Czy Simpsonowie przewidzieli atak na Kapitol już w 1996 roku?!

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W 1996 roku na antetnie telewizji wielu państw świata pojawiła się wizja ataku na amerykański Kapitol, która niepokojąco przypomina to co stało się tam przed kilkoma dniami, Ta wizja przyszłości pojawiła się oczywiście w serialu animowanym słynącym z takich przepowiedni, czyli Simpsonowie vel The Simpsons. Wcześniej kreskówka przepowiadała powstanie iPhone'a czy też wybór na prezydenta USA Donalda Trumpa.

 

<--break->Simpsonom po raz kolejny przypisuje się przewidywanie historii i to tym razem na dziesięciolecia, zanim to się wydarzyło. Fani 31-letniego animowanego serialu telewizyjnego szybko przypomnieli sobie dwa odcinki serialu pokazujące wściekły tłum, który tak jak w zeszłą środę, zdobywa Kapitol.

 

To dziwaczne, ale rzeczywiście to co się wydarzyło, Simpsonowie przepowiedzieli wiele lat temu. CHodzi konkretnie o odcinek  „The Day the Violence Died” z 1996 roku. W nim świeżo ratyfikowana, antropomorficzna poprawka do konstytucji, która „legalizuje policjantom bicie tych liberalnych dziwaków”, znajduje się na szczycie schodów Kapitolu. Potem otwierają się, drzwi i rusza biegnąca na oślep horda.

Przepowiednia Simpsonów na 20 stycznia 2021 roku brzmi bardzo apokaliptycznie i przedstawia uzbrojonego i opancerzonego Homera siedzącego na dachu budynku mieszkalnego, podczas gdy dookoła niego płonie świat. W odcinku, który został wyemitowany 1 listopada 2020 r., Homer zasypia i marzy o głosowaniu, tracąc faktyczną okazję do głosowania. Miasto pojawia się następnie w dniu inauguracji, w ruinie, a ulice wypełniają roboty bezpieczeństwa. Potem pojawiają się Czterej Jeźdźcy Apokalipsy z flagami z napisami „zaraza”, „głód”, „wojna” i „Treehouse of Horror XXXI”.

 

Już wcześniej wielokrotnie Simpsonom przypisywano przewidywanie różnych zdarzeń jak ataku na World Trade Center, koronawirusa, inwazji orderczych szerszeni i wielu wielu innych przyszłych wydarzeń.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Lisek

Przepowiednie są prawdziwe...

Przepowiednie są prawdziwe... Trudno udowodnić że coś co było przepowiedziane kilkadziesiąt lub kilkaset lat temu się wypełnia jest planem Smile Czas jest elementem fizyki kwantowej a skoro można przesyłać informację na odległość dzięki splątaniu kwantów i jest to już oczywista oczywistość szybciej od światła bo w tym samym czasie to czemu nie można było by przesyłać informacji w czasie?

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Tego pedofila też

Tego pedofila też przewidzieli dziwny zbieg okoliczności, widać Trump to zwykła kukiełka która zgodziła się już dawno temu aby brać udział w tym cyrku.

Następnym preziem USrAela będzie ta z dużym ale fajnym dupskiem Kamala zastanawiam mnie tylko fakt czy ona jak i wiele innych babeczek jej typu to agentki Mosadu czy też zwykłe androidy wyprodukowane w tajnych bazach gdzie też chodują małe dziewczynki dla takich generatów jak Trump albo Biden później kręcać z nimi sprośne filmiki.

Myślę, że Biden zejdzie w tym roku może go jakimś zabawkowym nożem potraktują jak Adamowicza, zrobią kolejny teatr jak teraz ten z Trumpem, Biden zejdzie do jaskini przed resetem za swoje zasługi i na fotel prezia siądzie swoim tłustym dupskiem Kamala

 

Kamala i Kamala Marvela obie feministyki, lewaczki tego samego pochodzenia jest to zapewne kolejny przypadek:

Portret użytkownika euklides

No jak Orlen przejmie

No jak Orlen przejmie wszystko to będzie konkurencja jak ch...j i żadnej zmowy cenowej. Tylko dzięki braku zmowy cenowej mamy od państwa najdroższy prąd, paliwo itd. plus najlepszy produkt - podatki, okraszane naszymi ulubionymi formularzukami oraz zwięzłymi, pełnymi logiki ustawami.

Portret użytkownika Quark

Pisząc to zdanie sam sobie

Pisząc to zdanie sam sobie zaprzeczyłeś ! Na przyszły raz przeczytaj i sprawdź czy napisałeś dokładnie to co chcialeś .

Jeśli coś się zawczasu zaplanuje to można także prorokować o tych mających nastąpić wydarzeniach.

Portret użytkownika mordo schab ciało

Technicznie, to Oni mogli

Technicznie, to Oni mogli współpracować z tą wytwórnią i tak głupawa kreskówka stała się biblią na kilkadziesiąt lat dziejów świata, na miarę znanego wielu tytułu Orwella.

Co do przewidywań, omawiany temat nie ma nic wspólnego z prorokowaniem, moim zdaniem, tylko ukrytym przekazem, ponieważ przewidywać można różne sytuacje na podstawie prognoz albo daru, a tutaj, jak już wspomniałem, mamy coś innego.

Strony

Skomentuj