Czy technologia 5G spowoduje masową sterylizację mężczyzn?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Świat powoli wkracza w technologię 5G. Nowa sieć pozwoli przede wszystkim na znacznie szybszy transfer danych – będziemy mogli jeszcze szybciej przeglądać internet i ściągać „ciężkie” pliki w znacznie krótszym czasie. W ostatnich latach coraz więcej mówi się o sieci 5G, lecz nie w kontekście superszybkiego internetu, a potencjalnie niebezpiecznym wpływie nowej technologii na nasze zdrowie.

 

Temat sieci 5G stał się wręcz kontrowersyjny. Ludzie naturalnie podzielili się już na zwolenników i przeciwników tego rozwiązania. Tylko dlaczego kwestia sieci 5G wywołuje takie emocje?

 

Telefonie komórkowe od 1G do 4G funkcjonują na częstotliwościach w zakresie od 1 Ghz do 5 Ghz. W przypadku sieci 5G mowa jest o zakresie od 6 Ghz do 100 Ghz i więcej. Aby superszybki transfer danych stał się możliwy, nowy standard będzie polegał na falach milimetrowych, a w przyszłości również falach submilimetrowych. Te będą jednak łatwo absorbowane przez domy, drzewa, budynki i przez samych ludzi, dlatego pojawi się konieczność umieszczenia wielu nadajników, aby zapewnić stałą łączność.

Cały ten niepokój wynika właśnie z zastosowania fal milimetrowych i submilimetrowych. W miastach będzie jeszcze więcej nadajników, więc ludzie będą pochłaniać jeszcze większe ilości promieniowania elektromagnetycznego.

 

W tym momencie należy oczywiście zadać pytanie, czy sieć 5G będzie szkodliwa dla naszego zdrowia. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie wskazują, że fale milimetrowe i submilimetrowe oddziałują bezpośrednio na ludzkie gruczoły potowe, które „przyciągają” je niczym anteny.

 

Dodajmy do tego, że sieć 5G będzie bazować na częstotliwościach, które tak chętnie są wykorzystywane do celów militarnych. Broń elektromagnetyczna pozwala wywoływać uczucie pieczenia skóry i może nawet prowadzić do poparzeń, dlatego jest doskonałym narzędziem do kontroli tłumu.

Kilka badań, które zostały przeprowadzone w latach 2005-2009 na myszach i szczurach pokazały, że promieniowanie emitowane przez telefony komórkowe uszkadza DNA plemników, negatywnie wpływa na jakość nasienia i może upośledzać płodność. Naukowcy wywnioskowali, że noszenie telefonów komórkowych w pobliżu narządów rozrodczych może negatywnie wpływać na płodność mężczyzn.

Zwróćmy uwagę, że w ostatnich latach sporo mówi się o coraz gorszej jakości i coraz mniejszej ilości plemników wśród mężczyzn, którzy żyją w krajach Zachodu. Można przypuszczać, że sytuacja będzie jeszcze gorsza, jeśli pojawi się sieć 5G. Niektórzy naukowcy alarmują, że należałoby najpierw przeprowadzić testy bezpieczeństwa nowej technologii, aby lepiej poznać jej wpływ na ludzkie zdrowie. Jednak wszelkie ostrzeżenia i obawy związane z siecią 5G są automatycznie wrzucane do tego samego worka, co teorie spiskowe. Wszystko wskazuje na to, że postępu nie da się już zatrzymać.

 

Źródła:

https://www.thedailybeast.com/do-cellphones-cause-infertility

https://www.radiationhealthrisks.com/5g-cell-towers-dangerous/

https://ecfsapi.fcc.gov/file/106070048305926/5G%20And%20The%20IOT.pdf

https://www.researchgate.net/publication/323318222_The_human_skin_as_a_sub-THz_receiver_-_...

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll
Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Jedyna nadzieja w tym że

Jedyna nadzieja w tym że chińskie i amerykańskie wojskowe trepy przestaną się rozmnażać. Dopiero wtedy połapią się o co chodzi. Wtedy weźmie jaki czołg albo granatnik jeden z drugim i z zemsty strzeli tam gdzie trzeba.

NIE MA ŻADNEJ WIRUJĄCEJ KULI...

Broń jądrowa istnieje tylko w naszych głowach. Odstaw fluor = myśl samodzielnie.

5G - wara z tym od Polski!!

Głowy do góry i więcej wiary w siebie!!

NIE MA ŻADNEJ WIRUJĄCEJ KULI...

Broń jądrowa istnieje tylko w naszych głowach. Odstaw fluor = myśl samodzielnie.

5G - wara z tym od Polski!!

Głowy do góry i więcej wiary w siebie!!

Portret użytkownika Jaśko Korkowiec

Moim zdaniem,to całe 5g to

Moim zdaniem,to całe 5g to przykrywka do jakiejś grubszej sprawy, a to że będziemy mieli szybszy net to tylko nawijanie makaronu na uszy żeby ludzie się cieszyli i to zaakceptowali. Ja np. nie narzekam na swoje LTE. Filmy online śmigają, stronki się szybko wczytują, nie potrzeba mi nic szybszego.

____________________________________________________

"Rym cym cym z dupy dym"     F. Kiepski

Portret użytkownika Nicco

5G tworzone jest z myślą o

5G tworzone jest z myślą o Internet Of Things, gdzie nadajniki muszą dać sobie radę z wysyłaniem takich danych do internetu jak te pochodzące z lodówek, piekarników, czy inteligentnych domów z dostępem do sieci internetowej. Czyli jeszcze większej bazy bezużytecznych technologii dla ludzi, a większej bazy informacji o nas dla reklamodawców i władzy. Nie chodzi tu tylko o prędkość, a ilość danych z jakimi musi się zmierzyć. Poza tym ta technologia ma wadę, że musi być więcej nadajników, bo jest mniejszy zasięg. Poza tym, że ty nie narzekasz na LTE (choć te chyba nigdzie w Polsce nie rozwinęło swej pełnej prędkości), to weź pod uwagę filmy 4K (te prawdziwe, a nie skompresowane przez YouTube), czy granie w gry z serwera np. PlayStation, lub innego (np. nVIDII), gdzie możesz wynająć komputer z lepszą kartą graficzną i np. grać w najnowsze produkcje na telefonie, albo niedomagającym już laptopie (gdzie każdy FPS i stabilność łącza jest na wagę złota). Przyda się też to z pewnością pod nadchodzące wielkimi krokami samochody autonomiczne, które będą się ze sobą komunikowały w celu zminimalizowania kolizji do zera (ale to odległa jeszcze przyszłość). 
Podejrzewam, że ta technologia będzie kamieniem milowym w porzuceniu dystrybucji fizycznych nośników (CD, DVD, Blue-Ray) na rzecz tej cyfrowej, gdzie już nic nie będziemy kupować, a subskrybować abonament i w efekcie nic nie będzie już należało do nas. Prawo własności będzie tracić na znaczeniu zgodnie z założeniem ustroju komunistycznego, który prężnie dzięki lewicy się rozwija.

„Ludzie głosujący na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami.”

Portret użytkownika Medium

Podejrzewam, że ta

Podejrzewam, że ta technologia będzie kamieniem milowym w porzuceniu dystrybucji fizycznych nośników (CD, DVD, Blue-Ray) na rzecz tej cyfrowej, gdzie już nic nie będziemy kupować, a subskrybować abonament i w efekcie nic nie będzie już należało do nas. 

Czyli co, przymusowy abonament? 

Portret użytkownika Nicco

A czy obecnie masz przymus

A czy obecnie masz przymus kupowania albumów CD, czy filmów DVD? Nie chcesz, to nie kupujesz. Jednak jeśli już wydasz gotówkę, to nie będzie to należało do ciebie.
Już teraz jak kupujesz gry w PlayStation Store, to możesz stracisz wszystkie zakupione gry jeśli nie spodoba się im twój Nick, albo jeśli w ciągu 24 miesięcy nie zalogujesz się do sklepu, albo jeśli konsola straci wsparcie (np. PSP).

„Ludzie głosujący na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami.”

Portret użytkownika Zenek ;)

Kiedys, tj kilka lat temu,

Kiedys, tj kilka lat temu, przez internet się przewinął projekt CHCIWSZYCH i MORDERCZYCH niż pozostali

 

by w BRAMKACH wejściowych do sklepów tj tych co to wykrywają "kradiony towar"

 

instalować PROMIENNIKI jakie by STERYLIZOWAŁY spermę ze plemników.....

 

Czy projekt rudszył czy nie to nie mi wyrokować ale jest WYRAŹNY SPADEK PŁODNOŚCI wśród wszystkich narodów

 

za wyjątkiem tych dla których banderowsko-żydowski reżim PiS.DA+ skierowywuje swoje rządowe programy: bachor++, maciora++ nora++ i tym podobne proimigrandzkie.....

Strony

Skomentuj