Czy w USA i w Anglii rządzą blondwłosi masoni?

Kategorie: 

Źródło: internet

W roku 2017 na zmianynaziemi.pl pisano o słynnym amerykańskim raperze Eminem, który zaangażował się mocno w inżynierię społeczną. Ogłosił, że "wstyd mu, że jest biały i chce się z tego powodu zabić!". Oczywiście był to wyreżyserowany psychomanipulacyjny akt średniego kalibru piosenkarskiej gwiazdeczki.

Od kilkudziesięciu lat celem ataków zakamuflowanych globalnych elit są dzieci i młodzież, które gdy dorosną mają w opinii "starszych i mądrzejszych" wybierać wszystko co ma choć cień lewicowości, homoseksualizmu i nihilistycznej wizji świata.

W USA trwa obecnie pełzająca wojna domowa. Niezależna telewizja pana Zagórskiego, dnia 23 lipca, poinformowała o wielkiej ukrywanej akcji w samym Waszyngtonie. Trwają dziwne przygotowania do ewakuacji ludzi z rządu. Ktoś tam obawia się nadchodzących gigantycznych społecznych rozruchów. Rasowa histeria osiąga już tam niebezpieczny poziom. Stany Zjednoczone stają się wielką sceną, na której rozegra się wojna o rząd dusz.

Chińska elita jest wściekła po tym, jak blond włosy prezydent Trump zaczął dbać o swój kraj. Nie chce oddać Ameryki globalistom, którzy spisali USA na straty. W ich opinii to Chiny mają przejąć pałeczkę dowodzenia i przekształcić Ziemię w obóz pracy przymusowej. Trump który stanął na drodze rewolucji NWO jest bardzo im nie na rękę.

Prezydent Trump jest od samego początku był budowlańcem, zajmował się od zawsze budownictwem, którego inną nazwą jest wolno murarstwo, i nie chodzi tu o sektę masonów. Dziwnym zrządzeniem losu, 23 lipca 2019, premierem Anglii został blond włosy Boris Johnson, brytyjski historyk i polityk, ale i wielbiciel starożytnego Egiptu, ich tajemnych budowli.

W kampanii przed referendum w sprawie opuszczenia Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię, był jednym z głównych zwolenników Brexitu, jego poglądy akurat w tej sprawie są całkowicie odmienne od lewacko nihilistycznego szaleństwa elit, które dążą do likwidacji państw narodowych. Ciekawe, że w Anglii, jak i w USA mamy dwóch masonów blondynów, dbających o swój kraj, niechcących anihilacji własnego narodu.

Ten przedziwny zbieg okoliczności jest wyjątkowy. To jest gigantyczne przeciwieństwo planów rewolucyjnej szajki globalistów i innych filantropów, chcących państwa totalnie multi kulti i bez granic ! Skoro polskojęzyczne elity naśladują we wszystkim społeczeństwa zachodnie, to ktoś mógłby zadać pytanie czy Polską również będą kiedyś rządzić prawdziwi Polacy - niebieskoocy blondyni ?

Przygotowania do ewakuacji władz Waszyngtonu - Igor Witkowski

https://www.youtube.com/watch?v=i-BjVVjQTWU

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister


Komentarze

Portret użytkownika ronin

tylko ze prawdziwi slowianie

tylko ze prawdziwi slowianie sa z reguly czarnowlosi choc z blekitnymi oczami jest ok ale blondwlosi sa nordycy, aryjczycy, czyli skandynawowie i germanie a takze anglo-sasi. a u nas w wyniku najazdow tychze pojawili sie blondyni to tylko taka dygresja do ostatniego zdania. bo uwazam ze kolor wlosow nie ma znaczenia.

Portret użytkownika Oburzony

Kolejny rasistowku artykul na

Kolejny rasistowku artykul na tym portalu. Obrzydzenie bierze jak sie to czyta. Z jednej strony fantastyczne informacje naukowe a z drugiej maniakalna ksenofobia nie majaca nic wspolnego z dziennikarstwem a kazdy kolejny tekst staje sie miejscem ujscia wlasnych lekow. Smutne to

Portret użytkownika inzynier magister

Zauważyliście że prawo

Zauważyliście że prawo homoseksualistów i inych zboków LGBT staje się już nadrzędne ?! nikt nie może nic powiedzieć a sądy jużwydają wyroki skazujące za to że mówimy że są wykolejeńcami ?! A to wszystko bo w Biblii jest napisane że zboki i inne homoseksualne akty są przeklęte !!! Wszystko to ma miejsce za cichym przyzwoleniem Pisu. Taka prawda . Szatan kupił od Pisu za 500 zl dusze polskich dzieci , a przy okazji i ich rodzicow.

Działaczka prolife Kaja Godek poinformowała, że przeciwko niej wpłynął prywatny akt oskarżenia, za stwierdzenie, że „pederastia jest wstępem do pedofilii”. Szefowa fundacji Życie i Rodzina mówiła również, że homoseksualiści chcą adoptować dzieci „bo chcą je molestować i gwałcić”.– Walka z pedofilią w Kościele i w każdym środowisku, to musi być przede wszystkim ograniczenie wpływu homolobby i tego nie robi żadna siła polityczna dzisiaj w Polsce, dlatego że to pederastia jest wstępem do pedofilii i to pokazuje film braci Sekielskich – mówiła Kaja Godek na antenie telewizji Polsat News. Działaczka prolife precyzowała, że na sześć przypadków molestowania dzieci, aż pięć to przypadki związane z homoseksualizmem sprawcy.– Teraz geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić, takie są fakty – podkreślała Kaja Godek. Te komentarze nie spotkały się z akceptacją ze strony Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który złożył prywatny akt oskarżenia przeciwko liderce fundacji Życie i Rodzina. „Kaja Godek stanie przed sądem i będzie musiała odpowiedzieć za swoje słowa, którymi skrzywdziła tysiące niewinnych osób” – twierdzą na Twitterze przedstawiciele organizacji, która złożyła pozew.„Uważamy, że Godek systemowo znieważa osoby LGBT starając się doprowadzić do ich stygmatyzacji i prześladowania” – precyzuje Ośrodek w jednym z wpisów w mediach społecznościowych.: http://www.pch24.pl/kaja-godek-oskarzona-za-wypowiedz-na-temat-homoseksualistow-i-pedofilii,69731,i.html#ixzz5ul6ivLCd

Epidemia LGBT maszeruje przez Europę razem z chorobami wenerycznymi – mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl muzyk i kompozytor Jerzy Grunwald. Jego zdaniem osoby promujące „dewiację, wynaturzenia i deprawację młodych ludzi” należy karać.– Promotorzy LGBT to homoterroryści. To mniejszość, która chce rządzić większością i wychowywać dzieci. Nie możemy do tego dopuścić. Dlatego uważam, że homopropaganda powinna być zakazana i karana ciężkim więzieniem – stwierdza zauważając, że homodoktrynerzy „piorą mózgi” młodemu pokoleniu, zaś „tęczowa” ideologia ma oderwać młodych od rodziny i tradycji.Wszystko dlatego, że ludźmi zindoktrynowanymi łatwiej rządzić. Tymczasem – zdaniem Jerzego Grunwalda – postulaty LGBT o rzekomej wolności i tolerancji „to są brednie wymyślone przez lewicowo-liberalny świat na potrzeby tej wręcz faszystowskiej ideologii”.Artysta wyraźnie rozgranicza jednak swój sprzeciw wobec ideologii LGBT oraz jej propagowania od podejścia do ludzi o skłonnościach homoseksualnych, co do których „nigdy nie miał nic przeciwko”. W rozmowie z portalem wPolityce.pl Jerzy Grunwald dzieli się także swoimi refleksjami na temat działań LGBT w Szwecji.– W Szwecji nie ma tak ogromnej promocji ideologii LGBT jak w Polsce. (…) Wydaje mi się, że epidemia LGBT, którą obserwujemy w Polsce idzie do nas z Berlina – zauważa. http://www.pch24.pl/jerzy-grunwald--wiekszosc-ludzi-promujacych-homoseksualizm-potrzebuje-pomocy-psychiatrycznej,69718,i.html#ixzz5ul6tn6if

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika A.d.a.m

Solidarność sponsorowana

Solidarność sponsorowana przez CIA,KOR (współzałożyciel, dobrze nam znany Izaak Singer pseudonim Macierewicz,znany z dążenia do wojny z Rosją),w którym byli sami żydzi,żydowscy Biskupi zachęcający do wstąpienia do UE-Eurokołchozu,Karol Katz doszedł do władzy po morderstwie JP1 (33 dni rządów=6)
Dojście do władzy żydów ;wszyscy prezydenci po 89 r to żydzi(mieszańcy)
Lejba Kohne
Aleksander Kwaśniewski -Aaron Stolzman
Kaczyńscy-Kalkstein
Bronisław Komorowski -Ospis Szczynukowicz
Andrzej Duda -Aaron Feigenbaum vel Duda
Pozbawienie Państwa źródeł dochodu przez likwidacje i wyprzedaż przedsiębiorstw,kopalni,banków ,stoczni,itd,(Plan Aarona Bucholtza ),żeby zadłużyć Państwo na Biliony i przejąć jako bankruta pod budowę Judeopolonii,przejąć wraz z bogactwami naturalnymi wartymi pewnie tryliony zł.
3 żydo RP Polin, to syjonistyczna firma zarejestrowana w USA o numerze 0000079312.
Widzicie ,że już zabezpieczają żydowską własność Amerykańscy żołnierze.
Ma ich tu przyjechać 60 tys.

Niemcy w porównaniu do nas mają 50 mld €nadwyżki

Po odsunięciu od władzy żydostwa,w latach siedemdziesiątych -dekadzie Gierka,Polska także mogła stać się państwem posiadającym broń atomową.
Pracował nad tym projektem prof Sylwester Kaliski.(Jak to zwykle bywa zginął w wypadku samochodowym )
Istniało niebezpieczeństwo odrodzenia się silnej,niepodległej Polski. 
Być może z tego powodu amerykanie i żydostwo zrobili przewrót władzy.
Wprowadzili żydodemokracje. 
https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/846959,jak-powstawala-polska-bomba-atomowa

O tym jak żyd Josek Selman und Ginet
dążył do zniszczenia nowo utworzonej 2 RP .

https://marucha.wordpress.com/2016/07/30/jozef-pilsudski-vel-selman-zyd-litewski-agent-austriacko-pruski-zdrajca-polski/
Żyd Karol Katz, zdrajca Polski wspópracują z żydomasonami z B'nai B'rith
Jego celem było podburzenie Polaków przeciw Polskim komunistom, którym z wielkim trudem udało się odsunąć od władzy żydokomunistów w latach 56-68.
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/12/13/13-grudnia-1981-zydowski-sukces/

Portret użytkownika A.d.a.m

Aaron Feigenbaum vel Duda

Aaron Feigenbaum vel Duda
Matisjahu Morawiecki Izrael potwierdził, że jest żydem.
Sam też się do tego przyznał.
Jarosław Kaczyński - Benjamin Kalkstein
Beata Szydło dokonała Konwersji
Piotr Gliński
Jarosław Gowin
Antoni Macierewicz-Izaak Singer
Małgorzata Wassermann
Jacek Kurski - Icek Kursborn
Marek Jurek - Chaim Szat
Aaron Stolzman-Aleksander Kwaśniewski
Lejba Kohne -Lech Wałęsa
Ludwik Dorn - Ludwa Dornbaum
Sympatyk Pisu Tadeusz Rydzyk -Icek Kordaszewski
Adam Glapiński
Ryszard Czarnecki
Donald Tusk -Mieszaniec żydo niemiecki
Jan Kulczyk
Bronisław Komorowski vel Szczynukowicz
Andrzej Rzepliński-Abraham Kauffman
Stefan Niesiołowski -Aaron Nusselbaum
Elżbieta Bieńkowska -Sara Orenstein
Grzegorz Schetyna -Ozeasz Schwarz
Leszek Balcerowicz -Aaron
Michał Kamiński -Benjamin Horowitz
Hanna Gronkiewicz Waltz -Haka Grundbaum
W innej liście Hajka Grundbaum
Jan Maria Rokita -Izaak Goldwicht
Jan Rulewski -Fikelman
Leszek Balcerowicz - Aaron Bucholtz
Michał Boni -Jakub Bauer
Jurek Owsiak
Janusz Lewandowski -Aaron Langman
Róża Thun
Paweł Adamowicz
Wybrałem przykłady z list, które są dostępne w internecie.
Korzystając min z tej listy
http://yelita.pl/artykuly/art/lista-prawdziwych-zydowskich

Można również obejrzeć ten krótki filmik z nazwiskami.
https://youtu.be/pP4HkrORJDU

Z pewnej niedawno wykasowanej
strony,anonimowego autora ,który mógł ustalić także nazwiska kilku innych ministrów,można się dowiedzieć , że :
Mariusz Błaszczak - Pinkus Blejtman
Joachim Brudziński-Jojne Brudenwald
Marek Kuchciński-Mareo Kuehebauer
Zbigniew Ziobro -Sofoniasz Zrobstein
Jednak nazwiska te należy uznać za niepotwierdzone(Niepewne),ponieważ autor nie podał źródła oraz nie są one wymieniane w innych listach i źródłach.

Uzurpatorskie Żydostwo z Pisu bezprawnie zorganizowało w imieniu Polaków AntyIrańską Konferencje.
Po sprowadzeniu do Polski Amerykanów zapewniających bezpieczeństwo nadzorującej Polin bandyckiej żydowskiej mafii, Żydowski nierząd realizuje plan wzbudzania nienawiści do Polaków wśród nielicznych przyjaznych dla nas narodów np Persów, by pozostawić nas w osamotnieniu.
Te działania są doskonale skorelowane z orgonizowaną przez międzynarodowe żydowskie organizacje nagonką medialną, która nabrała na sile po przyjęciu przez amerykański kongres ustawy 447.
Na szczęście strona Irańska, a przynajmniej jej część, nadal chce podtrzymywać przyjaźń z Polskim społeczeństwem.
Nasi Perscy bracia nagrali specjalny spot do Polaków.
Zwróćmy uwagę na to, jak bardzo się różni od tych żydowskich.
https://youtu.be/Jt7gPlVnifY

Żydo amerykańska baza znajduje się na terenach złóż tytanu, których wartość ocenia się nawet na 5.8 Biliona $.

Zaczyna się holokaust Polaków wywiad z dr Czerniakiem.
https://youtu.be/cBSyBDKddDE

Plan przeniesienia Izraela do Polski-cele wyznaczone przez żydów na Kongresie Ruchu odrodzenia żydowskiego w Polsce.

https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/140465,juz-nawet-nie-iiizydo-rp-tylko-polin-tego-im-sie-chce

Polska najbogatszym Krajem Europy Krzysztof Tytko.
Mamy złoża węgla i gazu na tysiąc lat!
https://youtu.be/RcMUZYdLRcc

Ogromne zasoby geologiczne Polski Wywiad z Prof Kozłowskim.
https://youtu.be/2kC5d1w1A34

Czołówka Konfederacji to sami żydzi. Osobiście uważam, że Konfederacja to może być taki wentyl bezpieczeństwa na wypadek, gdyby Polskie społeczeństwo stało się zbyt wzburzone i konieczne stałoby się spowolnienie, lub odwleczenie w czasie budowy Judeopolonii przy jednoczesnym zachowaniu władzy przez żydów.
(Ostatnio obserwowaliśmy wściekły atak żydokonfederatów na dr Czerniaka)
Realne zmiany nastąpią dopiero wtedy, gdy do władzy dojdą Polacy.

Mapa FBI przewidująca zajęcie połowy Polskich Ziem przez Niemców
Mapa FBI opublikowana przez dr Jaśkowskiego przewidująca wygląd państw w 2030r
Minuta 41.30
https://youtu.be/SQjXMqa4u6c

Reszta Polskich Ziem wdł dr Czerniaka zostanie przyłączona do Ukrainy , wdł projektu Judeopolonii,państwa w którym żydzi mają pełnić rolę rządzących,a Polacy i Ukraińcy -usługujących im niewolników.

Dlatego Polacy powinni załatwiać sobie pozwolenie na broń.
Łatwiej jest uzyskać pozwolenie na broń w celach "kolekcjonerskich i sportowych "

Oczywiście nie ma 100% pewności ,że prognozy FBI się spełnią.
Może dojść np do pewnych nieoczekiwanych zdarzeń ,jak próby stworzenia Państwa muzułmańskiego na terenach Niemiec przez liczną mniejszość muzułmańską ,co zdestabilizuje naszego wroga.
Najprawdopodobniej z tego powodu Syjoniści"wspierają " fanatycznych katolików siejąc nienawiść do islamu ,by niedoszło do
groźnego dla żydów sojuszu pomiędzy wrogo nastawioną do żydów ludnością Muzułmańską,a Polakami,który zostałby wymierzony w Syjonistów.
Istnieje również moażliwość wystąpienia ostrego konfliktu między Rosją i UPAdliną,co zneutralizuje zagrożenie ze wschodu.
Powyżej przedstawione pozytywne warianty ,które mogą stać się rzeczywistością, nie zmieniają faktu ,że prawdopodobieństwo zaistnienia takiej sytuacji ,jaka jest przedstawiona na powyższej mapie,musi być bardzo wysokie .
Polacy powinni oprócz wspomnianego zakupu broni,zorganizować się z sąsiadami,kupować hurtowo produkty od Polskich rolników w myśl zasady "nie kupuj od żyda " czy jakiegokolwiek innego przedstawiciela jednej z wrogich nam nacji.
Dobrze jest również dbać o rozprzestrzenianie prawdziwych informacji,tworzenie alternatywnego ,niezależnego od głównego ścieku,obiegu informacji.

Portret użytkownika Piotr Sidowski

Kochani moi – wiedzcie, iż

Kochani moi – wiedzcie, iż zarówno „PiS” (pozornie patrioci i konserwatyści), jak i też „PO” oraz „Nowoczesna”, „Partia Biedronia” itd. (czyli szeroki front lewico - genderowców) w rzeczywistości są „siebie warte”, a ich czołowi politycy / przedstawiciele są „aktorami tego samego teatru” i mają jeden i ten sam cel, którym jest dążenie do konfliktu, doprowadzenie do wojen domowych, chaosu, III Wojny Światowej oraz globalnego krachu na światowych giełdach), a więc nie nastawiajcie się prawicowcy, centrowcy i lewicowcy wrogo do siebie i nie „skaczcie sobie do gardeł” z powodu wyznawanych poglądów politycznych, gdyż nie ma to żadnego sensu i znaczenia, a tylko zatruwa Wasze serca i umysły. Wy, poprzez media, jesteście najzwyczajniej w świecie „rozgrywani” i manipulowani przez prawdziwie rządzących tym światem, a więc masonów, którzy zastosowali względem Was rzymską zasadę: „divide et impera”, aby skłócić Was Rodacy ze sobą, a tym samym, aby łatwiej i szybciej móc w przyszłości przejąć władzę absolutną nad Wami, Polską i Światem, gdyż łatwiej rządzi się zantagonizowanymi i podzielonymi społeczeństwami, gdzie można szczuć jednych na drugich, wywoływać pucze, zamieszki, wojny domowe i rewolucje niż krajem, którego obywatele zachowują powściągliwość, pluralizm, spokój, obiektywizm poglądów, racjonalność w ocenie sceny politycznej, jedność narodową i są otwarci na prowadzenie konstruktywnego dialogu społeczno-politycznego. „Platforma Obywatelska”, „Prawo i Sprawiedliwość”, „Nowoczesna”, Biedroń itd. to „jeden pies” - oni tylko grają przed Wami, jak w teatrze, swoje role tzw. „złego i dobrego gliniarza” i odgrywają przed Wami cyrk / szopkę, że niby to mają różne cele, odmienne programy polityczne i przeciwstawne poglądy, a tak naprawdę mają tylko jeden, wspólny cel, którym jest utworzenie jednego światowego i dyktatorskiego rządu człowieka - antychrysta oraz jednej ogólnoświatowej religii, która będzie mieszanką wszystkich obecnych religii, a następnie wyrzeczenie się (przez prezydentów, królów, premierów i parlamenty) niepodległości swoich państw i zrzeczenie się władzy w swoich krajach na rzecz w/w. antychrysta. Przykładem takich działań jest premier Mateusz Morawicki, który w telewizji i innych mediach kreuje się na opiekuna polskich rodzin, strażnika konserwatywnych wartości i obrońcę wiary chrześcijańskiej, a w rzeczywistości, w iście ekspresowym tempie, wprowadza w życie wszystkie sztandarowe hasła, zalecenia i programy lucyferiańskiej masonerii w postaci: pełnej cyfryzacji gospodarki i administracji rządowej, wyeliminowania z obiegu gotówki (fizycznych pieniędzy, jakimi są banknoty i monety) na rzecz płatności elektronicznych, wprowadzenia biometrycznych (czipowych) dowodów osobistych, uzależnienia Polski od wpływów i decyzji podejmowanych przez lobbystów reprezentujących interesy międzynarodowych korporacji i banków, a nade wszystko uzależnienia naszej ekonomii od globalnych instytucji finansowych. Nie dajcie się więc oszukać, że idąc do wyborów parlamentarnych, czy też prezydenckich, macie jakikolwiek wpływ na kreowanie sceny politycznej w Polsce, gdyż współczesne wybory są tylko ewolucją starorzymskich igrzysk, z których plebs miał uciechę, a przez to nie zadawał zbędnych i niewygodnych pytań rządzącym. Tym samym, w czasie takich wyborów wybieracie tylko pomiędzy oficjalnymi zwolennikami masonerii (np. PO, Nowoczesna, SLD, Biedroń itd.), a ukrytymi zwolennikami masonerii (np. PiS) i nic ponadto. Obecnie w Polsce nie ma już partii, które naprawdę byłyby wierne Jezusowi, gdyż wszystkie te ugrupowania poszły już na jawną, bądź ukrytą kolaborację (współpracę) z masonami, iluminatami i wszelkiej maści innymi wrogami prawdziwego Rzymskokatolickiego Kościoła Świętego.

Portret użytkownika Medium

a tak naprawdę mają tylko

a tak naprawdę mają tylko jeden, wspólny cel, którym jest utworzenie jednego światowego i dyktatorskiego rządu

 A pomyślmy bez uprzedzeń, czy przypadkiem coś takiego nie dzieje się od ok. 30 lat pod dyktat USA, gdzie legalny jest lucyferianizm? 

Teraz takie ostrzeżenia to już prawie musztarda po obiedzie, bo usmańskiej dyktaturze świat coraz bardziej się przeciwstawia.

Portret użytkownika euklides

celowo i z premedytacją przez

celowo i z premedytacją przez nich, tylko po to, aby on (ich pan antychryst) mógł się wykazać, jako wybitny strateg, genialny polityk, wielki przywódca religijny, wspaniały mediator, sprawny przywódca oraz znakomity mąż stanu i je zakończyć, a jednocześnie, aby mógł Wam powiedzieć kłamliwie, iż udało mu się tego dokonać, gdyż jest wybrańcem, a nawet wcieleniem Boga, tj. mesjaszem Żydów

Obyśmy się tylko nie rozczarowali, bo jak narazie to przedstawienie to jedna wielka ch....a.

Strony

Skomentuj