Czy to rosyjska rakieta jest odpowiedzialna za zestrzelenie samolotu na Ukrainie ?

Kategorie: 

internet

Według holenderskiego raportu dt.zestrzelenia malezyjskiego boeinga nad wschodnią Ukrainą winni są separatyści którzy zestrzelili go z ziemi za pomocą rakiety.

 

Telewizja CNN która dotarła do tegoż raportu,powołując się na źródła, które czytały raport,  poinformowała, że komisja śledcza ustaliła obszar, z którego została wystrzelona rakieta, a także typ i trajektorię lotu .Wskazywać ma na to również, kto kontrolował dane terytorium w czasie lotu samolotu. 

 

Do tego winne jest również samo Malaysian Airlines które pomimo ciężkich walk na wschodniej Ukrainie nie zdecydowały się zmienić trasy jego lotu.  Prace nad tym raportem zostały zakończone dnia 1 lpica i został przekazany organizacjom i państwom uczestniczącym w badaniu przyczyn katastrofy. Ostateczna wersja dokumentu przewidziana jest na połowę października. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika excar

Angelus napisał: Jestem pod

Angelus napisał: Jestem pod wrażeniem obszerności artykułu...
Może niezbyt obszerny ale koszerny.
Pisali już  parę dni temu chłopaki na AdNovum że z okazji rocznicy zestrzelenia uaktywnią sie wszystkie hieny aby zbić jakiś kapitał. No i Klausik jako "Prawdziwy Idiota" wydalił z siebie coś. Na więcej nie było co liczyć chyba żeby mu gotowca podsunęli. Przeczytaj dokładnie wszystkie jego komentarze dzisiejszej  naszej dyskusji.Himalaje kretynizmu

Portret użytkownika sceptyyk

Żyjemy w podłych czasach. Na

Żyjemy w podłych czasach. Na szczytach wladzy, tak na zachodzie jak i na wschodzie, siedzą syjoniści. Bawią się i grają w swoje brudne gierki, manipulując narodami, wysyłają na rzeż niewinych ludzi. O czym mówi ten art? O ludobójstwie. Doprowadził do tego putin, tzn jeden z żydowskich-syjonistycznych pachołków u władzy Rosji i to  on winny jest tej rzezi...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Putin nie jest żydowskim

Putin nie jest żydowskim pachołkiem. To rosyjski szczery patriota. Mylisz się Sceptyku... Pozdrawiam..
 Odpowiedz sobie na pytanie:
 Czy tak sprytny i inteligentny rozgrywajacy z Zachodem szachista strzelałby sobie w kolano tak prymitywnymi działaniami?
 To ewidentnie prymitywna, acz działajaca na pospólstwo intryga false flag pochodzenia z mózgu neandertalckich podludzi.
 Pozdrówko...

Portret użytkownika excar

Prawie dobrze

Prawie dobrze Klausik...bravo.... tylko w zasadzie jeden błąd w rozumowaniu. To nie Putin gra w te gierki i nie jest żadnym syjonistą.To tylko próby gry do jego bramki. Jak na razie nieudane.
Mam lepszy pomysł na artykuł.
Tytuł: Czy to niemieckie auta zabijają na polskich drogach tysiace ludzi rocznie
To ta podła syjonistaka Merkel podsyła nam podstępnie te złomy abyśmy się depopulowali sami ...ha ha

Strony

Skomentuj