Czy rzesze uchodźców w Europie to religijna islamska emigracja Hidżra?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Obserwowana obecnie wędrówka ludów zalewająca Europę młodymi arabskimi mężczyznami w wieku poborowym ma nie tylko uzasadnienie polityczne jako broń Państwa Islamskiego mająca wywołać chaos. Ma ona też swoje znaczenie religijne. Pojawia się coraz więcej sugestii, że to co się dzieje to regularna inwazja religijna, nazywana w islamie Hidżra.

 

Poprzez hidżrę rozumie się zajęcie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej początkowo bez walki. Celem tego muzułmańskiego tsunami jest zmiana Europy w islamski kontynent. Bardzo możliwe, że nagłe wzmożenie ilości imigrantów ma miejsce w ramach hidżry, która została ogłoszona. Kiedyś taką wędrówkę z Mekki do Medyny odbył prorok Mahomet, a wraz z nim wyznawcy islamu. Obecnie metoda ta może być stosowana przeciw Europie.

W oficjalnych dokumentach ONZ pojawiły się już pierwsze analizy dotyczące ostatniej fali uchodźców próbujących dostać się do Europy. Z danych wynika, że aż 75% ludzi, którzy przekraczają granice państw europejskich to mężczyźni. Wśród imigrantów tylko 12% to kobiety, a 13% dzieci. Jak to jest zatem możliwe, że telewizyjne przekazy pokazują prawie wyłącznie rodziny z dziećmi?

Trudno o lepszy dowód na to, że uchodźcy jadą tu po socjal a nie po pokój w związku z wojną jest niedawna sytuacja w Danii. Otóż w kraju tym obniżono niedawno drastycznie socjal i każdemu przysługuje tam "tylko" równowartość 800 euro miesięcznie kieszonkowego. Większość polskich emerytów i tak może tylko pomarzyć o takiej regularnej wypłacie, ale dla islamistów to potwarz, że duński Allah nie chce być już hojny. Na dodatek duńskie władze wymyśliły, żeby uchodźcy wykonywali proste prace. Efekt? Paniczna ucieczka imigrantów do Szwecji, żeby tylko nie zostać zarejestrowanym jako uchodźca duński.

Cała europejska lewica najwyraźniej nie dostrzega tego co się dzieje, bo pojawiły się liczne inicjatywy popierające imigrantów. Do tych ludzi nie dociera, że doświadczamy realnego ryzyka utraty kontroli nad własnym kontynentem. Niektórzy lewacy są tak krótkowzroczni, że wręcz witają tę armię inwazyjną z kwiatami. Jednak celem islamistów nie jest pokojowa koegzystencja z chrześcijanami czy wyznawcami dzisiejszego marksizmu. Zgoda na niczym nieskrępowaną ekspansję islamu to w oczywisty sposób zgoda na zagładę naszej cywilizacji.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Pulsar

Moim zdaniem obecna sytuacja

Moim zdaniem obecna sytuacja z imigrantami muzułmańskimi, to nic innego jak ich krucjata na Zachód Europy.
Ponoć historia kołem się toczy, a więc skoro ich religia powstała ok 700 lat po powstaniu chrześcijaństwa, to teraz ich religia ma ok 1300 lat.
Gdy nominalne chrześcijaństwo też miało podobny okres istnienia, panowało wtedy mroczne i krwawe średniowiecze, które wsławiło się między innymi krucjatami na tereny obecnej Palestyny i Izraela.
Dlatego widzę korelację po między chrześcijaństwem, a islamem. Obie religie bowiem w tym samym wieku rozwojowym , popełniały te same błędy.
Dzisiejszy krwawy, wojujący islam, przypomina chrześcijańskich kapłanów i rycerstwo, którzy w okresie średniowiecza wyniszczali w wojnach religijnych swych przeciwników z innych chrześcijańskich wyznań w procesie usankcjonowanej religijnie instytucji zwanej "świętą inkwizycją". Podobnie i dziś w islamie są podziały na sposób praktykowania tej wiary, (Sunnizm, szyizm i charydżyzm), które wzajemnie się zwalczają. Exodus uchodźców z Syrii i Afryki na Europę przypomina Europejskie krucjaty skierowanie przeciwko muzułmanom  w XI - XIII wieku.

Portret użytkownika Onegdaj

  O tym że ponad 95 %

  O tym że ponad 95 % uchodźców jest mężczyznami w wieku poborowym to chyba każdy już wie bo tak infomują wiadomości z internetu. Chyba wielu też odniosło takie wrażenie że ci mężczyźni wybierają głównie określne kraje Europy : Anglia, Francja, Niemcy...Szwecja, Włochy, Grecja itp., a bardzo niechętnie lokują się w innych krajach tej Europy np. w Europie - wschodniej (kraje tzw.drugiej kategorii). Oczywiście można pomyśleć że decyduje o tym czynnik zamożności tych krajów i wysokość świadczeń socjalnych, teoretycznie tak, jednak nie zapominajmy że nawet Kadafii zapowiedział że za obalenie jego władzy winę i karę poniosą kraje Europy głównie te kraje które wspomagały naloty i bombardowania krajów arabskich, wywoływały tam konflikty i wojny, przez wiele dziesięcioleci miały tam swoje kolonie, czyli wprowadzały ogniem i mieczem tak zwaną demokrację.
  Najdziwniejsze jest to, że przybycie uchodźców nie jest spontaniczne i rozłożone w czasie wielu lat, lecz sprawia wrażenie realizacji jakiegoś planu gdzie wszyscy przybywają równocześnie i z wielu krajów, są w internecie opinie że za tym planem stoją określone kraje, a celem jest destabilizacja Europy, ekonomiczna i kulturowa. Również wszystko realizuje się zgodnie z proroctwami - bez oddania "przysłowiowego wystrzału", bez jednej wystrzelonej kuli. Wszystko po to, aby miał kto witać zielonymi sztandarami tych, którzy uderzą już jako oficjalne wojsko (według np. Nostradamusa i wielu innych wizjonerów).
   Pozostaje pytanie w jakiej skali może powstać ewentualny konflikt religijno-kulturowy, ponieważ pamiętajmy o najważniejszym, że wizjonerzy podali iż zostanie wprowadzona jedna religia, więc przyczyna ewentualnego konfliktu na tle religijnym może być nieaktualna, w pewnym sensie logicznym.
   Natomiast co musi się stać aby została wprowadzona jedna religia, odpowiedź jest banalnie prosta. Znowu sięgamy do informacji w necie o wizjonerach, którzy informują o kwesti arcyistotnej : Przed ogłoszeniem jednej religii nastanie okres niezwykłych odkryć archeologicznych, z których część będzie prawdziwa-realne odkopane zabytki (lecz ich interpretacja będzie podawana nieprawdziwie), a druga część odkryć będzie totalną mistyfikacją i fałszem. Celem i wnioskiem tych odkryć w archeologii będzie ukazanie światu że Bóg-stwórca świata i wszechrzeczy, że nie istnieje. Odkrycia mają pokazywać i udowadniać że Boga nie ma. Co równie ważne w obaleniu wszystkich religii, pomóc ma ukrywana od kilku dziesiątek lat potajemna technologia, ukazanie kosmitów i UFO : poprzez technologię, poprzez byty demoniczne i poprzez projekt Blue Beam.
Tak więc istnienie kosmitów i odkrycia w archeologii mają ostatecznie zburzyć fundamenty wiary. Ludzie zostaną w ten sposób oszukani i zwiedzeni, zostaną pozbawieni jedynego oparcia duchowego i moralnego jakim jest wiara w dobroć, miłość i rodzinę, czyli wiara w Boga jako jedynego i jako stwórcę. Ci którzy nie odwrócą się od Boga będą namierzani i izolowani, będą traktowani jako wrogowie systemu, jako przestępcy.
   Przed tymi zdarzeniami lub bezpośrednio po nich zostanie ogłoszony na świecie kryzys i upadek walut, nastąpią transakcje bezgotówkowe i obowiązek przyjęcia "chipu RFID" - polecam wpisać w google i pooglądać na obrazkach to co będzie wszczepiane pod skórę dłoni.
    Tak więc jak widać temat uchodźców to nie jest problem Europy który się skończy dzięki zasiłkom i wszyscy będą żyli w zgodzie i w szczęściu, lecz jest to zaledwie jeden element większej układanki, z której każdy klocek jest powiązany z innym.
   Apropo pierwszych ujawnianych odkryć, to obok Stonehenge już media podały iż dookoła ludzie zakopali olbrzymią strukturę z płyt kamiennych które tworzą okrąg o wiele większy niż ten pierwszy. Oczywiście ten podziemny krąg nie został zalany podczas potopu i przykryty warstwą ziemi ponieważ według nauki potopu nie było. Jak podały media, to ludzie w dawnych czasach zakopali ten wielki betonowy okrąg, media nie podały jeszcze dlaczego ludzie go zakopali. Pozdrawiam.

Portret użytkownika Votan

Tutaj nie chodzi o kulturalna

Tutaj nie chodzi o kulturalna czy demograficzna destabilizacje Europy poprzez islamska imigracje. Chodzi o wytworzenie pewnej mowiac delikatnie atmosfery do realizacji wiekszego planu ktorego pierwsza faze juz pare lat temu zakonczono. Oczywiscie to co widzimy to jest tkz. czubek gory lodowej.

Portret użytkownika Johny Mnemonic

To jest Hidżra.Islam najpierw

To jest Hidżra.Islam najpierw pokojowo zasiedla teren,gty uzyska wystarczającą siłę,następuje walka o dominację,czyli jihad ofensywny.
Wcześniej jest jihad defensywny - muzułmanie jawią się jako grupa prześladowana i chcą coraz więcej praw

Portret użytkownika qpon

współczuję ci skoro nie

współczuję ci skoro nie wierzysz w to że można być dobrym człowiekiem jednocześnie nie wierząc w boga. w odróżnieniu od niego my możemy powiedzieć nie całemu złu tego świata. on nie ma wyboru, musi się przypatrywać swojemu dziełu które wyposażył w wolną wolę.

Portret użytkownika Onegdaj

Kolejna sprawa. Czy można

Kolejna sprawa.
Czy można mieć pretensje do uchodźców, za to że w wyznaczonym czasie wszyscy naraz i głównie w wieku poborowym przybywają do Europy, że uważają chrześcijan za niewiernych więc nie mają do nas sympatii ?
Czy można winić białą rasę Europy że obawia się tych uchodźców w obawie o własne życie,zdrowie,o miejsca pracy i dlatego nie okazują im sympatii ?
Czy można mieć pretensje np. do władzy i rządów krajów Europy za to że podejmują decyzje które są sprzeczne z naszymi oczekiwaniami, oraz że np. część z tych ludzi w tych rządach są innej narodowości niż kraje które reprezentują ?
Czy można obwiniać Watykan za różne nieprawidłowości o których donoszą media, lub obwiniać Papieża za to że na najbliższym forum ONZ poruszy kwestię ocieplenia klimatu i nadmiaru ludzi na planecie ?
  Odpowiedź - nie można nikogo za to obwiniać i nie można dosłownie do nikogo mieć pretensji z faktów powyżej opisanych. Dlaczego ? Ponieważ pretensje można mieć tylko i wyłącznie do tych, którzy są schowani za kulisami i pozostawając w cieniu kierują wszystkimi wydarzeniami. To oni doprowadzili do sytuacji że : odmienne rasy ludzi wzajemnie się nielubią, wyznawcy innych religii wzajemnie się nie lubią, biedni bogatych nie lubią, społeczeństwa nie lubią rządów ani tego jakiej są narodowości.
Jesteśmy w sytuacji że ktoś (schowany w cieniu) zrealizował swój cel : wszyscy wzajemnie się nienawidzą z wielu powodów !
Celem ostatecznym jest : konfrontacja zbrojna i kryzys światowy.
Dlatego zasłoną dymną była Ukraina, przedłużany konfikt poprzez robienie "kotłów" gdzie dwie nowe republiki po okrążeniach rywala przejmowały olbrzymią ilość sprzętu. Tylko po to by konflikt długo trwał. Ostatnie informacje mówią o tym że władza w 2 nowych republikach jest potajemnie przejmowana przez innych ludzi którzy będą ten konflikt kontrolować według swoich potrzeb.
Reasumując : to nie uchodźcy są winni temu że ktoś zmienił ich religię islamu na nienawiść do niewiernych, winni są ci co pozostają w cieniu i celowo wprowadzili konflikt do Europy, aby pozbyć się nadmiernej ilości chrześcijan, którzy po wprowadzeniu jednej religi będą uznawani za przestępców.
Według proroctw i przepowiedni również żydzi będą mieli niejako problemy w czasach ostatecznych, ale za to co się dzieje na świecie nie możemy winić ani jedego żyda i ani jednego muzułmanina. Tak samo muzułmanin-uchodźca tak samo żyd, są naszymi bliźnimi, których należy szanować.
To ktoś pozostający w cieniu doprowadził do sytuacji konfliktowej w której niektórym żydom wmawia się że są rasą panów a goje-nie żydzi, to zwierzęta. Równocześnie społeczeństwa czasami nie lubią żydów z różnych powodów. Prawda jest taka że każdy człowiek bez względu na religię i narodowość zasługuje na szacunek, natomiast konflikty są ściśle zaplanowanym planem i realizują się na naszych oczach, aby wybuchnąć i sięgnąć apogeum w wyznaczonym czasie.
Każdy kto podświadomie dał się zwieść i czuje nienawiść do ludzi tylko z powodu religii czy narodowości, ten żyje w błędzie, równocześnie zadowala tych, którzy do tego doprowadzili i ukrywają się w cieniu.
Niektórzy szukają i starają się odkryć - kto za tym wszystkim stoi, czy są to klany trzech rodzin którzy są właścicielami prawie całego majątku na ziemi, czy jest to watykan, czy jeszcze ktoś inny kogo nie bierzemy pod uwagę. Ten ktoś zapewne ujawni się w określonym czasie.
Warto też wspomnieć kto ufundował meczet w Warszawie, jeśli się nie mylę był to prywatny darczyńca z Arabi Saudyjskiej z ruchu wahabickiego. Wahhabizm- można się dowiedzieć co to jest z Wikipedii, google.
 

Portret użytkownika inzynier magister

Trujące owoce

Trujące owoce imigracjiPrzytoczone powyżej liczby pochodzą z oficjalnych źródeł i są dostępne rządzącym, a także mediom. Jednakże sięga się do nich niechętnie, a jeśli już pojawiają się w debatach publicznych, to zawsze z uwagą, że w istocie nie odpowiadają prawdzie. Trudno się też do nich odwoływać w dyskursie publicznym, gdyż grozi to ostracyzmem i zarzutami o rasizm. Władze robią, co mogą, aby ukryć pochodzenie gwałcicieli oraz fakt, że wzrost przestępstw na tle seksualnym to jeden z owoców imigracji.Z podobnym problemem borykają się także inne kraje europejskie. W sąsiedniej Danii oficjalny urząd statystyczny ujawnił w roku 2010, że ponad połowę skazanych gwałcicieli stanowiły osoby obcego pochodzenia. W Wielkiej Brytanii doszło z kolei do jednego z najbardziej wstrząsających skandali na tle seksualnym. W miasteczku Rotherham gangi Pakistańczyków regularnie gwałciły 1 400 młodych Brytyjek, a promujące wielokulturowość władze ignorowały problem i bagatelizowały skalę zjawiska. Podobną popularność zyskało ostatnio małe niemieckie miasteczko Mainstockheim, gdy jego mieszkańcy uzbrojeni w pałki i łańcuchy rowerowe pojawili się przed ośrodkiem dla uchodźców, twierdząc, że ci molestują seksualnie miejscowe kobiety przy całkowitej bierności lokalnych władz. Dzięki postawie mieszkańców ośrodek zamknięto, uchodźców zaś… przeniesiono do innych miejscowości.Pomimo wysiłków władz szwedzkich usiłujących przekonać społeczeństwo, iż każdy imigrant, który stawia stopę na szwedzkiej ziemi, nagle staje się taki sam, jak wszyscy, którzy żyli tu od pokoleń, rzeczywistość ukazuje, że jest dokładnie odwrotnie.Orientalne zwyrodnienie – gwałty zbiorowe
W ciągu ostatniego dziesięciolecia z całą siłą objawił się w Szwecji nowy trend, nieznany w poprzedniej historii wykroczeń na tle seksualnym w tym kraju – mianowicie: gwałty zbiorowe. Ich liczba wzrosła spektakularnie pomiędzy rokiem 1995 a 2006.Ofiarami padają przeważnie młode kobiety, a przestępcy pochodzą niemal bez wyjątku z krajów muzułmańskich. W zaskakującej liczbie tego typu spraw szwedzkie sądy okazują przestępcom empatię i wyrozumiałość. Wielokrotnie przestępców uniewinniano w oparciu o „różnice kulturowe”, szczególnie kiedy twierdzili, że w ich kraju pochodzenia panują inne zwyczaje lub że kobieta chciała współżyć z sześcioma, siedmioma, a nawet ośmioma mężczyznami na raz.Ostatnim wydarzeniem, które wstrząsnęło opinią publiczną, był gwałt zbiorowy na pokładzie promu kursującego pomiędzy Sztokholmem a miastem Åbo w Finlandii. O incydencie pisały niemal wszystkie główne media szwedzkie, w nagłówkach donosząc: Wielu Szwedów podejrzanych o gwałt na promie („Dagens Nyheter”); Sześciu Szwedów zgwałciło kobietę w kajucie („Aftonbladet”); Sześciu Szwedów aresztowanych za gwałt na promie („Expressen”); Ośmiu Szwedów podejrzanych o gwałt na promie (TT – Szwedzka Agencja Prasowa). Jednak Gatestone Institute doniósł, że siedmiu z ośmiu podejrzanych było Somalijczykami, jeden zaś był Irakijczykiem. Żaden z nich nie posiada szwedzkiego obywatelstwa. cały tekst na tym linku http://www.pch24.pl/imigracja--gwalt-na-spoleczenstwie,38020,pch.html
 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika wincent

To przeciez polacy zrobili z

To przeciez polacy zrobili z Europy szabrownicze pole do popisu dla siebie, nie zas uchodzcy wojenni .polacy od roku 2004 ale i wczesniej rabuja Europe ze swiadzen socjalnych i miejsc pracy, ktore ne istnieja w polsce.polska podrzuca Europie miliony swojego bezwartosciowego motlochu , pozbywajac sie problemu, jednoczesnie nic do Europy nie wnoszac.polska jako kryminalny i zlodziejski kraj Europy wschodniej o najwiekszej populacji, jest pasozytem Europy, o zdegenerowanych strukturach panstwa. To kraj opierajacy sie ba zbrodniczym postkomunistycznym prawie, gdzie jego przedstawiciele to elita polskiej tzw kultury.Polska nic nie wnosi do Europy, i jedynie jej kryminalna tzw elita i bezrobotni polacy pladruja struktury zachodnich rynkow pracy i ich bezpieczenstwa socjalnego. W polsce praownicy to zwierzeta robocze ,legalnie  okradane z elmentarnych cywilizacyjnych osiagniec.Prawo pracy to lapowka dana sadowi,  ktory  zamyka oczy na okradanie pracobiorcow,nawet jesli maja tzw wyroki sadu pracy, co jest rzadkoscia,  bo kryminalny wymiar tzw sprawiedliwosci chroni biznesszlodziei w Polsce, oczywiscie nie za darmo.

Strony