Czy Światowe Forum Ekonomiczne przygotowuje największy hakerski atak w historii?

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Kurz bitewny po pierwszej „bitwie o Reset”, jaką była i nadal jest „pandemia COVID-19”, powoli opada. Dlatego Klaus Schwab, forum w Davos oraz jego mocodawcy, powoli przygotowują się do drugiej fazy kreowania Nowego Porządku Świata. Tym razem, ma być jeszcze bardziej dramatycznie niż w czasie walki z koronawirusem…

Tuż przed oficjalnym wybuchem pandemii COVID-19, została przeprowadzona symulacja wybuchu wielkiej epidemii, znana jako „Event 201”. Kilka miesięcy później ludzkość zderzyła się z lockdownami, restrykcjami i kryzysem, jakiego nie było od czasów II wojny światowej.

Teraz Klaus Schwab oraz kierowane przez niego Światowe Forum Ekonomiczne w Davos, przeprowadzili symulację gigantycznego cyberataku, który finalnie ma doprowadzić do upadku globalnej gospodarki.

W opinii Schwaba, ten cybernetyczny „armageddon” ma być w skutkach gorszy od COVID-19, z powodu wyłączenia sieci energetycznych i dostępu do bankowości. Symulacja dotyczyła ataku hakerskiego, który rzuca światowy system finansowy na kolana.

Warto zwrócić uwagę na jego słowa:

Wszyscy wiemy, ale nadal nie zwracamy wystarczającej uwagi, że przerażający scenariusz kompleksowego cyberataku, może spowodować całkowite zatrzymanie dostaw energii, transportu, usług szpitalnych i całego społeczeństwa. Kryzys COVID-19 byłby niewielkim zakłóceniem w porównaniu z poważnym cyberatakiem.

Biorąc pod uwagę to, że narracja wokół pandemii robi się coraz bardziej mętna, nie można wykluczyć, że siły chcące wprowadzić NWO, będą szukały nowego impulsu do wywołania fermentu na świecie. „Cyberpandemia” może być z ich perspektywy najlepszym wyjściem.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika MlotoWiertara

 i sra na Biblie jak chazar

 i sra na Biblie jak chazar ukrainski Olszanski zapewne..

Dmytro Olszanski teatr zrobil w Iwano Franskowsku dla starszych braci w wierze w 1988 a jeszcze wczesniej chazar ukrainski Olszanski zrobil zamach na prezydenta Wojciechowskiego w okresie 2RP

Naprawde trafil ci sie patriota hahahah

Osadowski chazarek wystepowal w serialach w TVN - chazarskiej telewizji

Jablonowski zdjal flage z teatru bo tam studiowala jego przybrana corka Michalina wiec mial latwo z rektorem USTAWKE zoorganizowac.

To jak was w ch... robia chazarzy to tylko moze wiersz UBka z 1968 roku zobrazowac

Mowia w rzadzie o 5 kolumnie

a Polacy w zydow slipia

bo jak zwykle durnie

 

Portret użytkownika Maryjan_66

Ten pan mówiący na filmie

Ten pan mówiący na filmie emanuje pustką. Tak jak by pod skórą było tylko potrzymujące to wszystko rusztowanie, a w środku mały odbiornik do zdalnego sterowania i pobierający z zewnątrz energię by to wszystko się zbyt szybko nie zapadło i jeszcze gadało. Pusty napompowany balonik. Niemniej dla wielu jest nadal autorytetem, albo z róznych powodów są od niego zależni.

Portret użytkownika dobra rada

A pomyśleliście, że cyberatak

A pomyśleliście, że cyberatak jest niezbędny (oczywiście dla nich)?

Jeżeli te tzw szczepionki są tym, czym myślę, że są, to wkrótce absolutnie niezbędne będzie wyłączenie komunikacji ludzi ze sobą. Bo jak się zaczną masowe zgony, to jeszcze ludzie byliby gotowi się zorganizować i wywieszać te szuje, które to wszystko zorganizowały.

Portret użytkownika keri

W Europie jest za dużo

W Europie jest za dużo elektrowni atomowych, aby zdecydowali się na odcięcie prądu w całości. Jeśli miałby być atak to taki, który przerazi ludzi, lecz nie skazi radioaktywnie terenów, które chcą przejąć, czyli wiele obszarów gospodarki pozostanie z prądem.
Jeszcze raz powtarzam, elektrownie potrzebują bardzo dużo energii na chłodzenie.

Apel Polskiego Stow. Niezależnych Lekarzy i Naukowców, psnlin.pl

Portret użytkownika Rumcajs

tylko że nie da się w żadnych

tylko że nie da się w żadnych elektrowniach zmagazynować prądu - musi być gdzieś ujście - jak by każdy tak zrobił że nie bierze prądu i wyłączyli by całe miasta to szlak by trafił wszystkie elektrownie - zwłaszcza atomowe... 

w niemczech podobno wygaszają już od paru lat bo to tak szybko nie można sobie wyłączyć pstryk i już.

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i DobreFilmyTu

 

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Schwabowi i reszcie z tym

Schwabowi i reszcie z tym atakiem cybernetycznym chodzi o to, by w ten sposób zwalczyć mniejsze strony internetowe i portale społecznosciowe, a także usunąć z przestrzeni publicznej ludzi walczących o prawdę i sprzeciwiających się politycznej poprawności oraz NWO (takie YouTube, Twitter czy Facebook nie zostaną dotknięte tym atakiem, a przy okazji też będą w nim uczestniczyć). Przy okazji chodzi o uniemożliwienie ludziom wykonywania obowiązków opartych o pracę w Internecie i specjalnych aplikacjach, związanych z wykonywaną profesją. Chcą przy okazji doprowadzić do upadku ogromnej liczby firm i tym samym wzrostu bezrobocia, odciąć większość regionów świata od potrzebnych dostaw, a także wywołać sztucznie klęskę głodu, która dotknie miliony ludzi oraz odciąć ich od leków i wody. W sposób zamierzony chcą wywołać katastrofę humanitarną. Morawiecki, Niedzielski, Dworczyk i Czarnek świadomie uczestniczą w tym procesie, gdyż usłużnie realizują wytyczne Schwaba, Gatesa i reszty tych szaleńców.

Smutny dzień dla Polski. Duda podpisał Umowę Zasobach Własnych UE, kolejny raz ograniczając nam suwerenność. Tym samym przekazał eurokołchozowi prawo do nakładania podatków na kraje członkowskie i zgodził się na uwspólnotowienie długu:

https://nczas.com/2021/05/28/prezydent-duda-podpisal-bedzie-doniesienie-do-trybunalu-stanu/

Wygląda na to, że koncerty w Polsce będą wkrótce dostępne tylko dla zaszczepionych. Ich organizatorzy mają weryfikować, kto będzie mógł posuchać i obejrzeć ulubionych wykonawców, a kto nie:

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-bedzie-weryfikacja-szczepien-widzow-na-koncertach-plenerowyc,nId,5261549#crp_state=1

Tymczasem tzw. środowisko artystyczne szykuje na poniedziałek protest, w którym będą domagać się organizacji koncertów dla swoich fanów (tutaj można się domyślać, że będzie tutaj chodziło o tych, co się zaszprycują). Po raz kolejny będzie protest w stylu "jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze". Tak naprawdę podczas plandemii "artyści" tak naprawdę nic nie stracili, a część z nich dostała nawet pieniądze od Glińskiego (z naszych podatków) za które pojechali na Zanzibar lub zrobili operacje plastyczne.

Portret użytkownika inzynier magister

To chcą właśnie zrobić ! jest

To chcą właśnie zrobić ! jest o tym przepowiednia nawet chyba ! 

"Na przykładzie obecnej plan-demi widać, że ludzie nie stosują logiki i nie wyciągają wniosków z wypowiedzi wielu globalnych oficjeli, jak choćby Billa Gates’a, który publicznie i bez ogródek chce zabijać ludzi: doświadczalnymi preparatami strzykawkowymi, pragnie na początek zamordować około 15% światowej populacji (tzw. „szczepionkami”)  !Do tego, planetarne pato elity, w tym sam Gates, pracują nad specjalnym rodzajem okultystycznego „znaku-znamienia”, nanoszonego na” rękę i czoło”. Jak widać biblijna „Organizacja Tajemnicy”, czyli „Wielka nierządnica”, albo towarzystwa Ordo ab Chao, chcą znakować (pod) ludzi (untermensch), robić to samo co w starożytności robiono niewolnikom, choć nie zawsze sama pieczęć, jej posiadanie, oznacza przynależność do grupy niewolniczej."

http://argonauta.pl/starozytna-tajna-brama-trzy-istoty-666-oraz-kosmiczny-legion/

do tego chcą opętać większąc zęść globalnego społeczeństwa ale to w przyszłości !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj