Czy seks-roboty mogą w przyszłości zastąpić mężczyzn?

Kategorie: 

Źródło: YouTube/VICE

W ostatnim czasie realistyczne seks-roboty zdobywają coraz większą popularność. Nie tylko żeńskie roboty są obecnie na topie. Męskie egzemplarze stają się coraz bardziej rozchwytywane również wśród kobiet.

Jedną z firm, która tworzy realistyczne „lalki miłości” jest Real Doll. Firma specjalizuje się w tworzeniu męskich modeli robotów. Korzystając z zaawansowanych technologicznie narzędzi, twórcy stworzyli niesamowicie realistyczne modele, które mogą nawet reagować na słowa i komunikaty.

 

Roboty będą nawet zaprogramowane tak, aby każdy z nich posiadała własną historię i osobowość. Oznacza to, że nie będą one służyły jedynie spełnianiu potrzeb erotycznych, lecz również mogą pełnić funkcję „chłopaka”, a nawet „członka rodziny”.

Real Doll reklamuje swój produkt samymi superlatywami, twierdząc, że jedyny problem, jaki można napotkać to potrzeba wymiany baterii w modelu.

 

Faktycznie zastąpienie mężczyzn robotami może okazać się katastrofalne i całkowicie ochłodzić naturalne pożądanie pomiędzy dwoma płciami. Nowoczesne technologie coraz mocniej popychają nas w stronę wycofania społecznego, a „lalki miłości” są tego kolejnym przykładem. Pytanie brzmi więc – czy potrzebujemy kolejnej nowinki, która stanie się przyczyną jeszcze większej izolacji?

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: B
Portret użytkownika B

Redaktorka, która pracuje z nami od ponad 3 lat. Specjalizuje się w tematyce medycznej i zdrowym żywieniu. Często publikuje na portalu medycznym tylkomedycyna.pl


Komentarze

Portret użytkownika anty

Jak jeszcze zaczna przynosic

Jak jeszcze zaczna przynosic wyplate do domu to rzeczywiscie seksroboty beda mialy szanse zastapic mezczyzn, natomiast jezeli seksroboty naucza sie sprzatac i gotowac to kobiety moga miec problem o czym bolszewickie vice nie napisze. 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj