Czy w Polsce powstanie nowa partia, która obali reżim medyczny ?!

Kategorie: 

Źródło: internet

W wielu państwach narasta niezadowolenie, a nawet wściekłość, spowodowane przez urojoną walkę władz danego państwa z plan-demią. Społeczeństwa mają już dość ograniczania ich swobód obywatelskich. Zaczyna się ogólno europejskie ożywienie, nakierowane na uwolnienie się z narzucanego ucisku garstki elit. W wielu rozmowach jakie prowadzimy każdego dnia, jak przetrwać to szaleństwo, pojawiają się głosy by obalić obecny ogólnoplanetarny medyczny reżim siłowo.

Jednak to raczej się nie uda więc pozostaje stworzenie w wielu państwach nowych partii anty reżimowych - anty medycznych i dojście do władzy, by wreszcie obalić tą sztucznie wykreowaną medyczną rzeczywistość !

Ogromna ilość profesjonalnych lekarzy ale i badaczy oraz medyków opisuje gigantyczne nieprawidłowości jakie się pojawiają w sprawie napędzania społecznej medycznej histerii, ujawniają jak wielka jest to afera i jak się ją tuszuje. Niemieckie media w ostatnich dniach kwietnia 2021 podały, że Polska wiedzie prym w ilości zgonów wywołanych upadkiem polskiej służby zdrowia, dlatego ludzie coraz śmielej mówią o powołaniu w Polsce nowej partii politycznej, której zadaniem będzie dojście do władzy i obalenie reżimu medycznego (NWO). Gdyby się to udało można by wybudować "Pomnik Ofiar Tragedii Kowidowej", a nawet stworzyć komisję śledczą, w sprawie ogromnej ilości zgonów.

Zgłoszenie partii powinno zawierać nazwę oraz jej skrót, można by jej nadać przykładową nazwę "Polska Partia anty Kowidowa. Do zgłoszenia należy załączyć także statut partii anty-kowidowej oraz wykaz co najmniej 1000 obywateli polskich popierających zgłoszenie, co nie będzie żadnym problemem. Można załączyć także wzorzec symbolu graficznego partii, na przykład przekreślona strzykawka. Czy uda się powołać taki ruch społeczny, przecież do wyborów zostały jużtylko dwa lata ?!

Oczywiście, ale potrzeba na to nie tylko środków finansowych, te jak wiadomo są w rękach filantropów ! Aby to się udało należy mocno o to prosić w modlitwach Jezusa Chrystusa, Króla Polski ! To On, Król Wszechświata, powiedział: Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje (Dz. 1732) – te słowa pod koniec maja 1938 roku, a więc ponad rok przed wybuchem drugiej wojny światowej, usłyszała św. Siostra Faustyna, gdy modliła się za Polskę. 

Cenzurowany lekarz odpowiada na zarzuty! Dlaczego media KŁAMIĄ o "pandemii"?

https://www.youtube.com/watch?v=WnxFTBT02QY

Ocena: 

3
Średnio: 2.8 (5 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Uderz w stół

A odezwą się nożyce...

A odezwą się nożyce... "Wielki mistrz czołowej portugalskiej loży masońskiej Wielkiego Orientu Luzytańskiego (GOL) Jose Adelino Maltez wezwał w środę w parlamencie członków masonerii pełniących wysokie funkcje publiczne do nieujawniania się w związku z pracami nad nowelizacją ustawy o urzędach państwowych." W sumie bardzo dobra decyzja, wysocy urzędnicy muszą ujawniać swoją przynależność do takich organizacji, jasne, potrzebne i zrozumiałe. Do pilnego zastosowania także u nas. Jednak wywołuje to protesty zainteresowanych i pokrętne tłumaczenie że to zbyteczne

Portret użytkownika Incognitus

Nie rozumiem jak na portalu

Nie rozumiem jak na portalu gdzie od lat głosi się fasadowość demokracji i utajenie realnej władzy ktoś dalej upatruje ratunku w protestach i wyborach. W rękach zwykłych ludzi nie widać na razie nawet zalążka realnej siły ani żadnej światowej tendencji do odwrócenia totalitarnego tip topu. Pozostaje nam czekać na cud, biernie oponować do czasu aż nadmierny ucisk zmusi nas do wojny, którą nie będziemy w stanie wygrać. Możemy mieć nadzieję, że pod tymi wszystkimi warstwami pozorów kryje się jednak głębsza intencja i dalekosiężny plan.

Portret użytkownika Quark

Prostesty są jedyną legalną

Prostesty są jedyną legalną formą wyrażenia niezadowolenia z działań władz a wybory mądrze dokonane pozwalają owe władze nie tylko zmienić ale wybrać właściwie - pod warunkiem , że wyborcy wiedzą czego i kogo chcą , czyli muszą być świadomi konsekwencji swoich działań. 

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Znalazłem niezłe podsumowanie

Znalazłem niezłe podsumowanie co angole rozumieją przez " spike proteins"-białka kolca :

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5291451997594992&id=100001907332768

"Białka kolca hamują aktywność Makrofagów M2, co prowadzi do zapalenia mikroflory bakteryjnej, zapalenia żył i zakrzepów, ( choroby zakrzepowo- zatorowej ). Białko kolca atakuje astrocyty i oligodendrocyty, komórki w mózgu. Astrocyty pełnią bardzo ważną rolę w mózgu , utrzymują przepływ krwi w mózgu i wpływają na przewodnictwo synaptyczne. Z kolei oligodendrocyty to komórki gleju formujące osłonki mielinowe w centralnym układzie nerwowym. Większość z Was teraz zrozumie ciężki przebieg zakażenia wirusem i "pływanie" zakażonych, u których objawy przypominają udar lub wylew do mózgu. To wyjaśnia dlaczego zaszczepieni umierają na zakrzepy i zatory w mózgu."

Całość w linku.

Czyli białka kolca są zmodyfikowane w laboratorium, blokują Makrofagi typu II, które są strażakami procesu zapalnego, który nie kontrolowany daje efekt burzy cytokinowej. Mega stan zapalny z byle powodu. Jak sraka kowidian z powodu grypki sezonowej. Efekty dla organizmu dosłownie takie same, jak dla naszej gospodarki. Leży i kwiczy. Co za symultaniczny przebieg obydwu zjawisk ! Zapewne przypadek....

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Nie siej paniki Wiedźminie.

Nie siej paniki Wiedźminie. Wszystkie koronawirusy mają kolce i białko z którego są zbudowane. Sok z buraka czy aronii aktywuje makrofagi i pomaga zwalczać infekcję pododowaną przez antyżycie.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Że ja sieję panikę?

Że ja sieję panikę?

Ale pokazałbyś te wszystkie wirusy, o których nadmieniasz? Biegły jesteś komputerowo, to znajdź mi kilka autentycznych zdjęć, a ja się poprzyglądam i Ci powiem. Bo to tak, jakbyś powiedział, że wszystkie koperty są do siebie podobne w budowie. Też jesteś lekarzem?

Otóż w tłumaczeniu nastąpił błąd i czekałem sobie kto o to zahaczy. A to Ty. Ha. Nie powinno być "białko kolca", tylko "białka szczytu".

Chodzi o szczyt odpowiedzi immunologicznej, bo kiedyś tak nazywano obecną "burzę cytokinową". Angole mają starszą nomenklaturę. Więc jak wyłączysz na pozimie genetycznym ich funkcję, to sok z aronii ich nie zastąpi. Do tego jeszcze edycja info zapisanego w mRNA ze strzału nakazuje stale produkować przeciwciała przeciw makrofagom II-go typu. Nie nadążysz pić tego soku z aronii. A jak CI zabraknie soku, to co zrobisz? I po co miałbyś cokolwiek robić? Po prostu nie szczep się.

Szczepienia i "kolce" są tylko etapem tego:

https://gloria.tv/post/oKeK724uWA9b393iECqMWm7kR

Bardzo zgrabne podsumowanie plandemii i ludobójstwa. Ostatnie 2 minuty polecam redakcji.

Pozdrówka Cietrzewiu.

Strony

Skomentuj