Czy Stany Zjednoczone przygotowują się na stan wojenny?

Kategorie: 

beforeitnews.com

Na początku roku 2013 Stany Zjednoczone obiegła informacja, że Departament Bezpieczeństwa Krajowego (DHS)  a więc Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Stanów Zjednoczonych zmagazynowało 1,6 miliarda sztuk amunicji oraz zakupiło i zmodernizowało 2717 pojazdów opancerzonych typu MRAP, które do tej pory były używane przez wojsko m.in w Iraku i Afganistanie. Według najnowszych informacji Departament Bezpieczeństwa Krajowego jest już w posiadaniu 2,5 miliarda sztuk amunicji i ta liczba ciągle rośnie.

 

DHS a więc Department of Homeland Security jest to agencja rządowa USA utworzona po atakach terrorystycznych z 11 września 2001 roku na Pentagon i World Trade Center. Jej głównym zadaniem jest zapobieganie atakom terrorystycznym, zmniejszanie narażenia kraju na ataki oraz likwidowanie szkód po atakach terrorystycznych. Czyli można powiedzieć, że jest to agencja odpowiedzialna za bezpieczeństwo obywateli ponad 300-milionowego kraju.

 

W praktyce wygląda to nieco inaczej. DHS jest krytykowany za próbę zwiększenia kontroli nad obywatelami oraz notoryczne łamanie konstytucji Stanów Zjednoczonych. Jedną z agencji podlegających pod DHS jest Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego (FEMA). Po atakach terrorystycznych  z 11 września 2001 roku agencja ta, która do tej pory była agencją niezależną, weszła w skład Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego. FEMA jest uważana za "ukryty" rząd, który na wypadek kataklizmu, ataku terrorystycznego lub wojny przejmuje dowodzenia nad krajem.

 

Dnia 25 czerwca 2013 roku w Waszyngtonie doszło do podpisania kontrowersyjnej umowy pomiędzy Federacją Rosyjską a Stanami Zjednoczonymi Ameryki, która zakłada współprace Federalnej Agencji Zarządania Kryzysowego i rosyjskiego Ministerstwa ds. Obrony Cywilnej, Sytuacji Nadzwyczajnych i likwidacji skutków klęsk żywiołowych EMERCOM w zakresie m.in. monitorowania i prognozowania sytuacji kryzysowych, szkolenia ratowników czy ochraniania imprez masowych. Co ciekawe współpraca ta obejmuje lata 2013 i 2014. 

 

Według raportu złożonego w czerwcu 2013 roku przez szefa EMERCOM, ministra Puchkova, szefowa Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego Stanów Zjednoczonych Janet Napolitano, złożyła wniosek do rosyjskiego ministerstwa z prośbą o wysłanie 15 000 rosyjskich żołnierzy do USA w celu kontroli tłumu na wypadek wybuchu zamieszek lub też do likwidowania skutków katastrof. Czy oznacza to, że rosyjskie służby będą wspierać rząd USA w razie wprowadzenia na terenie Stanów Zjednoczonych stanu wojennego?

 

Na podstawie:

http://www.infowars.com/dhs-agent-opens-fire-during-pro-israel-rally/

http://www.eutimes.net/2013/06/obama-requests-15000-russian-troops-for-upcoming-disaster/

http://en.mchs.ru/news/item/434203/

http://www.forbes.com/sites/larrybell/2013/03/10/why-the-heck-is-dhs-buying-more-than-a-bi...

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: staryzenek20
Portret użytkownika staryzenek20
loading...


Komentarze

Portret użytkownika laik

Już są plany tworzenia

Już są plany tworzenia brygady Polsko-litewsko-białoruskiej. Potrzebują mięsa które będzie ginąć na ukrainie. Dzięki premierze. Młodzi zginą za ojczyznę na obczyźnie,bezrobocie spadnie i będzie można dalej kontynuować liZanie 4 liter. Sprytnie.

Portret użytkownika tenod

Co szuka Stwórca , ludzi

Co szuka Stwórca , ludzi czystych pod każdym względem ,prawych  .
Reszta to pic foto montaż tylko w ten sposób można wyszkolić lub zobaczyć osobie czystą.
Ten świat na pstryk Stwórcy znika .
Ten świat naprawdę gubi człowieka uzyskać tu czystość to jest cud .

Portret użytkownika wyluzujcie

Pojazdy typu MRAP (Mine

Pojazdy typu MRAP (Mine Resistant Ambush Protected) są od dość dawna używane przez policyjne odziały SWAT, bardzo często są wykorzystywane przez odziały RESCUE na ternach klęsk żywiołowych. Nawet w małych miasteczkach na południu stoją takie pojazdy na tyłach biur szeryfa. A co do broni i amunicji to czego się spodziewasz po nawiększym chandlarzu bronią na tej planecie? Woda na młyn ten news... a co do tych dokumentów to podajcie linki do nich bo to pachnie urban legends i niczym więcej. A tych ruskich sołdaków to było 20... i ćwiczyli nowe techniki walki z terroryzmem, polskie wojaki też tam były jak i z całej europy...

Portret użytkownika Wojox

To przyszykowane na wielki

To przyszykowane na wielki ucisk. Bo to dosięgnie całego świata i wszystkie siły będą razem. Podobnie Iran, Syria itp. Wszystko sprawnie zaplanowane aby gawiedź myślała że świat jest podzielony. Ale niestety tak nie jest. Mówi o tym Biblia, kto komu do ucha szepce :
Księga Objawienia Jana 16:
13 I ujrzałem trzy nieczyste natchnione wypowiedzi, które wyglądały jak żaby, wychodzące z paszczy smoka(Szatan) i z paszczy bestii(mocarstwo Anglo-Amerykańskie), i z paszczy fałszywego proroka(Imperium religi fałszywej). 14 Są to w rzeczywistości wypowiedzi natchnione przez demony i dokonują znaków, i wychodzą do królów całej zamieszkanej ziemi, żeby ich zgromadzić na wojnę wielkiego dnia Boga Wszechmocnego.
Trzeba przyznać że Pan Obama często odwiedza swego zwierzchnika w Watykanie, aby pobrać osobiste instrukcje od szefa Babilonu Wielkiego...

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika lolo

Jeśli twierdzisz, że w

Jeśli twierdzisz, że w Watykanie jest centrum dowodzenia i Obama jest chłopcem na posyłki u Papieża... to Twoja znajomość funkcjonowania globalizmu jest pod wielkim znakiem zapytania (widziałem zdjęcia, w których papież całuje po rękach jakiegoś Żyda a tak robi wasal a nie władca - nie wiadomo mi jednak jaki jest dokładnie rodzaj zależności między nimi i bez jednoznacznych informacji wszystko jest jednak spekulacją). I nie ma to nic do tego czy aktualny papież jest czy nie jest Papieżem, jest czy nie jest częścią NWO. A może być tak - jak już cytujemy - że te słowa z powodu Twoich interpretacji Biblii będą dotyczyły Ciebie:
"Ja świadczę każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi: jeśliby ktoś do nich cokolwiek dołożył, Bóg mu dołoży plag zapisanych w tej księdze." (Ap 22:18, bt)
Radzę być bardzo ostrożnym w podawaniu wykładni Pisma Świętego i nie robić tego do z góry założonych tez, bo kogoś tam nie lubię.
Zgodzę się natomiast z tym, iż globaliści chcą wykorzystać KK do stworzenia globalnej religii.  Tak przy okazji... czemu nie np. Świadków Jehowy? Bo ich założyciel był masonem poch. żydowskiego. A tak się wybzdyczają na katoli. Jakby to powiedzieć: "cudze ganicie swego nie znacie" - to w ramach "belki" i "drzazgi".

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika lolo

Trochę szczegółowiej: "Nexus"

Trochę szczegółowiej:
"Nexus" nr 1/2014 (93) na stronie nr 10 podaje, że "na podstawie porozumienia między Rosją i USA o sytuacjach awaryjnych rosyjskie siły będą zapewniać bezpieczeństwo na imprezach masowych w Stanach Zjednoczonych". Do tych imprez masowych należą m.in:

  • prezydenckie inauguracje
  • coroczne noworoczne orędzia prezydenta USA
  • międzynarodowe spotkania, takie jak szczyty G8

"Umowa dotyczy monitorowania i prognozowania sytuacji kryzysowych, szkolenia ratowników, akcji ratunkowych w kopalniach, bezpieczeństwa na imprezach masowych i współpracy w celu usprawnienia ochrony przed meteorytami i innymi zagrożeniami z przestrzeni kosmicznej".
"Porozumienie uzgodnione 25 czerwca na 17 posiedzeniu Wspólnego Amerykańsko-Rosyjskiego Komitetu Współpracy ds. Sytuacji Nadzwyczajnych dotyczyło Rosyjskiego Ministerstwa Sytuacji Kryzysowych i Amerykańskiej Federalnej Agencji ds. Zarządzania Kryzysowego (Federal Emergency Managment Agency; w skrócie FEMA)"
 
No to jak ktoś mi mówi, że Rosjanie i Amerykanie się kłócą, to mnie tylko śmiech ogarnia. No bo czy może być większe obdarzenie zaufaniem jak pozwolenie chronienia Prezydenta? I to ochrona przed kim? Własnym narodem? A zapomniałem... Al-Ka’ida...

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Strony

Skomentuj