawiciela modernistycznego „deep churchu” były watykański dyplomata wskazał kard. Gianfranco Ravasiego, Przewodniczącego Papieskiej Rady ds. Kultury, organizatora „Dziedzińca Pogan”. Ma to tłumaczyć, dlaczego współorganizatorem konferencji stała się Stem for Life Foundation, której celem jest przyśpieszenie badań wykorzystujących linie komórkowe. Duchowny ocenia, że ta sama Papieska Rada ds. Kultury w 2003 roku potępiła jogę i New Age, teraz jednak, poprzez dobór prelegentów, działać będzie na rzecz promocji New Age…

Viganò wskazuje na symbolikę towarzyszącą samej konferencji. Wykorzystany został fresk z Kaplicy Sykstyńskiej przedstawiający Stworzenie, naniesiono jednak modyfikację: na dłoniach Boga i Adama umieszczono jednorazowe rękawiczki ochronne, „przypominając o przepisach nowego »liturgii zdrowotnej«, sugerując że nawet sam Bóg może zakażać wirusem”. Następnie były dyplomata sugeruje, że za zaangażowaniem Stolicy Apostolskiej w promocję szczepień stać mogą „przyczyny ekonomiczne, jako rekompensata za straty poniesione przez Watykan i diecezje wskutek lockdownu i załamania się obecności wiernych na Mszy oraz przystępowania do sakramentów”.Były nuncjusz apostolski przytacza także zdanie przypisywane Matce Bożej z La Salette, uznawane za późniejszy dodatek do tekstu objawień, zgodnie z którym Rzym „straci wiarę”. Jak twierdzi, zdanie to nie dotyczy Kościoła, lecz „sekty okupującej katedrę św. Piotra, a która dzisiaj, jak widzimy, upowszechnia anty-Ewangelię Nowego Porządku Świata. Zachowywanie milczenia nie jest już dłużej rzeczą możliwą, dziś bowiem milczenie uczyniłoby nas wspólnikami wrogów Boga i rodzaju ludzkiego”.

„Błagam moich braci w biskupstwie, kapłanów, zakonników, a zwłaszcza wiernych świeckich, którzy postrzegają się jako zdradzonych przez Hierarchię, by w duchu prawdziwego posłuszeństwa naszemu Panu, Głowie Mistycznego Ciała, wyrazili stanowcze i odważne potępienie tej apostazji i jej autorów. Wszystkich zapraszam do modlitwy, by Boży Majestat został poruszony ku miłosierdziu i zainterweniował ku naszej pomocy. Niech Przenajświętsza Dziewica Maryja, terribilis ut castrorum acies ordinata, wstawia się za nami przed Tronem Boga, swymi zasługami zadość czyniąc za niegodność jej dzieci, wzywających Jej wsparcia chwalebnym tytułem Auxilium Christianorum” – czytamy.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mirosław

Jeśli uważasz że istnienie

Jeśli uważasz że istnienie nasze wygasa wraz ze śmiercią ciała, to musisz mieć problem z odpowiedzią na pytanie: W jakim celu istniejemy? Bo samo przesunięcie w czasie swojego DNA to marny powód. Wielu tak myślących popełniło samobójstwo. Po co pracować? Aby dzieci miały lepszy start? To lepiej nie mić dzieci. i tak dalej

Strony

Skomentuj