Czy rok 2016 przyniesie słowiańską rewolucję?

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Wiele powiedziano o 2016 roku i widzimy że wiele się dzieje. Gdyby ktoś 2 lata temu powiedział że Polska i Polacy będą uwalniać się z Unii, wyśmiano by go, jednak mamy czas zwrotny w dziejach Ziemi i uwalniania się od zniewolenia. To zniewolenie jest widoczne wszędzie w całym systemie, począwszy od nauki, szkoły, religii, pracy, życia na kredytach, wszystko skonstruowane jest tak że obojętnie ile zarobisz zawsze będzie ci można to odebrać i znów staniesz się niewolnikiem systemu.

 

Jednak w tym całym absurdzie zapalono zielone światło i tak jak od 2 lat pisze o zmianach na Ziemi, tak ten rok dokładnie pokaże że to zielone światło świeci już w Polsce i wśród cywilizacji Słowian. Na temat cywilizacji Słowian powiedziano wiele, natomiast o zielonym świetle w naszym regionie mówi się ale z niedowierzaniem. Wszyscy chcieliby upadku tego systemu tylko mało kto wierzy, że to możliwe a tym bardziej że to możliwe bez wojen i po wyjściu z Unii. Zielone światło w naszym kraju zostało zapalone i zapowiedziane już dawno. Widzieli je nieżyjący jasnowidzowie którzy mówili o złotej erze która wyjdzie z Polski i terenów Słowian, teraz kiedy realizuje się to na naszych oczach, ludzie bardziej boją się tego w czym będą uczestniczyć zamiast cieszyć się i potęgować wiarę w to że wreszcie czas rewolucji i zmian się zaczął.

 

Poprzedni rok pobił wszelkie rekordy jeżeli chodzi o klimat itd., ten to już rok pracy i nowych rekordów i nowych wydarzeń które wpłynął na spotęgowanie siły zielonego światła. Widzimy że Polacy wybrali rząd który szykowany był na wojnę z Rosją poprzez nienawiść jaką wszczepiono im podczas zamachu w Smoleńsku. Teraz dzięki premierowi Orbanowi, prawda o Unii oraz o Rosji została podana naszym politykom i oni zmienili swój stosunek do Rosji i do Unii. Zjednoczyli się z Czechami, Słowacją, Węgrami aby zbudować silną przestrzeń odporną na ataki korporacji jaką stała się Unia i sprytnie dzięki Węgrom dostaliśmy się pod płaszcz ochronny Rosji. Nie będziemy strzelać z procy do niedźwiedzia ale będziemy sobie spokojnie budować nową przestrzeń wolną od korporacji i narzucania nam smyczy i kagańca.

Jednak zanim całkiem oderwiemy się od "przyjaciół" z Unii aby zacząć budować nową silną przestrzeń Słowian, czeka nas walka z korporacjami, a ponieważ wiele do nich należy i wielu Polaków ma oszczędności w ich bankach, tak więc zanim Unia dosięgnie nas ręką sprawiedliwości - bądźmy mądrzejsi od nich i zmieńmy swoje rachunki do polskich banków, tak aby potem nie narzekać na rząd i na ich politykę. Polacy powinni zrozumieć że polityka USA i Unii zmierza do chaosu oraz wojny z Rosją i okradzenia Polaków z ich oszczędności, jeżeli ci nie będą uczestniczyć w tej polityce, oraz do wywołania chaosu taki jaki widzimy w Europie Zachodniej. Dlatego póki nasz rząd gra na zwłokę zmieńmy to co możemy aby potem nie lamentować.

 

Aby zbudować zielone światło i nowy wiek na Ziemi, w naszej przestrzeni musi upaść wszystko co znamy, całe zniewolenie i ponieważ nam dano więcej czasu, piękną energie Słowian to wykorzystajmy czas, jedność w narodzie, mądrość rządu, kochanych sojuszników (Czechy, Słowacje, Węgry) aby tak się stało. Abyśmy nie uczestniczyli w absurdach wojennych, absurdach ekonomicznych, absurdach wojny religijnej i iluzji zagrożenia terroryzmem i połączeni w jedności wszyscy razem, spokojnie przygotowali się na uwolnienie i upadek tego co nas zniewala.

 

Gdy naprawdę odrobimy lekcje i pomożemy sobie wspólnie wtedy nasz kraj będzie jednym z najbezpieczniejszych krajów w tym przewrocie, a ponieważ on dokonuje się na naszych oczach, to wspólnie możemy przyspieszyć tą zmianę i ubrać ją w bezpieczne nasze finanse, bezpieczną naszą żywność, bo anomalie pogodowe mogą spowodować jej brak, zresztą tak samo jak absurd w Europie Zachodniej. Zajmijmy się tworzeniem wspólnoty z Europą Środkową i Wschodnią ze Słowianami i to pozwoli nam na otwarcie znów granic w handlu z Rosją, na bezpieczeństwo i brak wojny i zbudowanie zupełnie nowej przestrzeni, której światło widziało tak wielu jasnowidzów.

 

Wszystko jest w naszych rękach, głowach, sercach. Jeżeli jednak będziemy podzieleni to zostaniemy wykorzystani do planów zniszczenia, jakie zostały nam juz pokazane. Jeżeli zjednoczymy się, będziemy patrzeć bez żalu na upadek cywilizacji zachodniej jako uwolnienie od kredytów, systemu itd. Dano nam czas aby przysłowie mądry Polak po szkodzie zamienić na mądry Polak, wszystko w rękach naszej jedności, wyjście z Unii to podstawa uwolnienia się od korporacji, nie obejdzie się bez energii zwrotnej w postaci ataku na nasze oszczędności które są w ich bankach na naszym terenie, na embargo na polskie produkty, na wizy pracownicze itd., ale mimo jakiś strat uratujemy jedno najważniejsze - życie swoje i naszych dzieci, bo wojna zniszczy wszystko i nas samych, plan okupanta zniszczy doszczętnie nasz kraj, tak jak niszczą Francję, Grecję, Włochy, Hiszpanię, Portugalię itd.

 

Więc skoro dano nam czas, rząd, pobudkę świadomości to warto przygotować się na trudny okres tak aby nie stracić nic i nie dać się wmanewrować w jakieś absurdy. Rząd musi działać na 2 strony aby kupić nam czas, aby mieć gwarancję od Rosji i mocnych przyjaciół za plecami dlatego będą mówić sprzeczne rzeczy, ale nie zmienia to faktu że teraz razem z mocnym społeczeństwem będą budować zielone światło dla tej przestrzeni bo tak zostało przepowiedziane już dawno temu, teraz wystarczy nie popełnić błędu pychy, ego, zarozumialstwa, cwaniactwa, ignorancji, podziału, kłótni i spełni się to co zbuduje wolność o jakiej nawet nie marzyliśmy. Czy to takie trudne?

 

Czy trudno zrozumieć że każda cywilizacja ma swój początek, rozwój i koniec, zwłaszcza ta która tworzy niewolników? Czy tak trudno zrozumieć że każdy niewolnik otrzymuje szansę na uwolnienie i że jego los zależy od tego czy wykorzysta tą szansę? Myślę że nie, tylko jak to zrobić kiedy niewolnicy ciągle się kłócą o wszystko i nie zauważają zagłady? Może właśnie teraz pokazuje się nam, że jedność Słowian jest ponad podziały, kłótnie, przeszłość i może właśnie nadchodzi era Słowian, era wolności, era jedności z naturą, kosmosem, matką Ziemią, źródłem z którego wszyscy pochodzimy, wystarczy że spojrzymy na siebie jak na brata i siostrę, posłuchamy sie nawzajem z szacunkiem a zielone światło w tej przestrzeni będzie jak latarnia dla wszystkich cywilizacji uwolnionych z tego systemu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: aron jasnowidz-...
Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta


Komentarze

Portret użytkownika poszukujący L

   Szukam odpowiedzi na

 

 Szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, trafiłam przypadkiem na materiały Pana Jasnowidza Arona, po obejrzeniu kilku jego filmów wydawało mi się, że w końcu znalazłam, zaczęłam sprawdzać i zagłębiać się w jego "twórczość" .i tu niestety wielkie rozczarowanie. Jak osoba która nawołuje do czystości ,bezinteresowności, miłości, potępiająca pogoń za pieniądzem i materializmem, każe sobie płacić za pomoc w problemach (warunkiem udzielenia pomocy jest wpłata na konto jasnowidza Arona 20 zł) Żenada, Następny kolejny amator łatwego zarobku, żerujący na ludzkim nieszczęściu i naiwności. Mam nadzieję ,że będzie tak jak sam głosi, że zło powraca do tego kto je wyrządza.
Aby ostrzec innych przed tą osobą mój post postaram się wkleić w innych miejscach, niestety Pan jasnowidz z powodu wielu krytycznych komentarzy zablokował możliwość wypowiadania się pod jego "twórczością"  a jeżeli już dał taką możliwość to skutecznie usuwa krytyczne komentarze, zostawiając tylko te pozytywne. Swoją drogą ciekawa jestem ile z nich sam napisał.

 

Portret użytkownika grejt 82

Jakby odpowiedz na Pani

Jakby odpowiedz na Pani pytanie jest prosta-Bo MUSI Z CZEGOS ZYC?!?..... Jasnowidz to tez czlowiek ktory musi oplacic rachunki i wrzucic cos do garnka..;)

Malo tego,jakby pomijajc "koszty zycia " pobierana kwota 20zl to nie kilkaset ,a co za tym idzie,conajmniej bezpodstawne sa pani zarzuty...Nie widze tu podstaw do sadzenia jasnowidz , "zarabia na biednych"...

Wrecz przeciwnie dzieli sie dla nas waznymi informacjami,uwaga,Za darmo;)

Nie rozumiem czemu jest pani taka zawistna i szkaluje pani jasnowidza na innych forach.Musi pani pamietac o energii zwrotnej;)pozdrawiam,wiecej Milosci zycze do swiata i siebie:)

 

 

 

 

Portret użytkownika grejt 82

Jakby odpowiedz na Pani

Jakby odpowiedz na Pani pytanie jest prosta-Bo MUSI Z CZEGOS ZYC?!?..... Jasnowidz to tez czlowiek ktory musi oplacic rachunki i wrzucic cos do garnka..;)

Malo tego,jakby pomijajc "koszty zycia " pobierana kwota 20zl to nie kilkaset ,a co za tym idzie,conajmniej bezpodstawne sa pani zarzuty...Nie widze tu podstaw do sadzenia jasnowidz , "zarabia na biednych"...

Wrecz przeciwnie dzieli sie dla nas waznymi informacjami,uwaga,Za darmo;)

Nie rozumiem czemu jest pani taka zawistna i szkaluje pani jasnowidza na innych forach.Musi pani pamietac o energii zwrotnej;)pozdrawiam,wiecej Milosci zycze do swiata i siebie:)

 

 

 

 

Portret użytkownika D

Potwierdzam, że blokuje

Potwierdzam, że blokuje niewygodne dla siebie informacje i nie tylko on. Na blogu monitor polski również blokują krytyczne informacje na temat tego pana ,,jasnowidza'' . Teraz wielki jasnowidz zaprasza na swoje warsztaty do ,,hameryki'' podobno tam będzie można spotkać swoja duszę.

Portret użytkownika Bodziek

Może to wszystko jest naiwne,

Może to wszystko jest naiwne, ale pamietam czasy kiedy nikt nie wierzył, że Sowietów można obalić bezkrwawo, a stało się na moich oczach. Pamietajcie więc, że Polacy potrafią coś wielkiego nie tylko szablą.
 

Portret użytkownika Arni

wks2795 napisał: Ja

wks2795 wrote:

Ja pierdziele tutaj mówicie o tym, że jaki rząd jest, a prawda jest taka że kogo kolwiek by polacy nie wybrali to i tak rządzący będą złodziejami bezwzględu z jakiej partii.

A gdzie jest napisane, że Polską musi rządzić partia i jej członki Smile

Portret użytkownika Ja prawda

Co do banków to dobra

Co do banków to dobra przestroga.
A jest jeszcze polski bank ???
bs chyba nie jest.
Zresztą jaki rząd taki bank !!
A macie zaufanie do rządu ??
Tzw skoki to banda mafijna jak amber gold.
Więc kasa z banku i do słoiczka - uwaga na wnuczków !!!
A jaka waluta jest bezpieczna ??

Portret użytkownika piotr7777777

Nie martwcie się o

Nie martwcie się o zjednoczenie słowian na razie. Są inne poważniejsze problemy. Wszystko wskazuje na to że od konfrontacji Rosji z Turcją i krajami Arabskimi nasłanymi przez Usranców rozpocznie się trzecia wojna światowa. W Monachium już dogadują szczegóły. Nie miejcie złudzeń. Tam nikt nie walczy o pokój itd. Gorsza sprawa jest z Franciszkiem i Cyrylem, jesli do takich spotkan dochodzi właśnie teraz. Uważam że to nie w monachium a na Kubie dzieli się łupy. Watykan we wszystkie wojny był zamieszany. Z trzecią będzie to samo. Rosja jest osaczona z obu stron bo i na Ukrainie USA macza paluchy. Polecą atomówki bo to być albo nie być dla Rosji. Dymisje w armii rosyjskiej też wiele mówią. Tu nie trzeba analityków bo jeśli Rosja nie wykona uderzenia wyprzedzającego jest po niej! Hegemonia USA dobiega konca a żaden hegemon w historii nie odszedł bez walki. Strach pomysleć co będzie się działo ale to za daleko zaszło i jest nie uniknione. Tak naprawde od początku konfliktu w Syrii zwazając na konflikt interesow gospodarczych globalna wojna była tylko odkładana. Gospodarka Rosji leży i kwiczy i bez wojny nie pociągnie. I jak zwykle metale szlachetne i kruszce i diamenty u żydów. U słowian wirtalny pieniądz bez realnej wartości. Jeden BUM i nie ma konta, bankomatów,przelewów, sklepów itd. Kto miał łeb na karku kupił złoto by po resecie dalej być bogatym. I tak to wymysliło żydostwo żeby ludzie widząc cyferki na ekranie uważali się za bogatych a po jednym dniu kiedy PANOWIE tego chcą byli dziadami. Puki w ręce nie ma kilku dekagramów złota człowiek nie ma realnych pieniędzy a wyprodukowanie banknotu dwustu złotowego kosztuje 20 groszy czyli jest to jego wartość umowna. Usunięcie z obiegu pieniądza w postaci złota i srebra to był genialny ruch w stronę terrosyzmu finansowego. Jest to wszystko tragiczne ale bez wojny nic się nie zmieni. 

Portret użytkownika edek

Zejdź na Ziemię...Wszystkie

Zejdź na Ziemię...Wszystkie bajki o tarczach antyrakietowych to dobre bajki na dobranoc...Wszczęcie wojny atomowej równa się Game Over. Dlaczego? Słyszałeś kiedykolwiek o czymś takim jak zapalenie się atmosfery w wyniku wybuchów jądrowych? Żadne schrony nic nikomu by nie pomogły bo na Ziemi po prostu nie byłoby już tlenu...Także mogą używać atomów, ale tylko taktycznych w małym promieniu na polu walki, ale to też utopia...Dawno już są w posiadaniu laserów z satelitów i innych HAARPÓW...Broń atomowa to tylko psychologia dla gawiedzi...Żaden zdrowy na umyśle człowiek nie odważy się na atom dalekiego zasięgu bo to jest koniec wszystkiego...Polecam film pt. "Gry wojenne" bodajże z 1983 roku...

Portret użytkownika rr

niewirze poprostu

niewirze poprostu niewierze
To znaczy że Kaczyński zaraz Tuska będzie przepraszał, bo on pierwszy sie na Putinie Poznał i jest jego przyjacielem i pewnie Agentem, Pewnie juz został zwerbowany przez Macierewicz do wojskowej służby wywiadowczej, jako Agent Tusk w strukturach Unji Europejskiej hehehe naprawde!!!
Gazeta polska niedawno pisała Agencie Ryszardzie Petru Który wieku 12 lat był szkolony przez GRU, też pewnie za chwilę stanie się najleprzym przyjacielem Kaczyńskiego.
Apropo unji słowiańskiej to autor zapomniał że dopiero co ją nie bez problemów opuściliśmy w 1989 roku
a inne państwa nadal prubują: Ukraina, Gruzja, Mołdawia, jednak wyjście z tych struktur unji Słowiańskiej oznacza krwawa wojnę.
 
autor ma niezłą fantazję chyba żyje w wirtualnej rzeczywistości!!!!! 

Strony

Skomentuj