Czy prezydent Polski A. Duda zatrzyma groźną neomarksistowską ustawę PiS w sprawie zwierząt futerkowych ?!

Kategorie: 

Źródło: internet

W Polsce dzieją się bardzo dziwne rzeczy. Wszyscy wiemy, że rząd PiS wykonuje, w dużym procencie, polecenia nieformalnego rządu globalnego. Jednak ostatnimi czasy przybrało to na sile. Ktoś przełożył wajchę i chce zakazać hodowli zwierząt futerkowych, a także wykorzystywania zwierząt w celach rozrywkowych i widowiskowych, następnie utworzenie komunistycznej "rady ds. zwierząt przy ministerstwie rolnictwa" ! Takie neomarksistowskie projekty właśnie zapowiedział PiS, mają domniemanie dotyczyć zwiększenia ochrony zwierząt.

 

We wtorek 02/09/2020 prezes PiS Jarosław Kaczyński oświadczył, że "W Polsce trzeba wprowadzić nowy porządek prawny dotyczący ochrony zwierząt. Jest gotowy projekt ustawy, liczymy na ponadpartyjne poparcie."

Jak wynika z programu YouTube który tu jest do obejrzenia, polskie firmy przestaną zarabiać ogromne, wręcz gigantyczne pieniądze, w to miejsce wejdą firmy niemieckie od utylizacji odpadów mięsnych, spożywanych przez zwierzęta futerkowe oraz firmy spoza unii, hodujące mięso rytualne dla islamitów!

Polska kolejny raz staje na rozdrożu, czy kierować się zdrowym rozsądkiem, czy ideologią neomarksistowską, stawiającą wyżej życie zwierząt nad życiem dzieci nienarodzonych. Jak wiadomo, PiS do tej pory nie uchwalił ustawy, która stawia wyżej życie dzieci nienarodzonych nad zwierzętami futerkowymi ?!

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Egon

Do wszystkich zwolenników

Do wszystkich zwolenników hodowli zwierząt dla futra i wielkich przeciwników ustawy a także do autora tych wypocin - oby was zamknięto w ciasnej klatce, bito i trzymano tak z pół roku, po czym, na sam koniec żywcem obdarto ze skóry. Czytając niektóre komentarze (mówiące np. o zamachu na gospodarkę itp.) aż w głowie się nie mieści jak można mieć tak zryty mózg. Banda średniowiecznych przygłupów bo inaczej nie można was nazwać.

Portret użytkownika inzynier magister

 Ręce mojej córki po tygodniu

 Ręce mojej córki po tygodniu w szkole – efekt obowiązkowego dezynfekowania rąk przed każdą (!) lekcją. To istne szaleństwo. Czy naprawdę nie wystarczy, by dzieciaki myły ręce zwykłym mydłem? – napisała na Twitterze poseł Anna Maria Siarkowska (PiS) kierując pytanie m.in. do ministra edukacji Dariusza Piontkowskiego. 

Kto jest odpowiedzialny za to, że ręce córki poseł Siarkowskiej wyglądają tak, jak wyglądają? Czy winien jest dyrektor szkoły, albo nauczyciele? Nie! Winni są politycy partii rządzącej, którzy tak skutecznie nastraszyli Polaków wirusem-zabójcą, że rozum poszedł spać i obudziły się upiory. Co z tego, że Ministerstwo Edukacji nie wprowadziło obowiązku dezynfekowania rąk, a Główny Inspektor Sanitarny nie zaleca stosowania środków dezynfekujących do rąk w stosunku do dzieci? W części szkół ogłupieni i wystraszeni dyrektorzy wprowadzili sanitarny terror, który musi doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu.

Kogo posłuchali dyrektorzy nakazujący nieustanną dezynfekcję i maskowanie? Posłuchali ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, który ogłosił, że konieczne jest przyswojenie tej podstawowej zasady DDM, czyli dezynfekcja, dystans i maseczki. No więc przyswoili i córka poseł Siarkowskiej jest ofiarą tego przyswojenia. I nie ona jedna!

Albo rządzący natychmiast zakończą korona-hucpę, albo to wariactwo będzie narastało. Gdy zaczną się masowe przeziębienia, szkoły w ogóle przestaną funkcjonować, a dzieci z rodzicami wylądują na kwarantannie. Jak długo można wyjaśniać rzeczy tak oczywiste? Jak długo jeszcze trzeba będzie walić w ten mur covidowej głupoty i zabobonu, żeby w końcu coś drgnęło?

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklides

Anna Maria Siarkowska (PiS)

Anna Maria Siarkowska (PiS) kierując pytanie m.in. do ministra edukacji Dariusza Piontkowskiego. 

Należy do PiS i pyta kto jest odpowiedzialny... Co za pust, ku*a.... Niedługo jak dzieci zaczną umierać od szczepionek to każdy pisior będzie pytał ze zdumieniem kto jest odpowiedzialny za te i inne zbrodnie. Popatrz w lustro pisiorze!

Portret użytkownika amator pierogów ruskich

Magister,po jaki Xuj istnieją

Magister,po jaki Xuj istnieją te "hodowle zwierząt futerkowych"?Może komuś jest zimno i potrzebuje futra z karakułów?

Im prędzej skończą z tym sqqrwysyń...stwem tym lepiej.

Obejrzyj sobie filmik jak Chinole obdzierają Żywcem takiego futrzaka.

A co,nieszczęśniku,mają dzieci nienarodzone do cierpiących zwierząt narodzonych?

Nie bądź zwyrodnialcem.

Portret użytkownika kosmos_ad

Ja mam wrażenie że rządzą

Ja mam wrażenie że rządzą nami zwierzęta w futrach ludziu i stąd to odwrócenie pojęć. Zwierzęta będą już miały prawa ustawowe które będą ponad prawami ludzi. Może niedługo dostaną prawa wyborcze albo prawo eksmisji swojego właściciela z miwszkania bo im przeszkadza ?  *dash1*

Portret użytkownika Kwazar

Jestem jak najbardziej za

Jestem jak najbardziej za przyjęciem ustawy o zakazie hodowli zwierząt futerkowych i ochronie zwierząt w ogóle i h....mnie to obchodzi czy to jest ustawa PIS, PO, Sro i wstaw sobie dowolnie....oraz czy to jest ustawa neomarksistowska.faszystowska,marsjańska. Jeszcze raz NIE ! Dla hodowlli TAK ! Dla ochrony zwierząt.

Strony

Skomentuj