Czy w Polsce powstanie Ministerstwo Prawdy? 

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wybory samorządowe, które odbyły się wczoraj w całej Polsce, nie potwierdziły dominacji socjalistycznej partii PiS, która wmówiła Polakom, że jest prawicą. Nie pomogły wyborcze łapówki 500+i 300+, w porównaniu do 2015 roku PiS stracił poparcie. Politycy tej formacji za niepowodzenie winią nieprzychylne im media i zapowiadają rozprawę z nimi.

 

Mimo, że ostateczne wyniki wyborów samorządowych nie są w tej chwili znane, bo liczą je "leśni dziadkowie" z Państwowej Komisji Wyborczej, sondaże zwane "exit polls" sugerują, że PiS je wygrał, ale przegrał. Porażka była najbardziej bolesna w dużych miastach, w których kandydaci partii rządzącej zostali dosłownie rozgromieni.

 

Socjaliści z PiS otwarcie przyznają, że są tym rozczarowani. Oczekiwano, że obdarowanie ludzi cudzymi pieniędzmi w postaci redystrybucyjnych programów socjalnych, wyhoduje wdzięczny elektorat PiS, który będzie tłumnie głosował na tę partię. Nic takiego się jednak nie stało. 

Przyczyn niepowodzenia politycy partii rządzącej upatrują w krytyce ich poczynań i zamierzają zrobić z tym porządek. Zapowiedział to już wczoraj podczas przemowy prezes PiS, Jarosław Kaczyński. Dał do zrozumienia, że czas najwyższy na rozprawienie się z tymi, którzy rozsiewają "fałszywe wiadomości". 

Można tylko podejrzewać, że remedium na to ma być powołanie jakiegoś Ministerstwa Prawdy, które będzie decydowało co jest wiadomością prawdziwą, a co fałszywą. Inaczej nie da się tego zrobić.

Przedstawiciele partii rządzącej uważają, że to brak jednolitości ich propagandy, często będącej obrazą dla inteligencji obywateli, spowodował ich klęskę w dużych miastach. Z tego powodu twierdza, że trzeba poodbierać koncesje telewizjom, które źle o nich mówią i zdyscyplinować internetowe portale, aby pisały tylko to co ludzie powinni przeczytać. Nazywają to eufemistycznie - repolonizacją mediów.

Biorąc pod uwagę to jak politycy PiS "repolonizują" inne firmy, można się spodziewać odkupienia ich za pieniądze podatników i obsadzenia ich kolegami, w tym wypadku odpowiadającymi za propagandę. Wszystko to ma zapewnić spójny front medialny na kształt tego z PRL. No ale skoro odtwarzamy Polskę Rzeczpospolitą Ludową, tylko bez wypaczeń, to jest to kierunek jak najbardziej oczywisty.

 

Zapowiedź powołania Ministerstwa Prawdy, oznacza po prostu odtworzenie tego, które funkcjonowało w pierwszym PRL. Nosiło ono nazwę Głównego Urzędu Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk. Urząd ten został powołany dekretem z 1946 i istniał do lipca 1981 pod zmienioną nazwą: Główny Urząd Kontroli Publikacji i Widowisk. Coś takiego z pewnością wkrótce powstanie, bo jeśli nie, to w przyszłym roku przyjdzie partii rządzącej oddać władzę swoim kolegom z PO.


 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Lommo

Admin wysunął raczej blędne

Admin wysunął raczej blędne wnioski sugerując że ludnośc w Polsce odsuwa powoli socjalistów. A stosunkowo dobry wynik PSL to co to jest jak nie popracie dla opcji socjalistycznych. W lato pisałem że rozmawiając z ludzmi na prowicji zauważyłem że wielką atencją cieszy się zaiłek tzw. kosiniakowe wprowadzone przez PSL. Czyli 1000 zł przez rok dla pań co urodziły a nie mają praw do urlopu macierzyńskiego. Za rok kolejne dziecko o potem kolejne. 500 plusem też oczywiście nie pogardzą , ale własciwie socjal kojarzy się im z PSL-em a nie z PiS-em.

Portret użytkownika еuklidеs

Za terminami "lewica",

Za terminami "lewica", "prawica" kryje się magia. Symbole są jedną z potężniejszych form magii. Mag dzieli scenę polityczną na prawicę i lewicę, przy czym świadom jest tego, że prawa strona jest nieco lepsza od lewej. Tak jak prawa ręka przeważa nad lewą. Prawica w symbolice jest predysponowana do władzy, a lewica stanowić ma opozycję i jest stroną z góry przegraną.

"A Pan Jezus wzięty był do nieba i zasiadł. na prawicy Bożej"

"I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody. Oddzieli jednych od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. Owce ustawi po swojej prawej stronie, a kozły po lewej. Wtedy do tych po prawej Król powie: "Chodźcie, błogosławieni mojego Ojca, stańcie się dziedzicami królestwa, przygotowanego dla was od założenia świata"

I druga strona medalu. Bafomet.  Również i on prawą rękę (z napisem "rozwiąż") wzniesioną ma ku górze, co ewidentnie wskazuje na wyższość ścieżki prawej ręki.

Ying Yang? Tutaj także Yang, które uchodzi za nieco lepsze od Yin i reprezentuje stronę prawą (nie mylić z półkulą mózgową). Yang oznacza jasność, aktywność, słońce, pierwiastek męski, duszę niebiańską itd. oraz właśnie prawicę.

 

Portret użytkownika ben

Widzę  duży wysyp antypolaków

Widzę  duży wysyp antypolaków , musicie być z siebie dumni wyjdźcie na ulicę potupajcie nóżkami  , potem parę okrzyków  konstytucja . Tylko gdzie w tym wszystkim  jest  POLSKA ?Wstyd  mi za was kiedyś mój profesor  spytał czy czujemy się POLAKAMI  99% odpowiedziało  że tak a dziś na tym portalu 99% wyrzeka  się swych korzeni  i pluje na ojczyznę !

WSTYD HAŃBA

Portret użytkownika Janka

Wszyscy się mylicie. Nie ma

Wszyscy się mylicie. Nie ma PIs PO, Kukiz 15 i innych. W USA nie ma demokratów i republikanów, nie ma róznych parti politycznych.na całym swiecie to samo. Partia łac. część. Część ? Część czego? Nie wiecie? Powiem wam. Część komu  nistycznego    rzadu NWO. Teatr zwany wtborami, który wystawiają  na całym swiecie, ma sprawiać iluzję, że zwykli ludzie maja na cokolwiek, jakiś wpływ. \wiele krajów ale taetr jeden z potężną obsadą. Niestety sztuką, którą wystawiają jest dziełem jednego twórcy. szatana.

Strony

Skomentuj