Czy polskie władze usiłują zatuszować wielki skandal szczepionkowy w Polsce?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Skandal z celowym wykorzystywaniem niepełnowartościowych i potencjalnie niebezpiecznych szczepionek, jest w ekspresowym tempie zamiatany pod dywan. Polskojęzyczne media szybko nabrały wody w usta i przestały o tym informować. Urzędnicy i dziennikarze, ręka w rękę robią co mogą, aby wspomóc interesy koncernów farmaceutycznych ukrywając skalę nadużyć.

 

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja wskazująca na to, że polscy lekarze z premedytacją nakazywali wstrzykiwanie dzieciom, w tym noworodkom, preparatów medycznych nazywanych szczepionkami, które były przechowywane w nieodpowiednich warunkach i nadawały się tylko do utylizacji. Informacja podana przez inspekcję farmaceutyczną rzuciła blady strach na zwolenników przymusowych szczepień, bo dała kolejny argument do odmowy wstrzyknięcia tych podejrzanych substancji, sobie lub swoim bliskim.

Okazało się po prostu, że założenie, jakoby lekarze działali dla naszego dobra i nigdy nie naraziliby nas lub naszych bliskich na powikłania poszczepienne jest po prostu skrajną naiwnością. Dla lekarzy jesteśmy tym samym czym żołnierze są dla generałów, czyli mięsem armatnim. Trudno im się zresztą dziwić, bo nie mają oni wrażenia, że im za cokolwiek płacimy z powodu istnienia pośrednika w postaci NFZ, który dysponuje naszymi pieniędzmi.

Gdy pojawia się góra pieniędzy do wydania, pojawiają se tez rozmaici lobbyści, którzy robią co mogą, aby uszczknąć trochę z tego tortu. Najłatwiej to zrobić forsując oferowane przez swój koncern "szczepionki", najlepiej takie przymusowe, wpisane do kalendarza szczepień. Taki biznes jest wprost wymarzony, bo koncern sprzedaje na pniu duże ilości dawek preparatu i na tym kończy się jego odpowiedzialność. To władze robią łapanki i wstrzykują to komu się da zanim się przeterminuje i nawet przechowywanie preparatów w niewłaściwy sposób nie stanowi dla tych "doktorów Mengele" żadnego problemu.

 

Zdając sobie sprawę z konsekwencji i skali skandalu ze szczepieniami, które zamiast zostać wstrzyknięte powinny zostać zutylizowane, ruszyła machina propagandowa mająca na celu wygenerowanie fałszywych informacji na ten temat, a potem stopniowe wyciszenie sprawy. W Ministerstwie Zdrowia zorientowano się, że skutki skandalu mogą być paliwem dla ruchów antyszczepionkowych, zatem aby przeciwdziałać rozpoczęto przekonywanie społeczeństwa, że co prawda szczepionki były przechowywane nieprawidłowo ale są "całkowicie bezpieczne". Innymi słowy zaczęto ordynarnie kłamać.

Urzędnicy z Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego, prawdopodobnie zostali zmuszeni do tego, aby zachować się jak przedstawiciele handlowi przemysłu farmaceutycznego. Zamiast przeprosić i ogłosić, że zostanie wdrożona cała seria kontroli, postanowili oni bagatelizować skutki tego skandalu wmawiając ludziom, że zachowania te były bezpieczne!

 

Dobrze wiedzą, że poprzez praktykę przymusowego wstrzykiwania preparatów, które nie tylko zawierają metale ciężkie, ale też były po prostu przechowywane w złych warunkach, wystąpiła bliżej nieustalona liczba ciężkich negatywnych odczynów poszczepiennych, co z pewnością skutkowało kalectwem wielu dzieci. No ale u nas takich powikłań przeważnie się nie zgłasza, a rodzicom uszkodzonych neurologiczne dzieci wmawia się, że to inne czynniki środowiskowe, a nie toksyczne przymusowe szczepionki, odpowiadają za regres rozwojowy ich podopiecznych.

 

Teraz odpowiedzialni za ten proceder ludzie, rozumiejąc skalę problemu i możliwych roszczeń odszkodowawczych, postanowili kłamać w żywe oczy i udawać, że nie ma żadnego problemu. Nie podpierają się przy tym w swoich twierdzeniach żadnymi badaniami. Po prostu uspokajają społeczeństwo opowiadając to co według nich chce ono usłyszeć. 

 

Wyjaśnijmy to raz na zawsze, że nie jest prawdą, iż przechowywane niewłaściwie szczepionki wstrzykiwane ludziom, są dla nich nieszkodliwe. Tak wmawiają nam tylko lobbyści koncernów farmaceutycznych i urzędnicy państwowi robiący z nimi interesy. Gdyby rzeczywiście było tak jak oni twierdzą, to nie istniałby wymóg trzymania dawek szczepionek w lodówce. 

 

Zresztą nawet gdy kupuje się szczepionkę w aptece wymagana jest termiczna torba izolacyjna i bez niej aptekarz przeważnie odmówi sprzedaży preparatu. Okazuje się jednak, że wystarczy, że taka sama szczepionka znajdzie się w przychodni i zdaniem urzędników nie ma znaczenia sposób jej przechowywania.

 

Cisza medialna jaka zaległa po ujawnieniu tego skandalu szczepionkowego jest bardzo wymowna. Praktycznie żadne media głównego nurtu nie podjęły tematu, ewentualnie można się o tym dowiedzieć przypadkiem, zdawkowo i w przekłamany sposób. Uznano, zresztą całkiem słusznie, że wyciszenie informacji o tym skandalu spowoduje, że ludzie szybciej o tym zapomną i nadal będą się zgadzać bezrefleksyjnie na wstrzykiwanie toksyn i wirusów, wierząc w cudowność takich iniekcji.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika n..

Nie da się wykluczyć, że

Nie da się wykluczyć, że obecnie już nie przeprowadza się, tajnych eksperymentów w celu udoskonalenia broni biologicznej, więc może te przymusowe "szczepionki" celowo uszkodzają system odpornościowy i narażają maleństwa na rozmaite schorzenia?
Może "jakieś bestie" w ramach "naukowych badań" testują odmiany wirusów podobnych do HIV?
Czy chory potrafi udowodnić, że został zarażony śmiercionośnym wirusem, który powstał podczas manipulacji genetycznej przeprowadzonej w laboratoriach?

Źródłem mojego niepokoju jest rozwój inżynierii genetycznej.

Uczeni potrafią już tak przekształcić istniejące patogeny, by były niezwykle śmiercionośne, a zarazem łatwe w użyciu i niewykrywalne. Umieją też modyfikować nieszkodliwe mikroorganizmy, żeby wytwarzały substancje toksyczne!
Manipulują zarazkami tak, że są nie do wykrycia standardowymi metodami, a na domiar złego, są odporne na antybiotyki oraz typowe leczenie!
Naukowcy, którzy opuścili tereny byłego ZSRR, przyznali się do opracowania odmiany dżumy opornej na 16 antybiotyków!

Rozwój biotechnologii oraz inżynierii genetycznej od tamtego czasu zapewne poszerzył zakres dostępnych środków! Specjaliści potrafią umiejętnie manipulować materiałem genetycznym, wytwarzać nowe lub przekształcać istniejące rodzaje broni biologicznej, by była bardziej niszczycielska, trwała, a także łatwiejsza w produkcji i przewożeniu!
Broń tę można tak zaprojektować, by rezultaty jej działania łatwiej dawało się przewidzieć i kontrolować. Na przykład patogeny modyfikuje się w sposób z góry ograniczający liczbę podziałów ich komórek, więc mają one dokonać zniszczeń, a potem obumrzeć!

Pewien amerykański oficer marynarki wojennej napisał: „Projektanci broni w rzeczywistości dopiero zaczynają poznawać rozległe obszary biotechnologii. Uświadomienie sobie, że przyszłość przyniesie kolejne wynalazki, działa naprawdę trzeźwiąco”.

Lekarze powinni LECZYĆ!
Rodzice którzy żadają, aby w Polsce natychmiast wprowadzić dobrowolny system szczepień, mają rację!

Portret użytkownika Takitam

Cała ta sytuacja rozgrywa się

Cała ta sytuacja rozgrywa się u nas tak jak zawsze w "podbramkowych sytuacjach":  w mediach pojawiają się utytuowani pożyteczni idioci przekonywujący społeczeństwo że nic się nie stało, że nie ma żadnego zagrożenia, burza w szklance wody itd. Tak było między innymi po wybuchu w Czernobylu czy po kradzieży materiałów radioaktywnych wraz z przewożącym je samochodem. A tak naprawdę wszyscy u góry nie martwią się o zdrowie zaszczepionych tymi szczepionkami tylko martwią się by ich ta sprawa nie "zmiotła" z suto opłacanych przez farmafię stanowisk. Wiele lat temu opowiadano taki fajny kawał najlepiej obrazujący co w tej materii jest największym problemem:

Dzwoni telefon, w słuchawce przerażony głos mężczyzny: Panie Kowalski, był pan dzisiaj u nas w aptece i przyniósł Pan receptę na rumianek - ale ja się pomyliłem i sprzedałem Panu cyjanek !!!.

A to jest jakaś różnica ???.

Tak !, musi Pan dopłacić 2 złote !!!.

Portret użytkownika keri

Justyna Socha:

Justyna Socha:

Główny Inspektor Farmaceutyczny informuje, że ustalono, iż w województwie lubuskim podano 448 takich szczepionek/do utylizacji/, ale kontrola trwa nadal i może dotyczyć tysięcy dawek podanych dzieciom w całej Polsce, jak informuje Gazeta Prawna. Skandalem jest, że urzędy dowiedziały się o problemie 23.10.2017 r. a decyzję o utylizacji podjęto dopiero 20.12.2017 r. Gazeta Prawna ujawniła aferę 5.02.2018 r. NADAL NIE SKONTROLOWANO PODMIOTÓW W POZOSTAŁYCH WOJEWÓDZTWACH.

Po dwu miesiącach od otrzymania informacji o trefnych szczepionkach podjęto decyzje o utylizacji! I sprawy w ogóle by nie było, gdyby po kolejnym 1,5 miesiącu nie ujawnili tego dziennikarze.

Portret użytkownika keri

Gazeta Prawna ujawniła listę

Gazeta Prawna ujawniła listę przychodni, w których praktykowano ten proceder.

SP ZOZ GOZ Babimost

NZOZ Zamenhofa w Zielonej Górze

NZOZ Sanus w Zielonej Górze

NZOZ Zdrowie w Zielonej Górze

CM Aldemed w Zielonej Górze

CM Aldemed w Filii w Zastalu

NZOZ Ulmed w Czerwieńsku

NZOPZ Novomed w Nowogrodzie Bobrzańskim

Przychodnia Lekarza Rodzinnego w Różankach

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze

Jeśli Twoje dziecko otrzymało szczepionkę w tych placówkach, prosimy o kontakt [email protected]

HOHOHO, Szpital Uniwersytecki podaje obowiązkowe szczepionki nadające się tylko do utylizacji. Jakby ktoś nie wiedział, to w tym szpitalu jest porodówka, a tam noworodki!

 Lekarze i pielęgniarki okazali się ... A czy ktoś o tym nie wiedział?

Portret użytkownika figa

Tak , to prawda , ,,polskie''

Tak , to prawda , ,,polskie'' władze tuszują to draństwo ! Pracuję w sklepie , w ktorym jest prasa , Przeglądam ją , zwlaszcza dzienniki . I prosze państwa , wielkie , popularne tytuły tchórzliwie małym drukiem na entej stronie o tym wspomniały . I to króciutko . Jedynie Dziennik Gazeta Prawna szeroko i obszernie na tygodniu dużo o tym pisał . Wielki szacunek dla tej odwaznej Redakcji . Jestem pewna , ze antypolskie wladze skutecznie reszte dziennikow zastraszyly , a tchórze sie zastosowaly . propaganda i kłamstwo w pseudopolskich mediach szaleje . Ale nic im to nie da , bo świadomość Polaków rośnie . A skutek taki , że klamliwym mediom juz nikt normalny nie wierzy .

Portret użytkownika figa

Adminie , Twój ww artykuł

Adminie , Twój ww artykuł jest już rozpowszechniany na innych portalach , ten temat roztacza coraz większe kręgi , I bardzo dobrze ! Czas najwyższy dowiedziec się co koncerny farmaceutyczne ładują do szczepionek i dlaczego coraz więcej ludzi mówi na glos o gównianych powikłaniach poszczepiennych.

Portret użytkownika cesio47

Jak lekarzbedzie cie namawial

Jak lekarzbedzie cie namawial do szczepienia jakiegokolwiek to podsun mu do podpisu oswiadczenie, ze bierze pełną  odpowiedzialnosc w tym finansową  za skutli dzialania tej szczepionki. Nikt ci tego nie podpisze. Ciemny i leniwy umysłowo  narod woli sie szczepić bezmyslnie.

Portret użytkownika logiczna Logika

W biblii napisali nie gardź

W biblii napisali nie gardź lekarzem bo i jego powołał bóg, dlatego przestańcie protestować, bijcie się w piersi że to przez was te dzieci są chore, autystyczne itd, idźcie zaraz wszyscy do spowiedzi powiedzieć że jesteście niegodni życia na tej planecie żeby zaraz przyprowadzili kogoś kto was zabije bo jezusek powiedział że jak dostaniesz placka to masz nadstawić drugi policzek, a potem już wasze majątki rozdzielą wiernym synom matki przenajświętszej kościelnej, i nie będzie żadnego problemu ze szczepionkami. A potem się nie martwcie i tak za moment po śmierci wylądujecie w niebie i dostaniecie 100 ton złota, 100 ton srebra, i 50 ton platyny oprócz tego dziwki i wóda dla każdego, a dla pań całe autobusy napalonych sku**synów, zajebistą furkę i będzie git. To daje wam wszystkim jezusek wasz pan i zbawca od normalnego życia, tyle że po śmierci, jak przyjmiecie przebaczenie boga za to że wasze dziecię się nie rozwija prawidłowo, bo chyba tylko tyle na tym świecie możecie dostać od jedynego zbawcy od normalności, to zostaniecie zbawieni na całą wieczność. Także różańce w dłoń i na kolanach do częstochowy pokłonić się obrazowi izraelskiej prostytutki, albo jak chcecie to może też być francuska prostytutka w niebieskim kitlu, do wyboru do koloru. Jest także pawjan2 który śmiało wybawi was również od wszystkich waszych problemów wystarczy że poddacie się woli jezuska i spokojnie zaczekacie na swoją śmierć, wtedy wszytkie problemy znikną.

Strony

Skomentuj