Czy rząd zamknie cmentarze 1 listopada i „odwoła” Boże Narodzenie oraz Sylwestra?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Pandemia COVID-19 nabiera rozpędu. Wiosenne predykcje poszły już do śmietnika, bo weszliśmy na nowy poziom „zabawy” w bicie rekordów zakażeń. Jak zareaguje rząd?

Tak się składa, że szczyt drugiej fali COVID-19 zbiegnie się z okresem zachorowań na grypę. Do tego czas jesienno-zimowy to tradycyjnie okres masowych podróży Polaków po cmentarzach w całej Polsce. To też okres świąteczny, gdy do tej pory w galeriach handlowych panował szał promocji i wyprzedaży, ale przede wszystkim czas spotkań rodzinnych i zabaw sylwestrowych. Każdy z tych czynników spowoduje masowy przyrost nowych przypadków koronawirusa.

 

Zasadne więc wydaje się pytanie, czy rządy, w tym polski, zdecydują się nie tylko na drugi lockdown, ale także „zablokowanie” społeczeństwom zachowań, które dotychczas były typowe dla okresu od października do stycznia?

 

Jak zapewnia rzecznik polskiego rządu Piotr Müller w tej chwili na szczytach polskiej władzy nie ma dyskusji nad tym, czy na przełomie października i listopada zamknąć cmentarze. Cały czas jest w politykach nadzieja, że Polacy zachowają ostrożność. Jednak w Wielkiej Brytanii coraz częściej mówi się o uniemożliwieniu podróży Brytyjczyków (i nie tylko) w okresie świąt Bożego Narodzenia  oraz  Sylwestra.

 

Czy więc po raz pierwszy od niepamiętnych czasów spędzimy rodzinne święta z dala od rodzin?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Wiertara

Cmentarzy nie zamkna tylko

Cmentarzy nie zamkna tylko ludzi w domach.... W Halloween bedzie Ksiezyc Niebieski - zjawisko ktore bylo widziane ostatni raz w czasie wojny przez caly swiat. Obecnie tez wszyscy moga go zobaczyc. Takze od tego okresu szykujcie sie na lockdown i potem mobilizacje jeszcze w tym roku. Sylwester bedzie prawdziwie wybuchowy a tym co obchodza swieta zepsuja nastroj...islamisci...

Portret użytkownika Max 1983

A ja się modlę co by jedna

A ja się modlę co by jedna pani na cmentarzu wylądowała i wcale bym nie miał ochoty jej odwiedzać.Niestety taką mamy pandemię straszliwą że nawet 86 -latką się zdrowie polepsza.Nigdy nie myślałem że dozyje czasu gdzie lekarz będzie unikał chorego, a w czasie...zarazy będzie rósł przyrost naturalny.Teraz jeszcze czekam na sex przez internet(bez dotykowy, bo po co ten dotyk??)i podróze zagraniczne palcem po mapie i w ogóle żyć nie umierać.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Quark

Za komuny każdy wiedział ,że

Za komuny każdy wiedział ,że telewizja kłamie a rząd bredzi od rzeczy . Teraz mamy "wolność i demokrację" a ludzie chłoną każdą propagandę jak gąbka wodę .. Najwyraźniej umysły ludzkie wciąż mają zbyt małą pojemność by pomieścić razem dobrobyt i rozum w jednej czaszce. 

Portret użytkownika ARTUR

W związku z decyzją rządu w

W związku z decyzją rządu w sprawie ' zero tolerancji " każdy urzędnik napotkany bez maseczki powinien zostać sfotografowany lub jeśli były 2 osoby to druga jest świadkiem , następnie zgłasza się sprawę zagrożenia w przestrzeni publicznej na 112 i musi przyjechać patrol który ma ukarać urzędnika za przestępstwo . To są posunięcia społeczne adekwatne do represji rządu , albo urzędnicy i lekarze zrobią porządek albo będą umierali od maseczek za rząd .

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

oj tam oj tam... przecież nic

oj tam oj tam... przecież nic się nie stanie jeśli  te przereklamowane i oklepane już do bólu święta oficjalnie zamieni się na jakieś całkiem nowe zgodne z nową normalnością uroczyste i bardzo rodzinne obchody urodzin Kaczyńskiego kota... a jak kot Kaczyńskiego wyciągnie łapy będzie nowe lepsze wniebowzięcie a potem zmartwychwstanie... nowa normalność a jak się komuś nie spodoba to będzie nosił maskę kaczora donalda

no bo bądźmy szczerzy... żeby się zejść do kupy tam nażreć i nachlać do obrzygania to przecież poliniakom w zupełności wystarczy jakiekolwiek święto... ba zwykły weekend starcza do udanej imprezy z mordą we własnych rzygach...

wejdź na pierwszą lepszą stację paliw przy granicy - w kolejkach i maseczkach stoją żeby ze stacji benzynowej powynosić na drogę plecaki piwa, bo bez piwa oni nigdzie nie jadą i nie funkcjonują...

jebane żule - po chuj im święta? no po chuj?

niech świętują Kaczyńskiego kota ewentualnie nową pensję dla Kornchauzerowej - to lepsze okazje od oklepanej od 2 tysięcy lat "dobrej nowinhy" z której i tak wielki chuj wynikło...

powiedz coś tym żulom o żydach to zrobią oczy jak koń na bagnach i osrani po kolana polecą znowu się zachlewać he he he

karma im dojebie za ich własną głupotę...

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj