Czy Polską rządzą czescy agenci?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Gdy obserwuje się ostatnie irracjonalne zachowanie rządzących w Polsce w stosunku do przedsiębiorców można dojść do wniosku, że celem ich działań jest zniszczenie przedsiębiorczości Polaków, albo wypchnięcie ich z biznesami za granicę. Mogą to też być działania będące skutkiem chaosu, próby wdrażania komunistycznych idei po rebrandingu, lub celowe szkodzenie tak aby na fiskalnym szaleństwie i ciągłym grożeniu polskim firmom, zyskały państwa ościenne, zwłaszcza Czechy, gdzie planuje się przenieść z biznesem coraz więcej Polaków. Rodzi się zatem pytanie: czy to jest celem tego szaleństwa? A jeśli tak czy to oznacza, że rządzą nami czescy agenci?

Trzeba mieć świadomość, że władzę w Polsce sprawuje obecnie grupa oderwanych od rzeczywistości ludzi, którzy nigdy w życiu nie prowadzili własnej firmy, ale za to dzięki latom w PRL, uważają, że każdy kto jest przedsiębiorczy i swoją pracą zdobył większe pieniądze niż oni, to domyślnie jest złodziejem i wyzyskiwaczem, którego trzeba wyrównać redystrybucją jego pieniędzy. Mentalni komuniści, udający prawicę, planują pogrążyć polską gospodarkę, ale gawiedź jeszcze bije brawo i czuje satysfakcję, że dołożą w końcu tym złym przedsiębiorcom.

 

Gdy ponad rok temu doszło w Polsce do zmiany władzy. Wiele osób liczyło na to, że będzie to zmiana na lepsze, niestety okazało się, że lewicowa Platforma Obywatelska została zastąpiona przez swą komunizującą mutację zwaną Prawo i Sprawiedliwość. Szybko stało się jasne, że zmiana ta polegała przede wszystkim na wymianie stanowisk i zmianie stosunku do Kościoła Katolickiego, a w sferze gospodarczej tragiczne rozwiązania mogą zastąpić te i tak złe, które wprowadzili poprzednicy.  

 

Gdy tylko doszli do władzy specjaliści z PiS okazało się, że głównym celem tej formacji jest budowa "socjalizmu z ludzką twarzą", utopii do której dążyli tak zwani "Ludzie Solidarności", Kaczyński uważa się za kogoś takiego i dlatego na naszych oczach trwa odbudowa PRL-u, tylko takiego na sterydach, udoskonalonego, z "ludzką twarzą". Taki lepszy, wolny od błędów i wypaczeń, neokomunizm. Sponsorami konstruowanego na nowo socjalizmu mają być źli przedsiębiorcy, wyzyskiwacze, którzy nie chcą podnosić pensji i płacić wyższego podatku ZUS, tylko pławią się w luksusach, nie inwestując na złość, żeby zmniejszyć PKB. Aby zmusić ich do tego, co chce rząd, planuje się wprowadzenie szeregu mechanizmów kontrolnych.

 

Przede wszystkim każdemu zatrudnionemu ma zostać narzucone przygotowywanie raportu odnośnie czasu pracy i wynagrodzenia za nią dla siebie i wszystkich zatrudnionych. Będzie to z pewnością wyśmienita okazja do ataków aparatu skarbowego. Rządowi Janosikowie zamierzają wyegzekwować od złych pracodawców, aby płacili swoim pracownikom tyle ile nakazali im w ustawie, czyli 13 zł brutto za godzinę i nie mniej niż 2000 zł brutto miesięcznie. Próby realizacji tych socjalistycznych postulatów niestety dla wielu osób będą oznaczały bezrobocie, przejście do szarej strefy, albo emigrację.

 

Od stycznia bieżącego roku wprowadzono też nowy limit transakcji gotówkowych, wynoszący dotychczas 15 tysięcy euro, zastąpiono 15 tysiącami złotych, czyli zmniejszono go ponad czterokrotnie. Tym samym minister finansów, który zupełnym przypadkiem jest bankierem, spowoduje, że banki ustawowo zarobią więcej, bo będą uczestnikiem jeszcze większej ilości transakcji.

Planuje się też komplementarne do tego wprowadzenie rejestru rachunków bankowych i polis. Dzięki temu Wielki Brat policzy ile mamy pieniędzy i skąd, oraz sprawdzi czy zapłaciliśmy odpowiednią ilość podatków, aby je zgromadzić. Podejrzani zostaną skontrolowani aż do skutku. Walka z gotówką będzie możliwa wtedy gdy bez chipa RFID nie będzie można nic kupić i nic sprzedać. Może jeszcze nie mamy ich w rękach i czołach, ale każdy nosi kilka takich chipów w swoich kartach zbliżeniowych.

 

Jednak w odróżnieniu od ekspertów rządowych, którzy jedyne co umieją to podwyższać podatki licząc w arkuszu kalkulacyjnym ile to zarobią dzięki zwiększeniu obciążeń. Realne życie wygląda inaczej i polscy przedsiębiorcy umieją liczyć oraz dobrze oceniają ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej podczas rządów mentalnych komunistów z PiS. Popularność frazy firma w Czechach w jednej z wiodących wyszukiwarek internetowych, to ostrzeżenie dla rządzących, że przysłowiowej "pałki" nie można przeginać za bardzo.

 

Niestety można się spodziewać, że małpując PRL, rządzący będą się jednak starali dokonać rozmaitych "domiarów" na prywaciarzach, nazywając je w różny eufemistyczny sposób. Zamieszanie z wzrastającą akcyzą na samochody, uderzające w najbiedniejszych Polaków, jest najlepszym tego przykładem. Poza tym w biznesie panuje ciągła niepewność. Nikt nie wie, jakie podatki będzie trzeba płacić w Polsce za rok, wszystko może się zmienić pod wpływem jakiegoś impulsu, nawet jutro. To niestety powoduje, że jakiekolwiek inwestycje są zbyt ryzykowne, z powodu trudnego do określenia poziomu opodatkowania w 2018 roku i latach kolejnych. Jak zatem tworzyć sensowne biznesplany z kilkuletnim horyzontem czasowym?

Może wróci pomysł tak zwanego jednolitego podatku, a może pojawi się coś jeszcze gorszego? Otoczenie polityczne nie jest obecnie sprzyjające dla polskiego biznesu. Co innego w przypadku zagranicznych inwestorów. Oni lokując u nas swoje montownie, mogą liczyć nie tylko na zwolnienia podatkowe, ale też na dofinansowanie z pieniędzy wyrwanych Polakom. Coraz więcej ludzi prowadzących działalność gospodarczą w Polsce zaczyna rozumieć, że rządzący robią wszystko, aby ludzi zniechęcić od działalności gospodarczej. Nowe polskie firmy mają być chyba zakładane za granicą, na przykład w pobliskich Czechach. Można nawet zastanowić się nad tym czy to na pewno tylko mentalni komuniści zabrali się za likwidację "prywaciarzy" w Polsce czy też, jakkolwiek zabawnie to brzmi, rządzą nami czescy agenci, bo to właśnie ten kraj skorzysta najbardziej na ich działalności.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Eva11

to troche zaczyna brzmiec,jak

to troche zaczyna brzmiec,jak odepchniecie odpowiedzialnosci od siebie samego...lub pokaz niemocy ....

zydzi,niemcy ,masoni i teraz czesi ...wiec kto tak naprawde rzadzi ?

czeski masonski nazista zydowskiego wyznania ?

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Mojeimię44

To nie są czescy agenci ani

To nie są czescy agenci ani niemieccy to są Polacy a w sumie to żydzi Polscy bo biorąc konekcje pod lupę to każdy Polak to żyd. Mamy bardzo zbliżone kody DNA. Wychodzi to tak Polacy- żydzi-Libijczycy- Syryjczycy- słowianie mają prawie takie same kody dna. Ten kod wywodzi się z czasów Libii i egiptu kiedy klimat był wtedy inny i kiedy doszło do tragedi w Libi i zaczęła nasza nacja wędrować. Było to jakieś 20 000 lat temu. Skąd to wiem? Wiem i tyle. Dziś my Polacy mamy problem tylko dlatego, że rząd chce swoimi ziomkami obstawić stanowiska w spółach skrabu Państwa i przygotować się do kolejnych prywatyzacji i o to ten szum bo PO też by jeszcze chciało kraść a PIS nie chce pozwolić. Teraz wszyscy będą robić dobre miny do złej gry a na końcu i tak znowu się podzielą. To jest czarny PIS ja już kiedyś o tym przed wyborami pisałem że będzie to okres czarnego pisu, który może przerodzić się nawet w wojnę domową PAN Jackowsi też pisał o okupacji ważnego budynku więc nic się nie myliliśmy. Ja stworzyłem nowy ustrój o nazwie archekracja i polecam wam zapoznać się z nim. Na mojej stronie macie różne wynalaski i udoskonalenia, które napewno wcieliłbym w życie pod nadzorem skarbu państwa ale musi powstać partia BLUE czyli Bardzo Lubię Unię Ekonomiczną. Mamy pełne głowy pomysłów, od wykupu pojazdów tarpana i saaba po problemy zdrowotne ale to wszystko z czasem. Dziś mam dla was tylko mój Blog tu

http://archekracja.blog.pl/

Na tej stronie jest część naszych planów reform i biznesu dla skarbu Państwa

Portret użytkownika Antychryst666

"

"

To nie są czescy agenci ani niemieccy to są Polacy a w sumie to żydzi Polscy bo biorąc konekcje pod lupę to każdy Polak to żyd"

Chyba cię szczysciło!!!Obawiam się że kolejny BAN zbliża się nieuchronnie.

Portret użytkownika Mojeimię44

Tak jest i tego nie zmienisz

Tak dokładnie jest i tego nie zmienisz jesteśmy z żydami najbardziej spokrewnieni ze wszystkich krajów europejskich i nasz kod praktycznie z ich kodem jest nie do rozróżnienia. Spójrz np. na byłego prezydenta Kwaśniewskiego. Jest żydem a powiedz mi po czym byś to poznał? Nie da się. jest tak dlatego bo żydzi są praktycznie identyczni jak my. A jeżeli chodzi o bany to tobie antychryście dałbym szybciej niż mi. Tobie to już za sam nick się należy ban,

  Dodatkowo powiedz mi jaki Polak dla Polaka jest za granicą? Jest jak żyd. Wspiera tylko swoich najbliższych polaczków a na reszte sika świerzym moczem i się na nich che jak najszybciej dorobić.. Taką kulture mamy i tego nie zmienisz a teraz to już nie kultura tylko kult u kaczyńskiego czyli kultuka. Zobacz ile masz w Polsce Polskich firm i powiedz mi czy dają one wyższe wynagrodzenie niż ich żydowske odpowiedniki? Nie. Dodatkowo ślązacy mają korzenie bawarskie górale pochodzenie Uralskie prusowie niemieckie a biłostoczczyzna i kurpie białoruskie. Polska jest krajem bardzo etnicznie podzielonym ale te podziały są młodsze niż pochodzenie Libijskie. W Libi kiedyś  20 000 lat temu doszło do okropnej wojny i skutki tej wojny trwają do dziś gdyż żydzi pochądzą z Libi potem poszli po wojnie do egiptu a z egiptu w góre do Polski z Polski na ruś część wróciła do czech a ci z Rosji poszli na syrię itd. Długa ta droga ale wierz mi że prawdziwa i co ciekawe w Libi mówiono Po Polsku 20 tysięcy lat temu tylko wtedy nie było Dź, ci, ż itd, Zresztą istnialy wtedy tylko trzy języki Polski, angielski i chiński. Długo by pisać to Bóg podzielił potem narody językami bo mu się znudziło ale skąd ty to możesz wiedzieć? Poczytaj wedy i biblie a się dowiesz o bogu o śwtowidzie i o tym jak te pisma są ze sobą spójne. Historia Polaków to historia żydów. Mamy wymieszane geny i zaakceptujcie to wreszcie bo będziecie mieli powtórkę z historii. Ja ostrzegam. Nie nawidzę noe faszyzmu, noe nazizmu i rasizmu. Nie znoszę talmudu kocham tore, koran, biblie. Nienawidzę szatanizmu, kocham biblię stary i nowy testament oraz wedy. Polacy nazywają się ciągle rasą Panów z żydami a potem cały świat tą rase Panów musi unicestwić bo za dużo sobie wyobrażają. Nie chce by tak nasza historia się skończyła ale biorąc pod uwagę historię sami sobie los gotujecie. Zaakceptujcie w końcu to, że bycie żydem to stan ducha a nie rasa. Wy tego nie rozumiecie? Nie da się odróżnić żyda od Polaka bo są po jednym h...... i to dosłownie. Co dłuższy nos mają czy może 3 oko? każdy z was może mieć 3 oko jeśli się ćwiczy a czy warto go używać . nie. Przysięgam że nie. 

Portret użytkownika brayan

Witajcie.

Witajcie.

co do żydów i pochodzenia.Żudzi tak bardzo wskazują w kazdej sytuacj swe pochodzenie i w każdej sytuacji są w stanie wykożystać naiwność głupków że pisząc coś hm...złego na ich temat czy robiąc coś to że jesteś antysemitą...śmieszne przez płacz tego narodku wybranego jakże uciskanego przez los.Tylko jak to jest że zawsze jak coś złego się działo w historii Polski Najaśniejszej ci zawsze stali przypadkowo na świeczniku ,ten tz naród wybrany samozwanczy zresztą bo napisali se książkę i idioci łykneli co słuchają że BÓG ich tak umiłował że pozwolił im nazywać ,,gojami,,Polaków oraz wszystkich chodzącym po świecie ludzi czyli jak wg.hitlera ,czytaj ,,pod ludzie,, pominowszy aspekt że nie dał im nawet swojego panstwa tylko wykradli rodowitym palestyńczykom ziemie dzięki onz i tej bandzie zydoskich żydów w usa.Proponuje przyjąć zasadę zydostwa wściekłego.Wiemy że POLACY to ,,Polanie i Lechici ,,ziemi tej mają swą historię i kulturę od ok. 6-10 tyś kiedy słowo żyd był liściem do wycierania tyłka lat więc tworzymy na wzór dogmatu żydowskiego pochodzenie POLAN i głosami w sejmie ustalamy że,,każdy kto działa na szkodę POLAN TJ.OSKARŻA O LUDOBUJSTWO POLAKÓW NAD ŻYDAMI I POLSKICH OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH JEST ANTYPOLANEM i jest ścigany listem gończym z zakazem wjazdu do Polski z karą do 15 lat więzienia I WSZYSTKO W TEMACIE.Ta samą brońią załatwimy ich.

Portret użytkownika Eva11

ciebie to juz chyba pogielo

ciebie to juz chyba pogielo calkowicie !

nawet nie wiesz kto to taki zyd ,dlatego piszesz takie bzdury !

podobni sa ,bo jak pasosyzty przyczepili sie do innych narodow !

podobienstwa jakies widzi, a co zagladales w geny zydowi ?

Slowianskie geny nigdy do zwyrodnialcow nie beda podobne...

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj