Czy w ramach retorsji za konflikt dyplomatyczny, Turcja wpuści do Europy kolejne miliony Islamistów ?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak wiadomo wielki kryzys migracyjny, jakiego doświadczała Unia Europejska w 2015 roku został spowodowany przez Turcję, która otworzyła granice. Potem został on zatrzymany gdy na mocy umowy granice te zostały zamknięte. Na skutek ostatnich wydarzeń w Niemczech i Holandii, Turcja uznała umowę z UE dotyczącą emigracji, za zakończoną i zamierza wpuścić następne miliony Islamistów.

 

Imigranci islamscy przybywający drogą morską tp duży problem, ale jeśli granice otworzy Erdogan, mamy kolejny wielki kryzys migracyjny, którego groźba jest stosowana jako broń przeciwko Europie. Turecki rząd domaga się przeprosin i zgody na prowadzenie kampanii wyborczej przed tureckim referendum. Nagle okazało się, że Erdogan ma możliwość pogrążenia naszego kontynentu w chaosie jeśli tylko  jego warunki nie zostaną spełnione.

Nawet jeśli przywódcy europejscy ukorzą się przed nowym "sułtanem" to i tak najwyżej trochę zyskają na czasie, bo kierunek, którym jest opanowanie kontynentu dla Islamu, jest utrzymany. Najlepiej świadczy o tym fakt, że zgnuśnieli Holendrzy mają problemy z 400 tysiącami obywateli pochodzenia tureckiego, którzy nawet w drugim pokoleniu uważają się za Turków, a armia holenderska liczy niecałe 50 tysięcy żołnierzy.

 

Trzeba zrozumieć, że tam są nie tylko Turcy, ale Marokańczycy, Algierczycy i inni muzułmanie, których jednoczy religia i dążenie do podboju w celu rozpowszechniania Islamu wszelkimi możliwymi sposobami, tak jak nauczył ich prorok Mohamed. Przykład Paryża czy Rotterdamu wskazuje na to, że wystarczy tylko iskra, aby zintegrowane przeciw cywilizacji zachodniej, hermetyczne społeczeństwa muzułmańskie, urządziły prawdziwą wojnę domową.

Dojdzie do tego tym szybciej im szybciej te podbijane w przebiegły sposób kraje zaczną się bronić, na przykład organizując masowe deportacje imigrantów i uchodźców. Chyba jednak najbardziej prawdopodobne wydaje się, że bunt emigrantów może wywołać zakończenie wypłat zasiłków, które dotychczas jak magnes ściągają do Europy amatorów pieniędzy bez pracy. Gdy weźmie się pod uwagę, że Niemcy i Austria wprowadziły 10 lat karencji na pracę dla Polaków, a w ostatnich latach przyjęły miliony Turków i ponad 1,5 mln Islamistów, którzy nie ukrywają, że przybyli do nas po zasiłki, to można zrozumieć jak bardzo zagubiła się lewacka Europa.

 

Proces wymiany populacji w Europie może przybrać na sile gdy turecki prezydent, Recep Erdogan, wykorzysta bombę demograficzną, którą są miliony islamskich uchodźców w wieku poborowym, podających się w większości za uciekinierów z Syrii, a pochodzących z islamskich krajów od Afganistanu do środkowej Afryki. Być może rację mają ci, którzy twierdzą, że to normalne, iż bardziej agresywne narody zwykle wypierają te schyłkowe. Tak skończył kiedyś Starożytny Rzym i tak skończy wkrótce lewacki eksperyment zwany Unią Europejską. Tylko czy będzie co zbierać na jej gruzach? Czy też trzeba będzie uciekać, albo od razu rozpoczynać mozolną rekonkwistę.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Takitam

Teraz Erdogan ma fajny

Teraz Erdogan ma fajny pretekst by ich wpuścić. A zresztą i tak by ich wpuścił. Przywódcy UE wykazali się mistrzowską wręcz naiwnością i głupotą pompując szmal Erdoganowi za przytrzymanie nachodźców, kasa już nie wróci a gości i tak będziemy mieli. Z Tuskusem tylko interesy robić...

Portret użytkownika zakaz skretu w lewo

serio "by ich wpuścić"????

serio "by ich wpuścić"????

widze, ze coraz wiecej osób przyjmuje takim sam głupi sposób myślenia

"erdogan wpusci / nie wpusci do europy"

przeciez to nie jakis turek o tym decyduje tylko dany kraj, do ktorych to bydło sie pcha!!

wystarczy otworzyc ogien na granicy, zawrocic kilka łódek i problem by się skonczył!

ale nie bo przeciez nie o to chodzi zeby sie skonczył...

a ludzie zamiast sie buntowac to podłapują takie głupie gadanie i klepia te same głupoty co słysza w tv i czytaja w prasie

 

Portret użytkownika dominikq

patenty w neutralnej

patenty w neutralnej szwajcarii - to chca utrzymac, jak przed 2wś. adolf jak napoleon - dobro chciał lecz nie wszystko wiedział. bawarsko - szwajcarski nadzór, który coś ukrywa - góry -, jak korea polnocna, argentyna. kubrik odyseja kosmiczna, posag pozostalosc.

Portret użytkownika Kimbur

To nie Turcja wpuszcza

To nie Turcja wpuszcza nachodźców do Europy - to Komisja Europejska, która nie pozwala strzec naszych europejskich granic! 

Gdybyśmy pilnowali granic to żaden islamista nie wszedłby, tymczasem wchodzą całe chmary nachodźców.

Portret użytkownika Bee

Eee nie ma sie czego bac pan

Eee nie ma sie czego bac pan tózg obiecal, ze podczas drugiej kadencji juz na pewno bedzie wspieral Pol., wiec bedzie dobrze...oby zadbal o interesy polakow zyjacych w uk, bo twardy brex...nikomu nie sluzy...

Poza tym jaka pojemnosc ma jurop, moze to taki experyment, ktory wykaze, ze jednak sie mylimy i nie stac nas na utrzymywanie tych wszystkich biednych ludzi. Na koniec pomoze im sie wybudowac domy, szkoly, szpitale w ich krajach i wroca albo my tam wyjedziemy...no cóż...w kazdym razie trzeba myslec pozytywnie, bo idzie wiosna...i krokusy rosna...

Portret użytkownika maniek00021

Tu nie chodzi o holendrow ale

Tu nie chodzi o holendrow ale o szkopow tam sa juz dawno popodstawiani niemieccy agenci tak jak to mialo miejsce u Nas w Polsce za czasow niemieckiej okupacji w postaci rzadow niemieckiej partyjki PO te wszystkie male kraiki sa juz dawno pozajmowane przez szkopow i robia to co berlin rozkarze trzeba wyrznac to niemieckie robactwo a dopiero w europie bedzie dobrze bo ta niemiecka zaraza niepotrafi zyc w zgodzie szanowac inne narody to sa smiecie gnidy ktore powinny zostac odrazu po wojnie wybite co do jednego a ziemie powinny zostac podzielone wtedy niebyloby problemow z imigrantami w europie niemcy to zaraza choroba ktora wyniszcza europe.

Strony

Skomentuj